برگزیده های پرشین تولز

دانلود از rapidshare با حداکثر سرعت

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
امروز اتفاقا نرم افزاری پیدا کردم :cool:. که بصورت مستقیم از رپید شیر دانلود می کنه اونم با حداکثر سرعت و بدون معطلی خودم آزمایش کردم روی شبکه لن ما با سرعت 250 کیلو دانلود کرد . چیز بدی نیست شما هم ببینید چطوره .:D

اینم لینک :
http://swapfile.ru/files/53736183674158431/Rapidshare_Direct_Download.rar

power DDL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خوبه

ولي خيلي از اين نرم افزار ها هستن كه پشت پردشون باز هم اكانته رپيده

miss univers

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امروز اتفاقا نرم افزاری پیدا کردم :cool:. که بصورت مستقیم از رپید شیر دانلود می کنه اونم با حداکثر سرعت و بدون معطلی خودم آزمایش کردم روی شبکه لن ما با سرعت 250 کیلو دانلود کرد . چیز بدی نیست شما هم ببینید چطوره .:D

اینم لینک :
http://swapfile.ru/files/53736183674158431/Rapidshare_Direct_Download.rar

من که همیشه با رپید شیر مشکل داشتم !!! از این سایت متنفرم :hmm:
این نرم افزاری رو هم که شما گذاشتید رو نمیتونم داونلود کنم ، یعنی نمیدونم چرا داونلود واسه من شروع نمیشه :blink: گفتم امتحان کنم ، اگر اینجور که شما نوشتید سرعت داونلودش باشه فوق العاده اس !!!!

amin.ypro

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان لینکشو دوباره میگذارم . هر کس میخواهد دانلود کنه . واقعا کار می کنه توپپپ حتی از rapidshare.de هم میشه دانلود کرد.

Download

miss univers

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی امین جان ، ممنون که دوباره لینک رو گذاشتی ، منم داونلود کردم و گذاشتم داونلود بشه ، مثلا برای من داره با سرعت 1024 :eek: داونلود میکنه که البته ظاهرا یه جورایی یکم مجازیه چون به همون نسبتی داونلود میکنه که من معمولی داونلود میکنم ولی داونلود منیجر فوق العاده ای ، عالیه :)
مرسی از Bishtar عزیز که معرفی کرد و همینطور شما امین جان که مجددا لینک رو برای داونلود گذاشتی ... مرسی

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
آقا امروز دیگه نتونستم با این نرم افزار کار کنم فکر کنم مشکل داشته باشه . کسی با مشکل روبرو شده ؟

Imans62

Registered User
لایک‌ها
0
من فايلهاي رو كه باهاش دانلود مي كنم نمي تونم باز كنم
واسه شما هم اينجوري شده ؟؟؟؟

بالا