برگزیده های پرشین تولز

درخواست برای اتصال فروشگاه به بانک سامان - عجب داستانی شده ها

archiver

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
سلام دوستان
راستش دیگه از بدقولی و ........ خسته شدم.
الان بیشتر از یک ماهه که فروشگاهم رو راه اندازی کردم. www.learnguide.net
با بانک سامان هم قرارداد بستم و مرچنت هم گرفتم.از روز قرار داد تا الان تقریبا با 6 یا 7 نفر در مورد برنامه نویسی بانک سامان صحبت کردم.بعضی از دوستان که اطمینان دارم کارشون درسته متاسفانه قیمت پیشنهادیشون قدری بالا بود.
بقیه دوستان هم متاسفانه اول با اطمینان میگفتن بله حتما میتونم شک نکن.ولی بعد از اینکه اسکریپت رو میگرفتن میگفتن نه نمیتونیم!!!!:blink:
یکی دیگه از دوستان هم (دوست که چه عرض کنم) اسکریپت رو که گرفت اصلا دیگه جواب PM ها رو هم نداد !!!!:blink: (راست گفتن که اسکریپت دزد شتر دزد میشه!!؟)

گفتم اینجا مطرح کنم شاید کسی از دوستان بتونه با یه قیمت معقول انجام بده.البته خواهشا اکه واقعا میتونید بگید.که مشکلات دفعات قبل برای من پیش نیاد!

منتظر پیشنهاداتتون هستم
ممنون

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

قبلا با هم صحبت کردیم منم بهت گفتم مواردی که سر راه این اسکریپت نال شده و اتصال و امنیت و این موارد ..... هست
اگه بخوای متونم کلاس پرداخت سامان رو (چند ماه پیش نوشتم ) بهت بدم خودت میتونی براحتی این اتصال رو انجام بدی
اما پیرور همون مطالبی که بهت گفتم مسولیتش پای خودت
قبول داری ایمیلت رو برام PM کن تا فایل ها + توضیحات برات ایمیل کنم

hasanjj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

قبلا با هم صحبت کردیم منم بهت گفتم مواردی که سر راه این اسکریپت نال شده و اتصال و امنیت و این موارد ..... هست
اگه بخوای متونم کلاس پرداخت سامان رو (چند ماه پیش نوشتم ) بهت بدم خودت میتونی براحتی این اتصال رو انجام بدی

لطفا براي من هم بفرست
ممنون

azadiphone

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

دوست عزيز
اگر امكانش وجود داره محصول زحمت خودتان را نيز براي ما هم ارسال كني تا با بررسي آن شايد بتوانيم سطح كيفيت را هم كامل كرده و به شما اطلاع دهيم
azadiphone@ياهو.كام
اگر هم كه به دلايلي امكان پذير نباشد، با هم تشكر و آرزوي موفقيتهاي روزافزون براي شما

Para2x

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
27
برنامه در خواستی که شد.
این دوستمون کمک می خواد و نمی خواد برنامشو به اشتراک بذاره.
شما توی انجمن Php مطرح کردی؟ اونجا بیشتر از اینجا می تونن کمکت کنن

archiver

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
سلام
ممنون از سیاوش خان
من ایمیلم رو فرستادم براشون
تو انجمن PHP مطرح نکردم هنوز.چون عجله ای بود گفتم یکی از دوستان که سابقه انجام این کار رو داره برام انجام بده.

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
جناب archiver عزیز
شما با آقا فرهاد مدیر انجمن ای ورچو تماس گرفتید ؟؟؟ اگر خواستی تاشماره همراه رو خدمتتون بدم
در ضمن چقدر هزینه سامان شد و آیا سایر بانکهای شتاب هم این امکان را دارند ؟؟؟

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
معذرت میخوامن که اینجا پست میدم !! چون در بقیه جاها جواب نمیده !!

siavashmusic خان منو مسخره کردی الان بیشتر از یک ماهه چرا جواب نمیدی پس همین الان تو یاهوو منتظرم !!

بازم معذرت میخوام از صاحب تایپیک بابت این پست ...

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
سلام
ممنون از سیاوش خان
من ایمیلم رو فرستادم براشون
تو انجمن PHP مطرح نکردم هنوز.چون عجله ای بود گفتم یکی از دوستان که سابقه انجام این کار رو داره برام انجام بده.
نه اونجا مطرح نکن :D کارهای تجاری منتقل داده میشه به اینجا :whistle:
یکی دیگه از دوستان هم (دوست که چه عرض کنم) اسکریپت رو که گرفت اصلا دیگه جواب PM ها رو هم نداد !!!! (راست گفتن که اسکریپت دزد شتر دزد میشه!!؟)
خوب شما به هیچ وجه اسکریپت نده به برنامه نویس , یا اگه میدی نسخه انگلیسیشو بده !!

