برگزیده های پرشین تولز

كسي راهكاري براي حساب بانكي + كارت اعتباري + گوگل داره؟

msvbgod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
ببخشيد من مدت هاست كه دنباله يك حساب بانكي و كارت اعتباري با مشخصات خوب مي گردم ولي هر جا مي رم چيز به درد بخوري پيدا نمي كنم. مثل اينكه ما ايراني ها در اين زمينه خيلي بدبخت هستيم!

چند باري پول دادم و اين ور و اون ور ولي فايده اي نداشته. اون پولي كه دادم يه Paypal وريفاي شده + يه حساب wirecard دارم كه متاسفانه به دردم نميخوره. متاسفانه يك مشت آدم بي مغز مي رن توي اين سايت ها تبليغات
ميدن و همشون مي گن بدون محدوديت و ... همشونم از wirecard باز مي كنن. وقتي هم بهشون ميگي
بابا wirecard فقط تا 1 سال قابل استفاده است. سقفش هم 2000 يوروه (يا 3000 تا يادم نيست) مي گن اِه! ما
نمي دونستيم! همشونم از 30 تومان مي گيرن تا 100 تومان. اگه باور نداريد يك جستجو بزنيد براي حساب بانكي آلمان ببينيد چي پيدا ميشه!

من توي يكي از سايتهاي فروش نرم افزار يك مقداري پول نرم افزار فروختم و الان مي خوام اون پولو يه جوري دريافت كنم ولي متاسفانه روش موثري پيدا نميشه.
1- اينكه اونا با Paypal كار نمي كنن.
2- اينكه براي ايران و... پول نميفرستند.
3- متاسفانه حتي نشد با Wirecard هم پولو بگيرم چون ميگن بايد correspondence bank مشخص باشه wirecard هم ميگه چنين اطلاعاتي رو نمي ديم. خلاصه براي فرستادن پول كل اطلاعات بانك رو ازم گرفتم تا اين يكي رو نتونستم بدم!

الان هم واقعا موندم كه از كجا بگيرم. به هر حال فقط اون سايت نيست. مي خوام از گوگل يا ياهو هم تبليغات بگيرم براي سايتم ولي اونم مشكل چك داره. هر چي هم توي اين انجمن بالا و پايين رفتم هيچ كس يه راهكار درست نداشت. مي خواستم بدونم كسي تا حالا كاري مشابه اين كار رو كرده كه بتونه پولشو وصول كنه يا نه. اگه بله از كجا و چه حسابي باز كرده و با چه هزينه اي.

از دوستاني هم كه قبلا مشتري يكي از اين 2 سايت بوده اند مي خوام كه راهنمايي بدن.
//www.persianec.com/ براي خريد حساب بانكي
www.parsinic.com براي خريد ATM و حساب بانكي امريكا.
من خودم مشتري parsinic هستم از سرويس هاشم راضي ام. ولي نمي دونم اين سرويسي كه مي دن تا چه حدي قابل اعتماده. قيمتش نسبت به سرويسش مي ارزه ولي نمي دونم اون 30 درصد ماليات كسر ميشه از حساب يانه.
توي سايتشون هم كه نگاه كردم انگار از VMI باز مي كنن كه همونطوري كه مي دونيد نه Paypal قبولش داره و نه گوگل. به پشتيبانيشون كه mail زدم گفتن كه قبول دارن ولي فكر نمي كنيد اگه اينطور بود چرا خودشون از VMI براي
خودشون باز كردن؟ و از تبليغات گوگل هم استفاده نمي كنن؟

خواهش مي كنم زير اين تاپيك فقط جواب بديد و سئوال ديگه اي مطرح نكنيد. اونايي هم جواب بدن كه خودشون از يك
راهي جواب گرفتن نه اينكه همينجوري حدس بزنيد و يه چيزي بگيد!

خيلي خيلي متشكرم.

ZenithPay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ما میتونیم یک حساب بانکی در خارج به شما بدیم که بهش واریز کنین و با کسر کارمزد 10% ریالیش رو در ایران بگیرید

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
سلام
ما میتونیم یک حساب بانکی در خارج به شما بدیم که بهش واریز کنین و با کسر کارمزد 10% ریالیش رو در ایران بگیرید
سلام و درود ..
- لطفا توضیحات کامل تری بفرمائید :
/ کشور
/ بانک نیم
/ اکانت تیپ
/ نت بنکینگ ؟

موفق باشید

gameron

Registered User
لایک‌ها
4
از نظر من اعتبار نداره نه اون بانک ایران ...
فردا روز زدن بستن حسابت رو دستت به هیچ جا بند نیست
هیچ اعتباری هم به ایران نیست که ازش پشتیبانی بشه
چندین نفر رو واسه اینکه تو پای پال فهمیدن ایرانی هستن بستن ...

بالا