برگزیده های پرشین تولز

skype??

dark-man

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان گل
آقا می خواستم بدونم کسی از دوستان چیزی در مورد SKype می دونه ؟؟
(تا جایی که خودم می دونم یک سیستم برای تماس های ارزان هستش (یک نرم افزار )که باهاش میشه به خارج با قیمت فوق العاده کمی صحبت کرد )...ممنون میشم اگر کسی از دوستان اطلاعاتی بیشتر داره در اختیارم قرار بده

metycpu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
دقيقا اطلاعات درستي داريد در اين زمينه...فوق العاده ارزونه و حتي وقتي باهاش به موبايل ايران هم زنگ ميزني صدات بسيار شفافه!

اگه خواستيد من ميتونم اكانت اين سايت رو با قيمتي عالي براتون شارژ كنم...

يا حق

dark-man

Registered User
لایک‌ها
0
دوست گلم از لحاظ کردیت مشکلی نیست ...فقط آیا می توان در ایران هم از این سیستم استفاده نمود

ParsiaWeb

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام خدمت دوستان گل
آقا می خواستم بدونم کسی از دوستان چیزی در مورد SKype می دونه ؟؟
(تا جایی که خودم می دونم یک سیستم برای تماس های ارزان هستش (یک نرم افزار )که باهاش میشه به خارج با قیمت فوق العاده کمی صحبت کرد )...ممنون میشم اگر کسی از دوستان اطلاعاتی بیشتر داره در اختیارم قرار بده
Skype يك سيستم ارتباطي هست كه شما مي توانيد با هر نقطه از دنيا تماس تلفني و همچنين ارسال SMS داشته باشيد.

ليست تعرفه تماس :
http://www.skype.com/intl/en/products/skypeout

ليست تعرفه SMS :
http://www.skype.com/intl/en/products/skypesms

همچنين شما مي توانيد از كشورهاي انگليس، آمريكا، دانمارك، فنلاند، سوئد، برزيل و استراليا با پرداخت سالانه 50 يورو براي خودتون شماره اختصاصي بخريد و از اينترنت جواب بديد، همچنين مي تونيد اون رو به يك شماره ديگر ( مثلا ايران ) دايورت كنيد و از اين طريق جواب بديد.

من مي تونيم كليه خدمات Skype رو با 30 درصد تخفيف نيز ارائه كنم.

amiralionline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.

من اسکایپم رو شارژ کردم.

وقتی باهاش زنگ می زنم، شماره ایرانسل میندازه رو کالر آیدی! هر دفعه هم شماره عوض میشه.

نمیشه ی کاریش کرد unknown بندازه؟

کمکککککک

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
سلام.

من اسکایپم رو شارژ کردم.

وقتی باهاش زنگ می زنم، شماره ایرانسل میندازه رو کالر آیدی! هر دفعه هم شماره عوض میشه.

نمیشه ی کاریش کرد unknown بندازه؟

کمکککککک
من که نتونستم. در کل random عمل ميکنه. زمانی که هنوز ايرانسل نيومده بود هميشه يه شماره ثابت از تهران مينداخت، البته اون شماره هم random بود.

بالا