برگزیده های پرشین تولز

سونی اریکسونw200

sherlock holmes

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
رفقا سلام، میخواستم ببینم سونی اریکسون W200 گوشی خوبیه؟ من همه ی امکاناتش رو میدونم. بلوتوث و کیفیت دوربین زیاد برام مهم نیست. فقط اگه کسی این گوشی رو داره میخواستم بدونم اسپیکرش در حد مثلاً K510 هست؟ اگه مزایا و معایبی داره خوشحال میشم بگید.

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
تنها مشکل'ش همون نبود بلوتوث هست که اگر برای شما مشکلی ایجاد نمیکنه عالی هست
مواردی مثل درگاه مموری / 128 مگ مموری / دوربين VGA / باتری خوب و موارد سری W در کنار قيمتی مثل 125.000 واقعا خوب هست
" اینجا " هم موجود هست

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
من اون سري اول ها كه اومده بود براي خواهرم خريدم صداش خيلي خوب بود

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
دبلیو 200 با این قیمت گوشی جالبیه....تنها نکته منفیش نبود بلوتوث هست!!!

sherlock holmes

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
راستش من این گوشی رو میخوام به خواهرم هدیه کنم. با توجه به اینکه زد 530 هم قیمت با این گوشی هست و بلوتوث هم داره به نظر شما کدوم یکی از این گوشیها برای دخترا جذاب تره؟ البته دبلیو 200 جدیدتره ولی به نظر شما من کدوم یکی رو انتخاب کنم؟

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
راستش من این گوشی رو میخوام به خواهرم هدیه کنم. با توجه به اینکه زد 530 هم قیمت با این گوشی هست و بلوتوث هم داره به نظر شما کدوم یکی از این گوشیها برای دخترا جذاب تره؟ البته دبلیو 200 جدیدتره ولی به نظر شما من کدوم یکی رو انتخاب کنم؟

Z530 هم امکانات بدی نداره ( مواردی مثل درگاه مموری / دوربين و البته بلوتوث ) در نتيجه به نظرم از خودشون سوال کنيد بهتر باشه
در کل Z530 يک تاشو نرمال هست و W200 يه واکمن مناسب
از طرفی اگر بودجه رو روی Z530 میخوايد بذاريد يک گزينه ديگه يعنی W300 مطرح میشه ( با دوربين / 256 مگ مموری / درگاه مموری و بلوتوث و .. )

sherlock holmes

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
Z530 هم امکانات بدی نداره ( مواردی مثل درگاه مموری / دوربين و البته بلوتوث ) در نتيجه به نظرم از خودشون سوال کنيد بهتر باشه
در کل Z530 يک تاشو نرمال هست و W200 يه واکمن مناسب
از طرفی اگر بودجه رو روی Z530 میخوايد بذاريد يک گزينه ديگه يعنی W300 مطرح میشه ( با دوربين / 256 مگ مموری / درگاه مموری و بلوتوث و .. )
آخه میخوام غافلگیرش کنم عزیز. با اینکه زد 530 بلوتوث داره ولی فکر کنم بلوتوث زد 530 رو قربانی مد روز بودن و جدیدتر بودن دبلیو 200 کنم و همین دبلیو رو بردارم. ممنون که راهنماییم کردید دوستان عزیزم.

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
آخه میخوام غافلگیرش کنم عزیز. با اینکه زد 530 بلوتوث داره ولی فکر کنم بلوتوث زد 530 رو قربانی مد روز بودن و جدیدتر بودن دبلیو 200 کنم و همین دبلیو رو بردارم. ممنون که راهنماییم کردید دوستان عزیزم.

البته این دبلیو300 هم که علی رضا گفت گزینه مناسبیه!!!!

sherlock holmes

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
راستی سامسونگ E250 چطوره؟ اونهم در همین محدوده ی قیمت هست البته فکر کنم قیمتش تا حدودی بالاتر باشه ولی از نظر امکانات تقریباً در همین سطح هست. علاوه بر بلوتوث درگاه مموری هم داره و به نظرم از دو گوشی قبلی زیباتر هست. ضمن اینکه صفحه نمایشش TFT هست. اما دونستن امکانات یک گوشی یک روی سکه هست و مهم اینه که از کسانی که با اون گوشی کار کردن سئوال کرد. شاید عیوبی داشته باشه که بعد از یه مدت کار کردن خودشون رو نشون بدن. میشه منو راهنمایی کنید؟

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
من یکی از فامیل ها E250 داره و خودم باهاش کار کردم...

منوهاش خیلی اذیت کننده هست.

صفحه نمایش اصلا خوبی نداره ...درسته TFT هست اما 65 کالره

فونت هاش یه خورده بزرگه...مخصوصا اگر فارسی باشه...(منظور فونت هایی هست که داخل صفحه اول نشون داده می شه مثه ساعت و ..)

پنل کشوییش هم یه خورده سفته...خیلی راحت نیست که باز و بسته بشه

ولی خوب گوشی جدیدی نسبت به موارد بالا هست..ساپوت A2DP هم داره که خودش یه مزیت به حساب می یاد

اگر دنبال گوشی واکمن هست W300 یه انتخاب Perfect در رنج قیمت مناسب هست..بعد از اون W200 یه انتخاب خوبی هست

از گوشی هایی بازیک و Slim هم این E250 گوشی خوبی هست...رنج قیمتش هم مثه W200 هست و بالا نیست

من به شخصه W300 رو پیشنهاد می کنم !

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
ٌW200 سفيدش خيلي قشنگه

در ضمن Z530 صدا و LCD درست حسابي نداره

sherlock holmes

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من چند روز پیش گذری از خیابون رد میشدم دبلیو 200 و زد 530 رو زده بود 115000 تومن. یعنی مموری 128 تو پکیج هست؟ هند فری یا وسایل دیگه چی؟ البته من تو شیراز قیمت کردم.

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
من چند روز پیش گذری از خیابون رد میشدم دبلیو 200 و زد 530 رو زده بود 115000 تومن. یعنی مموری 128 تو پکیج هست؟ هند فری یا وسایل دیگه چی؟ البته من تو شیراز قیمت کردم.

بله همراه W200 مموری 128 میدن ( گويا بعضی Bundle هاش مموری 256 هم میدن که البته فکر نميکنم در ایران اینطور باشه )
هندزفری / شارژر / کابل هم همراهش هست

بالا