برگزیده های پرشین تولز

پارسیفا با رنکینگ مجانی ای که بدست اورده دوباره شروع به کار کرد

nmnmnm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سایت Parsifa.com وابسته به AGP shop با تبلیغ زیادی که تو سایتهای مختلف داشت و رنکینگ خیلی خوبی رو پیدا کرد واین تبلیغ هم کاملا مجانی براشون تموم شد حالا بعد از چند روز بستن سایت برای اینکه آبها از آسیاب بیفته حالا بازگشایی شده . فکرشو یکنید سایت شما 6 ماه مجانی توی حداقل 200000 سایت ( حداقل ) لینک بشه و علاوه بر لینک کلیک هم داشته باشی . وای که چه حالی میده
بعد از اینکه این سایت رو پارک کرده بودن ( به خاطر اینکه AGp کلاهبردار پول ملتو هاپولی کرد و ....)الان دوباره شروع به کار کرده . شاید علتش اینه که دلشون نیومد از این دومین بگزرن

به مدیران کلاهبردار این سایت ها تبریک میگم کارشون عالیه

امیدوارم در ماههای آینده بازهم اونها رو در عرصه اینترنت و کلاهبرداری با نام ها و شیوه های جدید ببینیم:D

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
:
سایت Parsifa.com وابسته به AGP shop با تبلیغ زیادی که تو سایتهای مختلف داشت و رنکینگ خیلی خوبی رو پیدا کرد واین تبلیغ هم کاملا مجانی براشون تموم شد حالا بعد از چند روز بستن سایت برای اینکه آبها از آسیاب بیفته حالا بازگشایی شده . فکرشو یکنید سایت شما 6 ماه مجانی توی حداقل 200000 سایت ( حداقل ) لینک بشه و علاوه بر لینک کلیک هم داشته باشی . وای که چه حالی میده
بعد از اینکه این سایت رو پارک کرده بودن ( به خاطر اینکه AGp کلاهبردار پول ملتو هاپولی کرد و ....)الان دوباره شروع به کار کرده . شاید علتش اینه که دلشون نیومد از این دومین بگزرن

به مدیران کلاهبردار این سایت ها تبریک میگم کارشون عالیه

امیدوارم در ماههای آینده بازهم اونها رو در عرصه اینترنت و کلاهبرداری با نام ها و شیوه های جدید ببینیم:D

من نفهمیدم چه شکلی! یعنی چه شکلی تبلیغ مجانی داده و به یه همچین بازدید کننده ای رسیده؟

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
Last edited:

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
به درد من و شما نمیخوره
این هم مثل اونیکی سایتهای تبلیغاتی سر مردم بینوا و ساده دل رو کلاه گذاشت فکر کنم از همون سایتها بود که تبلیغات و لینک میزاشتن توی سایتهای مختلف همه هم حجوم آوردن ولی به جایی نرسیدن با چند تا سایت هم این کار رو میکرد و خوب معلومه دیگه باید هم لینکهای زیادی میداشت و اینهمه الکسا
خدا لعنتشون کنه
ولی هم مشکل از مردمه که خیلی راحت اعتماد میکنن

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
آقا وحيد ، كوشا و محسن....
ببينيد دليل انتفاد هاي من رو.....
همچنان AGP SHOP ميتازد........
پس وقتي انتقاد ميكنم خورده نگيريد......

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
دزدی که شاخ و دم نداره ...

اینم یه نمونش هست !

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
وبمستر ها نباید خیلی زود به اینسایت ها اعتماد کنند ...

به امید روزی که با این ادم ها برخورد بشه !!

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
انصافا جای یه سیستم تبلیغ دهی مثل گوگل :blink: تو ایران کمه!
سایت های بدرد بخور هم باید بازدید کننده بالایی داشته باشی
یه چیزی مثل تبلیغات گوگل برای و بلاگ ها و ..

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
از من 200 تومن خورد بمونه تو گلوش!
واسم عبرت شد دوباره با سيستم هاي ايراني كار نكنم گوگل ادزو عشق است:D

nmnmnm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اصلا درجریان نیستم ! چه کلاهبرداری در سابق کرده بودند ؟

خوب حق دارین من حواسم نبود که کاملتر توضیح بدم . بیشتر وبمستر هایی که با سایت AGP shop کار کردن میدونن

Agp بعد از چند ماه که به دلایل مختلف پول ملتو نداد چندتا آگهی جدید به لیست بنر هاش اضافه کرد که کلیک خور عجیبی هم داشت ( خوب قرار هم نبود که پولی بابت تبلیغا به وبمسترای بد بخت بدن واسه همینم بنرارو جوری طراحی کرده بودن که حتما کلیک کنی ) و هیچ ربطی هم به فروشگاه agp نداشت منظوریم همین تبلیغای پارسفاست .

رنک alexa و google رو هم که میبینین.:D

میترسم اینجا اینو بگم بعد همه برن قالبشونو عوض کنن ولی به یک حکمی در زمینه فروشگاههای اینترنتی رسیدم و اینه که هر سایتی رو دیدید که از قالب AGP ( همون که ajax ای جکس ) داره استفاده میکنه کلاهبرداره .
اگه نقض این حکمو دارید بیارید : دی و دلیلشم اینه که این قالب رو یه عده کلاهبردار سفارش دادن و شیوه کار همشون هم یکیه

agp
zarcd
parsishop
.
.
.

بالا