برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد راه اندازی بخش( های ) جدید ! و

ایا موافقید

• Total voters
    19
وضعیت
موضوع بسته شده است.

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
پیشنهاد میکنم برای بهتر شدن این بورد بخش های جدیدی به فروم اضافه بشه

1- کارگاه های اموزشی

در این بخش ، هر کدام از افراد یک ترد اضافه میکنن و در مورد یک چیز خاص توضیح میدن

برای بهتر بودن عملکرد این بخش افراد دیگر حق نظر دادن در ان ترد را ندارن و برای این منظور در بخش " سوالات در مورد کارگاه ها " ترد مخصوص را ایجاد کنند

2-ایجاد بخش مخصوص " وب مستر های جدید "

3- ایجاد بخش مرتبط با " SEO "

4- ایجاد بخش مربوط به سیستم های تبلیغاتی و انتقال تمامی پست های مربوط به انجا

5- ایجاد بخش مربوط به هاستینگ و دامین و انتقال تمامی پست های مربوط به انجا

6- در صورت ایجاد تغییرات مفید در فروم ، ارتقا کاربران فعال " mohsenshahbazi " و " vbigdeli " به مدیریت بخش برای بهتر شدن کیفیت فروم

همچنین همکاری مدیران و کاربران فعال بخش های برنامه نویسی و گرافیک هم جهت کارگاه های اموزشی می تواند مفید واقع شود.

* بخش هاست و دامین ، از بخش خرید و فروش دامین که در بازارچه فعالبت می کند ، جدا بوده !
با تشکر

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
با موارد 1 و 3 کاملاً موافقم ..

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
منمم منظورم همین هست

اگر ویژه وب مسترها رو یک بورد حساب کنیم ، اونها بخش هاش میشن :

ویژه وب مسترها :

----- ---- ----- -- گفتگوی اصلی
----- ---- ----- --وب مسترهای جدید
----- ---- ----- --SEO
----- ---- ----- --سیستم های تبلیغاتی
----- ---- ----- --طراحی و کد نویسی
----- ---- ----- --هاست و دامین
----- ---- ----- --تبادل لینک و ترافیک
----- ---- ----- --کارگاه های اموزشی :
----- ---- ----- -- ---- ----- ----- ------ ------ - نظر درباره کارگاه های اموزشی
----- ---- ----- --scam list

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آقا متاسفانه تسلط نسبی دوستان منجمله خودم به انگلیسی و مشغولیت های آقا داود(davidmors) شاید اجازه نده که این جور بخش ها خیلی شلوغ بشن...بچه ها هر کدوم رفتن سی خودشون ;)

از مواردی که ذکر کردید،الان فقط میشه روی کارگاه های آموزشی نظر داد و در زیر بخش وب مستر ها تاپیک داغی نداریم و همه تاپیک ها دارن خاک می خورن! بهرحال سخت میشه گفت که این موارد اضافه میشن یا نه !

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
دقیقا پیشنهاد منم برا این بود که دیگه خاک نخورن

اگه طبقه بندی بشه همچی مرتب هست و یوزر از سردرگمی در میاد .

اون طوری افراد بیشتری پست می زنن

مشکل انگلیسی رو هم کمو بیش میشه حل کرد . من خودم اعلام همکاری می کنم براش .

به هر حال اینا پیشنهاد هست

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دقیقا پیشنهاد منم برا این بود که دیگه خاک نخورن

اگه طبقه بندی بشه همچی مرتب هست و یوزر از سردرگمی در میاد .

اون طوری افراد بیشتری پست می زنن

مشکل انگلیسی رو هم کمو بیش میشه حل کرد . من خودم اعلام همکاری می کنم براش .

به هر حال اینا پیشنهاد هست

ببین در مورد انگلیسی منظورم این بود که بچه ها بیشتر فروم های خارجی پلاسن! چون بهرحال زبان کاری ما انگلیسی هست و اتوماتیک به این سمت کشیده میشیم.

