برگزیده های پرشین تولز

میشه فایلهای image رو توسط خود Nero باز کرد ؟

BJORK

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
1. میشه فایلهای image رو توسط خود Nero باز کرد ؟ چه طوری؟
یه فایل دارم با پسوند nrg وقتی روش کلیک میکنم nero باز میشه و میگه روی سی دی رایتش کن. من نمیخوام رایتش کنم .میخوام بازش کنم.و روی هاردم ازش استفاده کنم. میشه این کارو کرد؟

2. کسی لینک UltraISO V8.63 به همراه کرکش رو داره ؟

3. شما معمولا ,واسه سرچ یه نرم افزار و کرکش از چه سایتی استفاده میکنین؟

ممنون

mostafanew

Registered User
لایک‌ها
2
الان nero ندارم ولي فايلهاي iso , nrg رو اگه اشتباه نكنم پشتيباني ميكنه + اكثر فايلهاي ايميج. نرو 8 تقريبا همه پسوندهاي ايميج رو شناسايي ميكنه

لينك دانلودUltraISO V8.63 :
http://rapidshare.com/files/44882791/UltraIso.v8.63.rar

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
سلام
1. یه فایل دارم با پسوند nrg وقتی روش کلیک میکنم nero باز میشه و میگه روی سی دی رایتش کن. من نمیخوام رایتش کنم .میخوام بازش کنم.و روی هاردم ازش استفاده کنم. میشه این کارو کرد؟

2. کسی لینک UltraISO V8.63 به همراه کرکش رو داره ؟

3. شما معمولا ,واسه سرچ یه نرم افزار و کرکش از چه سایتی استفاده میکنین؟

ممنون

سلام
به ترتیب
1. شدن که میشه ، ولی همه برنامه ها نمیتونن پشتیبانی کنن ، همون UltraISO یکی از معدود برنامه هایی است که میتونه این کارو بکنه
2. لینکشو گذاشتن
3. بهترین سایت برای این کار 9down.com هست ، البته برای برنامه هایی که رایگان هست Softpedia.com هم خوبه

الان nero ندارم ولي فايلهاي iso , nrg رو اگه اشتباه نكنم پشتيباني ميكنه + اكثر فايلهاي ايميج. نرو 8 تقريبا همه پسوندهاي ايميج رو شناسايي ميكنه

البته نرو این قابلیت رو نداره که Mount کنه ، یعنی بتونه یک فایل ایمیج رو داخل درایو مجازی Load کنه

bhabdi

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
به ترتیب
1. شدن که میشه ، ولی همه برنامه ها نمیتونن پشتیبانی کنن ، همون UltraISO یکی از معدود برنامه هایی است که میتونه این کارو بکنه
2. لینکشو گذاشتن
3. بهترین سایت برای این کار 9down.com هست ، البته برای برنامه هایی که رایگان هست Softpedia.com هم خوبه

البته نرو این قابلیت رو نداره که Mount کنه ، یعنی بتونه یک فایل ایمیج رو داخل درایو مجازی Load کنه

همه رو گفتی دیگه... ما چی جواب بدیم پس؟!؟؟!

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
سلام مجدد
در مورد سوال اول ، من یک اشتباه کردم
نرو قادر به بازکردن هیچ فایل ایمیجی نیست و فقط میتونه رایت کنه (حتی ایمیج هایی که توسط خود این برنامه گرفته شده) البته من هنوز از نسخه 8 استفاده نکردم و نمیدونم این قابلیت اضافه شده یا نه
در ضمن شما برای باز کردن (فقط بازکردن و نه Mount کردن در درایو مجازی) فایل های ایمیج میتونی از برنامه IsoBuster هم استفاده کنی
این رو هم بگم کلا فایل ایمیج 2 کاربرد بیشتر نداره
1. استفاده در درایو مجازی به عنوان مدیای اصلی
2. رایت کردن (بهترین حالت کپی در مواقعی که ممکن است فایل Hidden در اون مدیای خاص وجود داشته باشه یا فیلم و موسیقی با فرمت خاص باشه که در صورت کپی کردن به صورت دستی ممکن است از حالت اصلی خارج شود)
در آخر این رو هم اضافه کنم IsoBuster قادر به بازکردن همه نوع ایمیجی هست و برای باز کردن ایمیج های نرو ، میشه ازش استفاده کرد

BJORK

Registered User
لایک‌ها
0
از همه ممنونم.

1.حالا UltraISO قویتره یا IsoBuster ؟
2.کدومش اینترفیس ساده تری داره ؟
3.یه سئوال دیگه .یعنی نمیدونم چرا تا حالا انجام ندادم اینو .وقتی یه فایل ایمیج رو با نرو رایت میکنیم به صورت همون فایل ایمیج رایت میکنه یا فایل ایمیج رو باز میکنه رو سیدی ؟

بازم ممنون

Y2K

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

nero فکر کنم از ورژن 6 به این ور، دارای نرم افزار Nero Image Drive هست که فایلهایی رو که ایمیج گرفتین براتون میخونه
کار کردن باهاش خیلی راحته

NeroImageDrive.png

اگر نسخه کامل نرو نصب کرده باشین این برنامه هم نصب شده

در غیر اینصورت میتونی از نرم افزار DAEMON Tools استفاده کنی
یه نرم افزار هست برای خوندن هر نوع فایل ایمیج
از اینجا میتونی دانلود کنی
http://www.daemon-tools.cc/dtcc/download.php?mode=ViewCategory&catid=5

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
از همه ممنونم.

1.حالا UltraISO قویتره یا IsoBuster ؟
2.کدومش اینترفیس ساده تری داره ؟
3.یه سئوال دیگه .یعنی نمیدونم چرا تا حالا انجام ندادم اینو .وقتی یه فایل ایمیج رو با نرو رایت میکنیم به صورت همون فایل ایمیج رایت میکنه یا فایل ایمیج رو باز میکنه رو سیدی ؟

بازم ممنون
بستگی داره بخوای چکار کنی
اگه بخوای درایو مجازی درست کنی و بعد اون رو Mount کنی ، IsoBuster نمیتونه این کار رو انجام بده (بهترینش همونی هست که در پست قبلی Y2K معرفی کردن DAEMON Tools)
ولی اگه بخوای فقط ایمیج رو بخونی ، IsoBuster گزینه مناسب تری هست (قویترین برنامه برای خواندن ایمیج و کپی از CD و DVD های معیوب)
در مورد سوال سوم : دقیقا تمام محتویات CD یا DVD رو به همون صورت که بوده برات رایت میکنه (دقیقا مثل اینکه شما چند فایل رو فشرده کنید (البته فایل ایمیج فشرده نمیکنه) و بعد دوباره از فشردگی دربیارید)

سلام

nero فکر کنم از ورژن 6 به این ور، دارای نرم افزار Nero Image Drive هست که فایلهایی رو که ایمیج گرفتین براتون میخونه
اگر نسخه کامل نرو نصب کرده باشین این برنامه هم نصب شده
سلام
البته شما خودت بهتر میدونی اگر بیشتر از 2 تا درایو مجازی بخوای داشته باشی ، این برنامه کمکی از دستش بر نمیاد و باید دست به دامن DAEMON Tools و Alcohol و ... شد و البته تازه اگر بخوای حتما نرو نصب کنی ، وگر نه که برنامه های مستقل اولویت دارند
با تشکر
موفق باشید

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
سلام
البته شما خودت بهتر میدونی اگر بیشتر از 2 تا درایو مجازی بخوای داشته باشی ، این برنامه کمکی از دستش بر نمیاد و باید دست به دامن DAEMON Tools و Alcohol و ... شد و البته تازه اگر بخوای حتما نرو نصب کنی ، وگر نه که برنامه های مستقل اولویت دارند
با تشکر
موفق باشید

اصلا روش ساخت درایو توسط Nero Image Drive با امثال دائمون تولز قابل قیاس نیست.. سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن... یه سریچی بکن چند درصد کاربرا مشگلات نسازگاری و ناهمخوانی با دائمون دارن...
برای نصبش حتما نرو لازم نداره .. ولی ست اپش بعد از نصب نرو هستش .. ولی هیچ کتابخونه ای از نرو لود نمیکنه..

2 تا برنامه دیگه هم روشی شبیه نرو دارن و با IRQ Q هم برخورد نمیکنی توشون یکی PowerISO و دومی Paragon EMU ...

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
اصلا روش ساخت درایو توسط Nero Image Drive با امثال دائمون تولز قابل قیاس نیست.. سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن... یه سریچی بکن چند درصد کاربرا مشگلات نسازگاری و ناهمخوانی با دائمون دارن...
برای نصبش حتما نرو لازم نداره .. ولی ست اپش بعد از نصب نرو هستش .. ولی هیچ کتابخونه ای از نرو لود نمیکنه..

2 تا برنامه دیگه هم روشی شبیه نرو دارن و با IRQ Q هم برخورد نمیکنی توشون یکی PowerISO و دومی Paragon EMU ...
سلام استاد جان
من که خیلی وقته سرم درد نمیکنه ، چرا راه دور بریم . یکیش خود من :rolleyes: (چند وقت پیش یکبار Daemon استفاده کردم، ولی بعد از اون ریختمش دور و فعلا از UltraISo استفاده میکنم برای ساختن درایو مجازی و ایمیج ، چون هنوز ک*ر*ک ورژن جدید Paragon CD-ROM Emulator Manager پیدا نکردم ، هر جا رفتم فقط تا ورژن 3.00.028 داشتن ، ولی مال من 3.00.036 هست :()
این دو تا که معرفی کردی ، برنامه های جالبی هستن و صد در صد بهتر از نرو (چون واقعا برای خود من پیش اومده که دو تا از درایو های مجازیم پر بوده و 2 تا دیگه همزمان لازم داشتم) ، مخصوصا دومی (راستش تا حالا از PowerISO استفاده نکردم) که حرفه ای تر هم هست (ولی از نظر کپی IsoBuster یک چیز دیگه اس) و فقط به دلیل ناقص بودن (نسخه 15 روزه) نتونستم معرفیش کنم (جدای از 15 روزه بودن ، خیلی هم محدود هست (یعنی بود ، فعلا که دسترسی بهش ندارم) ، مگر اینکه نسخه کاملش گیر بیاد)

ولی هیچ کتابخونه ای از نرو لود نمیکنه..
شرمنده ، ولی این قسمت رو متوجه نشدم دقیقا منظورت چیه
اگه ممکنه یه توضیح کوچیک بده

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
سلام استاد جان
من که خیلی وقته سرم درد نمیکنه ، چرا راه دور بریم . یکیش خود من :rolleyes: (چند وقت پیش یکبار Daemon استفاده کردم، ولی بعد از اون ریختمش دور و فعلا از UltraISo استفاده میکنم برای ساختن درایو مجازی و ایمیج ، چون هنوز ک*ر*ک ورژن جدید Paragon CD-ROM Emulator Manager پیدا نکردم ، هر جا رفتم فقط تا ورژن 3.00.028 داشتن ، ولی مال من 3.00.036 هست :()
این دو تا که معرفی کردی ، برنامه های جالبی هستن و صد در صد بهتر از نرو (چون واقعا برای خود من پیش اومده که دو تا از درایو های مجازیم پر بوده و 2 تا دیگه همزمان لازم داشتم) ، مخصوصا دومی (راستش تا حالا از PowerISO استفاده نکردم) که حرفه ای تر هم هست (ولی از نظر کپی IsoBuster یک چیز دیگه اس) و فقط به دلیل ناقص بودن (نسخه 15 روزه) نتونستم معرفیش کنم (جدای از 15 روزه بودن ، خیلی هم محدود هست (یعنی بود ، فعلا که دسترسی بهش ندارم) ، مگر اینکه نسخه کاملش گیر بیاد)

شرمنده ، ولی این قسمت رو متوجه نشدم دقیقا منظورت چیه
اگه ممکنه یه توضیح کوچیک بده

استاد خودتی..:f34r::blush:

کلا daemon معروفه به BSOD Creator...:lol: حالا 2 تا درایو بیشتر برای چی لازم بشه من نمیفهمم ولی معمولا من 1 درایو هم بزور استفاده دارم..:D

اون قسمت دوم هم یه نگاهی به برنامه هایی که همراه نرو نصب میشه بنداز.. اکثرا کاری به هسته نرو و توابع و کتابخونه های نرو ندارن...

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
استاد خودتی..:f34r::blush:

کلا daemon معروفه به BSOD Creator...:lol: حالا 2 تا درایو بیشتر برای چی لازم بشه من نمیفهمم ولی معمولا من 1 درایو هم بزور استفاده دارم..:D

اون قسمت دوم هم یه نگاهی به برنامه هایی که همراه نرو نصب میشه بنداز.. اکثرا کاری به هسته نرو و توابع و کتابخونه های نرو ندارن...
آها :rolleyes: از اون جهت
متوجه شدم
والا من همیشه با نصب آفیس مشکل داشتم و دارم (بعد از نصب ، همیشه ایمیجشو میذارم که اگه خواست از روی CD چیزی نصب کنه مشکلی نداشته باشه :rolleyes:)
من اصولا یک ترس غریبی دارم از شکستن یا خراب شدن CD :D برای همین نمیتونم ریسک کنم (فقط در مورد CD هایی که نمیشه دستی کپی کرد) و بعضی اوقات می بینی که 4-5 تاش با هم پره
در هر حال ممنون
-----
راستی اگه چیزی برای کامل کردن ورژن آخر اون که گفتم داشتی ، دریغ نکن که بد گیر کردم

BJORK

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

ممنون.من قبلش با UltraISO که لطف کردن لينکشو گذاشتن فايلهام رو باز کردم .عالي بود.اما الان با اين هم امتحان کردم .خيلي راحت و خوب و ساده بود!

الکس جان مسئله ام که حل شد اما محض کنجکاوي:اين مونت کردن دقيقا چيه حالا؟ وقتي فايل رو باز کرديم ديگه مونت به چه کار مياد ؟
من فايلها رو باز کردم درايو مجازي هم ساخت .اما نميشه فايلها رو داخل اين درايو مجازي پاک يا move کرد .فقط ميشه کپي کرد. راه حلش چيه ؟
و در ضمن اين درايو مجازي ظرفيتش رو از کدوم درايو ميگيره ؟

کلا daemon معروفه به BSOD Creator

ممنون براي نظريات کارشناسی :) به خصوص اون BSOD Creator .من از اين BSOD بد خاطره ای دارم .کابوسيه واسم:wacko:

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
الکس جان مسئله ام که حل شد اما محض کنجکاوي:اين مونت کردن دقيقا چيه حالا؟ وقتي فايل رو باز کرديم ديگه مونت به چه کار مياد ؟
من فايلها رو باز کردم درايو مجازي هم ساخت .اما نميشه فايلها رو داخل اين درايو مجازي پاک يا move کرد .فقط ميشه کپي کرد. راه حلش چيه ؟
سلام مجدد
این Mount دقیقا یعنی لود کردن فایل ایمیج داخل درایو مجازی
دقیقا به این کار میاد که مثلا شما میخوای یک بازی نصب کنی (یا هر چیز دیگه) که بیشتر از 1 دیسک داره ، حالا شما نیاز داری (بعضی از بازیها که میاد ایران و دستکاری میشه یا DVD هست و تقسیمش میکنن روی چند CD) که وقتی دیسک دوم یا سوم رو میذاری ، دیسک اول یا دوم توش باشه (برای نصب بعضی از فایلها لازمه)
حالا شما میتونی از هر سه دیسک ایمیج بگیری و به عنوان CD اصلی ازش استفاده کنی (بدون اینکه CD اصلی وجود داشته باشه)

ببین عزیز جان ، درسته که درایو مجازی هست ، ولی مثل درایو واقعی عمل میکنه
همونطور که شما نمیتونی از روی دیسک چیزی پاک کنی یا کات کنی ، اینجا هم همون حالت هست
راه حلش هم ساده اس
شما میتونی با یک برنامه مثل IsoBuster و یا WnRAR فایل ایمیج رو (اگه WinRAR پشتیبانی کنه از اون فایل) باز کنی (یعنی محتویاتش داخل یک فولدر باشه ، نه درایو) ، بعد هر چی میخوای اضافه کنی ، بعد دوباره با WinRAR تبدیلش کنی به فرمت ایمیج و بعد دوباره Mount کنی

این درایو مجازی ، فضایی رو اشغال نمیکنه که بخواد از جایی فضای مورد نیازش رو تامین کنه
در حقیقت ظرفیتش به میزان حجم فایل ایمیج شما بستگی داره (یعنی شما میتونی به اندازه یک CD یا DVD داخلش اطلاعات قرار بدی) یعنی در اصل از همون درایوی که فایل ایمیج شما در اون قرار داره
اگه باز مشکلی داشتی در خدمتم
موفق باشی

BJORK

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون الکس جان:wub: کامل گرفتم .آقا خیلی لطف کردی:specool: ممنون:king:

sasuke

Registered User
لایک‌ها
51
آقا من یک نرو 7 دارم
ولی روش ایمیج درایو نیست کسی لینک ایمیج درایوشو داره ؟:(

(در ضمن برنامه Daemon و ultraiso رو هم دارم ولی دوست دارم نرو امیج درایو رو داشته باشم:stun: )

www-sahe-biz

Registered User
لایک‌ها
1

سلام

این نرم افزار رو میتوانید بصورت مستقیم از سایت کمیاب آنلاین دریافت نمایید:

نرم افزار Ultra Iso Premium 9.3.6
http://dl.kamyabonline.com/download/program/Ultra Iso Premium 9.3.6.exe

با تشکر از دوستا بابت راهنمایی خوبشون

موفق باشید​

بالا