برگزیده های پرشین تولز

پی تی چرا هر کی ، هرکی شده !! مدیراش فقط به فکر منافع خودشونن !!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
سلام . :( خوبین ؟

نمیدونم چرا این پی تی اینظوری شده ! الکی الکی 7 روزه بن تشریف دارم :hmm: تا وسط مدیر یه سایت نسبتا مهم پیش میاد مدیران عزیز زود طرف اونارو میگیرن . حرف درستم که بزنی یا پاک میشه تایپیک و یا بن میشی و اخطار میگیری !! :f34r: :blink:

یه تایپیک زدم چند روز پیش که این سایت بنر منو دزددیه !! اما چند دقیقه بعد با طرف داری از اون سایت تایپیک بسته شد .. و 7 روزه پیش تو یه تاییپک که مربوطه به irsorat.ir بود من یه جمله گفتم ( اره .. طرف ادم خوبی نیست و چند بار بهش کمک کرده بودم بهش که جوابمو خوب داد ) به خاطر این حرفم چند تا قانون برام صادر کردند .. برا ی موردی که حتی کارت زرد هم جایز نیست 7 روز بن شدم !! :hmm::blink::hmm:

نمیدونم احسان جان یا بقیه مدیران کل چرا کمتر رسیدگی می کنند تا بعضی مدیران فرق قائل بشن برای یوزر ها ...

میدونم چه زود یا دیر یا این تایپیک حذف میشه یا من بن میشم یا اینکه زود ، زود بهم گیر میدن تو فروم مدیران عزیز :blink:

منتظر توضیحات قانع کننده هستیم که 7 روزه از ابرو افتادیم الکی و کارمونم عقب افتاد و همه بدبین شدن بهمون !! :hmm::hmm::hmm:

بسم الله ..:f34r:

Penet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
شما در اون تاپیک به آقای راستی توهین کردید و توهینتون موجب دامن زدن به حرف های صادر کننده تاپیک بود ! همه می دونیم مدیر های اینجا الکی مدیر نشدن ! پس تصمیمی هم که می گیرن اکثرا" درسته ! لطف کنید در Send 2 all ای که در YMsgr می کنید دقت کنید !

designer977: babate s2a ozr mikham sharamndam ama adam motasefam mishe bara hamchin adam haye ke moder kojaha mishan !! khak to sare persiantools.com !!!

http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1427323#post1427323

motasefam barat pt !!! ( age maram dari jone man _s2a_ kon )

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
بککی ! مدیرها به فکر خودشون نباشن کی باید به فکرشون باشه؟ ادمین ها؟
crazy.gif

/

ولی گذشته از این حرفها اون تاپیک رو خوب یادمه ! همه ریخته بودین سر یه بد بختی تا خورد زدیدش !! خوب حقتون هم بود ! منم بودم همین کار رو میکردم !

Even Star

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
127
فکر نکنم تاپیک جدیدی باشه ........هر کسی بن میشه یه تاپیک میزنه و علت رو می خواد!
دوست عزیزم بهتر نیست خصوصی بات یه مدیر حرف بزنید چون اصولا اخر عاقبت این تاپیک ها قفل شدن اون هاست!

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5

من هم موافقم که اینا تند رفتن و می بایست جلوشون رو گرفت . :rolleyes:

اما طفلک استارتر تاپیک چه گناهی کرده بود که تاپیکش رو بستن ؟ به خاطر اینکه حالا یه عده ریختن غلط املایی گرفتن و شلوغ کردن ؟
به نظرم استارتر و تاپیکش مشکلی نداشت . و نمی بایست بسته میشد . (اگر هم این دوستان شلوغ نمی کردن بسته نمیشد و احتمالا به نتیجه می رسید) اما به خاطر یه عده ، یه نفر دیگه متضرر شد ...

