برگزیده های پرشین تولز

آقا وحید ترکونده

وضعیت
موضوع بسته شده است.

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
من بعد از حدود 2 هفته اومدم یه سر زدم به سایت وقتی لاگین کردم داشتم از تعجب شاخ در میاوردم
14 تا Unread message داشتم:wacko:
همشم از طرف مدیر جدید و گل درآمد اینترنتی جناب آقای وحید خان بیگدلی:)
توی این 14 تا مسیج 11 تاش Thread Deleted بود و یهو حدود 120 تا از پستهام به رحمت ایزدی پیوست:wacko:
بابا دمت گرم آقا وحید یه ذره هوای مارم داشته باش. اینقد خشن نباش:D

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
وحید اگه به Unapproved Post اعتقاد داشتی این همه دردسر نداشتی !!

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
متاسفانه خیلی ها مثل شما زیر تیغ حراجی رفتند و در نیومدن (الان همه ده دلاری های من گوشه نداره :D). ولی کار ایشون لازم بود .

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
آره
به نظر منم لازم بود
من که به نظر خودم پستهای بیخودی بودن که پاک شدن
ولی بالاخره پست بودن دیگه:(

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اینجا چقدر کاربراش فعالن!!!! بعد یک هفته اومده ! با اعتراض اونم :دی

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
بچه ها راست میگن، این کار باید انجام میشد و الآن خیلی بهتر شده :happy:
اینجا چقدر کاربراش فعالن!!!! بعد یک هفته اومده ! با اعتراض اونم :دی
CANOR مواظب عنوان کاربر فعالت باش :D;)

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
مشکل بنده اینجا اینکه اونایی که موافق این کار هستن ... حتی یک پست هم نمی زنن و تشکر کنن،بالاخره هر چی هست همینه...ولی برای اعتراض همین tehrancyber واسه تاپیک های فروشش که هیچ ربطی به اینجا نداشته،تاپیک اعتراض زده بود ... :lol:

اتفاق این سیستم مدیریت هست که این جور بخش هارو میتونه نجات بده،پی تی که فروم کوچکی که نیست که... اونایی که معترض هستن میرن و بجاش کلی کاربری که موافق سامان دهی هستن میان،برید بخش پاکت پی سی را نگاه کنید که چقدر یوزر داره.... بعد بیایید اینجا نظر بدید..

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
معمولا این وضعیت ها به دلیل عدم رسیدگی های مدیران قبلی پیش می آید و اصلاح کردن وضعیت هم چنین شرایطی را در پی خواهد داشت.

مثلا من هم در بخشهای موضوعات متفرقه و برنامهع نویسی با این مشکلات به حد کافی روبرو بودم.

تعداد بسیار زیادی تاپیکهای مشابه و ... که همگی مشکل سازند .

به هر حال هیچ مدیری از پاک کردن تاپیک لذت نمیبرد ، آن هم با توجه به وقتی که این کار یعنی مرتب و منظم کردن فروم میبرد!

از دوستان خواهش میکنم اجازه دهیم وحید خان که انصافا وقت زیادی گذاشته اند و زحمت زیادی میکشند ایده خود را عملی کنند و این فروم را از وضعیت آشفته سابق نجات دهند

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
مشکل بنده اینجا اینکه اونایی که موافق این کار هستن ... حتی یک پست هم نمی زنن و تشکر کنن،بالاخره هر چی هست همینه...ولی برای اعتراض همین tehrancyber واسه تاپیک های فروشش که هیچ ربطی به اینجا نداشته،تاپیک اعتراض زده بود ... :lol:

سپاسگزارم (فارسی)
شکرا (عربی)
thanks (انگلیسی)
gracias (اسپانیایی)
tack (سوئدی)
tak (دانمارکی)
dank (آلمانی)
merci (فرانسوی)
ringraziato (ایتالیایی)
shaji (ژاپونی)
благодарность (روسی)
agradecimento (پرتقالی)
takk (نروژی)
asante (سواحیلی)

که پستهای تکراری و سردرگم کننده را پاکیدید:D

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
البته لازم هم نبود حتما پستها پاک بشن !! میشد مثل بخش ماهواره یا بخش های مشابه به زیر بخشی تحت عنوان مثلا آرشیو یا چیز دیگه منتقل بشن ! برای موندگاری و احترام به سابقه کسایی که سابقا تو اون بخش فعالیت میکردن ...
یادمون باشه که پست ها برگ خشکیده درخت نیستن که همینطوری جاروشون کنیم برن !

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
البته لازم هم نبود حتما پستها پاک بشن !! میشد مثل بخش ماهواره یا بخش های مشابه به زیر بخشی تحت عنوان مثلا آرشیو یا چیز دیگه منتقل بشن ! برای موندگاری و احترام به سابقه کسایی که سابقا تو اون بخش فعالیت میکردن ...
یادمون باشه که پست ها برگ خشکیده درخت نیستن که همینطوری جاروشون کنیم برن !

تو آخه سیستم سابق را می دونستی؟ اکثر تاپیک ها این بود که کاربر تاپیک تکراری می زده و کاربران فعال شاکی می شدن و یکی پیدا میشد جواب میداد و بعدش زننده تاپیک تشکر می کرد می رفت...

حرفت را همه قبول دارن.. ولی همه تاپیک ها که پاک نشده،تو این یک مدت یعنی یک هفته بنده چهار تا زیر بخش جدید زدم.... اگه خبر نداشتی بدون..پس تاپیک های خوب یا بایگانی شدن یا اینکه پراکنده شدن..

بنده وقتمو از تو جوب پیدا نکردم که به حتی واسه پاک کردن بذارم.....

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
تو آخه سیستم سابق را می دونستی؟ اکثر تاپیک ها این بود که کاربر تاپیک تکراری می زده و کاربران فعال شاکی می شدن و یکی پیدا میشد جواب میداد و بعدش زننده تاپیک تشکر می کرد می رفت...

حرفت را همه قبول دارن.. ولی همه تاپیک ها که پاک نشده،تو این یک مدت یعنی یک هفته بنده چهار تا زیر بخش جدید زدم.... اگه خبر نداشتی بدون..پس تاپیک های خوب یا بایگانی شدن یا اینکه پراکنده شدن..

بنده وقتمو از تو جوب پیدا نکردم که به حتی واسه پاک کردن بذارم.....
تاپیک تکراری بوده ... درست ...
اما پستهایی که توی اون تاپیک بوده چی؟ اونها هم تکراری بوده؟ اون هارو کاربرهای سابق بخشت زده بودن ...
میشد کمی به اونها احترام بیشتری بگذاری !

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
تاپیک تکراری بوده ... درست ...
اما پستهایی که توی اون تاپیک بوده چی؟ اونها هم تکراری بوده؟ اون هارو کاربرهای سابق بخشت زده بودن ...
میشد کمی به اونها احترام بیشتری بگذاری !
شاهد جان بحث احترام هم هست،ولی بحث اینکه به چه چیزی باید اولویت می داد،نمی خواستم بایگانی را شلوغ کنم....بهرحال اونقدر ها تاپیک پاک نشده و اگه وقت شد،دوباره مرور میشن یا آرشیو و به تاپیک کلی تری لینک داده میشن(merge نمیشن)

تاپیک های خودم هم بوده... بهرحال از کاربران فعال بودم خودم.

با اضافه شدن بحث های پیشنهادی در آینده،وضعیت خیلی بهتر میشه.. تاپیک را هم قفل می کنم فعلا،چون وقت رسیدگی نیست..

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
اولا از فعالیت های وحید ممنونم !
بعد هم تاپیک های پاک شده با دقت خونده میشه و اونهایی که بار علمی دارند و لینک هاشون سالمه دوباره باز میشن و به بایگانی میرن !

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا