برگزیده های پرشین تولز

توزیع شماره تلفن برای ارسال انرژی مثبت!

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
توزیع شماره تلفن برای ارسال انرژی مثبت! !
در این گروه هر کسی به مشکلات بخش های ویژه ای از جامعه کمک می کند و من با توانایی که در مورد انرژی روحی به من نائل شده است، با ارسال انرژی مثبت، دیگران را درمان و یاری می‌کنم.
به گزارش شیعه نیوز به نقل از جهان، یک زن به نام فرشته در چند ماه اخیر، شماره‌ تلفن همراه خود را در برخی از محلات جنوبی تهران توزیع کرده است و خواستار تماس مردم با این شماره برای رفع مشکلات روحی و روانی‌شان شده است.
این شخص به کسانی که با وی در تماس بوده و مشتریان وی به حساب می‌آیند، گفته است که برای بیماران روحی و افرادی که با مشکلاتی مواجه شده‌‌اند، انرژی مثبت ارسال می‌کند!
بر اساس این گزارش، شماره تلفن وی در محلات نازی آباد و یاغچی آباد دست به دست می‌شود.
این زن خود را عضو گروهی معرفی کرده که خدا برای درمان و کمک به مردم انتخاب کرده است و می گوید: در این گروه هر کسی به مشکلات بخش های ویژه ای از جامعه کمک می کند و من با توانایی که در مورد انرژی روحی به من نائل شده است، با ارسال انرژی مثبت، دیگران را درمان و یاری می‌کنم.
وی در پاسخ به یک تماس تلفنی درباره چگونگی ارسال این نوع انرژی و وضعیت روحی خودش گفت: در حال حاضر مشغول به برنامه هایی برای پیش‌گویی آینده هستم! و ادامه داد که انرژی مثبت کارآمد خود را پس از قطع تماس تلفنی برای تماس گیرنده ارسال می کند.

منبع؟ پیک ایران

Radian

Registered User
لایک‌ها
0
FREEDOM city............ PPC : HTC Touch HD ......
این چیزها که وجود داره ... منم به چشم خودم دیدم ، و با افراد در تماس مستقیم بودم ...

امااااا !!!!

یک ضرب المثل در مورد این افراد هست :

این بی خبران در طلبش مدعیانند ... آن را که خبر شد خبری باز نیامد ...

اگر میخواین این افراد رو پیدا کنین ! باید سالها جستجو کنین !!!! نه تو کوچه و خیابون و روزنامه !

که اگه اینکارو نکنین میرسین به یه شیادی مثله ع.الف ( خدا بیامرزه بابای رادان رو )

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
به قول ناپلون بناپارت :
تنها چیزی که حد و حدود نداره خریت است.

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
اینشتین هم بود که فکر کنم گفته دو چیز حد و اندازه نداره یکی بزرگی جهان هستی و یکی حماقت انسانها که در مورد اول زیاد مطمئن نیستم :D

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
بالا