برگزیده های پرشین تولز

اضافه کردن "تشکر " برای هر پست

ealy

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
شاید persian tools تنها سایت مطرح ایرانی باشه که در انجمن هاش بخش "تشکر" رو نداره.

مطمئنا نبود این بخش خلا ء بسیار بزرگی برای هر انجمن پر بیننده ای محسوب میشه. وجود دکمه تشکر 2 مزیت بسیار مهم داره :

1- حذف تعداد زیادی از پست های حاوی تشکر که باعث شلوغ شدن و افزایش بی مورد تعداد پست ها در یک تاپیک میشه که این مساله خودش عامل ایجاد دو مشکل بزرگ دیگه یعنی سخت شدن مرور تمام مطالب یک تاپیک برای یک تازه وارد، به خاطر حجم بیش از حد پست ها و تعداد صفحات زیاد یه تاپیک ( که اکثرا غیر ضروری و صرفا شامل تشکر هستند) و افزایش بار روی سرور سایت ،هست.

2- به دلیل راحتیه درج یک تشکر که فقط با یک کلیک ساده میسر می شه ،هم نویسنده مطلب رو از feed back خواننده ها مطلع می کنه هم روش بسیار عالی برای مشخص شدن اعضای فعال و موثر سایت هست که با پست های مفیدشون به سایر اعضا کمک می کنند.

قطعا اضافه شدن "تشکر" انگیزه کاربران سایت رو برای نوشتن مطالب مفید و کمک به سایر اعضا به طور محسوسی افزایش میده.

به عنوان یکی از قدیمی ترین اعضای سایت از مسئولین سایت درخواست میکنم حتما با اضافه کردن بخش "تشکر" این خلاء بزرگ رو در سایت قدیمی و محبوب persian tools که یک پیش گام در انجمن های فارسی هست ،جبران کنند .

با تشکر

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
توی همین مدت کوتاهی که توی این فروم بودم 1000 بار دیدم که این موضوع پیشنهاد شده .
منظور اینکه :
1- تاپیک تکراریه .
2- اینجا کسی نیست .

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
خوبه این سیستم تشکر اختراع شد تا مردم یه بهونه ای برای زدن تاپیک داشته باشن !!

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
بهتره کاربر فعالی باشیم تا سودمون به بقیه برسه . اینکه تشکر ازمون بشه یا نشه دخلی به دنیا و آخرتمون نداره .

abc123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کاربر فعال سیستم تشکر! بزودی

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
بهتره کاربر فعالی باشیم تا سودمون به بقیه برسه . اینکه تشکر ازمون بشه یا نشه دخلی به دنیا و آخرتمون نداره .
و شما هم که چقدر به آخرت اعتقاد داری !

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
بالاخره خدا که مارو الکلی درست نکرده بعدش بریم زیر خاک بپوسیم! (حالا شمارو شاید :D ) آخرت وجود داره و هرکسی به روش حودش بهش اعتقاد داره( مثلا شما منتظر حوریهاش هستی :D)

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
من خیلی از pt خوشم میاد! ولی این که مدیران به خواست کاربر ها توجه نمی کنند تو ذوق می زنه !!

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
من خیلی از pt خوشم میاد! ولی این که مدیران به خواست کاربر ها توجه نمی کنند تو ذوق می زنه !!

منظورت این مورد نیست که؟ چون خیلیا مخالفه این دکمه هستن . فرومهای دیگه هم اگه بودی میدیدی واسه این دکمه چقدر جو بد میشه دیگه نمیگفتی دکمه تشکر بذارین:happy:

H@SS@N 06

Registered User
لایک‌ها
0
يك پست اماده و كوچيك و ابتكاري اگر براي تشكر بزارند خيلي جالب ميشه :) يا چيزي شبيه تشويق يا ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
درخواستی مثل بحث " سیستم تشکر " که ماهها ( بیشتر از یه سال) هستش که داره روش بحث مییشه و موضع مدیران مشخصه : " فعلا برنامه ای واسه پیاده سازی این سیستم ندارند "

درخواست های خوب هم که با سرعت رسیدگی شد (مثلا همون بحث تغییر new posts)
yes4.gif

مطمئن باش بحث "کم توجهی" نیست ، بحث پیشنهادات بی پایانی هست که هر روز مطرح میشه از طرف کاربران و بیشتر از نصفشون تکراریه و قبلا وضعیتشون مشخص شده ...
no.gif

Radian

Registered User
لایک‌ها
0
FREEDOM city............ PPC : HTC Touch HD ......
کاملا موافقم ... استفاده از این سیستم در سایر فرومها به خاطر وجود نوعی ژن

مسخره در ما ایرانیها ، واقعا اوضاع رو افتضاح کرده !

مثلا میبینی طرف مدیره ! بعد میاد یه "الف" میگه ! 5000 نفر میریزن Thx میدن ! واقعا زشته !

من به شخصه ترجیح میدم این سیستم در فروم نباشه و از اولین باری که این تاپیک های درخواست

ایجاد شده ( فکر میکنم این 5 یا 6 امی باشه ) همیشه نظرم منفی بوده .

البته مطمینا مدیران عزیز ، بهترین گزینه را برای این بهترین فروم انتخاب خواهند کرد .

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
توی همین مدت کوتاهی که توی این فروم بودم 1000 بار دیدم که این موضوع پیشنهاد شده .
منظور اینکه :
1- تاپیک تکراریه .
2- اینجا کسی نیست .

1- كاملآ درسته!
2-غلطه!!!

قبلآ بارها و بارها توضيح داده شده كه با اين تغيير مخالفيم به دلايل زيادي كه تو همين تاپيك هم چندتاش هست

پس مورد 2 به اين صورت اصلاح ميشه

2- فعلآ امكانش نيست!

بالا