برگزیده های پرشین تولز

کمک فوری

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
گوشی خوبیه اما اگر فردا روزی ویندوز جدیدتر از ویندوز موبایل 6 اومد فکر کنم به مشکل بخورید
من 350 موافقم

svhost

Registered User
لایک‌ها
2
گوشی خوبیه اما اگر فردا روزی ویندوز جدیدتر از ویندوز موبایل 6 اومد فکر کنم به مشکل بخورید
من 350 موافقم

اگه بخواهیم با ان73 مقایسه کنیم چجوریه؟
اصلا با خرید دست دوم موافقین که طرف می گه خیلی تمیزه
بعد اگه ویندوز موبایل 7 بیاد با چه مشکلی ممکنه روبرو شم؟
گوشی تا چند وقت جواب میده؟
کلا من تو pocket pc ها وارد نیستم این چجوریه از نظر کارکرد و سی پی یو و اینا؟
چه لوازمی باید داشته باشه همراهش؟

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
-اصلا قابل مقایسه نیست ! ان90 و پی990 هم باید برن جلو بوق بزنن !!! این 10 تا سر و گردن بالاتره
-اگه نمیخواین بیشتر هزینه کنین چاره ای نیست خب
-این رامش 64 هست و برای کاربران معمولی کافیه
-تا یک سال
-خوبه در حد متوسط
-نمیدونم ، هندزفری و شارژر و سی دی و اینا

svhost

Registered User
لایک‌ها
2
-اصلا قابل مقایسه نیست ! ان90 و پی990 هم باید برن جلو بوق بزنن !!! این 10 تا سر و گردن بالاتره
-اگه نمیخواین بیشتر هزینه کنین چاره ای نیست خب
-این رامش 64 هست و برای کاربران معمولی کافیه
-تا یک سال
-خوبه در حد متوسط
-نمیدونم ، هندزفری و شارژر و سی دی و اینا

اگر ویندوز 7 بیاد ممکنه دچار چه مشکلی بشم من زیاد نو پاکت پی سی ها وارد نیستم کلا نظرتون چیه؟

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
اگر بیاد بله !
اما فعلا خوبه تا یک سال اینا

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
اگر ویندوز 7 بیاد ممکنه دچار چه مشکلی بشم من زیاد نو پاکت پی سی ها وارد نیستم کلا نظرتون چیه؟

من چند روزه دارم پي پي سي ها رو بررسي ميكنم اكثرا ويندوز 5 دارن .

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
من چند روزه دارم پي پي سي ها رو بررسي ميكنم اكثرا ويندوز 5 دارن .

بله الان ديگه اكثرا ويندوز موبايل 5 روشون نصب هست و ويندوز موبايل 2003 ها رو در صورت تونستن و نياز به 2005 و2005 ها رو به wm6 تعويض مي كنن

svhost

Registered User
لایک‌ها
2
ممنون
من بودجه ای تو حدود 370-380 دارم واسه همین یه گوشی باید بگیرم کلا pocket pc گرونه منم می خوام یه گوشی بگیرم مثلا می تونم ان73 بگیرم نوش یا اینکه همین این +m600 دست دوم را بگیرم
دست دوم کلا خطرناکه منم اطمینان ندارن که بگیرم یا نه نظر شما چیه؟ اگه دست دوم +m600 رو گرفتم به چه چیزایی توجه کنم؟

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
از اونجایی که نرم افزاری میشه هر تخریبی رو تصحیح کرد ( مخصوصا پی پی سی ها )، به نکات سخت افزاری توجه کنید :
1- صفحه تمیز و بدون خش باشه
2 - بلوتوث سالم باشه
3 - دوربین سالم باشه
4 - صدا هنگام تلفن صحبت کردن خوب بره و بیاد و موقع پخش موزیک هم خوب باشه ( توجه کنید که این 2 مسئله جدای از هم هستند )
5 - دکمه ها بدون گیر عمل کنن ( مخصوصا دکمه های جانبی )

svhost

Registered User
لایک‌ها
2
از اونجایی که نرم افزاری میشه هر تخریبی رو تصحیح کرد ( مخصوصا پی پی سی ها )، به نکات سخت افزاری توجه کنید :
1- صفحه تمیز و بدون خش باشه
2 - بلوتوث سالم باشه
3 - دوربین سالم باشه
4 - صدا هنگام تلفن صحبت کردن خوب بره و بیاد و موقع پخش موزیک هم خوب باشه ( توجه کنید که این 2 مسئله جدای از هم هستند )
5 - دکمه ها بدون گیر عمل کنن ( مخصوصا دکمه های جانبی )

ممنون ولی نظرتون را نگفتین که این wm+m600 دست دوم رو بخرم یا مثلا یه گوشی نو مثل ان73 نوکیا

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
من خودم سراغ غیر پی پی سی نمیرم
اما نو و دست دومش با خودتون

svhost

Registered User
لایک‌ها
2
ببخشید زیاد مزاحم شدم اگه بخواهیم همین eten m600 را با XDA ATOM PURE مقایسه کنیم چجوریه کدوم بهتره؟
مشخصات:
مشخصات کلی :
دوربین 2 مگاپیکسل با فلاش
سی پی یو 416 اینتل
ویندوز موبایل 5.0
رام 128

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
ببخشید زیاد مزاحم شدم اگه بخواهیم همین eten m600 را با XDA ATOM PURE مقایسه کنیم چجوریه کدوم بهتره؟
مشخصات:
مشخصات کلی :
دوربین 2 مگاپیکسل با فلاش
سی پی یو 416 اینتل
ویندوز موبایل 5.0
رام 128

مقايسه اين دو:
لينك

فقط يه نكته رو دوباره ياداوري ميكنم CPU 400 Samsung معادل 500Intel است...

با احترام

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
تا اونجایی که من فهمیدم اولین پاکت پی سی ایه که می گیرید.و بین خریدش با ان 73 شک دارید.

اول بگذارین یه چیز رو براتون روشن کنم. این دستگاهها از نظر دوربین و صدا واقعا جلوی اسمارت فون ها کم میارند. از نظر تلفونی هم کمی کم خواهند آورد (البته موارد استثنا در این مورد وجود داره() اما نقطه قوتشون نرم افزار های اونهاست که به همت سی پی یو قویتر و او اس پیچیده تر میتونه خیلی کارهایی رو انجام بده که دستگاههای معمولی از انجام اونها عاجزند. و البته تنوع نرم افزاری بسیار بالایی هم دارند.البته این رو هم اضافه می کنم که انتظار نرم افزار های پی سی رو نداشته باشین و به علاوه انتظار پیغام گیر صوتی رو . با این اوصاف اگر واقعا استفاده ای از این نرم افزار ها ندارین چیزی که از دست دادین یه دوربین مناسب . صدای بلند. راحتی و اعصابتونه. و چیزی که بدست آوردین یه تجربه جدیده.
نصیحت من اینه که تا زمانی که به یه پاکت پی سی احتیاجی ندارین(چه از نظر کاری و درسی و چه از نظر روحی!!) پاکت پی سی نخرین چون واقعا به ضررتون تموم خواهد شد. از امکاناتش زیاد استفاده نخواهید کرد. وقت زیادی رو صرف نصب برنامه ها و رام ها خواهید کرد و در پایان به اون وابسته می شید و مجبورید تا ابد پاکت پی سی داشته باشید. اما اگر احتیاج به پاکت پی سی دارین اصلا بر روی خرید اسمارت فون فکر نکنین.

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
این دستگاهها از نظر دوربین و صدا واقعا جلوی اسمارت فون ها کم میارند.
كاملا تائيد ميشه... در PPCها محوريت ابتدا كامپيوتر جيبي با ويندوز موبايل بودنه بعد يه اسمارت فون...
در پایان به اون وابسته می شید و مجبورید تا ابد پاکت پی سی داشته باشید.
چيزي كه من الان دچارش شدم... :(
وقتي PPC بگيريد ديگه نميتونيد اسمارت فون دستتون بگيريد. البته اين بستگي به نيازتون و نوع استفادتون از PPC داره...

svhost

Registered User
لایک‌ها
2
تا اونجایی که من فهمیدم اولین پاکت پی سی ایه که می گیرید.و بین خریدش با ان 73 شک دارید.

