برگزیده های پرشین تولز

شیء نورانی

فرشید

Registered User
لایک‌ها
122
دوستان من دیشب یه چیز خیلی عجیبی توی آسمون دیدم نمی خوام بگم بشقاب پرده بود و این حرفا ولی برام خیلی جالبه که این چی میتونه باشه البته من تنها نبودم با برادرم و دو نفر دیگه بودیم که اونا هم دیدن اینو.
قضیه از این قرار بود که دیروز بعد از ظهر ما رفتیم کلک چال البته زیاد هم بالا نرفتیم و نرسیده به ایستگاه یک یه جا پاتوق کردیم و نشستیم کسانی که تهران هستند و رفتند حتما میدونند که کلک چال هم دید خیلی خوبی به آسمان داره و هم به تهران ما هم محو تماشای مناظر بودم که تقریبا حدودای ساعت هفت یه چیزی مثل یه ستاره پر نور و شفاف درست روبروی ما که میشد شمال غربی تهران و تقریبا نزدیک به زهره توی آسمون ظاهر شد این قدر نورانی بود که ما سریع متوجهش شدیم و با سرعت زیاد شروع به حرکت کرد به سمت شمال شرقی تهران و تقریبا از بالای سر ما رد شد نمی دونم درباره حرکنش چه جوری توضیح بدم انگار که با اون سرعت زیاد هیچ شتابی نداشت و توی خط مسیری که طی میکرد ثابت و مستقیم نبود و حالت لرزه داشت از اونجایی که ما دیدیمش حدودا چهل ثانیه طول کشید تا به پشت ما و شرق رسید و دیگه کوه جلویه دید ما رو گرفت و نتونستیم ببینیمش تو این مدتی که من کوه میرم تا حالا همچین چیزی به این واضحی ندیده بودم نمیدونم واقعا چی بود فکر نمیکنم هواپیما بوده چون سرعتش زیاد بود یه طور خاصی حرکت میکرد و با توجه به ارتفاش نور زیادی داشت و اصلا از اونجا هواپیما رد نمیشه حالا نمیدونم کس دیگه ای هم دیشب اینو دیده یا نه اگه کسی نظری داره ممنون میشم بگه

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
دادا يه فيلم ميگرفتي تا نا هم ببينيم ديگه !

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
یا شهاب سنگ بوده یا ماهواره جاسوسی از این دو حالت خارج نیست :D

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توهم بوده
crazy.gif

دیگه نترس
از امشب راحت بخاب
crazy.gif

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
منم یه بار توی باغه بابا بزرگم همرام پسر عمم بودیم شبم بود بعدش یه جونوری که خیلی نور داشت و خیلی هم سریع حرکت میکرد و روی 2 تا پا هم حرکت میکرد دیدیم نورشم سفید بود بعدش خیلی تند از جلوی ما رد شد و لای درختا ناپدید شد
خب البته کسی حرفا ما رو باور نکرد همه هم مسخره کردن ولی ما 2 تا هنوزم مطمئنیم که یه چیزه عجیب دیدیم

مردم چه چیزا میبینن :D

Tatan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من یک بار خواب جن رو دیدم تا صبح گریه کردم

فرشید

Registered User
لایک‌ها
122
دادا يه فيلم ميگرفتي تا نا هم ببينيم ديگه !
من موبایلم دوربین نداشت اون رفقمونم که داشت چون هوا تاریک بود اصلا هیچی نشون نداد نتونستیم فیلم بگیریم ازش ولی اگه فیلم میگرفتم شگفت زده میشدید از دیدنش اصلا یکی از بهترین فیلمها میشد تو این زمینه واقعا حیف شد

یا شهاب سنگ بوده یا ماهواره جاسوسی از این دو حالت خارج نیست
شهاب که نبود مطمئنا، ولی ماهواره رو نمیدونم به هر حال ماهواره هم با این سرعت حرکت نمیکنه

توهم بوده
دیگه نترس
از امشب راحت بخاب
یعنی هر چهار نفرمون توهم زده بودم اگرم زده بودیم پس چرا همه مون یه چیزو میدیم :blink:

خوب پس معلوم شد هیچ کدومتون تا حالا یه همیچین چیزی ندیدید که اینجوری مسخره میکنید
راستش منم تا حالا ندیده بودم ولی حالا که دیدم قضیه یه چیز دیگست
الان برم گوگلو بگردم ببینم عکسی شبیه به این چیزی که ما دیدیم پیدا میکنم یا نه :f34r:

فرشید

Registered User
لایک‌ها
122
تنها چیزی که پیدا کردم این عکس بود البته اونی که ما دیدیم از این نزدیک تر و بسیار پر نورتر بود

images

Simple Clean

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بی خیال شاید الیاس بوده آخه نامرد خیلی *** حروومه هیچی ازش بعید نی

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
شهاب که نبود مطمئنا، ولی ماهواره رو نمیدونم به هر حال ماهواره هم با این سرعت حرکت نمیکنه

ماهواره یه تعریف دیگه داره. بهتره به این چیزی که دیدید بگم UFO یا همون یشقاب پرنده.

من به حرفت اطمینان دارم. چون در طول عمرم با همچین چیزی حدودا 3 بار برخورد کردم. یک بارش به قدری برام جالبه

که فکر نمی کنم باورتون بشه.

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
سیاره زهره بوده :D

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخ جون فضاییا میخوان همله کنن
crazy.gif

میخان زیرابه امریکاییارو بزنن
crazy.gif

zee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هواپیمای جاسوسی بوده
البته وقتی میگیم هوا پیما یاد بویینگ نیوفتید
اگه یک هوا پیمای بدون سرنشین با سرعت چند ده هزار کیلومتر حرکت کنه
یک همچین نوری داره و خیلی سریع رد میشه

Tatan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
موقعیکه میگید از بالای کوه فلان رد شده هواپیمای جاسوسی الترا سونیک آمریکا بوده حتما زیر این کوه خبری هست شاید دارن بمب اتمی درست میکنند و ماهواره های نظامی آمریکا درست حدس زدند اون هم داشته عکسبرداری میکرده
اگر CIA این موضوع رو بفهمه که شما اون پرنده رو دیدید اقدام به ربودن شما میکنه

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
ماهواره یه تعریف دیگه داره. بهتره به این چیزی که دیدید بگم UFO یا همون یشقاب پرنده.

من به حرفت اطمینان دارم. چون در طول عمرم با همچین چیزی حدودا 3 بار برخورد کردم. یک بارش به قدری برام جالبه

که فکر نمی کنم باورتون بشه.
نه اتفاقا من منظورم UFO نبود. من فکر نمیکنم وجود داشته باشه و بنظرم اینهایی که ماها میبینیم چیزی نیست جز ابر تکنولوژیهایی توسط کشورهایی ساخته شده ولی هنوز رو نشده ;)
حالا اگر گفتم ماهواره جاسوسی شاید درست نبوده، بهتره بگم ابزار جاسوسی

بالا