متاسفانه من سرم بشدت شلوغ شد (هنوزم هست) :wacko:, اصلا وقت نمیکنم کمکی بهت بکنم , شرمنده :blush:
امم... اینجور کارها با توجه به اینکه یکی میخواد با تجربه بالا , هرکسی نمیتونه کمک کنه !
من میتونم اینجوری کمکت کنم که ,
1- یکی رو میشناسم مطمئن نیستم سرش خلوت باشه یا نه , فکر کنم تواناییش رو داره بنویسه که تو یاهو بهم پی ام بده میگم!
2- از این فروم اگه کسی خواست بنویسه برات , ایدیش رو بهم بگی سریع میگم میتونه بنویسه یا فقط اسکریپت رو میخواد ;)

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
کلاس مورد نظر برای دوستانی که درخواست داده بودن ارسال شد
جناب hasanjj من ایمیل شما رو نداشتم لطفا ایملتون رو اینجا بزارید تا برای شما هم ارسال کنم

جناب shemshad خدمت شما عرض شود که قبلا در مورد موضوع شما صحبت کردیم و اینجا مکانش نیست
اما برای آگاهی مجدد شما عرض میکنم من سیستم رو با شرایط خودم میدم مثالی هست میگن : اسب پیش کشی دندون شمردن نداره اما شما گویا میخوای دندون رو بشماری !!!!!
شما هر جا میرسی من پست دادم سریع این موضوع رو مطرح میکنی !
شما میخواید مجانی پروژه به این بزرگی رو بگیرید بدون هیچ تضمینی حالا معلوم نیست کی پرداخت داشته باشید از طرفی هم میخواید من بشینم بر اساس نیاز شما پروژه رو کاستمایز هم بکنم بنظر شما کسی این طوری قبول میکنه ؟

برای کدنویسی که(همین سیستم سامان رو میگم) هرکسی کمترین حالت 50 تومن پول میخواد دارم رایگان میدم چرا ؟ چون با صاحب تاپیک حال میکنم در صورتی که ایشون قبلش میخواست سفارش نوشتن یه سیستم 400 تا 500 هزار تومنی رو به من بده اما بدلیل قیمت بالای من صلاح ندید این کار بشه حالا شما در نظر بگیر من به همین آدم دارم یه اسکریپت 50 تومنی رو مجانی میدم اینکار رو فقط صرفا بخاطر ادب این پسر میکنم چون بدون هیچ رودروایستی گفت برای من صرف نمیکنه

امیدوارم شرایط رو درک کرده باشید

سپاسگذارم

archiver

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
جناب archiver عزیز
شما با آقا فرهاد مدیر انجمن ای ورچو تماس گرفتید ؟؟؟ اگر خواستی تاشماره همراه رو خدمتتون بدم
در ضمن چقدر هزینه سامان شد و آیا سایر بانکهای شتاب هم این امکان را دارند ؟؟؟
خیر با ایشون تماس نگرفتم.شما جای دیگه لینک یه تاپیک رو داده بودید که مربوط میشد به مشکل فارسی کامرس با سامان.مسئله اینه که این سیستم فارسی کامرس نیست!

خوب شما به هیچ وجه اسکریپت نده به برنامه نویس , یا اگه میدی نسخه انگلیسیشو بده !!

متاسفانه من سرم بشدت شلوغ شد (هنوزم هست) , اصلا وقت نمیکنم کمکی بهت بکنم , شرمنده
امم... اینجور کارها با توجه به اینکه یکی میخواد با تجربه بالا , هرکسی نمیتونه کمک کنه !
من میتونم اینجوری کمکت کنم که ,
1- یکی رو میشناسم مطمئن نیستم سرش خلوت باشه یا نه , فکر کنم تواناییش رو داره بنویسه که تو یاهو بهم پی ام بده میگم!
2- از این فروم اگه کسی خواست بنویسه برات , ایدیش رو بهم بگی سریع میگم میتونه بنویسه یا فقط اسکریپت رو میخواد

ما مخلص شما هم هستیم
یاهو آی دی شما رو ندارم متاسفانه ولی از حمید میگیرم :)
راستش قبل از اینکه تو این تاپیک کسی جواب بده جناب Prouser داشتن روش کار میکردن.به یه جاهایی هم رسید.یعنی وجه دریافت میشه ولی بعدا برگشت میخوره!ظاهرا کانفرم نمیشه.

برای کدنویسی که(همین سیستم سامان رو میگم) هرکسی کمترین حالت 50 تومن پول میخواد دارم رایگان میدم چرا ؟ چون با صاحب تاپیک حال میکنم در صورتی که ایشون قبلش میخواست سفارش نوشتن یه سیستم 400 تا 500 هزار تومنی رو به من بده اما بدلیل قیمت بالای من صلاح ندید این کار بشه حالا شما در نظر بگیر من به همین آدم دارم یه اسکریپت 50 تومنی رو مجانی میدم اینکار رو فقط صرفا بخاطر ادب این پسر میکنم چون بدون هیچ رودروایستی گفت برای من صرف نمیکنه

از لطف شما بسیار ممنونم
با توجه به اینکه گفتید یه PHP کار ماهر باید انجامش بده خوب پس فکر نمیکنم خودم تنهایی بتونم راش بندازم.سعی خودم رو میکنم.اگه نشد مزاحم خودتون میشم.البته میگم من واسه اینکار هزینه ای کنار گذاشتم که تقدیمتون میکنم.
بازم از محبت همه دوستان ممنون
دعا کنید بالاخره این مشکل ما هم حل بشه :D

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
سیاوش جان ! این کلاست چجوریاست؟ برای ما هم میفرستی؟

/

والله منم برای یکی از پروژه های خودم نیاز بود که به همین روش با بنک سامان کار کنم که البته اصلا هم کار سختی نیست ! فقط یکم پیشفرض تو ذهنم بود و فکر میکردم سیستم اینها هم مثل بانک پارسیان هست ... که خوب دوروزی سر همین دور خودم میچرخیدم . تا اینکه زنگ زدم به خودشون و با مسیول واحد فنیشون صحبت کردم و کامل برام توضیحات دادن. حتی یه سمپل کد مختصر هم همونجا خانومه برام نوشت و ایمیل گرفت و میل کرد !

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
سلام،
من شرمنده ام.
ایشون به من سفارش دادن که من بهشون گفتم باید به برنامه نویسم بدم...
که متاسفانه برنامه نویس من جواب منفی داد. شرمنده ایشون شدم.

بازم معذرت:happy:

archiver

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
اختیار دارید ;)

با کمک سیاوش خان و یکی از دوستان تقریبا قضیه حل شد فقط یه مقدار ریزه کاریاش مونده

hasanjj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کلاس مورد نظر برای دوستانی که درخواست داده بودن ارسال شد
جناب hasanjj من ایمیل شما رو نداشتم لطفا ایملتون رو اینجا بزارید تا برای شما هم ارسال کنم

جناب shemshad خدمت شما عرض شود که قبلا در مورد موضوع شما صحبت کردیم و اینجا مکانش نیست
اما برای آگاهی مجدد شما عرض میکنم من سیستم رو با شرایط خودم میدم مثالی هست میگن : اسب پیش کشی دندون شمردن نداره اما شما گویا میخوای دندون رو بشماری !!!!!
شما هر جا میرسی من پست دادم سریع این موضوع رو مطرح میکنی !
شما میخواید مجانی پروژه به این بزرگی رو بگیرید بدون هیچ تضمینی حالا معلوم نیست کی پرداخت داشته باشید از طرفی هم میخواید من بشینم بر اساس نیاز شما پروژه رو کاستمایز هم بکنم بنظر شما کسی این طوری قبول میکنه ؟

امیدوارم شرایط رو درک کرده باشید

سپاسگذارم
با سلام به شما
ايميل من:
hasanjj2000[at]yahoo.com
متشکرم

flashmemory

Registered User
لایک‌ها
1
سلام !
اگه مشکلی نیست برای منم ارسال کنید.
پیشاپیش ممنونم
myflashmemory[at]yahoo.com

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
سلام
1-2 تا نكته
اول اينكه از كد هاي متفرقه براي اتصال به سايت بانك استفاده نكنيد!عواقبش كلا به عهده خودتونه(كما اينكه امكان جريمه هم هست)
دوم هم اين كه اين كار كار خيلي سختي نيست كه حتما قرار باشه با هزينه سنگين يكي براتون انجام بده!

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
يه نكته سوم هم هست اونم اينكه من مسئول پرداختهاي اينترنتي سامان در كرمان هستم،پس از پيش خودم چيزي نميگم

archiver

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
خوب دوست من منظورتون از کدهای متفرقه چی هست؟
من از مسئولین سوال کردم گفتن بخش برنامه نویسی برای اتصال به عهده خود فروشنده هست!
آیا کد استانداردی واسه این کار وجود داره؟
در چه صورتی جریمه میشم؟
درسته که میفرمایید کار سختی نیست ولی برای کسی که کارش این باشه.شما به یک برنامه نویس بگید تحلیل تنش توی یه تیر رو بررسی کنه شاید براش سخت باشه در حالی که برای یه مهندس مکانیک یه کار ابتدایییه!
اینو از این جهت گفتم که من آشنایی زیادی با برنامه نویسی تحت وب ندارم.ممنون میشم دقیق تر راهنمایی کنید.

بالا