در ضمن مدیر را موقعی انتخاب می کنن که مدیران فعلی وقت کافی نداشته باشن و یا اینکه دیگه نیان،آقا امین و داود خان درسته پست نمی زنن،ولی کم و بیش حضور دارن..ولی واسه سامان دهی این بخش مدیری باید باشه که ضمن تسلط به تمامی موارد فنی اینترنت و مباحث،شور و حال حضور فنی هم داشته باشه//بهتره بحث انتخاب مدیر را با داود یا امین(فتوکپی) تو پی ام دنبال کنی.

پیشنهاداتتون هم خیلی خوب بود و کارگاههای آموزشی بنظرم در اولویت اول هست.
2-سامان دهی پست های کنونی و لینک دادن از یک تاپیک اطلاع رسانی به پست های پر محتوا به یک موضوع مشخص مثل نحوه نقد کردن چک ها اولویت دوم هست.

مثل این تاپیک : http://forum.persiantools.com/t36422.html

اگه به مسایل مدیریت آشنا باشید،بخش پاکت پی سی را بهترین بخش فروم خواهید دونست//

بخش هاست و دامین به بخش موضوعات فنی اینترنت خیلی بیشتر مرتبط هست تا بحث درآمد زایی و این دو بخش برادر هم هستن که متاسفانه مدیران یکسانی ندارن.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
فكرنكنم چنين چيزي بشه
قبلا شايد ميشد اما يه يك سالي قكنم باشه كه فعاليت توي اين بخش كلا خيلي كم شده

قبلا يادمه خيلي ها دنبال هايپ اين چيزا بودند:D الان ديگه باطل

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
فكرنكنم چنين چيزي بشه
قبلا شايد ميشد اما يه يك سالي قكنم باشه كه فعاليت توي اين بخش كلا خيلي كم شده

قبلا يادمه خيلي ها دنبال هايپ اين چيزا بودند:D الان ديگه باطل
مهیار جان اینطوری که بهتره! در ضمن بخش ویژه کاربران عمومی هم هست!

اینجا راحت میشینیم و خودمون صحبت می کنیم...

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
با قسمت مديرانش موافقم

ولي نفهميدم كار گاه آموزشي يعني چي
خود شما يك سوال ازت پرسيدم جواب ندادي حالا ميخواهيد كارگاه آموزشي چي راه بندازيد؟(شديدا لول ...)

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
یه سر بزنید به بخش پاکت پی سی نظم رو ببینید اونوقت میفهمید یعنی چی
بخش ما که به این گستردگیه و میتونه یکی از بهترین بخشها و پرمحتوا ترین بخشها باشه همش شده یک ساب فرومه شلوغ پلوغ که فقط به درد کسایی میخوره که میان تبلیغات میکنن
با تقسیم بندی به این صورت و شاید هم خیلی بهتر میتونیم همه چی رو از هم جدا کنیم و در اونصورت به راحتی نظم خواصی به بخش داده میشه که خودش باعث رونقش میشه خیلی از کاراه آسون میشه و حتی راحت تر میشه با افراد خاطی برخورد کرد

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
خوب من فکر می کنم اینجا پتانسیل تبدیل شدن به چیزی شبیه این رو داره یا حتی بهتر ..
در صورت عملی شدن هم قرار نیست کاربرهای فعال بخش نقش شاگرد رو داشته باشن !
263cylj.gif

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
خوب من فکر می کنم اینجا پتانسیل تبدیل شدن به چیزی شبیه این رو داره یا حتی بهتر ..
در صورت عملی شدن هم قرار نیست کاربرهای فعال بخش نقش شاگرد رو داشته باشن !
263cylj.gif

باید منتظر نظر بقیه و مدیران بود

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
با قسمت مديرانش موافقم

ولي نفهميدم كار گاه آموزشي يعني چي
خود شما يك سوال ازت پرسيدم جواب ندادي حالا ميخواهيد كارگاه آموزشي چي راه بندازيد؟(شديدا لول ...)

