برگزیده های پرشین تولز

چند پیشنهاد برای ارتقا کیفیت فروم و جلوگیری از هرج و مرج!

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
سلام به همه دوستان. من یه پیشنهاد . چند تا تذکر داشتم که تو تاپیک مربوطه تذکر ها رو مطرح کردم ولی ترتیب اثر

داده نشد و لازم شد که تاپیک جدید باز کنم.

همتون میدونید که چند وقتی هست که بی جهت و یا به قصد خراب کردن دیگران یه سری توهین ها رواج شده و هر روز

هم این توهین ها مثل آب خوردن برای بعضی ها آسونتر میشه.

من یه پیشنهاد دارم که تو موارد این چنینی دست مدیر ها رو باز بذارید تا جلوی این کارها زودتر گرفته بشه. چطور ؟ عرض میکنم.

وقتی یک نفر خلاف مقررات رفتار میکنه و بد ریپورت داده میشه باید منتظر موند تا مدیر ارشد یا کسی دیگه پیگیری کنه

و تو این مدت هم n تا پست بی مربوط و توهین آمیز رد و بدل میشه.

یه کار خیلی ساده میتونید انجام بدید. یه هک هست بنام Ban from Thread که برای همین کار نوشته شده.

هرکسی در یه تاپیک خلاف کنه، میشی موقتا یا برای همیشه اونو نسبت به اون تاپیک بن کرد.

فکر کنم اینجور سرعت عمل مدیرها هم بالاتر بره و جلوی قسمت زیادی از این بدگویی ها گرفته میشه.

من اینجا این هک رو برای یکی از دوستان معرفی کردم. لینک اصلی هم اینه :

http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=158445

نظر شما چیه دوستان ؟

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
و اما تذکرها برای رفع اشکالات فروم :

اسم فرومهایی مانند : php-Nuke,phpBB,vBulletin IPB و خیلی ساب فروم های دیگه توی Forum Jump دیده نمیشه!

لطفا به مدیر ارشد منتقل کنید برسی کنه.

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
چرا به این کار میگین هک؟؟!

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
دست زدن تو اصل برنامه پیشنهاد نمیشه و مشکل هست. ممکنه که شما بخوایید یه قابلیت به سیستم فروم
اضافه کنید(Add on). برنامه هایی که برای Vbulletine ارائه شدن و این کارها رو انجام میدن به هک و مد Modification
معروف شدن.

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
همین ! خیلی ممنون از استقبال آقایون مدیر...

اینجوری کم توجهی میکنید که وضع فروم این شده.فکر میکردم نظری چیزی داشته باشید ...

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
سلام به همه دوستان. من یه پیشنهاد . چند تا تذکر داشتم که تو تاپیک مربوطه تذکر ها رو مطرح کردم ولی ترتیب اثر

همتون میدونید که چند وقتی هست که بی جهت و یا به قصد خراب کردن دیگران یه سری توهین ها رواج شده و هر روز

من یه پیشنهاد دارم که تو موارد این چنینی دست مدیر ها رو باز بذارید تا جلوی این کارها زودتر گرفته بشه. چطور ؟ عرض میکنم.

وقتی یک نفر خلاف مقررات رفتار میکنه و بد ریپورت داده میشه باید منتظر موند تا مدیر ارشد یا کسی دیگه پیگیری کنه

یه کار خیلی ساده میتونید انجام بدید. یه هک هست بنام Ban from Thread که برای همین کار نوشته شده.

هرکسی در یه تاپیک خلاف کنه، میشی موقتا یا برای همیشه اونو نسبت به اون تاپیک بن کرد.

فکر کنم اینجور سرعت عمل مدیرها هم بالاتر بره و جلوی قسمت زیادی از این بدگویی ها گرفته میشه.

نظر شما چیه دوستان ؟
ایده خوبیه . من با این مورد کاملا موافقم.

با تشکر از neo2

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
یه هک هست بنام Ban from Thread که برای همین کار نوشته شده.
نظر شما چیه دوستان ؟
دستت درد نکنه! :)
من این هک رو ندیده بودم، به نظرم 100% به درد گفتگو آزاد پی تی میخورد :happy:

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34

نظر شما چیه دوستان ؟
کارت زرد و قرمز به عنوان اخطار هست. بن هم هست. گمونم کفایت بکنه برای کنترل فروم.
در هر صورت اگه بن کردن مشکلی رو حل میکرد ما الان دیگه مشکلی نداشتیم !!

