برگزیده های پرشین تولز

اتصال کیس به تلویزیون

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
بنده می خواستم به جای مانیتور از تلویزیون استفاده کنم اما مشکلی هست من یه کابل از این سر گردا به tv-out کامپیوتر و طرف زرد رنگ دیگرش را به قسمت زرد رنگ tv می زنم البته tv سه قسمت زرد قرمز و سفید داره که من فقط زردش که مربوط به video هست می زنم و بعد می زنم رو کانال video اما همچنان تصویر ندارم .
مشکل کجاست ؟ باید چیکار کنم .
با تشکر

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
مطمئنی درایور کارت گرافیکت رو درست نصب کردی؟

KhersKuchulu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنده می خواستم به جای مانیتور از تلویزیون استفاده کنم اما مشکلی هست من یه کابل از این سر گردا به tv-out کامپیوتر و طرف زرد رنگ دیگرش را به قسمت زرد رنگ tv می زنم البته tv سه قسمت زرد قرمز و سفید داره که من فقط زردش که مربوط به video هست می زنم و بعد می زنم رو کانال video اما همچنان تصویر ندارم .
مشکل کجاست ؟ باید چیکار کنم .
با تشکر
باید از داخل ویندوز هم سوییچ کنید به مود TV البته اگر کارت گرافیکی رو درست نصب کرده باشی.

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
برای من وصل میشه و تصویر میاد منتها صدا ندارم و تصویر هم خیلی ناجور نمایش پیدا میکنه
شما وقتی خروجی تصویر از کارت گرافیک میگیری در واقع فقط تصویر میگیری نه صدا
برای صدا باید از خروجی کارت صدا سیم بگیری و به ورودی TV وصل کنی

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
اینی که گفته بیدی یعنی چه؟:p

توی کانفیک کارت گرافیکت یه جایی داره که هم گزینه ی مانیتور داره و هم انالوگ تی وی . وقتی که این فیشت رو به تلویزیون وصل کرده باشی گزینه ی انالوگ فعال میشه . بعد باید اون رو انتخاب کنی و apply . تصویر از مانیتورت قطع میشه میره روی تی وی .
بعد سیستم تصویر ور روی کشورهای مختلف تغییر بده . چون در حالت معمولی کیفیتت افتضاح میشه .

برای صدا هم که دوستان گفتن باید چی کار کنی :)

KhersKuchulu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کانفیگ کارت گراقیگ کدوم قسمت ؟ آدم به ناشی من نوبر والا:D
اگر درایورش رو نصب کردی دابل-کلیک کن روی دسکتاپ برو properties قسمت آخر settings بعد کلیک کن روی advanced همونجاها باید باشه.

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
توی کانفیک کارت گرافیکت یه جایی داره که هم گزینه ی مانیتور داره و هم انالوگ تی وی . وقتی که این فیشت رو به تلویزیون وصل کرده باشی گزینه ی انالوگ فعال میشه . بعد باید اون رو انتخاب کنی و apply . تصویر از مانیتورت قطع میشه میره روی تی وی .
بعد سیستم تصویر ور روی کشورهای مختلف تغییر بده . چون در حالت معمولی کیفیتت افتضاح میشه .

برای صدا هم که دوستان گفتن باید چی کار کنی :)
رو کجا بذارم ایران که نداره بقیه جاها هم همه بد می گیره

power DDL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تنظیمات خاصی رو در setting باید بکنی...
سرچ کن اگه نبود توی انجمن من بهت بگم

hashem_wolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز لطفا نوع و مدل کارت گرافیک خودت رو دقیق بگو!!

================
معمولا اگر اتصالات درست انجام بشه در حالت پیش فرض باید به طور هم زمان در هر دو خروجی تصویر داشته باشیم

nahid24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام. من میخام از تلویزیون به جای مانیتور استفاده کنم . کارت گرافیک من ج یفورس اف اکس 5200 است . تلویزیون سامسونگ و کابل اس ویدئو هم دارم . میشه راهنمایی کنید . بعداز وصل کردن کابل چه تنضیماتی را باید انجام بدم؟
_از کجا بفهمم کارت گرافیک در ست نصب شده است؟______________

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
وقتی نصب کردی میری تو setting کارت گرافیک تو قسمت مانیتور اونجا اگه درست کابل رو وصل کرده باشی میتونی تلویوزیون رو انتخاب کنی ولی کیفیتی نداره مخصوصا برای متون فقط برای فیلم دیدن خوبه مگه یه LCD TV با رزلوشن بالا داشته باشید .

nahid24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید setting کارت گرافیک در کدام قسمت است ؟ راهنمایی کنید. مرسی

nahid24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید setting کارت گرافیک در کدام قسمت است ؟ راهنمایی کنید. مرسی:wacko:

mahdimp5

Registered User
لایک‌ها
3
روی desktop کلیک راست کن ...بعد Properties و بعد سربرگ setting و بعد در همین صفحه setting دکمه advanced که اون پایین هست رو بزن . در این صفحه احتمالا تو سربرگ Monitor بتونی روی تلویزیون سو ئیچ کنی.

nahid24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تشکر .من تصویر دارم . صدا را از کارت صدا گرفتم. ولی کیفیت تصویر روی تلویزیون خوب نیست چه جوری تنضیم کنم برا بهترین کیفیت ؟
حالا اگر خواستم از تلویزیون بیام رو مانیتور باید چکار کنم.؟
مرسی

mahdimp5

Registered User
لایک‌ها
3
اصولا کیفیت تصویر تو تلویزیون نسبت به مانیتور خیلی افتضاحه !! اصلا وضوح تصویر مانیتور رو نداره و فقط به درد فیلم دیدن میخوره... برای برگشت به مانیتور هم همون مسیری که گفتم برو.

بالا