برگزیده های پرشین تولز

بهترین CMS فروشگاه

Maxis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر شما بهترین فروشگاه اینترنتی رو چجوری می شه ردیف کرد؟

فروشگاهی که کامل باشه دارای امکانات اتصال به بانک های شتاب و.............. و خیلی هم قیافه خوبی داشته باشه
و کاربر پسند.

شاید اولین چیزی که به نظرتون برسه سفارش طراحی این فروشگاه باشه ولی با توجه وضعیت خیلی از بروبچ ایرونی بهتر اینه که رایگان باشه و تقریبا بتونه خواسته هامون رو براورده کنه . یعنی اگه بر پایه سی ام اس های کد باز باشه می شه هم چیزه خوبی باشه هم رایگان باشه و بشه یه جورایی روش کار کرد و چیزی رو که دلمون می خواد در بیاریم . حالا من خودم با چند تا از این سی ام اس ها ی کد باز اشنایی دارم که براتون معرفی می کنم .
1 : oscommerce : که Farsicommerce یکی از اوناس.
2 : پلاگین virtuemart جوملا که به این آسونی گیر نمی یاد اگرم گیر بیاد نسخه فارسی نیست یا ورژن پایین هست.
3 : zenCared
XCard : 4
.............
من خودم شخصا دنبال کسی هستم که برام یه پلاگین virtuemart روی هاستی که می دم نصب کنه و قالب بندازه روش و کامل بهم تحویل بده حالا شما رو نمی دونم اگه دنبال دردسرین برین سی ام اس فارسی کنین و از این کارا که کاره یه روز دو روز و یه نفر دو نفر نیست.

اگه یه ادم خوب هست که وقت هم داره و می خاد کمک کنه با من تماس بگیره.:blush:
پولی هم کمک کنه تماس بگیره و قیمت بده

hossein2kk

Registered User
لایک‌ها
1
به نظر شما بهترین فروشگاه اینترنتی رو چجوری می شه ردیف کرد؟

فروشگاهی که کامل باشه دارای امکانات اتصال به بانک های شتاب و.............. و خیلی هم قیافه خوبی داشته باشه
و کاربر پسند.

شاید اولین چیزی که به نظرتون برسه سفارش طراحی این فروشگاه باشه ولی با توجه وضعیت خیلی از بروبچ ایرونی بهتر اینه که رایگان باشه و تقریبا بتونه خواسته هامون رو براورده کنه . یعنی اگه بر پایه سی ام اس های کد باز باشه می شه هم چیزه خوبی باشه هم رایگان باشه و بشه یه جورایی روش کار کرد و چیزی رو که دلمون می خواد در بیاریم . حالا من خودم با چند تا از این سی ام اس ها ی کد باز اشنایی دارم که براتون معرفی می کنم .
1 : oscommerce : که Farsicommerce یکی از اوناس.
2 : پلاگین virtuemart جوملا که به این آسونی گیر نمی یاد اگرم گیر بیاد نسخه فارسی نیست یا ورژن پایین هست.
3 : zenCared
XCard : 4
.............
من خودم شخصا دنبال کسی هستم که برام یه پلاگین virtuemart روی هاستی که می دم نصب کنه و قالب بندازه روش و کامل بهم تحویل بده حالا شما رو نمی دونم اگه دنبال دردسرین برین سی ام اس فارسی کنین و از این کارا که کاره یه روز دو روز و یه نفر دو نفر نیست.

اگه یه ادم خوب هست که وقت هم داره و می خاد کمک کنه با من تماس بگیره.:blush:
پولی هم کمک کنه تماس بگیره و قیمت بده
سلام دوسته عزیز من قویترین سیستم مدیریت فروشگاه دنیا رو فارسی کردم
http://moradgholi.com/viart/viart.html

می تونی ببینیش
9 تا هم قالب داره
فعلا !

farshid61

Registered User
لایک‌ها
25
ُسلام
می خواستم ببینم این فروشگاه که فارسی شده کارت های عضو شتاب رو هم ساپورت می کنه یا نه؟
با تشکر

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
ُسلام
می خواستم ببینم این فروشگاه که فارسی شده کارت های عضو شتاب رو هم ساپورت می کنه یا نه؟
با تشکر
ایشون فقط فارسی کرده , طبیعی هست که تمام نیازهای فروشنده ایرانی رو جواب نمیده , برا خارج از ایران خوبه !
درضمن این فروشگاه (viart) لایسنز داره , شکایت کنن , فروشگاهتو میبندن ,
ایشون اینارو ذکر نکرده ;)

بالا