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
بککی ! مدیرها به فکر خودشون نباشن کی باید به فکرشون باشه؟ ادمین ها؟
crazy.gif

/

ولی گذشته از این حرفها اون تاپیک رو خوب یادمه ! همه ریخته بودین سر یه بد بختی تا خورد زدیدش !! خوب حقتون هم بود ! منم بودم همین کار رو میکردم !

تایپیک را خوب یادت نیست و گرنه درست قضاوت میکردی !همه اره اما من یه حرف خیلی کوچولو گفتم که اصلا بن شدن انصاف نبود اون حرفم الکی نبود واقعیت داشت !!! شما هم اگه تایپیک یادت بود و حرف من این حرفو نمیزدی !!

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
مثل اینکه ایشون ناراحت می شن که من حرف بچه ها رو تایید می کنم :D !
حالا دیگه هی هیزم تو اتش ننداز ! :D ( ضرب المثل جدید بود ! )
ایشون هم بنده خدا عصبانی بوده این تاپیک رو زده ... یه کم که بگذره اروم میشه .

شما ها هم بیخیال بشین دیگه !

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
فکر نکنم تاپیک جدیدی باشه ........هر کسی بن میشه یه تاپیک میزنه و علت رو می خواد!
دوست عزیزم بهتر نیست خصوصی بات یه مدیر حرف بزنید چون اصولا اخر عاقبت این تاپیک ها قفل شدن اون هاست!

نمیدونم تایپیک جدید هست یا نه ؟ فقط خواستم بقیه هم ببننن که الکی الکی دارم بن میشم و حقم ضایع شده و پی تی چجوری شده !؟!

من هم موافقم که اینا تند رفتن و می بایست جلوشون رو گرفت . :rolleyes:

اما طفلک استارتر تاپیک چه گناهی کرده بود که تاپیکش رو بستن ؟ به خاطر اینکه حالا یه عده ریختن غلط املایی گرفتن و شلوغ کردن ؟
به نظرم استارتر و تاپیکش مشکلی نداشت . و نمی بایست بسته میشد . (اگر هم این دوستان شلوغ نمی کردن بسته نمیشد و احتمالا به نتیجه می رسید) اما به خاطر یه عده ، یه نفر دیگه متضرر شد ...

1. من نریختم سر اون تایپیک فقط یک جمله گفتم که اونم چیزی نبود که بخوان به خاطر ان فیلتر کنند .. مشکل بن شدن من بوی سیاسی میده نمیدونم اما از کجا !!!
2. شما تایپیک را نخوندی کامل و علت قفل شدن تایپیک را ما همه یه اشتباه کوچیک کردیم که قواینین یادمون نبود که نباید در یک جمع از یکی ابروش بره که صاحب تایپیک این کار ا کرد و بسته شد !! :blink:

=============

یکم درست تر به قضیه فکر کنید ، سطحی فکر نکنید خودتونو بذارید جای من و بعد فکر کنید و جواب دهید ... ;)

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
عرض سلام خدمت دوستان
ممنون که وقت گذشتین...
فقط عرض کنم که به نظر بنده هم، بن شدن شما کاملا حقتون بوده و شایان هم در صورت تمایل میتونه تو این تاپیک بیاد و توضیح بده...

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
پس تا اون موقع، تاپیک قفل بشه بهتره..

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
ممنون از موزمار عزیز ... توضیحی لازم نیست ! همون جا توضیح کامل دادم !

اگر لازم هست دوباره اینجا کپی پیست کنم ؟

نکته مهمش هم این بود که از این به بعد با تاپیک های با مزمون « سایت *** کلاه بردار » ... « این مرتیکه پول منو خورده در رفته ! » ... و ............. برخورد میشه !

همچنین با کسانی که در این تاپیک ها پست بزنند و به قول محسن هیزم تو اتیش بندازن !

در ضمن ! در مورد این موضوع که یکی قبلا بن بشه و تاپیک بزنه چرا بن شدم هم یه قانون داریم که فکر میکنم همه در جریان هستند .... حالا در این مورد صرف نظر میکنیم . ( البته با اجازه موزمار خان )

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا