برگزیده های پرشین تولز

بیرون زدن متن از انتهای دایو DIV :(

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

این کد رو ببینید نمی دونم دیگه چکارش کنم متن که زیاد میشه از انتهای دایو میزنه بیرون هر مورد های زیادی رو که فکر میکردم علتشه تست کردم اما درست نشد :(

HTML:
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN" "http://www.w3c.org/TR/1999/REC-html401-19991224/loose.dtd">
<HTML 
xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml"><HEAD><TITLE>Untitled Document</TITLE>
<META http-equiv=Content-Type content="text/html; charset=utf-8">
<STYLE type=text/css>#Main_Cbox {
	BORDER-RIGHT: #eff4fc 1px solid; DISPLAY: block; FONT-SIZE: 9pt; VERTICAL-ALIGN: top; BORDER-LEFT: #eff4fc 1px solid; WIDTH: auto; COLOR: #4f6272; BORDER-BOTTOM: #eff4fc 1px solid; FONT-FAMILY: Tahoma, Arial; HEIGHT: 150px
}
#Main_Cbox #body_c {
	PADDING-RIGHT: 5px; DISPLAY: block; PADDING-LEFT: 5px; PADDING-BOTTOM: 5px; WIDTH: auto; PADDING-TOP: 5px; HEIGHT: 100px; TEXT-ALIGN: right
}
#top {
	BORDER-RIGHT: #eff4fc 1px solid; BORDER-TOP: #eff4fc 1px solid; FONT-WEIGHT: bold; FONT-SIZE: 9pt; BACKGROUND-IMAGE: url(pack/top_bl.gif); PADDING-BOTTOM: 8px; BORDER-LEFT: #eff4fc 1px solid; WIDTH: auto; COLOR: #4f6272; PADDING-TOP: 8px; BORDER-BOTTOM: #eff4fc 1px solid; FONT-FAMILY: Tahoma, Arial; HEIGHT: 14px; TEXT-ALIGN: center
}
#Main_Cbox #left {
	BORDER-RIGHT: #eff4fc 1px dotted; BORDER-TOP: #eff4fc 1px dotted; FLOAT: left; MARGIN: 15px 0px 0px 15px; BORDER-LEFT: #eff4fc 1px dotted; WIDTH: 130px; BORDER-BOTTOM: #eff4fc 1px dotted; HEIGHT: 116px; BACKGROUND-COLOR: #ffffff; TEXT-ALIGN: center
}

#Main_Cbox #left #Cname {
	PADDING-RIGHT: 5px; PADDING-LEFT: 5px; PADDING-BOTTOM: 5px; WIDTH: auto; PADDING-TOP: 5px; HEIGHT: 20px; BACKGROUND-COLOR: #ffffff
}
</STYLE>

<META content="MSHTML 6.00.5730.11" name=GENERATOR></HEAD>
<BODY><!---->
<DIV id=top>تست ستتس تسست </DIV>
<DIV id=Main_Cbox>
<DIV id=left>
<DIV id=Cname> تست ستتس تسست </DIV>
<DIV id=Cname>تست ستتس تسست </DIV>
<DIV id=Cname>تست ستتس تسست </DIV>
</DIV>
<DIV id=body_c>تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست تست تست تست تست تست ستتس تسست 
</DIV></DIV>
</BODY></HTML>

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
علت این است که در تعریف ارتفاع Main_Cbox و body_c اندازه تعریف کرده ای.
کد:
#Main_Cbox {
 HEIGHT: 150px
}
کد:
#Main_Cbox #body_c {
 HEIGHT: 100px

}
کافیست که این دو مقدار رو به auto تغییر بدی.

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از توجهتون.هر دو اینها auto بود اما کار نکرد برا همین اندازه دادم برای شما کار کرد؟؟ فکر کنم شیوه غلتی دایو ها رو چیدم.

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من فایر فاکس دارم. آره وقتی که اندازه ها رو به auto تغییر دادم، هرچی اون تست ها رو زیاد تر میکردم، اون خطش هم اومد پایین.

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم از فایرفاکس استفاده میکنم محض رضای خدا IE7 هم دارم.دستت درد نکنه درست شد.واقعا گیج شدم یعنی من هیچ کدوم رو باهم auto نداده بودم !!!!! وال من هر چی فکر میکنم میبینم همه راه ها رو امتحان کرده بودم جل الخالق :)

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
مرسی حاجاقا !
البته پارامتر های overfllow هم هست :دی

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بله بله البته.
بالاخره دود از کنده بلند میشه یه جایی باید خودش نشون بده دیگه!!

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ما خانزادیم شاهد خان (یعنی راستش بودیم! از بالا دستور رسید که دیگه نباشیم!! ولی خودت ای زمین میدانی که میپرخی؟!!)

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی حاجاقا !
البته پارامتر های overfllow هم هست :دی

آخر من نفهمیدیم از این overfllow کی استفاده کنم hiden که بشه متن رو از دست میدیم اسکرول بشه حالت جالبی نداره visible هم که تفاوتی ایجاد نمیکنه auto رو هم آخر نفهمدم چکار میکنه. :blush::wacko:

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
آخر من نفهمیدیم از این overfllow کی استفاده کنم hiden که بشه متن رو از دست میدیم اسکرول بشه حالت جالبی نداره visible هم که تفاوتی ایجاد نمیکنه auto رو هم آخر نفهمدم چکار میکنه. :blush::wacko:
ببین حسین جان، overflow برای این اومده که به سایت بگه که اگر محتویات درون عنصر بزرگتر از اندازه خود عنصر شد، چه اتفاقی بیفته.
اگر خصوصیت hidden برو بهش بدی، اضافات رو نشون نمیده.
scroll باعث میشه که اضافات به صورت اسکرول نشون داده بشه. یعنی اندازه خود عنصر تغییر نکنه که صفحه بندیت به هم نخوره.
visible هم حالت پیشفرض است که محتویات، از عنصر میزنه بیرون.
auto باعث میشه که عنصر به اندازه محتویات خودش رو تغییر بده. کم بود، کوچیک بشه، زیاد بود، بزرگ شه.
افتاد؟

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اگر خاطرتون باشه، یک انجمن فن ها درست شده بود. قرار هم بر این بود که هر فن، لینک این تاپیک رو بذاره توی امضاش. ما هم با عنوان خانزاد همیشگی، فن بودن خویش را جان نثار کردیم.
بعد گفته شد که اون تاپیک در راستای حذف تاپیکهایی که دیگه تاریخ مصرفشون گذشته، پاک شده و بر و بچ فن لینکهایشون رو بردارند.
پ.ن. بد نیست یک آی دی داشته باشی و هر از چند گاهی یک سری بزنی شاهد. ام تی بدون ساکن mt.cgi مثل یک زمین است بدون خورشید!

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
اگر خاطرتون باشه، یک انجمن فن ها درست شده بود. قرار هم بر این بود که هر فن، لینک این تاپیک رو بذاره توی امضاش. ما هم با عنوان خانزاد همیشگی، فن بودن خویش را جان نثار کردیم.
بعد گفته شد که اون تاپیک در راستای حذف تاپیکهایی که دیگه تاریخ مصرفشون گذشته، پاک شده و بر و بچ فن لینکهایشون رو بردارند.
پ.ن. بد نیست یک آی دی داشته باشی و هر از چند گاهی یک سری بزنی شاهد. ام تی بدون ساکن mt.cgi مثل یک زمین است بدون خورشید!
دلتون خوشه ها !!
هر کسی کار خودش بار خودش آتیش به انبار خودش !! مرا با فروم ام تی چکار !! الان داره اونجا به خوبی اداره میشه ! پس نیازی به وجود من نیست !

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
هیچ وقت این حرف رو نزن شاهد.
بهترین دوران انجمن، وقتی بود که تو توش بودی.
بحث فقط اداره شدن نیست. تازه کجاش داره خوب اداره میشه؟ تو الان برو سایت اصلی (نه فروم) ببین چند تا لینک هست که کار نمیکنه؟ ببین مطالبش مال چند صد سال پیشه؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
هیچ وقت این حرف رو نزن شاهد.
بهترین دوران انجمن، وقتی بود که تو توش بودی.
بحث فقط اداره شدن نیست. تازه کجاش داره خوب اداره میشه؟ تو الان برو سایت اصلی (نه فروم) ببین چند تا لینک هست که کار نمیکنه؟ ببین مطالبش مال چند صد سال پیشه؟
وقتی من اونجا بودم شما کجا بودی که میگی بهتر اداره میشد؟
در ضمن اون صفحه اصلی سایت از خیلی وقت پیش اونطوریه !

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من که گفتم که بحث اداره کردن اصلاً مد نظرم نیست.
بله، من چون چند روز بعد از اینکه دیگه پات رو اونجا نذاشتی اومدم، نمیتونم حرف قطعی بزنم. ولی شاهد پستها که هست. من هم که متخصص قبر کنی!!! میشینم و میخونم. چه کارها که نکرده بودی و ملت شهید پرور به تنکس بسنده نکردند و کلی ازت تشکر کردند. پس لابد اداره کردنت هم خوب بوده!
وقتی که میگم بهترین دوران، منظورم این بوده که اون زمانی که تو اونجا بودی، چه خوش میگذشته، چه ملت فعال بودند. چه دوران خوبی بوده.
حالا هم نمیخواد عصبانی بشی عزیزم.
ولی باز هم پیشنهاد میکنم که یک آی دی بسازی و ناشناس سری به جایی که روزی روزگاری از سردمدارانش بودی بزنی. تازه این هم فقط یک پیشنهاده شاهد. میدونی که تصمیم با خودته.
کماکان خانزادیم!!

بالا