اول بگذارین یه چیز رو براتون روشن کنم. این دستگاهها از نظر دوربین و صدا واقعا جلوی اسمارت فون ها کم میارند. از نظر تلفونی هم کمی کم خواهند آورد (البته موارد استثنا در این مورد وجود داره() اما نقطه قوتشون نرم افزار های اونهاست که به همت سی پی یو قویتر و او اس پیچیده تر میتونه خیلی کارهایی رو انجام بده که دستگاههای معمولی از انجام اونها عاجزند. و البته تنوع نرم افزاری بسیار بالایی هم دارند.البته این رو هم اضافه می کنم که انتظار نرم افزار های پی سی رو نداشته باشین و به علاوه انتظار پیغام گیر صوتی رو . با این اوصاف اگر واقعا استفاده ای از این نرم افزار ها ندارین چیزی که از دست دادین یه دوربین مناسب . صدای بلند. راحتی و اعصابتونه. و چیزی که بدست آوردین یه تجربه جدیده.
نصیحت من اینه که تا زمانی که به یه پاکت پی سی احتیاجی ندارین(چه از نظر کاری و درسی و چه از نظر روحی!!) پاکت پی سی نخرین چون واقعا به ضررتون تموم خواهد شد. از امکاناتش زیاد استفاده نخواهید کرد. وقت زیادی رو صرف نصب برنامه ها و رام ها خواهید کرد و در پایان به اون وابسته می شید و مجبورید تا ابد پاکت پی سی داشته باشید. اما اگر احتیاج به پاکت پی سی دارین اصلا بر روی خرید اسمارت فون فکر نکنین.
ممنون راستشو بخوای اینو می دونم که پی پی سی ازدوربین و صدا جلوی اسمارت فون کم میاره منم نیازه خاصی به یه پی پی سی ندارم فقط تجربه و می گن امکاناتش زیاده؟ زیاد دردسر سازه؟
هزینه بر چطور؟ مثلا زیاد خراب شه؟
کلا نظرتون چیه؟ احتیاج خاصی به یه پی پی سی ندارم فقط علاقه است مگه نه یه دانش آموزم
نظرتون چیه لطفا تک تک سوالام رو جواب بدید؟
راستی XDA ATOM PURE بجز بلوتوث انگار بالا تر از m600 است؟ آره؟ یا XDA ATOM PURE سی پیوش ضعیف تره؟خودتون بودین کدومو انتخاب می کردین؟

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
اگه نیاری به پی پی سی ندارید سراغش نرید پس چون تمام حرفای جناب vocian دزست هست

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
ممنون راستشو بخوای اینو می دونم که پی پی سی ازدوربین و صدا جلوی اسمارت فون کم میاره منم نیازه خاصی به یه پی پی سی ندارم فقط تجربه و می گن امکاناتش زیاده؟ زیاد دردسر سازه؟
هزینه بر چطور؟ مثلا زیاد خراب شه؟
کلا نظرتون چیه؟ احتیاج خاصی به یه پی پی سی ندارم فقط علاقه است مگه نه یه دانش آموزم
نظرتون چیه لطفا تک تک سوالام رو جواب بدید؟
راستی XDA ATOM PURE بجز بلوتوث انگار بالا تر از m600 است؟ آره؟ یا XDA ATOM PURE سی پیوش ضعیف تره؟خودتون بودین کدومو انتخاب می کردین؟

خوب این چیزی که میگین میشه نیاز روحی باید ببینین که چقدر شدیده:D
دردسر ساز شاید ولی اعصاب خورد کن بعضی وقت ها کاملا:happy:
هزینه بر معمولا نه. مگه اینکه عادت داشته باشید پی پی سی تون رو توی جوب بندازین یا از پنجره به بیرون پرت کنین و یا شاید با خودتون داخل حمام ببرین. در غیر اینصورت اگه خودتون هزینه براش نتراشید خیر.

خوب دانش آموز ها هم می تونن استفاده زیادی داشته باشن از جمله بازی های عالی(البته نه در حد پی اس پی() التبه قابلیت پخش مستقیم دایویکس و انواع فایل های صوتی تصویری و خیلی چیزای دیگه .اما همه اینها به خودتون بستگی داره.

خیر ام 600+در اکثر موارد قویتره. سی پی یو قویتر رام بالاتر وزن بیشتر و قد و بالای بزرگتر :happy:
البته قیمت هر دو دستگاه کاملا منصفانه است. بنده هم به نظر خودم شخصی نیستم که از بین این دو یکی رو برتر بدونم چون خودم اتم دارم و مغرضانه نظر خواهم داد. بقیه دوستان بهتر نظر خواهند داد.

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
بالا