برگزیده های پرشین تولز

دانشگاه آزاد واحد پرند

ehsan310

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

امروز نتایج آزاد اومد ما پرند قبول شدیم

چند ساعت راه هست تا اونجا کسی از اینجا اونجا قبول شده ؟

بعد یه سوال مدارکش برای ثبت نام ایناس :

- اصل ديپلم **** جديد متوسطه در يکي از شاخه هاي فني و حرفه اي يا کار دانش متناسب با رشته انتخابي، يا گواهي گذراندن 96 واحد درسي دوره سه سال تحصيلات متوسطه در يکي از شاخه هاي فوق الذکر که به تاييد اداره اموزش وپرورش رسيده باشد .
2- اصل ديپلم هنرستاني **** قديم متوسطه متناسب با رشته انتخابي يا گواهي ان که به تاييد اداره اموزش پرورش رسيده باشد .
3- اصل شناسنامه و يک برگ فتوکپي از تمام صفحات ان( اصل شناسنامهبراي تطبيق و احراز هويت مي باشد )
4- اصل کارت ملي و يک برگ فتوکپي از ان(اصل کارت براي تطبيق واحراز هويت مي باشد)
5- شش قطعه عکس 3در4 تمام رخ تهيه شده در سال جاري (براي مشمولين12 قطعه)
6- مدرکي که وضعيت خدمت وظيفه عمومي برادران را مشخص نمايد.

گزینه ۶ رو باید برم سازمان **** وظیفه نامه بگیرم من که هنوز مشمول نشدم ؟ یا اینکه اهمیتی نداره

دیگه کلا هر چیزه خاصی میدونید بگید دیگه ما تازه واردیم

آها در مورد شهریه هم یکمی توضیح بدید خوبه

clicktehran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز.
اولا خوشحالم که دارم به یه هم اسمم کمک می کنم.منم احسانم.
من خودم امسال از پرند فارغ التحصیل شدم. نرم افزار می خوندم. دانشگاه خوبیه اگه دنیا رو خوب ببینی و سخت نگیری.
از مترو صادقیه اتوبوس داره که یه ساعته میرسی دانشگاه.خود دانشگاه هم سرویس داره که باید هزینه سرویس رو بپردازی.در مورد مدارک نگران نباش اتفاقی نمی افته و نیازی به مراجعه به **** وظیفه نیست.

دوران دانشجویی صرف نظر از جای دانشگاه بهترین دوران زندگی آدماس.سعی کن این 4 سال رو خوش باشی.

ehsan310

Registered User
لایک‌ها
1
ممنون از اطلاعاتی که دادی

من یه اشتباهی کرده بودم پرند قبول نشده بودم پردیس بوده

در مورد این دانشگاه اطلاعاتی نداری ؟

بیشتر رفت و آمدش مد نظرم هست

vahid67

Registered User
لایک‌ها
26
سلام دوست عزیز.
اولا خوشحالم که دارم به یه هم اسمم کمک می کنم.منم احسانم.
من خودم امسال از پرند فارغ التحصیل شدم. نرم افزار می خوندم. دانشگاه خوبیه اگه دنیا رو خوب ببینی و سخت نگیری.
از مترو صادقیه اتوبوس داره که یه ساعته میرسی دانشگاه.خود دانشگاه هم سرویس داره که باید هزینه سرویس رو بپردازی.در مورد مدارک نگران نباش اتفاقی نمی افته و نیازی به مراجعه به **** وظیفه نیست.

دوران دانشجویی صرف نظر از جای دانشگاه بهترین دوران زندگی آدماس.سعی کن این 4 سال رو خوش باشی.

سلام
من ورودي 86 اين دانشگاه هستم ( پرند ) رشتم نرم افزار هست.
استاداشون نمره بده هستن يا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟
در كل اگه ميشه يه توضيح كلي در موردشون بديد ممنون ميشم

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
سلام........من خیلی وقت بود به قسمت " دانشگاه و تحصیل " سر نزده بودم...........میبینم که واسه پرند هم بالاخره تاپیک زده شد............اما نمیدونم چرا تو پی تی بچه های پرند انقدر کمن........تقریبا نایابن
من سال دوم هستم .........عمران

حالا اگه کس دیگه ای هم پرند درس میخونه بیاد یکم صحبت کنیم........با هم بیشتر اشناشیم

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325
سلام
من ورودي 86 اين دانشگاه هستم ( پرند ) رشتم نرم افزار هست.
استاداشون نمره بده هستن يا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟
در كل اگه ميشه يه توضيح كلي در موردشون بديد ممنون ميشم

خوب اولا سلام
دوما قبول شدنت رو تبریک میگم
کلا استادای پرند نمره بده هستن.........چندتا استاد هم اونجا به نمره ندادن معروفن که یه مدت که دانشگاه بیای دستت میاد ..............ترم اول هم که خودشون واحد میدن........پس دست تو نیست.............فکر نمیکنم کلاساتون شروع شده باشه......شروع شده؟؟؟؟پرینت گرفتید؟؟؟؟

از استادا بگذریم میرسیم به کارایی که با ساختمونا کردن..........ساختمون ما رو دادن به شما........خیلی نامردن!!!!!اکثر کلاساتون احتمالا ساختمون 4 خواهد بود........ترم پیش که هنوز کامل نشده بود ما توش بودیم......بدبختیاش رو ما کشیدیم ساختمون که کامل شد دادنش به شماها!!!!!!

رفت و امد هم اسونه.......همونطور که دوستون گفت از مترو صادقیه بین 45 دقیقه تا 1 ساعته.........تقریبا برای همه جا هم سرویس داره........من که با سرویس میرم .......صبح ها سرویس خیلی حال میده .......چون اصلا حس مترو و اتوبوس و ... نیست
سوالی چیزی داشتی بپرس!!!!!!!!
دانشگاه هم که اومدی خواستی بگو یه روز ببینیمت............

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
علامه دهخدا هم همونجا درس می خونده . یه کتاب در مورد این شهر نوشته .
فصل اولش که چرنده (نخونین)
فصل بعدیش در مورد شهر پرنده .

1244.jpg

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325
علامه دهخدا هم همونجا درس می خونده . یه کتاب در مورد این شهر نوشته .
فصل اولش که چرنده (نخونین)
فصل بعدیش در مورد شهر پرنده .

1244.jpg

اتفاقا یه چند تا درس رو با علامه جان تو یه کلاس بودیم..........پسر خوبی بود......:D:rolleyes:

ehsan310

Registered User
لایک‌ها
1
خوب ما پردیسی بودیم تاپیک رو زدیم برای پرندیا به تاپیک پردیس هم سر بزنید

bshahab

Registered User
لایک‌ها
5

vahid67

Registered User
لایک‌ها
26
خوب اولا سلام
دوما قبول شدنت رو تبریک میگم
کلا استادای پرند نمره بده هستن.........چندتا استاد هم اونجا به نمره ندادن معروفن که یه مدت که دانشگاه بیای دستت میاد ..............ترم اول هم که خودشون واحد میدن........پس دست تو نیست.............فکر نمیکنم کلاساتون شروع شده باشه......شروع شده؟؟؟؟پرینت گرفتید؟؟؟؟

آره 31 شهريور رفتيم پرينت گرفتيم من فقط شنبه ها و دوشنبه ها كلاس دارم از صبح تا شب خيلي يزيدن يه دونه از كلاس هاي منو انداختن شماره 2 تو 10 دقيقه بايد برم اونجا:blink::blink:

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325
كلاس هاي منو انداختن شماره 2 تو 10 دقيقه بايد برم اونجا
ترم اول منم فقط شنبه ها و دوشنبه ها داشتم.........خیلی خوبه.......فقط دو روز میری و میای!!!!!!
اون هم اشکالی نداره..........یه تاکسی سوار میشی 10 دقیقه ای میری ساختمون 2.........حالا فوقش دیر میری
ما که ترم اول اکثر استادامون مچل بودن........همه کلاسارو 30-40 دقیقه دیر میرفتیم

ehsan310

Registered User
لایک‌ها
1
الان من پردیس قبول شدم واحدایی که دادن تو کل کشور ثابته دانشگاه آزاد یا نه هر واحد فرق داره ؟

کتابارو خودمون باید بخریم ؟

امروز رفتم برگه انتخاب واحد رو دادم امور مالی ازم گرفتش یادم رفت درسا رو یاد داشت کنم اگر اینجا کاردانی پیوسته کامپیوتر قبول شده میشه بده من برم کتابارو بخرم

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325
هر دانشگاهی تو ترم اول واحد های خودشو میده.........ولی خیلی فرق نمیکنه.......شاید یکی دوتا درس با هم اختلاف داشته باشن.........اما هر استادی کتاب خاص خودشو معرفی میکنه.........حالا شما کلاسارو برو بهت میگن چه کتابایی بخری.........برای خرید کتاب عجله نکن
پرینت هم اگه میخوای برو بخش خودتون(گروه نرم افزار یا یه همچین چیزی) بگو طرف بهت یه پرینت دیگه بده.......تو کامپیوترشون هست فقط طرف باید پرینتت رو پرینت کنه
24.gif
33.gif

ehsan310

Registered User
لایک‌ها
1
عجب آخه برای دانشگاه پیام نور دانش پذیریش درساش مشخصه چیه کتاباش گفتم شاید اینجا هم اینطوری هست

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325
بچه ها غذاي دانشگاه چطوره ؟؟؟؟؟
بچه ها کجا بود؟؟؟؟؟؟ فقط من و توئیم دیگه!!!!!!!!!
21.gif
22.gif

غذا خیلی مزخرفه..........من غذای چندتا دانشگاه ازاد دیگرم دیدم( دانشگاه های دوستان) .......اما غذاهای پرند از همه مزخرف تره!!!!!!!!!

vahid67

Registered User
لایک‌ها
26
بچه ها کجا بود؟؟؟؟؟؟ فقط من و توئیم دیگه!!!!!!!!!
21.gif
22.gif

غذا خیلی مزخرفه..........من غذای چندتا دانشگاه ازاد دیگرم دیدم( دانشگاه های دوستان) .......اما غذاهای پرند از همه مزخرف تره!!!!!!!!!

دوشنبه كه به من فيش نرسيد ببينم چطوره ولي براي هفته بعد فيش خريدم

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325
دوشنبه كه به من فيش نرسيد ببينم چطوره ولي براي هفته بعد فيش خريدم
این ترم باکلاس شدن.........باید بن غذا رو یه هفته زودتر بخری................قبلا اینطوری نبود .....میرفتی یه 100 تومنی پرت میکردی جلو اشپز غذا رو ورمیداشتی

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325
این ترم باکلاس شدن.........باید بن غذا رو یه هفته زودتر بخری................قبلا اینطوری نبود .....میرفتی یه 100 تومنی پرت میکردی جلو اشپز غذا رو ورمیداشتی
راستی 50 تومن هم که گرون کردن..........ترم پیش 100 بود

بالا