برگزیده های پرشین تولز

Pro Evolution Soccer 2008

m_ab

Registered User
لایک‌ها
0
بالاخره شمارش معکوس انتشار نسخه جدید سری محبوب PES توسط شرکت Konami شروع شد، کمتر از یک هفته به تاریخ انتشار این بازی مونده ( 26 اکتبر ) که مطمئنم خیلی از طرفدارای بازی های فوتبال منتظرش هستن. ;) این نسخه به اسم Pro Evolution Soccer 2008 منتشر خواهد شد.

saudifree_ad1f1.jpg

از ویژگی های این نسخه استفاده از سیستم هوش مصنوعی جدیدی ( به اسم Teamvision ) که حرکات و کنترل بازیکنارو توسط کامپیوتر خیلی بهتر میکنه. حرکات دفاع و دروازه بان در مقابل حملات بهتر شده، بازیکنای هم تیمی در موقع حمله در فضاها حرکت بهتری دارن و کلا بازی بهتر از قبل شده...

این باز برای PC و کنسولهای Nintendo DS, PlayStation 3, PlayStation 2, PlayStation Portable, Xbox 360 و همچنین Wii ارائه میشه.

520px-Pro_Evolution_Soccer_2008.jpg

الان دموی این بازی برای کنسول Xbox 360 و PC توسط Konami ارئه شده.

از ویژگی های جدید این نسخه می توان به تیم های جدید، بهبود گرافیک بازی مثلا در چهره بازیکنا و لباسها و 15 استادیوم با جزئیات باورنکردنی در نسخه next-gen اشاره کرد. ( نسخه های PLAYSTATION 3 ، Xbox 360 و PC این بازی Next-Gen هستن. )

البته همشم خوب نیست! خبر بدشم اینه که از لیگ انگلیس فقط دوتا تیم تا اینجا تایید شدن : نیو کاسل و تاتنهام :(
لیگای دیگه تو این نسخه : لالیگا اسپانیا، لیگ 1 فرانسه ، سری آ ایتالیا و لیگ هلند

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
معلوم نشده واسه PC چه پیش نیازهایی لازم داره؟!

m_ab

Registered User
لایک‌ها
0
اینم سیستم مورد نیاز برای این بازی روی PC ( البته با ورژن قبلی تفاوت زیادی نداره )

Minimum System Requirements:
Windows XP
Intel Pentium IV 1.4GHz or equivalent
512 MB RAM
DirectX 9.0c video card
64MB Pixel Shader 1.1 (NVIDIA GeForce 3 or ATI Radeon 8500 video card)
DirectX 9.0c compatible sound card
DirectX 9.0c or higher
6.5GB free disk space
8x DVD-ROM drive

Recommended System Requirements:
Windows XP
Intel Pentium 4 3.0GHz /AMD Athlon 64 or better
1GB RAM
DirectX 9.0c video card
256MB Pixel Shader 3.0 (ATI x1600 / NVidia 6800 GT/GS or better)
DirectX 9.0c Soundcard
DirectX 9.0c or higher
Windows USB Gamepad
1280 x 720 resolution

Supported Chipsets:
NVIDIA - GeForce 6600, 6800, 7300, 7600, 7800, 7900, GeForce FX (5950, 5900, 5800, 5600, 5200), GeForce4 Ti, GeForce3
ATI - Radeon x1600, x1800, x1900, x800, 9800, 9700, 9600, 9500, 9200, 9000, 8500

milad22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که شدید منتظرم.....
به محض اینکه به بازار ایران رسید خبر بدین

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
خوب سیستم من همه مشخصات رو داره فقط رمش یه خورده کمه!

از فیفا خیلی قشنگتره . دتس دِ بست

منم قبول دارم از فیفا قشنگ تره ولی فیفا دو تا مزیت داره که این نداره، بازی کردن این با کیبورد مصیبتیه واسه خودش و قسمت منیجر فیفا خدایی یه حال و هوای دیگه ای داره، البته خوب PES در شبیه سازی جزئیات و یه فوتبال طبیعی تر خیلی سر به فیفا که این یه مزیت بزرگه.

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
همونطور که دوستمون توضیح داد این بازی بعضی از لیگ ها مثل بوندس لیگا رو ندار(البته فکر کنم بایرن رو جداگانه جزو europe داشته باشه درست مثل نسخه 2007 )....بعضی از بازیکنان هم چهره هاشون خیل بد طراحی شده و تو قسمت تغییر چهره هم چهره مناسب وجود نداره.....و حتی بعضی از لباس ها....

حتی بعضی از ورزشگاه ها رو هم ممکنه تو نسخه ps2 نداشته باشه مثل آلیانز آرنا و امارات و.....(البته اینو مطمئن نیستم) و معمولا نام بازیکنان ایران-آلمان و چند تا کشور دیگه رو چرت و پرت میزنه....

