برگزیده های پرشین تولز

کسی تو این زمینه کار کرده؟ بزرگترین پروژه کار در منزل برای ایرانیان

saragol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

من دو تا وب سایت پیدا کردم که تبلیغ بزرگترین پروژه کار در منزل برای ایرانیان رو میکنند و ادعا میکنند که جواب هم داده، با وجود اینکه میگن حدود 2 ماه هست که تو ایران اومده ...

در ادامه مطلب سایت http://abvab.ir/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1 رو عینا میزارم:​

بزرگترين پروژه کار در منزل ايرانيان با درآمد ماهانه بين 100 تا 800 هزارتومان

خيلي مراقب باش شانس گاهي وقتها خيلي آرام در مي زند

اين جمله ياد آور چيست ؟ آيا منظور شانس است و يا اينکه مي خواهد بگويد موقعيت هاي اطراف ما تغيير مي کنند و ما بايد مواظب موقعيت هايي که ايجاد مي شود و مي توان از آن به بهترين نحو استفاده کرد باشيم .روزي روزگاري انسان در عصري زندگي مي کرد که براي زنده ماندن بايد فقط تلاش مي کرد تنها قدرت او زور بازو بود و تلاش براي زنده ماندن . بعدها توانست کشاورزي را ياد بگيرد و درآن دوره کسي قدرتمند شناخته مي شد که بيشترين زمين را داشت و ملاک بزرگي بود . پس از آن با شروع عصر صنعت انسان ها که قبلا بيشتر وقت خود را در خانه و زمين خود مي گذراندند اکنون رو به کارخانه ها و صنايع آوردند در اين دوره قدرت از ملاک ها به صاحبان صنايع رسيد و مردم بيشتر وقت خود را در محل کار سپري مي کردند و اکنون در عصر ارتباطات و الکترونيک ديگر نه ملاک صاحب قدرت است و نه صاحبان کارخانه ها اکنون زماني است که هر کس با داشتن اطلاعات بيشتر مي تواند در صدر قدرتها قرار بگيرد محل کار دوباره به خانه ها باز مي گرد و جمع خانواده باز صميمي تر مي شود . در اين عصر يک جوان روستايي با يک دستگاه کامپيوتر و يک خط تلفن در زماني کوتاه مي تواند به مولتي ميلونري تبديل شود که در عصرهاي گذشته زمان و نيروي کاري براي آن لازم بود .

کسب و کار الکترونیکی چیزی است که هم اکنون در بسیاری از کشورهای جهان به عنوان سودآورترین کار شناخته می شود و این در حالی است که بنیانگذاران کسب و کار های اینترنتی افرادی بسیار ساده بوده اند که تنها با یک وب سایت ساده و چند ابزار بازاریابی کار خود را شروع کردند. تعداد آنها هم کم نیست . مایکل الیور ، دیوید لدوکس ،کریس تینی، ربکا اسمیت ، لیندا براتون و بسیاری دیگر. هم اکنون این فرصت در اختیار شما قرار داده شده تا شما نیز وارد این وادی شوید اما با شیوه ای متفاوت

در راستاي همين تغييرات بزرگترين پروژه کار در منزل ايرانيان با درآمد ماهانه بين 100 تا 800 هزارتومان و حتي بيشتر شروع به کار نموده است و با گذشت چندين ماه از شروع اين پروژه هزاران نفر از سراسر ايران به اين کار روي آورده اند و در ضمن انجام کارها در منزل به کسب درامدهاي کلان مي پردازند .

در اين پروژه ديگر نه نيازي است با سايت هاي خارجي و کليک روي آگهي وقت خود را صرف کنيد و نه نيازي است به جمع آوري زير مجموعه بپردازيد بلکه شما تبديل به يک مرکز تبلغاتي می شوید که در آن رييس خودتان هستيد و ساعت کار و درامد خود را خود تعيين مي کنيد .

کسب و کار خانگی در سراسر ایران
کار در منزل برای ایرانیان با درآمد عالی
فعالیت شما = دستمزد عالی + حقوق ثابت ماهیانه از سایت های ایرانی

saragol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پاسخ به سئوالات بعضی از شما دوستان :
آیا این وبسایتها ایرانی هستند ؟ بله همگی ایرانی و 100% قانونی هستند و شما برای جذب بازدید کننده این کار را میکنید
...........................................................................
آیا تخصص خاصی لازم است ؟ نه کلیه موارد لازم نیز به شما آموزش داده میشود
نحوه دریافت وجه چگونه خواهد بود ؟ توسط شماره حسابی که هنگام آغاز کار به ما معرفی مینمایید.
چه زمان حقوقم پرداخت میشود ؟ بیستم و یا آخر هر ماه به حساب شما واریز میشود...........................................................................
چه مدت است این فعالیت آغاز شده ؟ حدود 2 ماه است که در ایران آغاز شده است
آیا نتیجه ای هم دارد ؟ 100% چون شما یکی از همکاران تبلیغاتی هستید و فعالیت خود را در منزل انجام میدهید
در کدام شهرهای ایران میتوان فعالیت کرد ؟ در سراسر ایران قابل انجام و کسب درآمد در تمام ایران به یک اندازه است
چه مدت در روز باید فعالیت کرد ؟ 1 ساعت در روز پشت کامپیوتر خود باشید بقیه کارها بصورت اتوماتیک انجام میگیرد
و از آن به بعد هرچه اتصال شما به اینترنت بیشتر باشد ( 3 ساعت ، 5 ساعت و .... ) درآمد شما نیز بیشتر است ولی لازم نیست این مدت پشت کامپیوتر باشید چون مابقی کارها بصورت اتوماتیک انجام میگیرد.

