برگزیده های پرشین تولز

راه بازگشت بسوی وبلاگی که مسدود شده

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
سلام:blush::blush:
می خواستم بدونم اگه وبلاگی مسدود بشه میشه دوباره به اون وبلاگ بازگشت یا نه دیگه اون پلم شده وهیچ راه دیگه ای نداره؟
96.gif
96.gif

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
فکر کنم اینجا یه سال یه بار هم کسی سر نزنه ای بابا بریم سر کار خودمون:happy:

dehkade

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فیلتر مخابرات شده یا از طرف سایت سرویس دهنده بسته شده؟ بگو اگر فیلتر شده بهت ایمیل و تلفن بدم پیگیری کنی
راستی اگر فیلتر بود و لازم بود بیام تاپیک رو ببینم لطفا پیغام خصوصی بزن چون ممکنه یادم بره دوباره سر بزنم اینجا

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
راستي فراموش كردم بگم
اگه كميته تعيين مصاديق فيلتر كرده باشه
ديگه باز نميشه
يا حق :)

master.

Registered User
لایک‌ها
15
سلام ..زياد توفيقي نداره..وبلاگ من بيخود و بي جهت فقط بخار اون x كه تو اسمش داره فيلتر شده ... تماس گرفتم ..باز كردن معذرت خواستن باز بستنش :O منم از يه نام ديگه براي ورود استفادهكردم ... كه فعلا ميبينيد تو امضام هست ... از طرف ديگه اينا وقتي يه بار فيلتر ميكنن و مثلا چيزي (تگ و اسمي و ..) رو ميبينن و اون باعث فيلتر اتوماتيك وبلاگتون ميشه .تا فيلتر شد ديگه اون كرالر يا ربوت مربوطه رو سراغ سايتتون مميفرستن تا اگه اون مطللب برداشتهشده اسم وبلاگ يا سايت شما هم از فيلتر در اد ..سوال كردم چرا ؟‌گفتن چون فشار زيادي رو سر ورو د و دم و دستگاه مياد ما اين كارو ميكنيم ..پس راه حل شما اينه كه هر بار كه ديديد فيلتر شديد بريد ايميل بزنيد 4 تا بد و بيراه بگير كهشايد اين ملت جفنگ سر عقل بيان واز فيلتردرتونبيارن ...

bhabdi

Registered User
لایک‌ها
0
من دامین 1جزیره رو داشتم و برای اینکه http://1jazire.com از فیلتر دربیاد کل شرکت دیتا رو زیر و رو کردم... بالای 10 جا زنگ زدم... دست آخر گفتن سایت شما توی لیست ما نیست و دستور شما از طرف لیست قوه قضاییه اومده...ما نمی تونیم بازش کنیم....
دست آخر هم بهم گفتن پیشنهاد می کنیم پیگیری نکنین چون ممکنه عواقب داشته باشه و بخوانتون اونجا!!!!:blink:
حالا من اونجا چی گذاشته بودم؟ یه ایمیل که آدرس آموزش ساخت ف ی ل ت ر ش ک ن رو بصورت autosend می فرستاد!:p
این چه ربطی به قوه قضاییه داره خدا می دونه!!!!!:wacko:

جالبه که هنوز که هنوزه خیلی از ISPها فیلترش کردن.. درحالیکه الان تقریبا 7-8 ماهه که هیچی توی اون دومین نیست!

