برگزیده های پرشین تولز

کی میتونه به بقیه Channel از Google Adsense بده ؟

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
این تاپیک رو به خاطر جمع بندی و شناسایی دوستانی که میتونن از Google Adsense برای بقیه Channel بگیرن میزنم.

شاید برای خیلی ها سوال باشه که بالاخره برای گرفتن چنل کی مناسب تر هست.

البته معیار هر شخص برای شناسایی و سفارش Channel ممکنه کلی با نفرات دیگه فرق داشته باشه! بر اساس درصد کارمزد و ....

دوستانی که میتونن برای بقیه Channel تهیه کنن لطفا نحوه کار خودشون و درصد کارمزد دریافتی رو ذکر کنن.

فکر میکنم اگه این شکلی پیش بره بچه ها شخص مورد نظرشون رو خیلی راحت تر پیدا میکنن و مثل من چند ساعت

توی تاپیک های مختلف سردرگم نمیشن ;)

از همکاری همتون ممنونم.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با تشکر از جناب neo2 .. دوستانی که کلان تو کاره نقد کردن چک و ... های گوگل هستن و یا چنل میدن،تو این پست بنده لیست خواهند شد.

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
آره منم لازم دارم .
راستی وحید خان اول مدیر شدنت رو تبریک میگم و دوم ممنون از وقتی که گذاشتی برای اینجا ( سروسامان دادن به تاپیک ها ) !
یا علی

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
با تشکر از جناب neo2 .. دوستانی که کلان تو کاره نقد کردن چک و ... های گوگل هستن و یا چنل میدن،تو این پست بنده لیست خواهند شد.

البته بايد درنظر گرفت كه شخص معتبر باشه والا فايده اي نداره زحمت بكشي همه بپره وطرف قلابي باشه

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
البته بايد درنظر گرفت كه شخص معتبر باشه والا فايده اي نداره زحمت بكشي همه بپره وطرف قلابي باشه

سند که نمیتونیم از طرف بگیریم... شما وب مستری و ایشون هم 18+ برید قرارداد ببنید و اینا... ربطی به من نداره این مسایل.اشخاص هم اگه معتبر نباشن لیست نمیشن.این که پرسیدن نداشت :wacko:

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
گرفتن چنل از فرد معمولي ريسك داره خيلي زياد
دنبال اكانت باش
چنل رو بي خيال شو
مگر اينكه يك دوست گردن كلف داري كه اكانت داره.....

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
ولی تا جایی که من میدونم اکانت گرفتن به همین سادگی ها نیست. یادمه که مدیر اینجا یه مدت چنل میداد.

پرشین تولز الان هم اینکارو میکنه ؟

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
من عضو هستم . در آمدم هم بسیار پایین است . شاید ماهی به یک دلار نرسد بنابراین می تونم دراختیار دوستان دیگر قرار دهم . ولی چون هنوز اطلاعات کافی در این زمینه ندارم ، نمی تونم همکاری کنم .
مثلا اینکه اگر من به یک نفر کانال بدم و او طبق مقررات گوگل کار نکنه ، آیا گوگل تمام سایت هایی که در اکانتم دارم را وارد لیست سیاه می کند ؟ چون اینطوری حق بعضی از دوستان که شاید در آینده با من همکاری کنند ، ضایع خواهد شد و بی دلیل تو لیست سیاه قرار می گیرند و همچنین اکانت من هم دچار مشکل خواهد شد ! quan ao tre em cao cap do lot nam sieu mong ty gia ao so mi nu ban buon quan ao cac loai chup anh studio dep

Last edited:

navid4d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من عضو هستم . در آمدم هم بسیار پایین است . شاید ماهی به یک دلار نرسد بنابراین می تونم دراختیار دوستان دیگر قرار دهم . ولی چون هنوز اطلاعات کافی در این زمینه ندارم ، نمی تونم همکاری کنم .
مثلا اینکه اگر من به یک نفر کانال بدم و او طبق مقررات گوگل کار نکنه ، آیا گوگل تمام سایت هایی که در اکانتم دارم را وارد لیست سیاه می کند ؟ چون اینطوری حق بعضی از دوستان که شاید در آینده با من همکاری کنند ، ضایع خواهد شد و بی دلیل تو لیست سیاه قرار می گیرند و همچنین اکانت من هم دچار مشکل خواهد شد !
هم ايميل ؛ هم سايتها ؛ هم آدرس و هم نام و فاميل شخص هم ... !! ( خودتون از هم فاكتور بگيريد !‌ )

كلا بلاك ليست گوگل خيلي بزرگه ! اگه يه اشتباه بشه مطمئن باشيد 7 8 روز بعد يه ركورد تو ليست سياه هستيم !

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
اما همه نمیتونن حساب باز کن. چون آدرس معتبر می خوان،غیر از ایران. پس تا حالا بقیه چطور کار می کردن ؟

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
من از آلمان و انگلیس میتونم اکانت بگیرم از آلمان یکی از انگلیس دوتا
اگه قیمتی بدید که برای من صرف کنه اقدام میکنم یعنی اکانت رو میگیرم چون مسلما من که نمیتونم ازش استفاده کنم و باید Chanel بدم تا از شرمندگی همکارانم در کشورهای ذکر شده بیرون بیام

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
به سلامتی . اینم از اکانت مشترک .آقای سیاوش پیش قدم شدن .
پیشنهاد : بهتره از هر اکانت یه تعداد محدودی استفاده کنن . شما این 3تا اکانت رو باز کن و هر اکانت حداکثر 4-5 نفر پنل بدید . که هم تفکیکش راحت تر باشه هم زیاد شلوغ نشه .

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
تا الان هيچ كس من نشنيدم در چنل دادن موفق باشه
حتي خود احسان مدير سايت....

چنل دادن مساوي است با بسته شدن اكانت
احتمال بسته نشدن خيلي كمه چون حد اقل يكي سرو گوشش ميجنبه و ...

پس اگر يك دوست خيلي صميمي داريد با اون همكاري كنيد و تبادل
ولي دنبال گرفتن چنل از يك بنده خدا نباشيد...
(همه منتظر چنل هستن...)

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
خوب امکان نداره براشون که اکانت بسازن ! حالا شما هی بگو برین دنبال اکانت !
به هر حال اینم یه راهشه که ریسک خاص خودشو داره !

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
خب خدارو شکر می بینم که حس وب مسترانه برگشته و بچه ها فعال هستن،جای خوشحالی داره واسه همه بچه ها :D

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
ببیند از این سه اکانت یکی رو من مسلما لازم دارم یعنی الان یکسال و نیم هست اطلاعاتش رو گرفتم ( اطلاعات حساب بانکی برای آلمان) که یکی از دومین های خودم رو بهش اختصاص بدم
اما مسله ای که هست اینه که یه موردی باید باشه که تضمین بشه برام یعنی بخش قیمت رو کنار بیایم چون اون طرف باید پورسانت بدم
و افرادی مه میخوان بیان توی لیست چنل ها باید شناساییی بشن
در مورد
چنل دادن مساوي است با بسته شدن اكانت
احتمال بسته نشدن خيلي كمه چون حد اقل يكي سرو گوشش ميجنبه و ...
کاملا موافقم هستم و این مسله وجود داره حالا شما در نظر بگیر برای یک کاربر کل موجودی پر حال بسته شدن اکانت یه طرف بعدا کسایی که چنل داشتن باید بیان اینجا بگن فلانی پول ما رو بالا کشید و . . . الی آخر
ماشالله اینجا که باب شده هرکسی از راه میرسه تا طرف یک روز واب موبایل رو نده دست به رسوایی و آبرو بری میزنند
این مطلب باید حل بشه
من هیچ مشکلی ندارم میتونم به تعداد عرف و استاندارد توی هر اکانت چنل بدم اما منوط به رعایت قوانین و شرایطی خاص

مخلصیم

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
قبلا سهیل استار تاپیکی زده بود و بهش نرم افزار asrep را معرفی کردم.. اگه سرچ کنید میاد بالا :دی البته دیگه این زیر بخش سرچ نمی خواد :دی

بالا