برگزیده های پرشین تولز

!!! ارزانترین روش برای اتصال به اینترنت در همه جا چیست و 6 روش اتصال !!!!

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
سلام به همه

من میخوام گوشیم رو به اینترنت وصل کنم

دنبال روشی میگردم که هزینش کمتر باشه

تاحالا اینا به ذهنم رسیده ولی هرکدوم معایب خودش رو داره !

1. مثلا سیم کارت ایرانسل ! (GPRS) : اصلا حرف این یکیو نزن که هنوز تو شهر ما راه اندازی نشده ! پس بی خیالش ! :wacko:

USB .2 : استفاده از کابل یو اس بی برای استفاده مشترک از اینترنت PC رو PPC ! این روش هم که اصلا به درد نمیخوره فقط به درد اپ دیت کردن برنامه ها میخوره و بس !!! :wacko:

3. بلوتوس : این روش هم مثه روش قبل یعنی اینکه از اینترنت PC استفاده کنی ! که در این روش چند متری اجازه داری از PC دور باشی ! که این روش هم بازم همون مشکلات + کم شدن سرعت رو داره پس این رو هم بی خیال ! :wacko:

4. سرویس دیتا مخابرات : حالم از این یکی بهم میخوره ! با اون سرعت مزخرفش و البته با اون هزینه ی بالا !!!!!!!!:hmm:

5. روش بعدی :Wi-fi : از این روش زیاد چیزی سرم نمیشه ! و میخوام از شما کمک بگیرم که بجز اکانکت wi-fi به چیز دیگه ای احتیاج داره ؟ منظورم ساپورت کردن دستگاه و یا تجهیزات سخت افزای مثلا مثه مودم ! :rolleyes:

البته اگه بخوام از این روش استفاده کنم که دیگه باید جیبم خالی بشه ! چون تو شهر ما هزینه ماهیانش که سرعت 64 هم هست میشه ماهی 180 تومن ! :(

بعد روش اخری که من میدونم :

6. dia up modem : این روش رو اطلاع خاصی ندارم ! فقط میدونم که یه موم میخوام ولی چیز دیگه ای نمیدونم و گفتم از شما سوال کنم ایا من میتونم به راحتی از این روش استفاده کنم و خرجش چقدر میشه و چه امکاناتی میخواد ؟ یعنی مثلا من میرم خونه یکی از دوستام و میخوام اونجا از اینترنت استفاده کنم ایا با این مودم دیال اپ به راحتی میشه این کارو کرد ؟ اصلا یه توضیح بدید کمی روشن شم : دی :blush:

خوب لازم به ذکره که گوشی من : JASJAR هست

حالا میشه کمی توضیح بدید همین دو روش اخری رو و ایا اصلا بجز این روش هایی که گفتم روش دیگه ای برای این کار هست یا خیر

به هرحال خوش حال میشم کمک کنید عزیزان دل :blush:

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
سالار جان ، قربون پست های بلند بالات برم ...
همه شو قبول دارم اما چند تا چیز بگم :
1- ایرانسل تنها گزینه ی معقول هست که اونم میگی نمیشه
2- اگه بخوای مستقیم از wi fi استفاده کنی تا اونجایی که به من گفتن توی تهرانش فقط میشه توی صدا و سیما و فرودگاه از وای فای استفاده کرد
اینو مدیر فروش داتک بهم گفت ، راست و دروغش با شما ...
3-من که کانکت شدن رو بیخیال شدم

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
مي توني با adsl كامپيوتر خودت رو به اينتر نت وصل كني ( جهرم 256 كيلوبايتي ماهي 30 تومن ) بعد از طريق وايلس به كامپيوتر خودت وصلش كني اونم فقط تو محدوده خونه خودتون

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
روشی که بهش وای فای می گید ، با اینترنت بی سیم ماهی 180 تومنی ، تومنی صنار تفاوت داره

در مورد دایل آپ مودم ، یک برنامه هست که به شما اجازه می ده ، GPRS دستگاه تون رو مثل یک کانکشن مودم ، بروی پی سی استفاده کنید نه پی پی سی

موفق باشید

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
ببینم این روش بی سیم یعنی همون وایرلس ماهیانه چقدر هزیه ور میداره ؟

بعد ایا گوشی به اماکانات و سخت افزار اضافی نیاز داره ؟

ممنون میشم کمک کنید

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
ببینم این روش بی سیم یعنی همون وایرلس ماهیانه چقدر هزیه ور میداره ؟

بعد ایا گوشی به اماکانات و سخت افزار اضافی نیاز داره ؟

ممنون میشم کمک کنید

وایر لس برای PC هست قربان نه پی پی سی ، دوستامون که توضیح دادند ، من برام این سئوال پیش آمد که شما اصلا پست ها رو می خوانید؟

برای استفاده از وای فای ، شما می بایست اول یک کانکشن زنده و مداوم مثل دی اس ال داشته باشید ، بعد با یک مودم روتر وای فای shareش کنید و ازش استفاده کنید
موفق باشید

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
یه روش دیگه هم که هست اینه که یکی از این مودم های سی اف یا مینی اس دی رو بخرین و با سیم تلفن به اینترنت وصل بشین. اگه دردسر کمتر هم میخواین می تونین یکی از این مودم های بلوتوث رو بخرین. در کل هزینه بالایی داره و مشکلش اینه که در مورد اول از پریز تلفن و در مورد دوم از برد بلوتوث نباید دور بشید. عاقلانه ترین راه خرید یه اکانت ای دی اس ال و یه کارت وایرلس لنه. یکی از دوستام همین کار رو کرده بود. مزیتش این بود که وقتی روی میز صبحونه مینشست و مشغول تخم مرغ شیکوندن بود می تونست اخبار آر آر اس ها رو بخونه و البته چیزایی که میخواد دانلود کنه یو تیوب یه سر بزنه . احتمالا به جز این مورد میتونی توی تخت هم ازش استفاده کنی اما در کل استفاده از این روش برای من چندان مطلوب نیست:happy:
البته تا زمانی که برنامه ای گیر بیارم که بتونه از طریق وایرلس دی وی بی رو استریم کنه که در این صورت یه کارت وایرلس خواهم خرید:happy:

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
البته تا زمانی که برنامه ای گیر بیارم که بتونه از طریق وایرلس دی وی بی رو استریم کنه که در این صورت یه کارت وایرلس خواهم خرید:happy:

این امر تا اونجا که من میدونم شدنش که میشه ولی نمیتونه جوابگوی خواسته هاتون باشه
بحمدالله برنامه برای استریم کردن زیاده
ولی هیچکدوم نمیتونه با کیفیت کارتهای دی وی بی براتون استریم کنه
وایرلس تحت شرایط جوی و جغرافیایی ترنسفر دیتاش دچار نوسان میشه
و خوب به نظر من خیلی روی اعصاب و روانتون راه میره

agric

Registered User
لایک‌ها
1
یه سئوال. ما تو خونه دو تا کامپیوتر داریم که یکیش به ADSL وصله. اون یکی رو چطور می تونم از طریق وایرلس وصل کنم به اینترنت اولی؟ تجهیزات چی می خواد؟ هزنه تجهیزاتش چقدر میشه؟

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
این سوال باید در فروم کامپیوتر مطرح بشه دوست عزیز

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
بهترين راه ايرانسل يه سيم كارت 75 تومني + طرح طلايي رايگان فعلا بهت جال ميده اما شما ايرانسل نداره شهرت مشكل خودته :D الان بدون طرح هم كه ايرانل پنج شنبه و جمعه مجاني بازاره

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
این امر تا اونجا که من میدونم شدنش که میشه ولی نمیتونه جوابگوی خواسته هاتون باشه
بحمدالله برنامه برای استریم کردن زیاده
ولی هیچکدوم نمیتونه با کیفیت کارتهای دی وی بی براتون استریم کنه
وایرلس تحت شرایط جوی و جغرافیایی ترنسفر دیتاش دچار نوسان میشه
و خوب به نظر من خیلی روی اعصاب و روانتون راه میره

مثله اینکه من منظورم رو بد گفتم.

مسله اینه که اگه کارت وایرلس روی کامپیوتر داشته باشین با یه خورده تنظیمات و چند تا برنامه اضافی می تونین اینترنت رو با پی پی سی شیر کنین. همچنین دسترسی به فضای کامپیوتر داشته باشین کامپیوتر رو کنترل کنین و از همه مهمتر موسیقی و فیلم رو از روی کامپیوتر استریم کنین و لازم نباشه که کل ترک رو دانلود کنین و بعد پخش کنین . به عبارتی تحت شبکه پخشش کنین.

حالا اگه میشد از روی کارت دی وی بی داخل کامپیوتر کانال های ماهواره رو مستقیم روی پی پی سی استریم کنم و بتون کانال ها رو عوض کنم می رفتم یه وایرلس کارت می خریدم. خیلی خوبه بتونی وقتی که دراز کشیدی کانالای ماهواره رو توی پی پی سیت نگاه کنی:p:lol:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
بهترين راه ايرانسل يه سيم كارت 75 تومني + طرح طلايي رايگان فعلا بهت جال ميده اما شما ايرانسل نداره شهرت مشكل خودته :D الان بدون طرح هم كه ايرانل پنج شنبه و جمعه مجاني بازاره

شما لینکی از این که می گید جی پی ار اس مجانی هست دارید ؟ من که هر چی سایت شون رو گشتم موفق نشدم

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
شما لینکی از این که می گید جی پی ار اس مجانی هست دارید ؟ من که هر چی سایت شون رو گشتم موفق نشدم
درست ميگند... مجانيه پنج شنبه و جمعه... اما سرعتش افتضاح... :blink:

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
مثله اینکه من منظورم رو بد گفتم.

مسله اینه که اگه کارت وایرلس روی کامپیوتر داشته باشین با یه خورده تنظیمات و چند تا برنامه اضافی می تونین اینترنت رو با پی پی سی شیر کنین. همچنین دسترسی به فضای کامپیوتر داشته باشین کامپیوتر رو کنترل کنین و از همه مهمتر موسیقی و فیلم رو از روی کامپیوتر استریم کنین و لازم نباشه که کل ترک رو دانلود کنین و بعد پخش کنین . به عبارتی تحت شبکه پخشش کنین.

حالا اگه میشد از روی کارت دی وی بی داخل کامپیوتر کانال های ماهواره رو مستقیم روی پی پی سی استریم کنم و بتون کانال ها رو عوض کنم می رفتم یه وایرلس کارت می خریدم. خیلی خوبه بتونی وقتی که دراز کشیدی کانالای ماهواره رو توی پی پی سیت نگاه کنی:p:lol:

قربان در مورد آیتم اول باید عرض کنم که به نظرم با یه استک بلوتوث + برنامه ای مخوف (کپی رایت محض پارسا) پیوپت مستر که میشه کلی براش اسکریپت و نوشت قدرت مانورش رو بیشتر کرد خواسته هاتون رو مرتفع کنه

در مورد آیتم دومتون هم باید بگم لوک آوت بسیار زیبا و کمی رویایی داشتین :happy:
همینطوریش سیستم دسکتاپمون با یه کارت دی وی بی که مستقیما خودش چنلهارو استریم میکنه شاهکار کرده دیگه حالا فکرش و بکن این اطلاعات سنگین رو بخایی با یه وایرلس رویه پی پی سی که یه سی پی یو فانتزی داره و با یه رم 64 (نهایت 128 ) بخاد پخش بکنه چی میشه!؟:(
همین که بشه با دیوایسمون با کور پلیر یه چند تا فایل دیوکس باز کنیم یا نهایت یه فایل ام پی ای جی سنگین رو نگاه کنیم کلی مایه شادی ماست:lol:

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
بهترین راه استفاده از WLAN هست که یه روتر باید بگیری واسش و کل خونتو جواب میده
و تا وقتی که حتی به یه دونه از سیگنالهاش دسترسی داشته باشی, از 100% سرعت اینترنتت میتونی استفاده کنی. درواقع فاصله اثری نداره تا وقتی که در محیط وایرلس باشی.
با این کار printer رو هم میتونی به صورت بی سیم در اختیار داشته باشه (یه کارت WLAN واسه پی سی باید بگیری)

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
قربان در مورد آیتم اول باید عرض کنم که به نظرم با یه استک بلوتوث + برنامه ای مخوف (کپی رایت محض پارسا) پیوپت مستر که میشه کلی براش اسکریپت و نوشت قدرت مانورش رو بیشتر کرد خواسته هاتون رو مرتفع کنه

در مورد آیتم دومتون هم باید بگم لوک آوت بسیار زیبا و کمی رویایی داشتین :happy:
همینطوریش سیستم دسکتاپمون با یه کارت دی وی بی که مستقیما خودش چنلهارو استریم میکنه شاهکار کرده دیگه حالا فکرش و بکن این اطلاعات سنگین رو بخایی با یه وایرلس رویه پی پی سی که یه سی پی یو فانتزی داره و با یه رم 64 (نهایت 128 ) بخاد پخش بکنه چی میشه!؟:(
همین که بشه با دیوایسمون با کور پلیر یه چند تا فایل دیوکس باز کنیم یا نهایت یه فایل ام پی ای جی سنگین رو نگاه کنیم کلی مایه شادی ماست:lol:

قربان همچین کاری عملیه. یه نرم افزار برای ویندوز موبایل 5 ساخته شده بود که هم روی پی پی سی و هم روی پی سی نصب می شد و در صورت داشت کارت تی وی خاص در پی سی همین کار ها رو انجام میداد. با توجه به این که زیاد از پایه این کارها با هم متفاوت نیست به نظرم از نظر تئوری مشکلی نیست. اما فکر می کنم تا حالا کسی به فکرش نیوفتاده. اتفاقا اون نرم افزار تلویزیون هم زیاد استقبال نداشت و برای ویندوز موبایل 6 ساخته نشد. یا نمونه دیگه اش دستگاهی وایرلس بود که به پروجکتور وصل می شد و چیزایی که روی پی پی سی نشون می داد به صورت مستقیم روی پروجکتور به نمایش در میومد. و البته مثال ساده تر هم پخش فیلم و موسیقی تحت شبکه روی پی پی سیه.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
قربان همچین کاری عملیه. یه نرم افزار برای ویندوز موبایل 5 ساخته شده بود که هم روی پی پی سی و هم روی پی سی نصب می شد و در صورت داشت کارت تی وی خاص در پی سی همین کار ها رو انجام میداد. با توجه به این که زیاد از پایه این کارها با هم متفاوت نیست به نظرم از نظر تئوری مشکلی نیست. اما فکر می کنم تا حالا کسی به فکرش نیوفتاده. اتفاقا اون نرم افزار تلویزیون هم زیاد استقبال نداشت و برای ویندوز موبایل 6 ساخته نشد. یا نمونه دیگه اش دستگاهی وایرلس بود که به پروجکتور وصل می شد و چیزایی که روی پی پی سی نشون می داد به صورت مستقیم روی پروجکتور به نمایش در میومد. و البته مثال ساده تر هم پخش فیلم و موسیقی تحت شبکه روی پی پی سیه.

SlingPlayer رو دیده اید؟ یک دستگاه داره که کنار تلویزیون شما قرار می گیره و با وای لن ، اطلاعات رو بروی دستگاه پی دی ای می فرسته ، این طوری هر کانالی رو که توی خونه مشترک هستید ، می تونید ببینید ، البته حتی اگر سرویس 3G داشته باشید ، می تونید توی قطار هم تماشا کنید توی راه خونه

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
SlingPlayer رو دیده اید؟ یک دستگاه داره که کنار تلویزیون شما قرار می گیره و با وای لن ، اطلاعات رو بروی دستگاه پی دی ای می فرسته ، این طوری هر کانالی رو که توی خونه مشترک هستید ، می تونید ببینید ، البته حتی اگر سرویس 3G داشته باشید ، می تونید توی قطار هم تماشا کنید توی راه خونه

اگه اشتباه نکنم این همون دستگاهیه که برای دیدن تلویزیون روی موبایل اومده بود. من تقریبا همین رو می خوام با این تفاوت که دی وی بیش رو می خوام.

البته فکر کنم همینجوری بشه از کارت گرافیکی خروجی روی این گرفت. اما خوب برنامه که باشه بهتره . دیگه یه دفه یه خرج کارت وایرلس می کنه و خلاص و البته یه مشکلی هم که به ذهنم میرسه اینه که اگه من با این سیستم خروجی از کارت گرافیکی بگیرم کانالا رو چجور عوض کنم؟

پ.ن: آقا تری جی کجا بود؟ منم همین طرف آبم که شما هستی:happy:

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
آقا بهترین را اینه که به ADSL بگیری با سرعت 256k فقط 10 تومن در ماه
و یا با bluetooth ,usb,Wifi وصل شی که هم خودت حال میکنی با سیتمت و هم با ppc
این شرکت ADSL میده با سرعت 256k فقط با 10 هزار تومان البته در تهران
امداد کامپیوتر 88362529

بالا