برگزیده های پرشین تولز

از کجا بفهمم کی میتونه از طرف میل من میل بزنه؟

madbomberman33

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان.
من یه سوال داشتم، توی help خود Gmail چیزی در موردش پیدا نکردم. خواستم ببینم شما میتونین کمکم کنین یا نه.
این سرویس Gmail رو حتما دیدین که این امکان رو می ده که یک اکانت add کنین و از طرف هر ای میل دیگه ای، از داخل میل خودتون میل بزنین. (یه میل به اون ای میلی که می خواید از طرفش میل بزنین می زنه و از شما میخواد approve کنین که این میل هم مال شماست. )
حالا سوال می اینه که چطور میشه فهمید که چه کسایی می تونن از میل طرف میل آدم میل بزنن. (هم میم خود gmail هم میل های دیگه.).

مرسی از راهنمایی تون.

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوستان.
من یه سوال داشتم، توی help خود Gmail چیزی در موردش پیدا نکردم. خواستم ببینم شما میتونین کمکم کنین یا نه.
این سرویس Gmail رو حتما دیدین که این امکان رو می ده که یک اکانت add کنین و از طرف هر ای میل دیگه ای، از داخل میل خودتون میل بزنین. (یه میل به اون ای میلی که می خواید از طرفش میل بزنین می زنه و از شما میخواد approve کنین که این میل هم مال شماست. )
حالا سوال می اینه که چطور میشه فهمید که چه کسایی می تونن از میل طرف میل آدم میل بزنن. (هم میم خود gmail هم میل های دیگه.).

مرسی از راهنمایی تون.
همینطوری که نمی شه از اطرف یکی دیگه ایمیل زد! مثال می گم من می خوام از طرف [email protected] با جی میلم ایمیل بزنم، برای اینکار اول جی میل یک نامه به [email protected] می فرسته و می گه که ای صاحب [email protected] آیا تو صاحب [email protected] هستی یا خیر، اگر هستی این کدی که برات فرستادم را در اکانت جی میل خود وارد کن! بعد از این که اینکار رو کردی می تونی با جی میل ت از طرف [email protected] ایمیل بزنی، پس تا صاحب دو اکانت یک نفر نباشه نمی شه این کار رو کرد.
---
این قسمت از جملت یعنی چی؟
چه کسایی می تونن از میل طرف میل آدم میل بزنن.

madbomberman33

Registered User
لایک‌ها
0
سلام.
دوست عزیز، با تشکر از راهنماییتون، من فکر کنم سوالم رو یه ذره بد پرسیدم.
بنینین، فکر کنید شما توی سایت دانشگاه نشیتین و صفحه ی میلتون هم بازه. بعد برای 5 دقیقه میرید بیرون و صفحه ی میل همچنان بازه. حالا اگه یکی توی این 5 دقیقه اکانت شما رو از توی گوگل اد کرده باشه و خودش هم از توی میل شما اپروو کرده باشه و اون کد رو وارد کرده باشه و اون میل گوگل رو که برای تایید به میل شما اومده رو هم پاک کرده باشه، شما چطوری میتونی بفهمی که این کار رو کرده یا نه؟

باز هم مرسی از راهنماییتون.

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
سلام.
دوست عزیز، با تشکر از راهنماییتون، من فکر کنم سوالم رو یه ذره بد پرسیدم.
بنینین، فکر کنید شما توی سایت دانشگاه نشیتین و صفحه ی میلتون هم بازه. بعد برای 5 دقیقه میرید بیرون و صفحه ی میل همچنان بازه. حالا اگه یکی توی این 5 دقیقه اکانت شما رو از توی گوگل اد کرده باشه و خودش هم از توی میل شما اپروو کرده باشه و اون کد رو وارد کرده باشه و اون میل گوگل رو که برای تایید به میل شما اومده رو هم پاک کرده باشه، شما چطوری میتونی بفهمی که این کار رو کرده یا نه؟

باز هم مرسی از راهنماییتون.

شرمنده!:blink:
این رو باید از همون سعید و وحید وشروین بپرسی!

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
راستی اگر به جواب رسیدی اینجا بزاری بد نیست

leopoldjobs

Registered User
لایک‌ها
92
سلام
دوست عزیز نمیدونم در مورد ایمیل اسپوفینگ شنیدید یا نه
ولی با این روش میشه از هر ایمیلی که دوست داشته باشید به هر ایمیلی که مایل باشید ایمیل بزنید
نمونه من میتونم از طرف ایمیل هرکسی که بخوام به یک نفر دیگه ایمیل بزنم حتی اگر ایمیل ارسال کننده وجود نداشته باشه !

بالا