برگزیده های پرشین تولز

گلايه !!!! (vbigdeli: همه بخونن)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

tehrancyber

Registered User
لایک‌ها
0
قبل اينكه سريع تاپيك رو مختومه كنيد : http://forum.persiantools.com/t92636.html بزاريد خود كسي هم كه باز كرده نظر يا دفاعشو انجام بده.
من 6 تا از تاپيك هام معلومه چيه كه از اون 6 تا هم 2 تاش معرفي سيستم هاي مشابه Adsens بوده كه نمي دونم كجاش تبليغاتي پس چرا بقيه اينحور سيستم معرفي مي كنن تبليغ نيس!!!

بعد بجز اين 6 تا اون 19 تاي ديگه چي بوده؟

مثلا تاپيك : Thread: دامین فروشی به هر قیمت پیشنهادی (مناسب هایپ(
يك موضوع براي فروختم يك دامنه ثبت شده بوده كه براي قبل از ايجاد بخش مربوطه بوده كه براي همه اعضا move شده اونجا اما شما اينو پاك كرديد حتي close هم نكرديد و ديگه اينكه تبليغاتي نيست
بقيه هم مسلما اگر بدنم چيا بوده (چون برام pm نيامده كدوم هاست) مي تونم دفاع كنم.

از نظر اينك كه مي گم 25 پست شاهد دارم چون ديشب 666 پست شده بودم كه يكي از اعضا برام مطلبي فرستاد كه شما 666 شده معني اين عدد چيه!!!

ممنون ميشم سريع نبنديد اين موضوع رو هم (اگر واقعا به موضوع اهميت مي ديد)

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
خوب اینجور پاکسازی ها برای هر مدیر جدیری ممکنه باشه . فکر نکنم چند تا پست مال و منال باشه و مشکلی پیش بیاره !! من هم 2-3 تا از تاپیک هایی که باز کرده بود کلا حذف شده ... چون دیگه الان کاربرد نداشتن !

بهتره یه کم منعطف تر (!) باشین :D

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
از نظر اينك كه مي گم 25 پست شاهد دارم چون ديشب 666 پست شده بودم كه يكي از اعضا برام مطلبي فرستاد كه شما 666 شده معني اين عدد چيه!!!
ممنون میشم منو وارد بازیهای پیچیده نکنید !!
ولی برای منم جالبه ! دقیقا این سومین باره 6800 تارو رد میکنم ! هر شب میرسه به 6815 و اینا میخوابم صبح پا میشم میبینم تو رنج 6790 ئه !! عجیب نیست؟ :D

tehrancyber

Registered User
لایک‌ها
0
خوب اینجور پاکسازی ها برای هر مدیر جدیری ممکنه باشه . فکر نکنم چند تا پست مال و منال باشه و مشکلی پیش بیاره !! من هم 2-3 تا از تاپیک هایی که باز کرده بود کلا حذف شده ... چون دیگه الان کاربرد نداشتن !

بهتره یه کم منعطف تر (!) باشین :D
2-3 تا مهم نيست خيلي وقتا شده اومدم ديدم همون تعداد پستي شدم كه قبلا بودم اما اينكه ظرف 3-4 ساعت يكدفعه 25 تا پست اونم همه پستهايي كه از زمانشون گذشته و جديد نيست پاك شده و هيچ اخطار اعلام يا ... نبوده يكم زور داره ! و اينكه تاپيكي كه ميشد راحت move كرد به بخش مربوطه چون زمان دادنش هنوز اون بخش موجود نبوده و بعد هم بگن براي خودت تبليغ كردي خوب قسمت "كسب درآمد براي وب مسترها" هر سيستمي معرفي بشه فكر نكنم كسي لينك ref نده.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اگه دوس دارید خودم هم به فعالیت های سابق مدیران تاپیک اعتراض بزنم ؟:دی

پست های خیلی ها پاک شده و اونایی که تاپیک بدردبخور داشتن،تاپیکهاشون مهم شده و تاپیک های تکراری جایگزین شده....

tehrancyber : تو اگه واست مهم بود،میرفتی تاپیک پیشنهادات که بچه ها زده بودن،پست می زدی.. پس راه به راه رنگ عوض نکن... تاپیک هات همه تبلیغاتی بود..

tehrancyber

Registered User
لایک‌ها
0
خيلي ببخشيد من چه رنگي عوش كردم؟
كدوم تاپيك پيشنهادي؟
پس فروش يك دامنه هم تبليغاتي!!!!!!!!

