برگزیده های پرشین تولز

CPU 200MHZ پاكت پيسي هاي جديد

nephew

Registered User
لایک‌ها
1
امروز به قصد قيمت گرفتن به رمضاني و تجارت الكترونيك زنگ زدم.
ازشون قيمت O2 Atom و Eten M600+ رو پرسيدم كه هيچكدوم نداشتن.
ولي وقتي به تجارت الكترونيك گفتم پيپيسي با CPU 400 ميخوام گفت پاكت پيسي هاي جديد Cpu 200 همون كاره 400 رو ميكنن! به خاطر اينكه كش بالاتري دارند.
من به فكر افتادم كه ببينم واقعا اينطوريه؟
الان هم كه PDADB‌سايتش بسته است نتونستم ببينم.
نظر شما چيه؟

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
عجب! فکر کنم این فروشندگان شریف نمی خوان از این افاضات دست بردارن. در این موارد (cpu) حسین آقای فرانکشتین اطلاعاتش بالاست و قبلا خیلی در این مورد توضیح دادن.

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
ولي وقتي به تجارت الكترونيك گفتم پيپيسي با CPU 400 ميخوام گفت پاكت پيسي هاي جديد Cpu 200 همون كاره 400 رو ميكنن! به خاطر اينكه كش بالاتري دارند.
نظر شما چيه؟

موضوع کش بالاتر نیست،موضوع اینه که سی پی یو های اومپ دوقسمت دارند که یکی کارهای مربوط به فون رو انجام میده و دیگر کارهای مربوط به پاکت پی سی،
حالا متاسفانه سایت پی دی ای دی بی برای شما بسته هست،و الا متوجه می شدید که اتفاقا" کش این سی پی یوها پایین است،یعنی 8 کی هست،در حالیکه کش سی پی یو های اینتل(مارول)416 و 520 مگاهرتز،32 هست،

حتی اگر به تجربیات دیگران هم توجه کنید،متوجه تفاوتها خواهید شد،نباید حرف یک فروشنده به تنهایی اینقدر تاثیر گذار باشه،
موفق باشید.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
نظر شما چيه؟

کفر گفته
4fvgdaq_th.gif

به حرفهای آقا مجتبی بیشتر توجه کنید:)

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
جرت وبرت كَفته .

مثل اوني كه توي نمايشكَاه كامبيوتر بهم يه كَوشي جيني نشون داد تازه يه سيم كارت هم ميخورد فقط ، كَفت كه ديكَه نيازي به لبتاب نداري با اين كَوشي ، بهش كَفتم مكَه ويندوز داره ؟ كَفتش كه : اره بابا ، روشنش كرد ديدم عين ويندوز اكس بي هست شروع شدنش ، بعد رفتم توي منوهاش ديدم عين كَوشي جيني هاست ، كَفتم بهش كه جرا اينطوريه ؟ كَوشي خودم رو بهش نشون دادم ، كَفتم بايد اينطوري باشه ويندوز موبايل ، كَفش نه اينم ويندوز موبايله ولي بايد توش سيمكارت بزاري تا مثل اون بشه !!!!!!!!!

لووووووووووووووووووول !!!

يه بار همه در يه مغازه نوشته شده بود انواع برنامه ها و بازي ها براي انواع و اقسام موبايل ، كا 800 مرحومم رو بردم كَفتم كه براي اين جي جي بازي داري ؟؟؟ كَفتش كه : عادي ، كَفتم كه يعني جي عادي ؟ كَفت كه بازيهاي عادي براش دارم !!!

خيلي از اين مغازه دارها ففط ادعاشون ميشه ميفهمن در واقع فقط خريد و فروش بلدن حالا جه لبنيات و جه موبايل هيج اطلاعاتي راجع به جيزي كه ميفروشن ندارن .

شايد به زور بفهمن كه ان 95 دوربينش 5 مكَابيكسله ـ كا 800 3.2 مكَابيكسله !!!

nephew

Registered User
لایک‌ها
1
من هم سخنان دوستان رو قبول دارم و براي من هم اتفاق افتاده كه فروشنده اي 1% هم درباره چيزي كه داره ميفروشه اطلاع نداشته باشه.
مثلا وقتي من تو كار سيمبين و نوكيا بودم رفتم كل جمهوري، و فروشگاه هاي تعمير موبايل و ارتقاء رو گشتم كه 2تا نرم افزار Phoenix و diego رو كه براي آپديت FIRMWARE گوشي هاي نوكيا است رو بخرم.
جالب اينكه 1 نفر هم نميدونست FIRMWARE چيه!!!
ولي 1سؤال پيش مياد:
چرا با اينكه پيپيسي هاي جديد HTC هستند از تكنولوژي قديمي استفاده ميكنند؟
چرا با اين همه امكانات اضافي كه روي آونها هست مثل GPS رو 3300 و كيبورد و ... باز هم از CPU ضعيف استفاده ميكنند؟ آون هم ضعيف تر از Prophet , Wizard ؟

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
من هم سخنان دوستان رو قبول دارم و براي من هم اتفاق افتاده كه فروشنده اي 1% هم درباره چيزي كه داره ميفروشه اطلاع نداشته باشه.
مثلا وقتي من تو كار سيمبين و نوكيا بودم رفتم كل جمهوري، و فروشگاه هاي تعمير موبايل و ارتقاء رو گشتم كه 2تا نرم افزار Phoenix و diego رو كه براي آپديت FIRMWARE گوشي هاي نوكيا است رو بخرم.
جالب اينكه 1 نفر هم نميدونست FIRMWARE چيه!!!
ولي 1سؤال پيش مياد:
چرا با اينكه پيپيسي هاي جديد HTC هستند از تكنولوژي قديمي استفاده ميكنند؟
چرا با اين همه امكانات اضافي كه روي آونها هست مثل GPS رو 3300 و كيبورد و ... باز هم از CPU ضعيف استفاده ميكنند؟ آون هم ضعيف تر از Prophet , Wizard ؟

من وقتی اینجور بحثهایی که به قول دوستمون یه پای فینالش بازاریابی هست،می بینم،دوست دارم که کلی توضیح بدم،اما چون الان وقت نیست به طور خلاصه بگم،اینها همگی سیاست بازاریابی در این صنعت هست،صنعت پاکت پی سی هنوز به بلوغ نرسیده،رقابت داره شدید می شه،اما هنوز کامل نیست،به همین دلیل هنوز اونطور که باید و شاید به مشتریان توجه نمی شه،در حقیقت نیاز اونها رو به طور کامل برآورده نمی کنن،اکثر دوستان وقتی می خوان پاکت پی سی بخرن،چیزی که همه فیچرهای مورد علاقه کاربر رو داشته باشه رو یا نمی تونن پیدا کنید یا با اغماض یکی رو می تونن پیدا کنید،
و مسائل دیگر....

بالا