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
کارت زرد و قرمز به عنوان اخطار هست. بن هم هست. گمونم کفایت بکنه برای کنترل فروم.

با این هک کار مدیرا خیلی راحت تر میشه. هرکسی که نظم تاپیک رو به هم بزنه یا شروع کنه به اسپم زدن برای زیاد

کردن پست هاش، راحت فقط از اون تاپیک بن میشه.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
با این هک کار مدیرا خیلی راحت تر میشه. هرکسی که نظم تاپیک رو به هم بزنه یا شروع کنه به اسپم زدن برای زیاد

کردن پست هاش، راحت فقط از اون تاپیک بن میشه.
و به راحتی میره سر یه تاپیک دیگه !!

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2

همین که شاهد گفت!;)

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
تو این فروم که غیر بخش آزاد جایی زیاد اسپم نمیشه .
اسپمرهای فروم هم که آشنان . اکثرشون قدیمین . :happy:

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
و به راحتی میره سر یه تاپیک دیگه !!

پس بن اصلی به چه دردی میخوره ؟ واسه همین کار گذاشتنش دیگه که اگه رفت سر تاپیک دیگه اونجا اساسی حالشو بگیرن.

خوبی این چیزی که گفتم اینه که طرف دیگه بیخیال اون تاپیک میشه و اگه هم نشه نمیتونه کاری بکنه.

و همین موضوع باعث میشه که زودتر طرف خودشو نشون بده، و دیگه نمیتونه زیر زیرکی بره و پست های بقیه رو خراب کنه.

فوری معلوم میشه که چند مرده حلاجه و میشه زودتر تصمیم گرفت که بن کلی بشه یا نه.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
ببین همینجوریش هم تاثیر کارت زرد و قرمز از بین رفته ... اونقدر کارت زرد و قرمز جدیدا پرت و پرت داده میشه که به یه امر روتین و کاملا معمولی تبدیل شده !! نمونه ش هم سخن گهر بار (دی) شایان !! که بهش گفتیم اگه تو موارد کوچیک بتونی به کاربرها اخطار شفاهی بدی بازدهی بهتری داره نسبت به کارت زرد ... که فرمودند زککی ! اگه بخوام پی ام بدم که دیگه کارت زرد و قرمز به چه درد میخوره؟؟
الانم وضعیت همین شده ! کارت زرد و قرمز دیگه اون اثری که باید داشته باشن رو ندارن .. همش هم بخاطر این بوده که این ابزار همیشه در اختیار مدیران بوده و بدون ملاحظه ازش استفاده میشده .. نمونش کارت قرمز های 5 امتیازی که بخاطر امضای غیر مجاز داده میشد .. بدون تذکر و ادیت !!

الانم با نصب این پلاگین ممکنه همین اتفاق برای بن یوزر پیش بیاد. دیگه بن کردن رو تبدیل به یه کار روتین نکنید جون مادرتون ! که اگه قبح بن کردن هم بریزه دیگه باید به فکر یه راه دیگه برای کنترل فروم بود !

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
بن شدن فقط واسه کاربرای قدیمی می تونه موثر باشه . وگرنه یوزری که تازه جوین شده خوب بن بشه ! که چی ؟ 1 دقیقه کار داره تا دوباره به ته آیدی قبلیش1 اضافه کنه و لوگین کنه ! مثلا بشه PIRMARD1 . بعدش هم بیاد زبون درازی :D

اگه ایمیل فعالسازی اکانت حداقل 6 ساعت بعد از درخواست ارسال بشه خیلی بهتره . کلی از مشکلات حل میشه :rolleyes:

دیگه هم یه یوزر هر شب نمیاد یه اکانت بسازه بیاد توی تاپیک من شبی یه اکانت تست وی پی ان بگیره :lol::lol:
نصفه یوزرهایی که میان از من وی پی ان تست میگیرین اینجورین، هیشکدومشون هم تا حالا پولی نریختن به حسابم و خرید نکردن ! یعنی کار یه نفره که تندتند اکانت وی پی ان میگیره و وقتی که اکانت اکسپایر میشه دوباره تو پی تی جوین میشه . تو پنل دیدم اینو ...

بالا