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
وبلاگ من زیر نظر بلاگفاست و اون وبلاگ رو فیلتر کردهاگه درخواست بدم بازش میکنن یا نه؟ اول بلاگفا فیلتر کرد بعد از چند روز مخابرات . از فیلتر هم عبور کردم ولی اصل کاری بلاگفاست.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
من دامین 1جزیره رو داشتم و برای اینکه http://1jazire.com از فیلتر دربیاد کل شرکت دیتا رو زیر و رو کردم... بالای 10 جا زنگ زدم... دست آخر گفتن سایت شما توی لیست ما نیست و دستور شما از طرف لیست قوه قضاییه اومده...ما نمی تونیم بازش کنیم....
دست آخر هم بهم گفتن پیشنهاد می کنیم پیگیری نکنین چون ممکنه عواقب داشته باشه و بخوانتون اونجا!!!!:blink:
حالا من اونجا چی گذاشته بودم؟ یه ایمیل که آدرس آموزش ساخت ف ی ل ت ر ش ک ن رو بصورت autosend می فرستاد!:p
این چه ربطی به قوه قضاییه داره خدا می دونه!!!!!:wacko:

جالبه که هنوز که هنوزه خیلی از ISPها فیلترش کردن.. درحالیکه الان تقریبا 7-8 ماهه که هیچی توی اون دومین نیست!

ربطي نداره اونا زماني كه بستن نگاه ميكنند وشما الان ميگيد اين مدت چيزي توش نيست اگر هم 2سال هم هيچي توش نباشه فكنم همينطوري بسته باشه حتي فكنم بري توش درمورد دين حديث اين چيزا هم بگذاري باز نشه:D
چون اونا خودشون ديگه زحمت بازنگري نمي دند مگر اينكه درخواستي بياد
اگر ميشد خوب بود من هم www.iroonikids.com هم باز ميشد

bhabdi

Registered User
لایک‌ها
0
ربطي نداره اونا زماني كه بستن نگاه ميكنند وشما الان ميگيد اين مدت چيزي توش نيست اگر هم 2سال هم هيچي توش نباشه فكنم همينطوري بسته باشه حتي فكنم بري توش درمورد دين حديث اين چيزا هم بگذاري باز نشه:D
چون اونا خودشون ديگه زحمت بازنگري نمي دند مگر اينكه درخواستي بياد
اگر ميشد خوب بود من هم www.iroonikids.com هم باز ميشد

آره دیگه... منم دیدم اینطوری شده... دیگه بیخیال تمدید شدم... رفتم http://jazire.ir رو ثبت کردم... ارزش نداره سر و کله بزنی بابا!!!

bhabdi

Registered User
لایک‌ها
0
وبلاگ من زیر نظر بلاگفاست و اون وبلاگ رو فیلتر کردهاگه درخواست بدم بازش میکنن یا نه؟ اول بلاگفا فیلتر کرد بعد از چند روز مخابرات . از فیلتر هم عبور کردم ولی اصل کاری بلاگفاست.

من فکر میکنم شما یه ایمیل به مدیریت بلاگفا بزنی و براشون یه عذرخواهی بنویسی جواب بده ها!

KhersKuchulu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بلاگفا فیلتر کرده؟ یعنی بستش؟

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
بلاگفا فیلتر کرده؟ یعنی بستش؟

آره دوست عزیز بلاگفا یه قسمت داره به نام گزارش تخلف ها که اگه یه نفر با تو لج کنه و بره راپورتتو به بلاگفا بده دیگه کارت ساختست یعنی وقتی میخوای بری تو وبلاگت بلاگفا پیام میده که این وبلاگ مسدود میباشد.:blink::blink::blink:

Beh_Madonna

Registered User
لایک‌ها
1
وقتی ایمیل میزنیم بهشون چقدر زمان میبره تا پاسخ بدن به ایمیل

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
وقتی ایمیل میزنیم بهشون چقدر زمان میبره تا پاسخ بدن به ایمیل

هنوز امتحان نکردم ولی امروز فردا واسشون یه ایمیل میدم ببینم چی میشه گر چه بچه ها میگن دیر جواب میدن.دیگه باید بسوزیم و بسازیم:(

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
یه پاچه خواری واسه شیرازی (مدیریت بلاگفا) کردم که نگو :D
حالا منتظر جوابش هستم ببینم موافقت میکنن یا نه
یا حق

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
بچه ها این شیرازی جواب آدم رو میده یا نه ؟ چقدر طول میکشه جواب بده