ممنونم از لحن صحبتتون جناب مدير. (تو اگه واست مهم بود - راه به راه رنگ عوض نکن - تاپیک هات همه تبلیغاتی بود!!! )

من ديگه بحثي ندارم چون طرف بحثم نه ادب رعايت مي كنه نه منطقي صحبت مي كنه.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
تاپیک هاتون لابد بی ربط بوده دیگه... دامین فروشی چه ربط به وب مستر ها داره؟؟؟ اگه هنوز نفروختی برو زیر بخش خرید و فروش دامنه بفروش..
امروز تازه زیر بخش وب سایت را زدیم... وقتی از هیچی خبر نداری،دمه اذون ی خورده صبر کن فکر نکنم بد باشه....

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
من تاپیک رو به بخش درآمدهای اینترنتی منتقل میکنم..امیدوارم که اونجا به نتیجه برسیم...

tehrancyber

Registered User
لایک‌ها
0
شما دسترسي بده من ميرم همونجا پست منتقل مي كنم.
وقتي مي گم مدير جديد براي اينه اگر دقت مي كرديد اين تاپيك قبل از ايجاد تاپيك فروش دامنه بود و همينجا همه پست ميدادن!

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
شما دسترسي بده من ميرم همونجا پست منتقل مي كنم.
وقتي مي گم مدير جديد براي اينه اگر دقت مي كرديد اين تاپيك قبل از ايجاد تاپيك فروش دامنه بود و همينجا همه پست ميدادن!
بچه ها ی خورده دندون رو جیگر بذارید... شاید فردا واسه یک هفته کلان دسترسی به اینجا را به مدیران محدود کنم.. نظم و ساماندهی در اولویته..

بنده وقتم اونقدرها کم هست که نتونم تاپیکی را بخونم.. بهرحال برید زیر بخش فروش دامین.بحث ها و جار و جنجار شما با زدن یک تاپیک فروش حل میشه... نه اعصاب خوردی.

همه از این وضعیت ناراحتن،خودم هم خیلی بیشتر....تاپیکت را مهم می کنم که فعلا بدونن که بخش در حال تحولات اساسی هست و پیگیر تاپیک های سابق نباشن،بعدها اگه تاپیکشون مهم بود،دفتر می زنم و درخواست لینک برای بررسی می دم....

جالبه که واسه چهار تا تاپیک تبلیغاتیش اومده دسترسی مدیریت می خواد :lol:

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
2-3 تا مهم نيست خيلي وقتا شده اومدم ديدم همون تعداد پستي شدم كه قبلا بودم اما اينكه ظرف 3-4 ساعت يكدفعه 25 تا پست اونم همه پستهايي كه از زمانشون گذشته و جديد نيست پاك شده و هيچ اخطار اعلام يا ... نبوده يكم زور داره ! و اينكه تاپيكي كه ميشد راحت move كرد به بخش مربوطه چون زمان دادنش هنوز اون بخش موجود نبوده و بعد هم بگن براي خودت تبليغ كردي خوب قسمت "كسب درآمد براي وب مسترها" هر سيستمي معرفي بشه فكر نكنم كسي لينك ref نده.

اخطار واسه چی بدم ؟؟ حالت خوبه :blink::blink:

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
همین الانش هم 17 تا از تاپیک های خودم پاک کردم،ولی چاره ای نبود،باید تر و خشک با هم می سوخت...خیلی از تاپیک های جدید زدم و لینک دهی کردم به هم که سامان دهی بشه... همین الانش هم 100 تا فقط پی ام تشکر دادن،حالا هنوز خیلی از اصلاحات در راهه...

بهرحال مطالب و عناوین این بخش تخصصی هست و آقای شهبازی هم اشاره کردن که الان کاربردی نداره،سیستم مدیریتی این بخش،یعنی اینترنت و شبکه اینطوری هست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا