برگزیده های پرشین تولز

مشکل در اسمبل کردن سیستم بر روی P5k

arz1111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من قطعات کامل برای یه سیستم خوب رو تهیه کردم و طبق کاتالوگ ، هرکدوم رو روی مادربرد نصب کردم ولی وقتی کیس را روشن می کنم پس از یکی دو ثانیه سیستم خاموش میشه:(

خواهش می کنم یکی راهنماییم کنه:rolleyes:

m_ab

Registered User
لایک‌ها
0
مشخصات کامل سیستم رو بنویس،

پاور چی گرفتی؟

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
سلام

من قطعات کامل برای یه سیستم خوب رو تهیه کردم و طبق کاتالوگ ، هرکدوم رو روی مادربرد نصب کردم ولی وقتی کیس را روشن می کنم پس از یکی دو ثانیه سیستم خاموش میشه:(

خواهش می کنم یکی راهنماییم کنه:rolleyes:

دوتا دليل منطقی داره
1- کابلهای power sw + - , reset کيس اشتباه به مادربرد وصل کردی
2- اتصال پيدا کردن بدنه مادربرد با کيس که منجر به سوختن مادربردت هم امکان داره بشه
ولی احتمال دليل 1 خيلی بيشتره

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
دوست من هر کاری متخصص خاص خودش رو دارد . بهتر هست از یک شخص وارد استفاده کنید . ممکن هست به قطعات صدمه بزنید

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
در مورد اتصال مادر برد به بدنه کیس آیا برای نصب باید از اون پیچ های پلاستیکی استفاده کنیم یا اون پیچ های فاصله دار آهنی ؟؟

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
در مورد اتصال مادر برد به بدنه کیس آیا برای نصب باید از اون پیچ های پلاستیکی استفاده کنیم یا اون پیچ های فاصله دار آهنی ؟؟

اون پيچهايی که درونش سوراخه و میشه روش پيچ نصب کرد...حتماً اونارو بايد اول به کيس پيچ کنيد
بعد مادربوردو روش سوار کنيد...البته کيس های غيره استاندارد هم تو بازار زياده که ممکنه اينجور مسائل پيش بياد

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اون پيچهايی که درونش سوراخه و میشه روش پيچ نصب کرد...حتماً اونارو بايد اول به کيس پيچ کنيد
بعد مادربوردو روش سوار کنيد...البته کيس های غيره استاندارد هم تو بازار زياده که ممکنه اينجور مسائل پيش بياد

بله منم منظورم دقیقا همین پیچ های دو طرفه بود

خدا شکر کامپیوتر مردم رو درست نصب کردیم

بالا