اما مدتی بعد از اومدن pes بازی winning میاد که همه این مشکلات رو برطرف میکنه و قبلا می گفتن این کار konami نیست و ایران اینو خودش میزنه و تو pes یه چیزایی اضافه می کنه و میده بیرون:blink:من هم اول باور نکردم ولی چند وقت پیش رفتم winning 12 که معادل همون pes 2008 هست رو بگیرم دیدم روش به فارسی زده کاری از شرکت لوح زرین نیکان و حتی تو بازی هم به فارسی می زنه کپی پیگرد قانونی دارد....اما بر خلاف winning 11 که خیلی تمیز در آورده بودن این یکی خیلی گند هست....لباس ها که قاطی پاتی هست و کاملا طرح لباس ها به هم ریخته هست و ورزشگاه ها هم ایراد گرافیکی دارند و ترکیب تیم ها هم درست نشده در ضمن باید 1000 بار دستگاه رو restart کنی تا بره تو و مدام هم هنگ می کنه....خلاصه یه چیز عجیب و غربیه که من توصیه می کنم اصلا اینها رو نخرید...بله این ها چون علاوه بر این دی وی دی هایی که روش عکس مزدک میرزایی بود و نوشته بود با گزارش مزدک و یا خیابانی و.... هم تو بازار بود:wacko:

خلاصه بهترین کار اینه که صبر کرد و دید که pes 2008 که قطعا ارجینال و محصول konami هست نیاز ها رو براورده می کنه یا نه و اگر نکرد بعدا رفت به سراغ این نسخه های عجیب و چرت;)

هرکی درمورد این بازی winnig اطلاعاتی داره لطفا بگه....چون من خودمم حسابی گیج شدم:wacko::blink:

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
http://en.wikipedia.org/wiki/Pro_Evolution_Soccer_2008#_note-konaminew

تو این لینک تمام تیمهایی که تو pes 2008 هستن رو نوشته...همچنین تمام ورزشگاهها رو هم زده....اما متاسفانه ورزشگاهها برای ps2 فقط 24 تا هستن و خبری از آلیانز ارنا مونیخ و.... نیست:(

عجیب اینجاست که تو این دی وی دی آشغالی که من خریدم الیانز رو داشت و خیلی هم زیبا در آورده بود...یعنی ممکنه این کار ایران باشه؟؟؟؟ من که خیلی گیج شدم:wacko:

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
امیدوارم تو نسخه های next gen حداقل قابلیتهای directx9 شامل تواناییهای گرافیکی بازی باشه والبته پشتیبانی از وضوحهای بومی برای مانیتور/tv های wide...

ebinem173

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این بازی دیشب توی اینترنت پخش شده کی میدونه از کجا میشه تهیه کرد؟

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37

m_ab

Registered User
لایک‌ها
0
درسته! بالاخره اومد. :D :happy:

اکثر شرکت های ایرانی این بازیو دادن بیرون! حالا میتونید به راحتی این بازیو برید و بخرید. مثلا از اینجا

البته من هنوز وقت نکردم برم بخرم

slipknot_james

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من فقط یک بارpes6 رو بازی کردم . هرچقدر گشتم نتونستم چلسی رو پیدا کنم .
حالا تو این نسخه هم چلسی توش نیست؟
من نمیفهمم تو گیمی مثل فوتبال تیمی مثل چلسی نباشه به چه دردی میخوره؟

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
تیم چلسی هستش فقط اسمش فرق می کنه اون هم به این دلیل که حتما اجازه استفاده از نام چلسی رو ندادن. شما اگه خوب بگردی از رویه بازیکنان و رنگ لباس چلسی رو می تونی پیدا کنی.

slipknot_james

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تیم چلسی هستش فقط اسمش فرق می کنه اون هم به این دلیل که حتما اجازه استفاده از نام چلسی رو ندادن. شما اگه خوب بگردی از رویه بازیکنان و رنگ لباس چلسی رو می تونی پیدا کنی.

خوب چرا فیفا همه ی تیم ها رو داره؟
این همه بازی خفن میسازن هیچ کدوم از شرکت های بازی سازی عرضه ساختن یه فوتبال درست و حسابی رو ندارن.
فیفا گرافیک نداره ، pes تیم نداره. فیفا گیم پلی درست و حسابی نداره،pes ... نداره.
حالا این بازی اومده؟
اولین پست نوشته october 26 عرضه میشه پس چه جوری اومده؟

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
خوب چرا فیفا همه ی تیم ها رو داره؟
این همه بازی خفن میسازن هیچ کدوم از شرکت های بازی سازی عرضه ساختن یه فوتبال درست و حسابی رو ندارن.
فیفا گرافیک نداره ، pes تیم نداره. فیفا گیم پلی درست و حسابی نداره،pes ... نداره.
حالا این بازی اومده؟
اولین پست نوشته october 26 عرضه میشه پس چه جوری اومده؟

ایرانه دیگه......winning 12 هم اومده چه برسه به pes 2008:wacko:

فکر کنم اینا می رن جلو جلو نسخه های دمو و extras رو دانلود می کنن و خودشون تو بازی یه سری تغییرات میدن(اضافه کردن صدای مزدک) و بعد هم یه دی وی دی آشغال که 100 درصد پر از عیب و ایراد است رو می دن بیرون.....

من یکی که تا 2 هفته بعد از تاریخ انتشار هیچی نمی خرم....مگه داستان god of war 2 رو به یاد نمیارید:(

slipknot_james

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
فکر کنم آمریکا عرضه شده .
من که تا 1 هفته دیگه این بازی رو نمیگیرم.

vorojax

Registered User
لایک‌ها
48
سلام.
Pero نسخه اصليش اومده خيالتون تخت باشه من خودم گرفتم تابلو اصله شك نكنيم.
هم از حجمش معلومه و خلاصه يسري امكنات كه تو قبليا نبود.
فقط نمي دونم چرا از بازيكنا يه خط زده بيرون!
يحتمل مشكل از سيستم منه.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
فرقش با فيفا چيه؟
اينطوري كه ميگيد فيفا خيلي بهتره تا اين؟:blink:
يكي بياد مزيت وبدي هاش نسبت به فيفا بگه
وقتي اينهمه تيم ملي كم داره وباشگاهي هم كم داره بعد چطوري بايد طرفدار داشته باشه؟!!!!!!!!:blink:
و رم بالايي ميخواد

بالا