برگزیده های پرشین تولز

به بمب گوگلی علیه یاهو کمک کنیم

Helloyahoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دیروز داشتم سایت Yahoo mail گشت می‌زدم که فهمیدم Yahoo mail در لیست کشورهای Yahoo mail، اسم ایران را حذف کرده! خیلی برایم عجیب بود که Yahoo mail یعنی سایتی با عظمت و گستردگی Yahoo mail چنین حرکتی انجام داده و اسم ایران را حذف کرده! Yahoo mail یعنی سرویسی که میلیونها نفر کاربر دارد، Yahoo mail یعنی سایتی که روزانه هزاران هزار بازدیدکننده دارد، Yahoo mail یعنی سرویسی که آدرس ایمیل من و شما در آن ثبت شده...

به هر حال به مسوولان [URL="http://helloyahoo.net"]Yahoo mail[/URL] ایمیل زدم و درخواست کردم که نام ایران را به Yahoo mail اضافه کنند... البته از اشتباه نگارشی عذرخواهی می‌کنم، درخواست کردم نام ایران را به لیست کشورها در صفحه‌ی ثبت نام Yahoo mail اضافه کنند. با این تفاسیر، Yahoo mail جواب داد که سایتی مثل ما یعنی سایت Yahoo mail واقعاً نمی‌تواند به تک تک کاربران شخصاً جواب بدهد و از همین رو ما دوباره به Yahoo mail سر زدیم و به بخش کمک و راهنمایی در Yahoo mail هم مراجعه کردیم و Yahoo mail را دوباره دیدیم ولی فهمیدیم که Yahoo mail باز هم اسم کشور ما را در لیست کشورهایش نگذاشته است.

من در اینجا ضمن انتقاد از Yahoo mail که اسم کشور ما را از لیست کشورهای بخش ثبت نام سرویس Yahoo mail حذف کرده، اعلام می‌کنم که ای Yahoo mail، تویی که اسم بی‌مسمای Yahoo mail را داری که اصلاً معلوم نیست در این ترکیب اضافی Yahoo mail هر کلمه چه معنایی دارد...

اگر سرتان درد گرفت از اینکه این همه Yahoo mail خواندید، من معذرت می‌خواهم! قول می‌دهم در پستهای بعدی دیگر اینقدر پشت سر هم ننویسم Yahoo mail و از کلمات دیگری به جای Yahoo mail استفاده کنم. به هر حال Yahoo mail یک بمب است که اینطوری باید مجبورش کنیم بترکد. Yahoo mail حالت خوبه؟ Yahoo mail چه طوری؟ Yahoo mail سلام برسون به بچه‌ها! Yahoo mail ما رو داشته باش. Yahoo mail کاری نداری؟ Yahoo mail خداحافظ... راستی Yahoo mail، منو ببین Yahoo mail، داری می‌ری در رو هم پشت سرت ببند Yahoo mail! حالا دیگه خداحافظ Yahoo mail

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
حق با شماست
منم الان چک کردم ..........نام ایران رو حذف کرده بودن متاسفانه..........

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
من تا اون جا که یادم میاد ایران انگار هیچ وقت تو لیست یاهو نبود! درسته ؟!

aria_cop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یاهو اولیش نبوده آخریش هم نیست.

تا حالا شده تو یه سایت درست حسابی و مشهور بری و اسمی از ایران توش باشه؟

ebay و google که مدیران ایرانی دارن وضعیتشون اونه وای یه حال بقیه.

به هر حال ایران تحریم شده و احتمالا تا چند وقت دیگه اینترنت ایران محلی میشه.

Cyber

Registered User
لایک‌ها
9
گذشته از بحث در مورد یاهو ...

بمب گوگلی ، تقریبا بعد از آخرین آپدیت الگوریتم گوگل ، دیگه خیلی کارایی نداره ...

در ضمن بمب گوگلی درست کردن ، برای چیزی به عظمت یاهو میل ، آب در هاون کوبیدنه ...

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34

بمب گوگلی ، تقریبا بعد از آخرین آپدیت الگوریتم گوگل ، دیگه خیلی کارایی نداره ...

در ضمن بمب گوگلی درست کردن ، برای چیزی به عظمت یاهو میل ، آب در هاون کوبیدنه ...
انشاالله خدا همه رو هدایت فرماید. :دی

Helloyahoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دست روی دست گذاشتن و هیچ کاری نکردن هم با آب در هاون کوبیدن فرقی نداره!

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فقط tinypic.com
crazy.gif

Helloyahoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

دست روی دست گذاشتن و هیچ کاری نکردن هم با آب در هاون کوبیدن فرقی نداره!