من که یاهو هلپر نیستم 24 ساعت ان باشم ، تو تاپیک ها هم سابسکرایب نیستم که ببینم اپدیت ها رو . راندوم چک می کنم

---

کارگاه اموزشی : workshop + casestudy

مثلا از طریقه نصب یک Add-on گرفته تا بررسی این موضوع که ایا میشه با 20$ در یک ماه 200$ در اورد یا نه :cool:

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا متاسفانه تسلط نسبی دوستان منجمله خودم به انگلیسی و مشغولیت های آقا داود(davidmors) شاید اجازه نده که این جور بخش ها خیلی شلوغ بشن...بچه ها هر کدوم رفتن سی خودشون ;)

از مواردی که ذکر کردید،الان فقط میشه روی کارگاه های آموزشی نظر داد و در زیر بخش وب مستر ها تاپیک داغی نداریم و همه تاپیک ها دارن خاک می خورن! بهرحال سخت میشه گفت که این موارد اضافه میشن یا نه !

.

حرفای شما در حالت کلی کاملا درسته..
میدونم که مدیرا سر میزنند.شایان هم گاهی توی تاپیکای خاص و داغ پست میزنه ، اما خود این دوستان هم حتما موافقن که مدیریت یه بخش با این گستردگی نیاز به وقت گذاشتن بیشتر و حضور دائمی داره.
..
اما در مورد خاک خوردن تاپیکا!
دلیل اصلیش ایراد قدیمی ایرانیاست که حاضر به اشتراک اطلاعات نیستند.
من نوعی وقتی وارد میشم و 100تا سوال میپرسم و بعد 1ماه به اطلاعات نسبی میرسم،دیگه فقط خواننده میشم و حاضر نیستم نتیجه ی تحقیقات و پیشرفتای بعدی خودمو به اشتراک بزارم .... و با عرض شرمندگی ، وقتی کسی سوال خاصی میپرسه که کمتر کسی میدونه و من میدونم، با خودم میگم "به درک! .. بره مثل من زحمت بکشه،پیدا میکنه!"
اون سوال کننده ی تازه کار زیاد مهم نیست، مهم کسائین که مثل خودم چند ماه یا سال تحقیق و زحمت صرف کردند و توی یه زمینه ی خاص به تبحر یا تجربه ی نسبی رسیدند. و همگی با ناخن خشکی و به خاطر زحمتایی که صرف کردیم، حاضر نیستیم از یه حدی بیشتر صحبت کنیم!
..
برای همینه که سقف اطلاعات وب مسترای ایرانی خیلی پائینه، چون شیرینگ نداریم. مثل عصر حجر که هنوز خط و کلام ساخته نشده بود تا مردم با همدیگه ارتباط برقرار کنند!
..

cyb3rninja666 .. برای بالا رفتن کیفیت کارگاه آموزشی و برطرف شدن خساست با تجربه ها ( و خودم که چیزی بلد نیستم) ، پیشنهاد میکنم یه **** ارزشیابی مثل Page Rank برای مقاله ها بزاریم ( به غیر از poll ) و هر وقت کسی به امتیاز مورد نظر رسید، اجازه ی ورود به "باشگاه رازها" رو بگیره! و برای معرفی خودش به باشگاه هم حداقل یک راز رو که کشف کرده به دیگرون بگه و دسترسی به بانک رازها هم تنها برای اونها فراهم باشه!
.
قول میدم در کمتر از 6ماه ، وب مسترهای میلیونر میسازیم.

خودم که راضیم فقط میلیونر باشم ، اما هزاران ایرانی با استفاده از رازهای من، از خودم موفق تر باشند.

.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
hypermatrix عزیز،دوستان این بخش هدفمند کار نمی کنن و حرفتون را قبول دارم،من از 2 سال پیش کلان بحث وب مستر بودن و .... گذاشتم کنار و چسبیدم به دامین پارکینگ،الان هم ROI 1200% دارم!! یعنی اگه تو نت 10 دلار سرمایه بذارم،120 دلار در ماه بازگشت داره و اگه خدا بخواد،امسال از نظر سطح تخصص و درآمد بعد از صاحب utube.com در خاورمیانه دوم خواهم بود،در ضمن موقعی که ما affiliate را گذاشتیم کنار،با شریکم تا به حد CJ Perfomer شدن هم رسیده بودیم..ولی خوب بدقولی های advertiser ها و درگیری های ذهنی زیادی که ایجاد میکرد،حتی اجازه نمیداد که یک ساعت مسافرت راحت داشته باشیم و معتاد نت شده بودیم....

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من نوعی وقتی وارد میشم و 100تا سوال میپرسم و بعد 1ماه به اطلاعات نسبی میرسم،دیگه فقط خواننده میشم و حاضر نیستم نتیجه ی تحقیقات و پیشرفتای بعدی خودمو به اشتراک بزارم .... و با عرض شرمندگی ، وقتی کسی سوال خاصی میپرسه که کمتر کسی میدونه و من میدونم، با خودم میگم "به درک! .. بره مثل من زحمت بکشه،پیدا میکنه!"

آقا شما داری میگی 100 تا سوال پرسیدی و به جواب رسیدی و بعدش ولی حاضر نیستی که پاسخ گو باشی،انصافا برو ببین تابحال تو این بخش چند تا تاپیک زدم که جهت رفع نیاز فنی خودم بوده؟دو هفته پیش واسه میل فورواردینگ فقط ی تاپیک تو موضوعات اینترنتی زدم که هیچ جوابی نبود!

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
hypermatrix عزیز،دوستان این بخش هدفمند کار نمی کنن و حرفتون را قبول دارم،من از 2 سال پیش کلان بحث وب مستر بودن و .... گذاشتم کنار و چسبیدم به دامین پارکینگ،الان هم ROI 1200% دارم!! یعنی اگه تو نت 10 دلار سرمایه بذارم،120 دلار در ماه بازگشت داره و اگه خدا بخواد،امسال از نظر سطح تخصص و درآمد بعد از صاحب utube.com در خاورمیانه دوم خواهم بود،در ضمن موقعی که ما affiliate را گذاشتیم کنار،با شریکم تا به حد CJ Perfomer شدن هم رسیده بودیم..ولی خوب بدقولی های advertiser ها و درگیری های ذهنی زیادی که ایجاد میکرد،حتی اجازه نمیداد که یک ساعت مسافرت راحت داشته باشیم و معتاد نت شده بودیم....
واقعا فرار مغزها که میگن شمایی ! :D

من فکر میکنم به خاطر این که چند نفر از افرادی که بیشتر اینجا سر میزدن و تو بحثها میومدن مثل saeid.z یا shervin یا pool و جواب میومدن دیگه فرصت این کاررو ندارن یا موقعیتشو ندارن ( مثل شروین ) پس یه کم با این سکوت بسازید انشالله بخش دوباره داغ میشه .

در مورد مدیریت هم فکر میکنم مدیران جدیدی احتیاج هست که وقت و فرصت بیشتری داشته باشن برای رسیدگی به بخش ..اما افراد بهتر از من هم هستن اینجا :wacko:

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
منم دقیقا به همین دلیل گفتم که باید اینکار رو کرد !
چرا خارجی ها دارن ما نداریم ؟! چون اونا فهمیدن با مشارکت سودشون بیشتر میشه ! اگه اینجا مرتب تر باشه ، سوالات و همه چیز را ادم بهتر می تونه ببینه

همچنین دلیل تقاضا از حضور بعضی افراد گرافیک و برنامه نویسی همین بود ! چون این بخش الان اصلا مناسب عنوان وب مستر ها نیست !!!

مثلا اگه زیر بخش هاست و دامین باشه ، این سوال اونجا پرسیده می شد و بهتر بود

درسته که ادم کاری رو که براش منفعت نداره نباید کنه ولی اگه این بخش درست بشه ، به بقیه که دسترسی به فروم های خارجی ندارن کمک میشه ، و در اخر به نظر من برای کسایی هم که توشن ، و خود پرشن تولز مفید و پر سوده

برای کارگاه هم ، برای case study همه می تونن پست بدن چون اسمش روشه
ولی برای یک سری چیزای دیگه کسایی که حداقل کاریر فعال یکی از بخش های مرتبت کامپیوتر باشن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا