برگزیده های پرشین تولز

آیا میشه به پاکت پی سی کیبرد وصل کرد و فارسی تایپ کرد؟

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آیا امکانش هست که به پاکت پی سی کیبرد وصل کرد و باهاش تایپ کرد؟ یکی از دوستام میگفت به انگلیسی امکانش هست البته خودش هم بصورت دقیق نمیدونست روش انجام این کار چیه. لطفا هرکدوم از دوستان اطلاعاتی داره مطرح کنه مخصوصا در مورد تایپ به فارسی از طریق کیبرد خارجی.
این رو هم بگم که من الان این کار رو از طریق کامپیوترم انجام میدم یعنی پاکت پی سی رو به کامپیوتر وصل میکنم و از طریق برنامه هایی مثل pocket controller-pro توی پاکت پی سی تایپ میکنم. اما اگه امکانش باشه که بدون واسطه کردن کامپیوتر این کار رو کرد خیلی عالی میشه. من بیشتر روز توی کتابخونه هستم و باید مطالبم رو اونجا روی کاغذ بنویسم و شب تایپ کنم که کار وقت گیریه....

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
آیا امکانش هست که به پاکت پی سی کیبرد وصل کرد و باهاش تایپ کرد؟ یکی از دوستام میگفت به انگلیسی امکانش هست البته خودش هم بصورت دقیق نمیدونست روش انجام این کار چیه. لطفا هرکدوم از دوستان اطلاعاتی داره مطرح کنه مخصوصا در مورد تایپ به فارسی از طریق کیبرد خارجی.
این رو هم بگم که من الان این کار رو از طریق کامپیوترم انجام میدم یعنی پاکت پی سی رو به کامپیوتر وصل میکنم و از طریق برنامه هایی مثل pocket controller-pro توی پاکت پی سی تایپ میکنم. اما اگه امکانش باشه که بدون واسطه کردن کامپیوتر این کار رو کرد خیلی عالی میشه. من بیشتر روز توی کتابخونه هستم و باید مطالبم رو اونجا روی کاغذ بنویسم و شب تایپ کنم که کار وقت گیریه....

قربان دستگاه هایی که یو اس بی هاست هستن ، باید بتونن از کی بورد استفاده کنن.در ضمن با بلوتوث هم که واقعا کار راحته و بنده خودم یکی شون رو دارم ، ولی نمی دونم چطوری می شه فارسی تایپ کرد واقعا

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
متاسفانه امكانش نيست.

بايد يه بنده خدايي پيدا بشه و 1-2 روز وقت بزاره و با يكي از اين فارسي ساز ها يه خورده ور بره . كار چندان سختي نيست . شايد 1-2 روز هم نكشه . اما هنوز كه كسي از اين از خود گذشتگي ها نكرده .

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با این حساب باید از آقای قربانی و یا en2fa خواست که یک اقدامی بکنند. من یکی که خیلی به چنین برنامه ای نیاز دارم. شما چی؟ اصلا شما به چنین برنامه ای احساس نیاز میکنید؟
راستی دکتر جان از قیمت اون کیبردهایی که میگی اطلاع داری؟ هم بلوتوث هم اون یکی که گفتی

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
با این حساب باید از آقای قربانی و یا en2fa خواست که یک اقدامی بکنند. من یکی که خیلی به چنین برنامه ای نیاز دارم. شما چی؟ اصلا شما به چنین برنامه ای احساس نیاز میکنید؟
راستی دکتر جان از قیمت اون کیبردهایی که میگی اطلاع داری؟ هم بلوتوث هم اون یکی که گفتی

فکر کنم برای اون بندگان خدا ساختن این برنامه بدون داشتن کی برد مربوطه کاری بس عبث و البته دشوار باشه. اما
:happy:

دستگاه شما یو اس بی هاست داره یا نه؟ اگه داره که از این کی برد های معمول یو اس بی که به کامپیوتر وصل میشه بهش وصل خواهد شد. اگر نه کی برد بلوتوث و اینفرارد از 30 هزار چوق تا 80 هزار چوق میتونین بخرین. از مدل های تاشو . کرکره ای لیزری و هر چیزی که فکرش رو بکنی :blink:من بودم یکی از اون لیزریهاش می گرفتم که هر جا بخوام با خودم ببرم.

برای من کی برد یه چیز کاملا بی ارزشه . برای اینکه بشه از کی برد استفاده کرد باید یه میز داشته باشی و البته اگه کی برد بزرگ بخوای نمی تونی جا بجاش کنی. من جایی رو نمیشناسم که بخوام داخلش کی برد بزارم و کامپیوتر نداشته باشم. محل کارم کامپیوتر دارم . خونه هم همینطور و دانشگاه هم بهاکذا. میمونه توی راه که خیلی ضایع است کی برد در بیارم و یا وسط حیاط!! سر این قضیه بنده نوت بوکم رو هم شوهر دادم چون هیچ استفاده ای ازش نداشتم فقط شده بود وبال گردن.. تازه مگه چی میخوای تایپ کنی که کی برد میخوای؟ اینا پی پی سی هستن نه دستگاه تایپ پایان نامه و نامه اداری:blink:

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
vocian عزيز حالا پاكت هايي كه كيبرد دارن چي؟؟ مثلا هرمس؟ ميشه 1 فكري واسه فارسي كردن كيبردشون كاري كرد؟:cool:

sina-ts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ميشه يه عمليات ژانگولر هم انجام داد:D
تو پاکت پی سی فينگليشی تايپ کنيد..بعد فينگليش و تو pc با برنامه en2fa باز کنيد فارسی ميشه

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
ممکنه بله و ممکنه خیر. البته ممکنه تا بحال هم ساخته شده باشه. بخصوص از طرف شرکت سازنده دستگاه به صورت رایگان برای عرب ها یا کسی برنامه رو نوشته باشه .بهتره دوستانی که از این نوع پی پی سی ها دارن نظر بدن

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
فکر کنم برای اون بندگان خدا ساختن این برنامه بدون داشتن کی برد مربوطه کاری بس عبث و البته دشوار باشه. اما
:happy:

دستگاه شما یو اس بی هاست داره یا نه؟ اگه داره که از این کی برد های معمول یو اس بی که به کامپیوتر وصل میشه بهش وصل خواهد شد. اگر نه کی برد بلوتوث و اینفرارد از 30 هزار چوق تا 80 هزار چوق میتونین بخرین. از مدل های تاشو . کرکره ای لیزری و هر چیزی که فکرش رو بکنی :blink:من بودم یکی از اون لیزریهاش می گرفتم که هر جا بخوام با خودم ببرم.

برای من کی برد یه چیز کاملا بی ارزشه . برای اینکه بشه از کی برد استفاده کرد باید یه میز داشته باشی و البته اگه کی برد بزرگ بخوای نمی تونی جا بجاش کنی. من جایی رو نمیشناسم که بخوام داخلش کی برد بزارم و کامپیوتر نداشته باشم. محل کارم کامپیوتر دارم . خونه هم همینطور و دانشگاه هم بهاکذا. میمونه توی راه که خیلی ضایع است کی برد در بیارم و یا وسط حیاط!! سر این قضیه بنده نوت بوکم رو هم شوهر دادم چون هیچ استفاده ای ازش نداشتم فقط شده بود وبال گردن.. تازه مگه چی میخوای تایپ کنی که کی برد میخوای؟ اینا پی پی سی هستن نه دستگاه تایپ پایان نامه و نامه اداری:blink:

بشدت تایید میشه
به نظرم داشتن لبتاپ زیاد مهم نیست
تویه محل کار و تو یه خونه که سیستم هست، برای تویه راه و تویه جمع و مهمونی هم که پاکت پی سی جوابگوی اکثر نیاز ها هستش، تا حالا هم در حدی نبوده که نیازی به کیبورد داشته باشم
ولی عوضش پاکت پی سی برامون موسیقی و فیلم پخش میکنه ، کتاب میخونه ، اینترنت میبره ، بازی میزاره ، نهار درست میکنه ، لباسامونو میشوره ، شبای جمعه ...:D (بابا منحرفا، منظورم اینکه شبای جمعه دعای کمیل میخونه!:lol: )
خلاصه از هر انگشتش یه هنر میباره! :lol:

(این است دلیل اعتیاد ما به پاکت پی سی
خداوند سازندگانش رو قرین رحمت کنه :) )

ولی داشتن اون کیبرد لیزری خیلی کلاس داره ها! :cool:

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بحث کلاس و این حرفها نیست. همون طور که گفتم من صبحا میرم کتابخونه و تا شب اونجام. قبلا لپ تاپ داشتم اما هم حمل و نقلش سخت ( چهارتا کتاب و یک لپ تاپ بگیری دستت اونوقت میفهمی) و هم نیاز به مواظبت داره. گلاب به روتون: یه دست به آب بخوای بری همش باید تو اون اوضاع دلشوره لپ تاپ رو داشته باشی.... خلاصه دردسرهای زیادی داره.
همانطور که گفتم من توی کتابخونه جزواتم رو مینویسم و شب مجبورم دوباره با کامپیوتر تایپشون کنم.
راستی من کاجم دارم و خودش کیبرد عربی داره اما اولا بعضی حروف رو نداره ثانیا با انگشت روی صفحه تایپ کنم سریع تره تا استفاده از کیبرد کاجم.....
مثل اینکه با این اوضاع راهی نیست. اما کسی از دوستان کیبرد تمام صفحه فارسی سراغ نداره؟ این شرکت sb فارسی تمام صفحه نزده؟

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
راستی از کجا بفهمم گوشیم یو اس بی هاست هست یا نه؟

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
مدل گوشیت رو بگو بهت میگم داره یا نه.

اگه اینقدر کارت ضروریه که میخوای یه پی پی سی دیگه بگیری میتونی با 800-900 تومن یه یو ام پی سی بگیری اینقدر خودت رو عذاب ندی واسه دست به آب رفتن هم دیگه مشکلی نداری:happy:

فقط من نفهمیدم قربان شما تدریس میکنید تا تحصیل؟ اگر تحصیل می کنید و جزواتتون رو تایپ می کنید که کارتون خیلی درسته . من که حوصله تایپ مقاله هام رو هم ندارم:happy:

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
جوابتون در مورد یو اس بی هاست : خیر/لا/نچ/نه

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
مدل گوشیت رو بگو بهت میگم داره یا نه.

اگه اینقدر کارت ضروریه که میخوای یه پی پی سی دیگه بگیری میتونی با 800-900 تومن یه یو ام پی سی بگیری اینقدر خودت رو عذاب ندی واسه دست به آب رفتن هم دیگه مشکلی نداری:happy:

فقط من نفهمیدم قربان شما تدریس میکنید تا تحصیل؟ اگر تحصیل می کنید و جزواتتون رو تایپ می کنید که کارتون خیلی درسته . من که حوصله تایپ مقاله هام رو هم ندارم:happy:

وسین جان شما کجا ایران قیمت یو ام پی سی این حدود داری؟ من بدبخت با تحمل هزار خفت دارم از اون ور دنیایکی می گیرم بابام هم داره در میاد ، 1تومن

سونی یو ایکس مال عهد بوق که اون قور با التماس 1190$ می دن رو اینجا می دن 2 میلیون تومن

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
وسین جان شما کجا ایران قیمت یو ام پی سی این حدود داری؟ من بدبخت با تحمل هزار خفت دارم از اون ور دنیایکی می گیرم بابام هم داره در میاد ، 1تومن

سونی یو ایکس مال عهد بوق که اون قور با التماس 1190$ می دن رو اینجا می دن 2 میلیون تومن
مباركتون باشه!
راستي جناب معلا اگه كارتون فقط همينه (يه ماشين تايپ كوچولو) دستگاه هاي هندهلد ديگه اي هم هستند. (با سيستم عامل هاي ديگه و كارايي هاي كمتر)

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
مباركتون باشه!
راستي جناب معلا اگه كارتون فقط همينه (يه ماشين تايپ كوچولو) دستگاه هاي هندهلد ديگه اي هم هستند. (با سيستم عامل هاي ديگه و كارايي هاي كمتر)

فکر میگنم دانیال بیشتر برا خوندن ebook ها و ... میخوان دستگاه رو:blush:

همین طور استفاده از نت در همه جا چون همین طور میدونید دانیال ما دکتر تشریف دارند و معمولا شیفت هستند:rolleyes:

برا همین.....:)

vocian

Registered User
لایک‌ها
4

حالا كي گفت من از ايران قيمت دارم؟;)

ما يه آشنايي داريم هر وقت كه بگيم 2 روز بعد از مالزي يا چين مياره برامون . البته بدون گمركي و بدون هزينه اضافي . بنده خدا دلار رو هم دولتي حساب مي كنه تازه مي گرده يه حراجي پيدا ميكنه:happy: منم مدل خفني پيشنهاد نكردم. مطمئنا بگردين مدل 900 دلاري پيدا خواهيد كرد.;)

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
فکر میگنم دانیال بیشتر برا خوندن ebook ها و ... میخوان دستگاه رو:blush:

همین طور استفاده از نت در همه جا چون همین طور میدونید دانیال ما دکتر تشریف دارند و معمولا شیفت هستند:rolleyes:

برا همین.....:)
بله.
قبلا" هم ابراز عشق و علاقشون رو به صفحه ي VGA و آيميت آلتيميت ديده بودم.
راستش چند وقت پيش يه سايت ديدم در مورد هندهلد هاي لينوكس كه خيلي خوشم اومد. چون هم تنوع ساخت زيادي داشتن و هم قيمت خيلي مناسبي كه مسلما براي چند كار تخصصي طراحي شده بود.
اگه كسي بخواد فقط براي يه مورد پاكت پي سي بگيره مي تونه اينطوري صرفه جويي كنه.

بالا