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
دومین http://helloyahoo.net/ بعد از به نتیجه رسیدن یا نرسیدن این بحث پارک میشه دیگه؟!

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
امین حالت خوبه ؟

PersianArt

Registered User
لایک‌ها
0
دقيقا ...نه...عميقاً دست گذاشتي روي نكته انحرافي....:دي ( خوشمان آمد )

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
عكس هاي داغ
عكس هاي زيبا
مطالب جالب
جالب
هاي
بامزه
عكس هاي ديدني
گالري عكس
بوستان

Last edited:

611

Registered User
لایک‌ها
0
تو اولین پستت به جای بک لینک دادن ، که داری تقلب میکنی.

دومین http://helloyahoo.net/ بعد از به نتیجه رسیدن یا نرسیدن این بحث پارک میشه دیگه؟!

ولی این کورش ضیابری از بچه های خوبه وبلاگستان هست ، قبلنا یکم می رفت تو وبلاگ ها اسپم میکرد ، بچه ها یکم با هاش شوخی کردن .

عشق معروف شدن داره ،دیگه ،تو همین دومین yahoo mail ،هم اسم وبلاگش رو رو اون پایین نوشته !

من فکر نمی کنم ،بخواد بعدا این دومین رو پارک کنه.

PROGRESSIVE

Registered User
لایک‌ها
3
دیروز داشتم سایت Yahoo mail گشت می‌زدم که فهمیدم Yahoo mail در لیست کشورهای Yahoo mail، اسم ایران را حذف کرده! خیلی برایم عجیب بود که Yahoo mail یعنی سایتی با عظمت و گستردگی Yahoo mail چنین حرکتی انجام داده و اسم ایران را حذف کرده! Yahoo mail یعنی سرویسی که میلیونها نفر کاربر دارد، Yahoo mail یعنی سایتی که روزانه هزاران هزار بازدیدکننده دارد، Yahoo mail یعنی سرویسی که آدرس ایمیل من و شما در آن ثبت شده...

به هر حال به مسوولان [URL="http://helloyahoo.net"]Yahoo mail[/URL] ایمیل زدم و درخواست کردم که نام ایران را به Yahoo mail اضافه کنند... البته از اشتباه نگارشی عذرخواهی می‌کنم، درخواست کردم نام ایران را به لیست کشورها در صفحه‌ی ثبت نام Yahoo mail اضافه کنند. با این تفاسیر، Yahoo mail جواب داد که سایتی مثل ما یعنی سایت Yahoo mail واقعاً نمی‌تواند به تک تک کاربران شخصاً جواب بدهد و از همین رو ما دوباره به Yahoo mail سر زدیم و به بخش کمک و راهنمایی در Yahoo mail هم مراجعه کردیم و Yahoo mail را دوباره دیدیم ولی فهمیدیم که Yahoo mail باز هم اسم کشور ما را در لیست کشورهایش نگذاشته است.

من در اینجا ضمن انتقاد از Yahoo mail که اسم کشور ما را از لیست کشورهای بخش ثبت نام سرویس Yahoo mail حذف کرده، اعلام می‌کنم که ای Yahoo mail، تویی که اسم بی‌مسمای Yahoo mail را داری که اصلاً معلوم نیست در این ترکیب اضافی Yahoo mail هر کلمه چه معنایی دارد...

اگر سرتان درد گرفت از اینکه این همه Yahoo mail خواندید، من معذرت می‌خواهم! قول می‌دهم در پستهای بعدی دیگر اینقدر پشت سر هم ننویسم Yahoo mail و از کلمات دیگری به جای Yahoo mail استفاده کنم. به هر حال Yahoo mail یک بمب است که اینطوری باید مجبورش کنیم بترکد. Yahoo mail حالت خوبه؟ Yahoo mail چه طوری؟ Yahoo mail سلام برسون به بچه‌ها! Yahoo mail ما رو داشته باش. Yahoo mail کاری نداری؟ Yahoo mail خداحافظ... راستی Yahoo mail، منو ببین Yahoo mail، داری می‌ری در رو هم پشت سرت ببند Yahoo mail! حالا دیگه خداحافظ Yahoo mail
خيلي نا راحت نباش
جاش كسايي كه اين جوري ميل ميسازند در صورت تحريم ايديشون بسته نميشه

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بیخیال بابا این یاهو 2 سه ماهی هست فکر کنم ایران نو برادشته و عراقو هم کرده دوتا ولش کنیم ایرانم میکنه ده تا این یاهو مال صهیونیست هاست از اول هم با ایرانی ها میونه خوبی نداشت.

بالا