برگزیده های پرشین تولز

کسي تا حالا از اين ايميلها داشته؟ ميگه 2.5 ميليون دلار برنده شدي؟

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0
Dear Winner,

WINNING NOTIFICATION

The prestigious Online Cyber has set out and sucessfully organised a Sweepstakes marking the end of year 2007 anniversary we rolled out over $25,000.000.00 for our end of year Anniversary Draws. Participants for the draws were randomly selected and drawn from a wide range of web hosts which we enjoy their patronage.

The selection was made through a computer draw system attaching personalised email addresses to ticket numbers

Please be informed by this winning notification,to file your claims,you are to make contact with your designated agent who shall by duty guide you through the process to facilitate the release of your prize. To file for your claim Please Contact your fiduciary agent..​

danijon_2006

Registered User
لایک‌ها
12
منم یه مدت از این ایمل ها تقریبا با این محتوا داشتم منتها بهشون توجه نکردم چون میگفت تو یه مسابقه برنده شدی منم که تو هیچ مسابقه ای شرکت نکرده بودم کلا اینا همش کلاه برداریه

Para2x

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
27
من یک ایمیل از طرف یاهو برام اومد که 500 دلار برنده شدی. وقتی رفتم توی قسمت دریافتش گفت 10$ باید بدی تا 500 دلار رو بهت بدیم من احمق هم 10 دلار از ایگلدم دادم
پولمو خوردند یه لیوان آبم روش
یکی به منه ... نگفت که آخه ... اونها اگه میخوان 500 دلار بدن پس چرا 10 دلار می گیرند

mostafanew

Registered User
لایک‌ها
2
كلاه برداري هست، معمولا يه فايل هم attach ميكنن كه ويروسي هست (مثلا ادعا ميكنن فايل help)

Diablo

Registered User
لایک‌ها
7
توی بعضی از اونا شما رو بعد واریز توی قرعه کشی شرکت میدن
ولی عموما یا سر کاریه یا کلاه برداری نمونه هایی هم هست که میگه شما green card امریکا یا جای دیگه رو برنده شدید
در مجموع اهمیت ندادن به اینها به ضرر هیچ کس منتهی نشده

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون از نظراتتون ولي چند تا چيزه که من رو مشکوک ميکنه
اول اينکه اصلا نگفته شما يه پولي بريز به حساب فقط شماره تلفن داده گفته تماس بگير
دوم اينکه ايميل جانک و يا اسپم نيست
سوم اينکه دامينش عمومي نيست و @comcat.net هستش

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من تا قبل از اينكه آنت اسپم روي سرورم نصب كنم، از اين ايميلها كلي برام ميومد.

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
Dear Winner,
WINNING NOTIFICATION
The prestigious Online Cyber has set out and sucessfully organised a Sweepstakes marking the end of year 2007 anniversary we rolled out over $25,000.000.00 for our end of year Anniversary Draws. Participants for the draws were randomly selected and drawn from a wide range of web hosts which we enjoy their patronage.
The selection was made through a computer draw system attaching personalised email addresses to ticket numbers
Please be informed by this winning notification,to file your claims,you are to make contact with your designated agent who shall by duty guide you through the process to facilitate the release of your prize. To file for your claim Please Contact your fiduciary agent..​
اول اينکه اصلا نگفته شما يه پولي بريز به حساب فقط شماره تلفن داده گفته تماس بگير
Scam Email ;)

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
من یک ایمیل از طرف یاهو برام اومد که 500 دلار برنده شدی. وقتی رفتم توی قسمت دریافتش گفت 10$ باید بدی تا 500 دلار رو بهت بدیم من احمق هم 10 دلار از ایگلدم دادم
پولمو خوردند یه لیوان آبم روش
یکی به منه ... نگفت که آخه ... اونها اگه میخوان 500 دلار بدن پس چرا 10 دلار می گیرند
دقيقآ براي منم همين مسأله :D

حتي الان ياهو وقتي كه وارد اكانت ميل ميشي در ابتدا يه تذكري نوشته كه خودش هيچ وقت اين جور ايميلهايي رو به كسي نميفرسته...

Diablo

Registered User
لایک‌ها
7
دقیقا حق با دوستمونه
یک سری شماره تماس های خارجی هستند که با توجه به قراردادی که با مخابراتها دارند
به ازای هر دقیقه مبلغی شما را شارژ میکنند مــثلا دقیقه ای 80 سنت یا ...
بعضی دیگه هم شماره تماس میدهند که از طریق کارت پول به حسابشان واریز کنید:happy::cool:

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
برای منم 2-3 باز فرستادن از این میل ا اما به کمک دوستان در پی تی به خیر گذشته !!! ( اسمایل خنده )

BJORK

Registered User
لایک‌ها
0
واسه منم چند بار اومده .بار آخری چند تا چیز! بارشون کردم :rolleyes:.سرکاریه! ایشالا که کسی گولشون رو نخورده باشه

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4

ایمیل زدن از یک دامین دیگه که کاری نداره!!
شونصد تا نرم افزار هست که شما وقتی می خوای به کسی میل بزنی , به برنامه میگی که Sender رو واسه طرف چی بنویسه!! مثلا [email protected]
واسه اینکه ازینا دیگه نگیری همیشه اینجو ایملهارو report as spam بزن ( اون بالا هست) .

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
کد:
09-30-2007, 08:17 PM
واسه منم چند بار اومده .بار آخری چند تا چیز! بارشون کردم :rolleyes:.سرکاریه! ایشالا که کسی گولشون رو نخورده باشه
ایمیل زدن از یک دامین دیگه که کاری نداره!!
شونصد تا نرم افزار هست که شما وقتی می خوای به کسی میل بزنی , به برنامه میگی که Sender رو واسه طرف چی بنویسه!! مثلا [email protected]
واسه اینکه ازینا دیگه نگیری همیشه اینجو ایملهارو report as spam بزن ( اون بالا هست) .
ایول چراغونی پارسال :D:blush:

بالا