آیا کسی تا بحال با شما همکاری داشته است ؟ حدودا 3590 نفر در سراسر ایران مشغول فعالیت و همکاری با ما هستند
میزان درآمد چقدر است ؟ ماهیانه 100 هزار تومان الی 800 هزار تومان
- درآمد شما مستقیما بستگی به مدت زمان اتصال شما به اینترنت و نیز نحوه تبلیغات شما دارد
آیا نتایج کار و میزان درآمد هر لحظه قابل مشاهده است ؟ بله
آیا یک کاربر ساده اینترنت نیز میتواند عضو شده و کسب درآمد نماید ؟ بله ، لازم بذکر است کار با این نرم افزارها بسیار ساده بوده و آموزش کامل آنها به زبان فارسی همراه با سی دی برای شما ارسال میشود

مهم :

و آخرین و مهمترین نکته این که تمام افرادی که شروع به فعالیت میکنند پس از حدود 2 ماه علاوه بر دریافت دستمزد عادی خود شروع به دریافت حقوق ماهیانه خواهند نمود ( 100% تضمینی ) و رفته رفته به میزان آن افزوده میگردد

saragol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حمید سماعی از تهران

بسیار تشکر از میکنم از گروه مهندسی تبلیغات پارس واسط بخاطر مجموعه بسیار کاربردی و درامدزایی که عرضه نموده اند من مدتها دوست دلم می خواست کارکنم و خودم پول در آرم ولی بخاطر تحصیل در دانشگاه و پراکنده بودن کلاس ها نمی توانستم تا اینکه به توصیه یکی از دوستان مجموعه را خریداری کردم و تقریبا دو ماهه که دارم کار می کنم و تونستم میانگین بالای چهارصد و پنجاه هزار تومان در ماه کسب کنم و پیشی بینی می کنم به بیشتر از اینها برسم .

مریم حسینی زاده از شیراز

بخاطر تعصبی که خانواده خصوصا بابام روی کار کردن در بیرون داشت نمی تونستم بیرون سر کار برم و از اینکه احساس مفید بودن نمی کردم حالم گرفته بود تا اینکه یه روز

هنگام جستجو در اینترنت تبلیغ پروژه کار در منزل ایرانیان را دیدم اولش شک کردم و مطمئن نبودم ولی با خودم گفتم این راه هم امتحان می کنم و الان بسیار خوشحالم که تصمیم خوبی گرفتم اولین پولی که به حسابم واریز شد و دریافت کردم داشتم بال در می آوردم رفتم و واسه بابا و مامانم هدیه خریدم و الان با توجه به اینکه وقت زیادی می تونم به این کار اختصاص بدم درامد قابل توجهی دارم به طوری که چندین نفر از دوستام هم بعد از دیدن موفقیت من به این پروژه روی آوردن .

سید جواد فضلی از خراسان

راستش رو بخواهید اولش فکر کردم کلاهبرداریه و یا دروغه آخه یه مدت بود که با رییسم درگیر شده بودم و از کارم زده بودم بیرون از همه کس و همه چیز و هر کاری و هر رییسی متنفر شده بودم با اصرار یه دوست شروع کردم و الان بسیار خوشحالم که ساعت کارم و میزان درامدم دست خودمه

مهندس عليزاده 39 ساله اصفهان

هميشه به اينكه دنياي جديد و عصر اطلاعات دستاوردي براي من نداشته مرا به فكر فرو مي برد . پيشنهاد يك دوست براي شروع اين كار شروع جديدي بود . من با چند تن از دوستانم يك شركت تاسيس كرده ايم و خوب هميشه بازار كار خوب نيست براي بعضي وقتها كه كاري نداشتيم كار با اينترنت گزينه خوبي بود چون توي شركت بوديم و اگر مشتري مي آمد از دست نمي رفت. شروع خوب و درامد قابل قبول باعث شد ديگر سر ساعت شركت را تعطيل نكنم و بيرون نزنم گاه تا دير وقت پاي سيستم هستم و براي كسب درامد بيشتر تلاش ميكنم . جا دارد از گروه مهندسي تبليغات پارس واسط نيز تشكر كنم .​

saragol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

این وبلاگ هم ظاهراً روش مشابهی رو پیشنهاد کرده:

http://peymanvh.parsiblog.com/

اما چند سایت رو معرفی کرده که ثبت نام کنی ولی توی اون سایت ها اسمی از تجارت الکترونیک من ندیدم !!

اما جالبه مثل قبلی نگفته 12500 تومن بدین سی دی براتون بفرستم،

مشکلات رو با ایمیل جواب میده !!!!

شما هم سر بزنین بد نیست!!​

saragol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

حالا از دوستان پیش کسوت و بقیه که تو این زمینه ها کار کردن میخوام بیان و نظر خودشونو بگن،

که اصلاً همچین چیزی صحت داره ؟

چقدر میشه بهش اعتماد کرد؟

آیا تا حالا اصلاً کسی با این شیوه کار کرده یا نه ؟

ممنون از همکاری شما​

alternative

Registered User
لایک‌ها
16
بحث اعتماد کردن به کنار ولی با کمی جستجو می توانی این روش های منسوخ را پیداکنی

saragol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بحث اعتماد کردن به کنار ولی با کمی جستجو می توانی این روش های منسوخ را پیداکنی

روش منسوخ؟

یعنی کسی دیگه با این روش ها کار نمیکنه ؟

اون روش پید پر کلیک و زیر مجموعه که دیگه همه ماشاالله کلاه برداریه

فارکس هم که همه نمیتونن فعالیت کنن

اینم سایتش به روزه ....

نظر دیگه ای نیست :f34r:​

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ببین

کسی که از فروش راه پول در آوردن پول در می آورد
نشان می دهد که آن روشی که یاد می دهد هیچ نمی ارزد

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
ببین چند وقت پیش یکی از دوستان یه مطلبی نوشته بود که :
یک فردی در روزنامه نوشته بوده درآمد فراوان پولدار شوید و فلان و بهمان و یک تلفن گذاشته بوده فردی تماس میگیره میگه اقا چکار باید بکنم طرف میگه شما هزار تومن بریز به فلان حساب تا بگم . آقا میره میریزه و بعد میگه خب : طرف میگه هیچچی شما هم برو تبلیغ کن که ملت بیاید پولدار شید درآمد میلیونی !!!!!
نمیگم همه ولی اکثرا با روشهای مختلف اینکار رو میکنن شما باید خودت توجه کنی و بفهمی که طرفمقابل چه کاری از شما میخواد قصدش میتونه چی باشه ارزش اون کار چقدره و .. و ... و
اگر توجه کنی میبینی در اکثر این سیستم ها معمولا فرد معرفی کننده خودش ذینفعه و در واقع دعوتی که داره از شما میکنه خودش یک نوع درآمد برای ایشون هست حالا میمونه که آیا این کار برای شما هم درآمد خواهد داشت یا نه که مونده به روش کاری

ولی من به شخصه از ابتدای شروع به کار تا حالا هیچ کدوم از این روشها رو مفید و درامد زا ندیدم اکثرا یا همون ابتدای کار یا بعد از مدتی گند کارشون درمیومده بماند که اکثر اونها کلا از دم کار نبودن
پس شما چکار میتونی بکنی
فقط کارهایی که کاملا و مشخصا تایید شده هست و هیچ کسی با اونها مخالفت نمیکنه که خودتون هم مشاهده یمکنید در همین انجمن افراد زیادی هستند که ککسب درآمد میکنند که البته زحمت فراوانی کشیدند تا به این رسیدن
و میتونی ایده نو پیدا کنی همیشه ایده های نو و سالم موفق هستند
امیدوارم تلاش کنی و موفق بشی و این رو درک کنی که هیچ راه ساده ای نیست که به راحتی و مجانی انسان رو موفق و پولدار کنه
یاحق

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
خيلي ساده اگه در يكي از اين سيستم ها عضو بشي و تبليغاتي كه نشون ميده ببيني اكثرا سايتهاي درآمد اينترنتي ديگه داره تو اينا تبليغ ميشه. يعني يه زنجيره و دور باطل يعني بازاريابي براي بازاريابي يا يه چيز تو اين مايه ها. سايت هاي بدون حداقل پرداخت بد نيست اما به عنوان درآمد روش فكر نكن. بلكه يه پولي كه بتوني باهش مثلا اكانت رپيد شير بگيري

65.gif

عكس هاي داغ
عكس هاي زيبا
مطالب جالب
جالب
هاي
بامزه
عكس هاي ديدني
گالري عكس
بوستان

Last edited:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
ببین در کل این درامد ها اصلا به درد بخور نیستن و کسی هم نمیاد به یک آدم با دانش کم پول فراوانی بابت یک کار ساده بده.
در ضمن فارکس هم در ایران متاسفانه خراب شده و ساده تر از چیزی که هست جلوه داده میشه.
اون دوستی که فرموده بودن کسی که با فروش روش کسب درامد درامد کسب میکنه نشون میده که روشی که میفروشه به درد نمیخوره درست میگه اکثرا همینطوری هست.
در کل بی خیال این ترفند های تبلیغاتی باش. و به زندگی ادامه بده.

بالا