برگزیده های پرشین تولز

آیا به حس ششم اعتقاد دارید؟

rezajooyan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
شما هم براتون پیش اومده این حس رو داشته باشید یا نه؟

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
آره من که برام اتفاق افتاده
باید پرورشش بدی یعنی بهش اعتماد کنی

rezajooyan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نیروی حس ششم از همه نیرو ها قویتره به نوعی چشم بصیرت هست

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
سلام
شما هم براتون پیش اومده این حس رو داشته باشید یا نه؟

جسارتا باید بگم مزخرفه

آره من که برام اتفاق افتاده
باید پرورشش بدی یعنی بهش اعتماد کنی

پرورشش بدیم ؟ یعنی چی ؟ مثلا دمبل بزنیم یا بریم آروبیک کار کنیم تا قوی بشه ؟ آها شاید منظورتون مراقبه و اینجور چیزاست ؟
شما که اینقدر واردی و اطلاعات در این مورد دارین که تائیدش میکنین خودتون چرا پرورشش نمیدین ؟ :D

نیروی حس ششم از همه نیرو ها قویتره به نوعی چشم بصیرت هست

شما وقتی از کلمه نیرو استفاده میکنین باید برای اون تعریف خاصی ارائه کنین و وقتی میگین از همه نیروها قوی تره باید بگین منظورتون باقی اون نیروها چی هست.
برای اطلاع شما باید بگم چشم بصیرت همون عقل هست .

به نظر من حس ششم یکی از خرافات دوست داشتنی هست که همه دوست دارن اونو داشته باشن اما این حس واقعا چیزی جز خرافات بی ارزش نیست.
دوستانی که میگن تجربه دارن به این موضوع توجه کنن که ما در زندگی روزمره همواره در حال پیشبینی هستیم , برای مثال هنگام سرمایه گذاری یا مثلا سبقت گرفتن از ماشین جلویی , پریدن از روی جوب یا حتی پیشنهاد دوستی دادن به یک خانوم یا آقا !!!
البته مواردی هم پیش میاد که تصورات ما به واقیت بپیونده چون تمام تفکرات ما برای یک موضوع خاص یکی از احتمالات رخ دادن اون در جهان واقعی هست.
برای نمونه وقتی شما از یکدسته ورق یک کارت بیرون میکشین و به خودتون میگین این کارت حتما آس پیک هست واقعا امکان داره آس پیک باشه و احتمال اون یک بر روی 52 هست و این دلیل نمیشه که شما پیشگو باشین یا حس ششم داشته باشین.
نکته بامزه که اغلب به اون توجه نمیشه اینه که پیشبینی های غلط اغلب فراموش میشه اما پیشبینی های درست به عنوان سند و مدرک استفاده میشه .
و کلام آخر این که واقعا فکر نمیکنین اگر افراد دارای قدرت پیشبینی یا حس ششم بودن وضع دنیا بهم میریخت ؟
بهتره خرافات رو ول کنیم و به عقل و تجربه بسنده کنیم , کاری که در گذشته و تا امروز نکردیم.
با سپاس

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
پرورشش بدیم ؟ یعنی چی ؟ مثلا دمبل بزنیم یا بریم آروبیک کار کنیم تا قوی بشه ؟ آها شاید منظورتون مراقبه و اینجور چیزاست ؟
شما که اینقدر واردی و اطلاعات در این مورد دارین که تائیدش میکنین خودتون چرا پرورشش نمیدین ؟
مگه بیکارم
مثلا من 2-3 بار حس کردم زلزله میاد 2 بارش همون روز اومد یه بارش فردا
تو خونه بهم میگن زلزله سنج

مثلا این اتفاق برای من افتاد ...نباید هی به خودم این فکرو تلقین کنم که الان زلزله میاد ..

armani_65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما خودتم فکر نکنم اعتقاد داشته باشيد

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
خب میدونی چیه نمیتونی تشخیص بدی حس ششمه یه یه الهامه یا یه تلقینه یا یه فکره
یه حس عجیبه

علی آبادانی

Registered User
لایک‌ها
11
جسارتاً

مغز انسان، حس ششم دارد

تحقيقات جديد در زمينه كاركرد مغز نشان مي‌دهد بخشي از مغز انسان همچون حس ششم فعاليت مي‌كند و قادر است به طور ناخودآگاه خطرات اطراف را تشخيص دهد. محققان دريافتند ؛بخشي از قشر جلويي مغز قادر است ريزترين تغييرات در محيط اطراف انسان را تشخيص دهد و انسان را نسبت به خطري كه وي را تهديد مي‌كند، آگاه سازد.اين بخش بدون اينكه خود انسان آگاه باشد، اطلاعات و تغييرات محيط اطراف را به دقت در نظر دارد و كوچكترين تغييرات را تشخيص مي‌دهد و به انسان خبر مي‌دهد. محققان با توجه به نحوه فعاليت اين بخش، آن را نوعي حس ششم خوانده‌اند كه در مغز قرار دارد

rezajooyan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزیز توجه نمایید حس ششم برای افرادی درست است که با بقیه انسان ها خلق و خوی متفاوتی دارند
مثلا افرادی که از اجتماع دوری میکنند و منزوی هستند

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
دوستان عزیز توجه نمایید حس ششم برای افرادی درست است که با بقیه انسان ها خلق و خوی متفاوتی دارند
مثلا افرادی که از اجتماع دوری میکنند و منزوی هستند

نه عزیزم اشتب کردی
اون الهامه
حس ششمو همه دارن

rezajooyan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
افرادی خاص حس ششم دارند نظیر کسانیکه مایل به ایجاد رابطه با هرکسی نیستند

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
ما تو 5 حس اولش موندیم ..

بعضی وقتا صحنه هایی رو میبینیم که احساس میکنیم قبلا دیدیم، حتی بعضی وقتا میتونیم بگیم چی میشه الان.. اینم میشه حس ششم؟ یا همون خواب و پریدن روح از قفس و اینا ؟ :دی

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
با نظر cadusir موافقم
حس ششمی که ما ازش صحبت میکنیم فکر نمیکنم وجود خارجی داشته باشه
تنها احتمالات و از روی تصادفه که پیش بینی ما در مورد رخ دادن حوادث شاید درست از آب در بیاد

بالا