برگزیده های پرشین تولز

اين چه وضعشه ديگه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
آقا اين چه وضعشه تا ديروز الكي پست پاك ميكردين هيچ چي نبود حالا اين آقاق موزمار اومده توي بخش آزاد امضاي منو اديت كرده اگر قرار به اديت كردن مال همرو اديت كنيد چرا مال منو اديت مي كنيد فقط واقعا اين فروم ديگه خيلي خراب ده متاسفانه مديرهايي كه انتخاب ميشن نه همه اما تعداديشون واقعا مشكل دارن ميدونم اين پست رو هم يا مي بنديد يا قفل مي كنيد احتمالا هم پاك ميكنيد اما بدونيد كه از حد بدرش كردين اين الا درست نيست كه هر كسي ميرسه مدير شه و .... متوسط ماهيانه 30 تا پست هم از من پاك ميشه جالب اينجاس كه هيچ مشكلي هم نداره اگه اين فروم اصلاح نشه تا 1-2 سال ديگه كاربرانش رو از دست ميده بهتره به حالش فكري بكنيد.....

mostafanew

Registered User
لایک‌ها
2
ميتوني امضاتو پست كني ؟!! يعني دوباره بذاري ببينيم ايرادش چيه.

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
سلام
اولا که ممنون که به فکر فروم هستین...
دوما بازم ممنون نسبت به نظر لطفتون به من...
سوما هم امضای شما، هیچ مطابقتی با قانون امضا نداشت و باید ادیت میشد..
چهارما هم مطمدنا هروقت که چشمم به امضای خلاف مقررات بیفته، پاک میکنم...
تاپیک هم برای شادی دل شما، باز میمونه...

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
فك ميكنم تو اين فروم ما اضا فه ايم حالا نميدونم چرا!
هر كي از راه ميرسه يه گير به ما ميده اگه واقعا ما اضافه ايم خوب بگيد بريم
من قبل از اين هم عضو اين فروم بودم كهه خيلي وقت پيش بن شدم دوباره بعد از يه وقفه اومدم نه كاري به كسي داشتم نه هيچ چي اما همه مديرا يكي مياد اخطار ميده يكي پست پاك ميكنه يكي ميگه تاپيك هات تبليغه ........
بيخيال بابا خوش باشيد

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
اولا که ممنون که به فکر فروم هستین...
دوما بازم ممنون نسبت به نظر لطفتون به من...
سوما هم امضای شما، هیچ مطابقتی با قانون امضا نداشت و باید ادیت میشد..
چهارما هم مطمدنا هروقت که چشمم به امضای خلاف مقررات بیفته، پاک میکنم...
تاپیک هم برای شادی دل شما، باز میمونه...

فكر ميكنم از اون مقطع گذشتم كه اينا برام مهم باشه ببندي نبدي بن كني هر كار كنيد براي من مهمنيس ناراحتيم از اينه كه اينجا بازيچه شديم
شما هم من كاري به شما يكي ندارم شما و تعدادي ديگر نميدونم چه مشكلي با كاربرها داريد اتفاقا يكي از مديراي اين فروم كه ترجيح ميدم اسم نبرم يكي از دوستان بسيار صميمي من هستن و ايشون منو كامل ميشناسه هيچ كدوم هم از اين حرفايي كه مديران درباره ما ميزنند درست نيست ايشون ميتونه تاييد كنه كه من اصلا نياز نمي بينم چون برام مهم نيست

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
اصلا بحث این حرفها نیست..و بنده هیچ مشکلی با شما ندارم...
من دو سوال از شما دارم و امیدوارم که منطقی جواب بدین:
شما امضاتون خلاف قوانین امضا بود یا نه؟؟؟
در مورد تبلیغ هم...وقتیکه شما دقیقا همون لینکی که تو امضاتون هست رو تو تاپیک میذارین و میگین ادامه در اونجا..معنیش چی میتونه باشه؟؟

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
1- بسياري از اعضا تو اين فروم امضاشون به اين صورت كه لينك سايتشون توشه خيلي زيادن ميتونيد ببينيد ، وقتي كه چيزي عموميت پيدا كنه معمولا بقيه هم انجام ميدن . قبل از اين هم تعدادي زيادي از مديرا امضاي منو ديده بودن اما نه اخطاري نه اديت شما هم الته اخطار نداديد فقط اديت كرديد! و كاملا پاك كرديد

1- من همونجا هم گفتم من قبلا يكپست توبخش ورزش دادم مدتي پيش كه عكس زياد داشت همه اومدن شاكي شدن كه اين چه مدله صحفه دير لود ميشه و گفتن عكس تو صحفه نذاريد حالا شما اينجا اومدي ميگي شما ميخواستي تبليغ كني كه گفتي عكس ها رو بريد توي سايت ببينيد اگه قصد تبليغ بوده شما اون تاپيك رو كامل پاك كن من هم گفتم همونجا كه دوباره اون قسمت نه ترد ميزنم نه پست كه سو تفاهم نشه كه قصد تبليغ بوده . ادم كه نمياد واسه 20 تا بازديد حيثيتشو زير سوال ببره.يه لينك كه تو بالاترين ميذاري 100 تا بازديد ميده پس نياز به اين كار ها نيست كه من بخام بكنم

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
یه پست زدم گویا توسط موزمار مهرورز پاک شد !!
شمشاد جان ! میدونی که شما قانونا باید بن باشید به دلیل داشتن دوتا آی دی؟

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
1. یعنی شما فکر میکنید که من امضاتون رو به خاطر گذشتن لینک ادیت کردم؟؟؟؟؟
شما از 3 تا عکس استفاده کرده بودین که سایز یکیش، کاملا از حد مجاز گذشته (بدون احتساب اون دو تای دیگه..)
بعدش هم امضاتون 54 یا 5 خط بود...
اینا همش نشون میده که امضای شما خلاف مقررات بوده و هر مدیری حق اینو داشته که بدون اخطار، ادیتش کنه..
حالا اینکه چرا مدیر قبلی، این کارو نکرده، ربطی به بنده نداره...

2. در مورد اون مورد هم بنده همچنان نظرم بر تبلیغ هست ( حالا میتونه از سوی شما ناخواسته باشه..) و شما در این جور مواقع میتونین، عکسها رو به صورت تامبنیل قرار بدین..

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
یه پست زدم گویا توسط موزمار مهرورز پاک شد !!
شمشاد جان ! میدونی که شما قانونا باید بن باشید به دلیل داشتن دوتا آی دی؟
شاهد جان...ایشون شمشاد نیستن...

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
درضمن چون اینجا فقط من و شما داریم پست میزنیم..بهتره که در صورت تمایل در پی ام، ادامه دهیم...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا