برگزیده های پرشین تولز

چگونگی ضبط موسیقی وبلاگها

king_nader27

Registered User
لایک‌ها
0
سلام بچه ها
تو بعضی وبلاگهابطوراتوماتیک مدیاپلیری فعاله وموسیقی پخش میکند.

راهی هست تابتونیم این موسیقی هارودانلودکنیم.

مثلآ آهنگ موجوددراین وبلاگ راچگونه میشه دانلودکرد.

http://www.cheshme-khis.blogfa.com/86042.aspx

باتشکر

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
سلام عزیز
این فایل رو بعد از این که اجراشد میتونید از شاخه زیر پیدا کنید و به جای دیگه هاردتون کپی کنید
البته یوزر نیم باید یوزر جاری شما و لوکال ستینگ به صورت پیش فرض hidden هست
C:\Documents and Settings\username\Local Settings\Temporary Internet Files

Reza021

Registered User
لایک‌ها
19
سلام عزیز
این فایل رو بعد از این که اجراشد میتونید از شاخه زیر پیدا کنید و به جای دیگه هاردتون کپی کنید
البته یوزر نیم باید یوزر جاری شما و لوکال ستینگ به صورت پیش فرض hidden هست
C:\Documents and Settings\username\Local Settings\Temporary Internet Files

همچنين فلودري كه ميگن نيست براي من:(

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
اگه از اون موسيقي خوشتون اومده ميتونيد از اينجا دانلود كنيد(قضيه ماهي و ماهيگيري واينا...)

موسيقي متن فيلم سينمايي بوي پيراهن يوسف

استاد مجيد انتظامي.
اين موسيقيدان و آهنگساز پرآوازه ايراني كه تاكنون چهار بار براي ساخت موسيقي فيلم هاي "باي سيكل ران" ، "روز واقعه" ،"آژانس شيشه اي" و"ديوانه از قفس پريد" سيمرغ بلورين و دو بار هم براي فيلم هاي "از كرخه تا راين" و "راز خنجر" ديپلم افتخار اين جشنواره را از آن خود كرده است درباره تاثير داشتن اين جوايز در روند كاريش گفت: مگر مي شود بي تاثير باشد حتي اگر جايزه ندهند و فقط بگويند به به چه موسيقي خوبي بوده است در كار بعدي ام تاثير دارد و يا حتي اگر تشويق كوچكي از سوي مردم در خيابان از من بشود سعي مي كنم در كار بعدي ام كاري نكنم كه آن شنونده از من ناراضي شود. او در پاسخ به اين پرسش که در صورتي که به خواهد سيمرغ ويژه ي خود را به کسي اهدا کند چه شخصي خواهد بود گفت: ميخواهم آن را براي خودم داشته باشم!
مجيد انتظامي فرزند عزت الله انتظامي متولد 1326 در تهران است. وي از همان دوران كودكي به همراه دو برادرش به تحصيل موسيقي پرداخت و سپس براي ادامه تحصيل به كشور المان سفر كرد و در دانشگاه برلين نزد اساتيدي چون كارل اشتاين به تحصيل ادامه داد و در سال 1353 به ايران بازگشت و در دانشگاه تهران و هنرستان عالي موسيقي به تدريس پرداخت .
انتظامي در سال 1356 با ساخت موسيقي فيلم كوتاه "زال و سيمرغ" به كارگرداني علي اكبر صادقي وارد دنياي موسيقي فيلم شد و يك سال بعد با همكاري اسماعيل ماهان موسيقي فيلم "سفر سنگ" اثر مسعود كيميايي را ساخت و فعاليت خود را در اين زمينه با كارهايي چون "درمحاصره" ،"آفتاب نشين ها" (1360)،"خط قرمز" (1361)،"پرونده"(1362)،"سردار جنگل" ،"سناتور" (1363)،"تفنگ شكسته" ،"عقابها" ،"گردباد" (1364)،"پلاك" ،"دبيرستان" ،"دستفروش" ،"گذرگاه" ،"ماموريت" ،"آشيانه مهر" (1365)،"بحران" ،"ترن" ،"هراس" (1366)،"باي سيكل ران" ،"زرد قناري"،"شيخ مفيد" ، "سيمرغ" (1367)، "آخرين پرواز" (1368)،"آتش پنهان"،"ابليس "،"چشم شيشه اي" ،"در آرزوي ازدواج"،"راز كوكب" ،"شب بيست و نهم" (1369)، "اوينار"،"بانو" ،"پوتين"،"تبعيدي ها" ،"ناصرالدين شاه آكتور سينما" ،"وصل نيكان" (1370)،"از كرخه تا راين" ،"راز خنجر" ،"آذرخش" ، "سوء ظن" ،"طعمه" (1371)،"آخرين خون"،"ضربه آخر" ،"آرزوي بزرگ" ،"روز واقعه" (1372) ،"راه افتخار"، "حمله به اچ ـ 3 "، "دل و دشنه" (1373)،"بازمانده" ،"بوي پيراهن يوسف" ،"مرد آفتابي" ،"دشمن" ،"يك شب يك غريبه"،"نون و گلدون" (1374)،"قله دنيا"،"سرعت"،"تنهاترين سردار" (1375)،"سيب" ،"آژانس شيشه اي" ،"گرگها"، "مردان آنجلس" (1376)،"سكوت" ،"عشق بدون مرز" (1377)،"اعتراض" (1378)،"مريم مقدس" (1379)،"من ترانه 15 سال دارم"،"نورا"(1380)،"نغمه"،"ديوانه از قفس پريد" (1381)،"عروس افغان" ،"دوئل" (1382)،"جايي براي زندگي" ،" طبل بزرگ زير پاي چپ" (1383) و "آشيانه سيمرغ"(1384) ادامه داد.
موسيقي فيلم هاي "از كرخه تا راين" ،"بازمانده"، "روز واقعه" ،"آژانس شيشه اي"، "بوي پيراهن يوسف" و" مريم مقدس" از كارهاي شاخص اين آهنگساز محسوب مي شود كه پس از گذشت سالها از ساخت آنها به كرات مورد استفاده قرار مي گيرد.
دريافت دو تنديس از جشن خانه سينما و يك تقدير و نامزدي 10 فيلم در دوره هاي مختلف جشنواره فيلم فجر از افتخارات ديگرانتظامي محسوب مي شود. از جمله آخرين فعاليتهاي مجيد انتظامي در زمينه آهنگسازي ساخت سمفوني عظيم "ايثار" بود كه خرداد ماه امسال همزمان با سالروز آزاد سازي خرمشهر طي سه شب در تالار وحدت اجرا شد.

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
pageی رو که باز کردی رو ذخیره کن اون آهنگه هم همراه فایلهای دیگه ذخیره میشه;)

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
عزیز دل من هم گفتم که هیدن هست یعنی دیده نمیشه اول باید میرفتی از منوی tools و بعد folder options بعد view بعد show hidden files and folder رو تیک بزن و ok کن
حالا میتونی اون فولدر رو ببینی

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
روی مدیا پلیر کلیک سمت راست کن
Properties
جلوی

XFACTOR

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
خوب دوستان که اینقدر حرفه ای هستن و ادعاشون میشه لطف کنن و این آهنگ لینک دانلودش رو بدن من !!!

http://www.diary1.blogfa.com

با تشکر سینا

XFACTOR

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
چی شد پس ؟

حداقل کسی لطف کنه و کدهای اچتمل برای قرار دادن موزیک در وبلاگ رو بده بی زحمت ! از اون مدلی که دیگه پلیر رو نشون نمیده ! با تشکر!

بالا