برگزیده های پرشین تولز

تجربه من بعد از 10 ماه ppc

samira065

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان من میخواستم تجربم رو تو مدت 10 ماه کار کردن با ppc در اختیارتون بذارم.. تو این مدتی که گذشت من با سایتای زیادی کار کردم از سایتایی که زیاد پول میدادن و اسمشون تو لیست کلاه بردارا بود گرفته تا سایتای معتبری که ایگولد ایران معرفی کرده بود.. هم با وی پی ان کار کردم هم بدون وی پی ان.. اما هیچ سایتی به جز همون دانکی میل که به همه پول میده بهم پول نداد.. تازه اونم مگه چقدر؟ فقط 2 دلار!
الان که دارم فکر میکنم میبینم این سیستم خیلی سیستم مسخره ای هستش.. نمیدونم شاید بعضی از شماها ازین سایتا پول گرفته باشید اما مگه چقدر؟ شاید از 10 تا سایت یکیشون فقط پول بده اونم فقط یه بار! واقعا چه تضمینی وجود داره که دفعه بعد هم پول رو بده؟
اما الان دارم یه سیستم جدید رو امتحان میکنم که دوست داشتم به شما هم معرفی کنم.. حتما همتون سایت Nocs رو میشناسید. من الان چند وقته که دارم با تولبار این سایت کار میکنم و خیلی راضیم.. کار باهاش سادست و آدم مطمئنه که بیخودی زحمت نمیکشه. برای هر آفر که انجام بدید 20 سنت میده و هر آفر بیشتر از 3-4 دقیقه وقت نمیگیره. اما حسنی که این سایت داره اینه که به ازای هر زیر مجموعه که جمع می کنید 10 سنت به قیمت آفرهای شما اضافه میکنه و هر زیر مجموعه غیر مستقیم 5 سنت. به این ترتیب شما با گرفت چند تا زیر مجموعه میتونید قیمت آفرهاتون رو تا سقف 2 دلار افزایش بدید! و هر روز 30 تا آفر جدید به لیست آفرهاتون اضافه میشه.. :)
تعریف زیر مجموعه هم در این سایت کسیه که حداقل یک آفر رو انجام بده! فقط همین.. تازه این غیر از کمیسیونی هست که شما از کار اونا میگیرید! حداقل پرداخت این سایت 50 دلاره که با این وصف زود بهش میرسید و 10 روزه پول رو میده.. بهتون توصیه می کنم حتما این کار رو بکنید . فقط کافیه آفر هارو دقیق بخونید و اجراش کنید. تولبار هم فقط رو IE نصب میشه. خوبیه این سایت معتبر بودنشه که یکی از معتبرترین سایتای دنیاست و اینکه درآمدی مناسب و قابل افزایش داره

شما خودتون میتونید از کامپیوترهای مختلف عضو خودتون بشید و با 18 زیر مجموعه قیمت آفرهاتون رو به 2 دلار برسونید اما بهتره زیر مجموعه ای بگیرید که واقعا کار کنه چون اینطوری کمیسیون هم میگیرید.
حالا اگه دوست داشتید لطف کنید و از رفرال من که این همه زحمت کشیدم اینا رو تایپ کردم عضو این سایت بشید
http://www.nocs.us/join.phtml?referred=samira807

اگرم خودتون بعدا رفتید موقع ثبت نام تو قسمت refered by بنویسید samira807

iranbetting

Registered User
لایک‌ها
42
من مشكلي با عضو شدن ندارم ولي برو 10 روز بعد بيا اگه پرداخت داشت صفحه ايگولد بزار تا من خودم با لينك خودت عضوت شم

iranbetting

Registered User
لایک‌ها
42
درضمن اين كه گفتي خيلي مسخرص من كسي ميشناسم تو بعضي سايتا 400 تا زير مجموعه داشت حلا خودت حساب با اينچيزي كه ميگي قابل فهم است

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
دزده.ناکس دزده.لید اکسچنجر دزده.کلیکسیز دزده همشون دزدن...پول خبری نیست

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
دزده.ناکس دزده.لید اکسچنجر دزده.کلیکسیز دزده همشون دزدن...پول خبری نیست

شما مطمئنی ؟
سایتهای معروفی هستندا . کشورتو چی زدی ؟ با کدوم ip وارد سایت میشدی عزیز ؟
بیشتر توضیح بده ببینم چه خبره .

mohsen2566

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مژده مژده مژده مژده مژده
آخر به نتيجه رسيدم من با 1 ساعت کار کردن در اينترنت(اون هم اينترنت ديال آپ) در سايت donkeymails.com
1.15دلار به دست آوردم در قسمت paid2sign up و رمز کسب درآمد را فهميدم
حتمأ تعجب کردين من فهميدم که چه کار بايد کنم بعد به حساب
پي پال زدم (2تا 3 روز طول ميکشه به حساب پي پال بره)در ضمن
حتمأ ميگيد از اون وقت کجا بودم درسته من مشکل اينترنت دارم
من در شهرستان هستم واينجا خرج اينترنت سر به فلک مي زنه راستي خودتون روي لينک زير کليک کنيد وببينيد
توضيحات در لينک زير : با تشکر
http://paid2signup.blogfa.com

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
مي گم بهتر بود يك دو ماه ديگر تجربه جمع كني تا اين يكي سايت رو هم توصيهنكني!!!
اين اقا محسن هم 13 تا پست داشته هر 13 تاش يكي هست!!!

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
اين دانكي فك كنم ديگه پي نميكنه يادمه اين سايت راه افتاد من عضو 27 مش بودم . يادش بخير ...

بالا