برگزیده های پرشین تولز

بحث پیرامون برخورد زننده vbigdeli با کاربران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
با سلام خدمت مدیریت محترم
متاسفانه طی روزهای اخیر من و بسیاری از دوستان شاهد برخورد زننده vbigdeli مدیر درآمد اینترنتی با کاربران pt بودیم. زمانی که ایشون مدیر بخش مربوطه شدن و دو تا از پستهای بنده رو پاک کردن که یکیش این بود " سیستم تبلیغاتی IntelliTXT " با وجود اینکه واقعا تعجب کردم از کار ایشون ( چون تا به حال ندیده بودم مدیری بیاد پستهایی که حالت آرشیو دارن رو پاک کنه اونم پستی که هیچ گونه مشکلی نداشت ، خوشحال میشم دلیل پاک کردنش رو بدونم ) ولی هیچ گونه شکایتی نکردم چون نه وقت این کارو داشتم و نه به نتیجه ای میرسید. ولی موضوع به پاک کردن پستها ختم نشد. ایشون زمانی که کاربر فعال بودن اکثر پستهاشون با لحنی تمسخرآمیز همراه بود حالا که مدیر شدن به جای اینکه این عیبشون رو برطرف کنن مثل اینکه بدتر هم شد و در کنار تمسخر بد دهنی و توهین هم اضافه شد.

اگه بخوام پستهای توهین آمیز ایشون رو بیارم کل صفحه پر میشه ، ولی چیزی که منو خیلی ناراحت کرد بی احترامی ایشون به دوست خوبم آریا عبیدی ( Tehrancyber ) بود که از ایشون میخوام در این تاپیک خودشون بیان و بگن.

من فکر میکنم کسی که بخواد مسئولیت مدیریت رو به عهده بگیره باید ظرفیتش رو داشته باشه. از طرفی در درجه اول باید احترام و کمک به کاربران رو در دستور کار خودش قرار بده نه اینکه بخاطر درجه مدیریتش به هرکس که دوست داشت توهین کنه و به جای پاسخ به سوالات کاربران رو تمسخر کنه.

به نظر من مناسب ترین شخص برای مدیریت بخش کسب درآمد از اینترنت mohsenshahbazi بود. واقعا هم از اطلاعات زیادی برخوردار هستن هم تمام پستهاشون با احترام و در جهت رفع مشکل کاربر بوده.

اگر چه vbigdeli هم در کنار این قضایایی که گفتم زحمات زیادی برای این بخش کشید و همچنین کارهای مثبتی هم انجام داد. که مثبت ترین کارشون به نظرم برداشتن برچسب کاربر فعال از یوزر †$H@ki®@† بود. چون ایشون متاسفانه از این درجه داشت سو استفاده میکرد.

در ضمن امیدوارم تا به نتیجه نرسیدن بحث سرنوشت این تاپیک به مانند تاپیک های گذشته دچار نشه. چون دیدم اکثر تاپیک ها توسط مدیر محترم moozmar داره قفل میشه و فکر نمیکنم این رویه ، جالب باشه. به هر حال اینجا تنها بخش مربوط به اینگونه مسائل هست و قفل کردن تاپیک ها بدون دلیل تنها بی احترامی به کاربر و پدید آمدن هرج و مرج در آینده رو به دنبال داره.

در پایان این مطلب رو اضافه کنم که مدیران خودشون باید الگو باشن:
4. احترام به کاربران و مدیران سایت، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی مانند فروم است.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
دوسه روزه دارم با وحید پی ام ای صحبت میکنم ..
حرفش اینه که کارش درسته و این فقط کاربرهای عادی هستن که از موضوع ناراحتن و کاربرهای فعال به شدت راضی هستن !! حالا انگار کاربرهای فعال هم دل خوشی ندارن !

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
حرفش اینه که کارش درسته و این فقط کاربرهای عادی هستن که از موضوع ناراحتن و کاربرهای فعال به شدت راضی هستن !! حالا انگار کاربرهای فعال هم دل خوشی ندارن !
خوب کارش درسته اما میشه درست تر هم بشه .. اخه صحبت هایی که توی تاپیک میشه برای یک بیننده میتونه جالب نباشه .. اگر طرفین مخصوصا مدیر احترام همه رو نگه داره کاربر عادی و حرفه ای بیشتر رعایت میکنه و احترام میگزاره ...

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
شاهد جان کاربر کاربره. فعال و غیر فعال نداره. تمام حرف ما اینه که ایشون در لحن صحبت و طرز برخورد با افراد تغییر رویه بدن. کسی که بدهکار ایشون نیست!

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
من اوايل فكرميكردم ايشان چرا اينقدر بد رفتار ميكنند اما ايشان اينطوري اخلاقشون است وبايد عادت كنيد هركي يه عادتي دارد :D
وفعاليت خوبي دارند

power DDL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بسيار حق با اين دوستمونه!
من در فروم ديگري مدير هستم و خودم هم اصلا قبول نميكنم فعال بودن . نبودن و تعدادپست و ... باعث حق كشي و اين حرفا بشه

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
میشه چند مورد از بی احترامی هایی که شده عنوان بفرمایید؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
شاهد جان کاربر کاربره. فعال و غیر فعال نداره. تمام حرف ما اینه که ایشون در لحن صحبت و طرز برخورد با افراد تغییر رویه بدن. کسی که بدهکار ایشون نیست!
سوای از این .. به نظرم ایشون حتی اندکی طاقت شنیدن نظر یا انتقادی رو ندارن!

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
به نظرم این مورد بهتر بود قبل از اینها از طرف مدیران ارشد با ایشون در میون گذاشته میشد . بحثهایی که رودررو از ایشون به صورت تند و زننده انتقاد بشه چیزی جز تحریک ایشون رو در بر نداره !

نمونه اش بحث شاهدعزیز با ایشون توی اون تاپیک داستان کلاه برداری ساختگی فلان سرویس دهنده ی وی پی ان ! با وجود اینکه به نظرم روشن بود که حق با شاهد خانه اما بیانش توی جمع ، اجازه قبول کردن اشتباه رو از وحید خان گرفته بود و شده بود دعوای لفظی ...

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
من تاپیک رو قفل کنم...دوباره میاین تاپیک میزنین و روز از نو ...
چند بار عرض کردم که این موضوع داره توی بخش مدیران پیگیری میشه و امروز و فردا نتیجه نهایی مشخص میشه...
از دوستان هم میخوام که دیگه ادامه ندن تا وضعیت مدیریت بخش مشخص بشه..

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
قبول دارم که بعضی مواقع آقای بیگدلی یه کم خشک برخورد میکنه ..اما خوب شما هم یه کمی فرصت بدید . بنده خدا تازه 2-3 هفته است مدیر شده . انشالله یه کم که بگذره برخوردهای منعطف تری انجام میده که افرادی که شاکی هستن به حداقل برسه .

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
شما چه علاقه ای به زیاد شدن پست ها داری شاهد خان؟ با این 7000 تا پست به کجا رسیدید؟ ;)

سواله منم هست . اینجا جایزه ای چیزی میدن که کاربرا انقد علاقه دارن عدد زیر عکسشون زیاد شه؟
من در مورد فعالیتهای ایشون که صحبتشون هست . تو pt چیزی نمیدونم تاحالا هم به اون بخش سر نزدم ولی فروم دیگه ای بود که خیلی از بچه ها اونجا فعال بودن ایشون هم با اینکه از اول نمیدونم چرا اسم مدیر رو داشتن ولی هیچ فعالیتی نداشتن . یکم که گذشت و اون فروم! قالب عوض کردو فعالیتش زیاد شد ایشون که تاحالا آفتابی نشده بودن فقط به عنوان مبصر آفتابی شدن و در مورد چگونگی ادامه فروم و نبودن بخشهای خاصی اظهار نظر کردن و با اینکه هیچچ فعالیت مثبتی تو اون فروم نداشتن با لحن تهدید به بستن تاپیک فعالیتشونو شروع کردن:D

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
من هم خواهش میکنم دوستان کمی صبر کنند.

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
من هم موافقم . اندکی صبر . سحر نزدیک هست

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
مرسی :) گویا کارها داره به خوبی جلو میره و صبر کردن بی نتیجه نیست !!
تا به اینجای کار که خوب بوده !
اولا از فعالیت های وحید ممنونم !
بعد هم تاپیک های پاک شده با دقت خونده میشه و اونهایی که بار علمی دارند و لینک هاشون سالمه دوباره باز میشن و به بایگانی میرن !
http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1452277#post1452277
تشکر از دیوید مورس عزیز !

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
دوستان بحث را لطفا منحرف نکنند .. ( فعلا که هیچ کس با وحید خان موافق نیست !!!!!!!!!!!)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا