برگزیده های پرشین تولز

ساخت فروشگاه اینترنتی

ali48742

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر ممکنه برنامه هایی که برای ساختن یک فروشگاه اینترنتی نیازه یاد بگیرم رو بگید. یه فروشگاه که بشه محصولات رو توش دید و بد انتخاب کرد و از مشتری ادرس و مشخصات بگیره. لطفا تمامی برنامه های مورد نیاز برای این کارو معرفی کنید. چون من خیلی تازه کارم:blush:. ممنون

peymanafraz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما بايد برنامه نويسي ياد بگيرين. HTML + CSS + JavaScript + PHP + ... که کار زياد ساده اي نيست.
راه طولاني و ناهمواري پيش رو دارين ولي براتون آرزوي موفقيت ميکنم

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
شما ميتوانيد نرم‌افزار (يا اسكريپتشو) پيدا كنيد كه نياز به هيچ گونه تخصص طراحي وب نخواهي داشت، سرچ كن حتمآ پيدا ميكني...

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
جوملا یا مامبو یا یه سی ام اس دیگه نصب کن
زیاد سواد مواد نمی خاد .

peymanafraz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان توجه کنين ايشون نوشتن ساخت فروشگاه اينترنتي نه نصب فروشگاه اينترنتي

ولي رفقا درست ميگن شما ميتونين از کدهاي آماده استفاده کنين و فقط زحمت نصبشون رو بکشين.

ali48742

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از راهنماییتون متشکرم. من بیشتر میخواستم این کار رو به طور اساسی پاد بگیرم که peymanafraz برنامه های مورد نیاز رو فرمودن. ممکنه در مورد این اسکریپها که گفتید کمی بیشتر توضیح دهید یه نمونه هم بی زحمت نشون بدید. تا اونجا که می دونم CMS برا اتصال به سیستم بانکی هستش نه؟

ali48742

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی یه سوال دیگه هم دارم. برای یادگیری html باید برم کد نویسیشو یاد بگیرم؟ مگه برنامه ای مثل Adobe Dreamweaver این کار رو انجام نمیده؟ چه لظومی داره که آدم بره کدهای html رو دستی بنویسه؟

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
بزار من ختم کلام کنم ,
شما اگه میخوای بتونی فروشگاه یا هر برنامه وب دیگه ای بسازی باید به html کاملا مسلط باشی , بهت نوت پد دادن باید بتونی باهاش سایت html بسازی ,
هروقت این قدر ماهر شدی که با نوت پد هم بتونی یه صفحه html بسازی بعد بیا بقیش رو بگم!
تو برنامه نویسی وب هم , من تاحالا کسی رو ندیدم با dreamweaver یا frontpage برنامه بنویسه ,
شما فقط با html سرکار نداری که از اینا استفاده کنی , پی اچ پی هم باید قاتیش کنی , با دریم ویور فقط تیبل ها و فرم و شاید مقداری از صفحه رو میسازی , برا کنترل کردنشون به پی اچ پی احتیاج داری, که برا کدنویسیش باید کد اچ تی ام ال رو بلد باشی نه فقط با دریم ویور بصورت ویژوال بلد باشی!

شما تا به html , CSS , Javascript تسلط نداشته باشی , اصلا طرف برنامه نویسی وب نیا ;) .
میخوای شروع کنی به یادگیری , از سایت های استاتیک شروع کن , یه بخش هم هست براش تو فروم ;)

حدس میزنم شما دانشجو باشید و برا پروژه دانشگاهیتون میخواید , اگه اینطوریه و دانشجو هستید , اگه انتخاب های دیگه ای بجز این دارید , حتما اونارو مد نظر بگیرید , فروشگاه اینترنتی نوشتنش برا یکی که تاحالا برنامه نویسی وب نکرده , خیلی سنگینه !!!

ali48742

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بزار من ختم کلام کنم ,
شما اگه میخوای بتونی فروشگاه یا هر برنامه وب دیگه ای بسازی باید به html کاملا مسلط باشی , بهت نوت پد دادن باید بتونی باهاش سایت html بسازی ,
هروقت این قدر ماهر شدی که با نوت پد هم بتونی یه صفحه html بسازی بعد بیا بقیش رو بگم!
تو برنامه نویسی وب هم , من تاحالا کسی رو ندیدم با dreamweaver یا frontpage برنامه بنویسه ,
شما فقط با html سرکار نداری که از اینا استفاده کنی , پی اچ پی هم باید قاتیش کنی , با دریم ویور فقط تیبل ها و فرم و شاید مقداری از صفحه رو میسازی , برا کنترل کردنشون به پی اچ پی احتیاج داری, که برا کدنویسیش باید کد اچ تی ام ال رو بلد باشی نه فقط با دریم ویور بصورت ویژوال بلد باشی!

شما تا به html , CSS , Javascript تسلط نداشته باشی , اصلا طرف برنامه نویسی وب نیا ;) .
میخوای شروع کنی به یادگیری , از سایت های استاتیک شروع کن , یه بخش هم هست براش تو فروم ;)

حدس میزنم شما دانشجو باشید و برا پروژه دانشگاهیتون میخواید , اگه اینطوریه و دانشجو هستید , اگه انتخاب های دیگه ای بجز این دارید , حتما اونارو مد نظر بگیرید , فروشگاه اینترنتی نوشتنش برا یکی که تاحالا برنامه نویسی وب نکرده , خیلی سنگینه !!!

از توضیحات کاملتون خیلی ممنونم.
پس من برم دنبال html از همین شروع کنم خوبه؟ اگر منبع آموزشی خوبی سراغ دارید لطفا معرفی کنید. چه سایت چه کتاب.
البته من دانشجو هستم اما اینو برا پروژه نمی خوام اصلا رشتم به این چیزا ربط نداره. :graduated

peymanafraz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بزار من ختم کلام کنم ,

بقول حاجاقا کاملا ، شديدا ، قويا ، مواکدن حرف مهدي خان تاييد ميشود.:cool:
تا نتوستين يه سايت رو توي يه اديتور ساده بنويسين سراغ برنامه نويسي وب نرين.
در ضمن همونطور که گفتن اين اديتورهاي فضايي بيشتر اسباب بازين ( بيشتر از همه فرانت پيج ) و نميتونن بهتون کمک زيادي بکنن.
موفق باشين.

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
نوشتن همچین سایتی کار یه تیم برنامه نویسی هست اونم از پایه
شما اگه میخوای کارت راه بیفته از اسکریپتهای آماده استفاده کنین
ولی اگه میخوای کلی بلد بشی فرق داره
در ضمن به نظر شخصی من باید این چیزا رو تو پروژه و کار عملی یاد بگیری البته کمی مطالعه خوبه ولی تا دستت به کد نره فایده نداره
مثلا بر داری یه کتاب 600 صفحه ای css و html و javascript رو بخونی شاید یه چیزایی دستگیرت بشه ولی وقتی مسلط میشی که بتونی از اونا تو پروژه استفاده کنی وگرنه یادت میره

galaxy_pro

Registered User
لایک‌ها
59
من ب پرستا شاپ کار میکنم و خیلی راضی ام
همه چیز تقریبا رایگانه
نمونه سایت پرستا شاپی من : pajoohesh.in
وبسایت پشتبیان رسمی فارسی : presta-shop.ir

بالا