برگزیده های پرشین تولز

رمز موفقیت

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
ادمای موفق چه خصوصیاتی دارند؟ نگید که فقط خیلی پشتکار دارن یا خیلی تیزهوشن
منظورم بیشتر موفقیت شغلی و تحصیلی ومالی
موفقیت اجتماعی چه خصوصیاتی لازم داره؟

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
HICH ADAME MOFAGAI INJA NIST?

611

Registered User
لایک‌ها
0
موفقیت اجتماعی =خوش تیپ بودن + اطلاعات عمومی
موفقیت شغلی یا تحصیلی یا مالی = مدیریت زمان + نو آوری +ریسک

ولی کلا مهم نیست چی هستی ، مهم این هست که خودتو چجوری به دیگران عرضه می کنی .

اینکه می گن فلانی آدم موفقی هست ، یه چیز نسبی هست ، شما میتونی یه کارمند موفق باشی و یا یه مدیر ناموفق که بر میگرده به برداشت دیگران از تو و اینکه شما چطور خودت رو نشون میدی.

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
شما واقعیت و منکر میشی , بعد دنبال دلیل میگردی !؟

ادمای موفق چه خصوصیاتی دارند؟ نگید که فقط خیلی پشتکار دارن یا خیلی تیزهوشن

aglabe adamaye movafag husheshun shun motovasate bagie fagat baraye tojihe namovafgiate khodeshun

az oona ye nabege misazan

poshtkaram moheme vali kafi nis kharkhunaye ziadi didam ke be khatere ravaeshe ghalateshun be hich natije ei naresidan
vagti migam fagat ina nis yani man ina ro gabul daram va ina lazeme vali kafi nis
yad begirim yekam fekr konim aval bad harf bezanim;)

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
خوب تو برای ساختن یک خونه , نیاز به چه چیز هایی داری !؟

1- هدف
2- نقشه
3- مصالح
4-پشتکار
5-مدیریت ( زمان - هزینه )

Luxor

Registered User
لایک‌ها
22
پس ما ها هیچ کدوم موفق نیستیم.

slider_teehee.gif

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
پس ما ها هیچ کدوم موفق نیستیم.

خوب در واقع این شوخی نیست ...

موفقیت نسبی هست , یکی توقعات فوق العاده ای داره و برای رسیدن اون باید مدت ها تلاش و برنامه ریزی کنه و ممکنه هیچ وقت نرسه و این یعنی اینکه این انسان واقعا موفق نیست .

برای همین . توی هدف گذاری , بحث آرمان ها به وجود میاد چون وقتی شما بخوای یه خونه بسازی مجبوری هدف های تیکه تیکه شده رو تموم کنی تا به اون آرمان ( ساختن خانه ) برسی .

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
اولا بانمک خودتی.
حتما تو خیلی موفقی.
من که موفق نبودم تا این لحظه.
اما فکر کنم موفقیت درست معنی نشده اینجا.موفقیت هم مانند خوشبختی میمونه کسی نمیتونه تعریفش کنه چون همیشه از خوب خوبتر هم هست.

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
اولا بانمک خودتی.
حتما تو خیلی موفقی.
من که موفق نبودم تا این لحظه.
اما فکر کنم موفقیت درست معنی نشده اینجا.موفقیت هم مانند خوشبختی میمونه کسی نمیتونه تعریفش کنه چون همیشه از خوب خوبتر هم هست.
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
mane badbakhto movagiat? age movafag budam mimadam az shmaha beporsam ke adamaye movafag che jurian?
manzure man movagiate mali o shogli bud kesaie ke madrake bala daran ya daramade khubi daran nesbi inja mani nemide pas l bahso napichunid.

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
ooni ke yek shogle monaseb va ba daramade khub ke ham betune rahat zendei kone ham tafrih kone khub bokhore khub bepushe be nazare man movafage hala kari nadaram age khodesh fekr mikone movafag nist chon milyarder nist

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام؛
این دوستمون سوالهایی کردن که خیلی جالب هست؛
این دستمون انجور که از خوندن پستهای فینگلیش ایشون فهمیدم دنبال این هستند که پولدار بشن؛و همچنین مدرک تحصیلی بالایی داشته باشن؛احتمالا" همزمان و سریع هم می خوان بهش برسن؛
اما من خدمت این دستمون چند نکته می گم؛
دوست عزیز؛شما فکر می کنید با پولدار شدن و داشتن مدرک تحصیلی بالا؛مشکلاتتون حل می شه؟
آیا فکر می کنید هدف شما مدرک تحصیلی بالا و درآمد بالاست؟
آیا نیاز اصلی شما درآمد بالا و یا مدرک تحصیلی سطح بالاست؟اگر این دو مورد برآورده بشه نیاز شما برآورده می شه؟فکر نمی کنید اینها نیازهای اصلی شما نیست؟
اگر دوست داشتید به این سوالها به فارسی جواب بدید تا در صورت تمایل نکاتی که به ذهنم می رسه رو خدمتتون بگم؛
موفق باشید.

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
سلام؛
این دوستمون سوالهایی کردن که خیلی جالب هست؛
این دستمون انجور که از خوندن پستهای فینگلیش ایشون فهمیدم دنبال این هستند که پولدار بشن؛و همچنین مدرک تحصیلی بالایی داشته باشن؛احتمالا" همزمان و سریع هم می خوان بهش برسن؛
اما من خدمت این دستمون چند نکته می گم؛
دوست عزیز؛شما فکر می کنید با پولدار شدن و داشتن مدرک تحصیلی بالا؛مشکلاتتون حل می شه؟
آیا فکر می کنید هدف شما مدرک تحصیلی بالا و درآمد بالاست؟
آیا نیاز اصلی شما درآمد بالا و یا مدرک تحصیلی سطح بالاست؟اگر این دو مورد برآورده بشه نیاز شما برآورده می شه؟فکر نمی کنید اینها نیازهای اصلی شما نیست؟
اگر دوست داشتید به این سوالها به فارسی جواب بدید تا در صورت تمایل نکاتی که به ذهنم می رسه رو خدمتتون بگم؛
موفق باشید.

ببین آقا مجتبی مهم نیست که آیا این چیزا درست هست یا خیر . مهم این هست که همه اینها هدف هستند .

مثلا در هدف گذاری توی تجارت , میشینند و میگن میزان فروش شرکت در پایان 5 سال آینده باید برابر با اینقدر باشد . این یک هدف تجاری هست ( می تواند شخصی هم باشد , مثلا میزان درامد من باید سال دیگه 1 میلیون باشه )

حال اینکه اینها به مشکلات کمک می کنند یا خیر و یا اینکه مشکلات چی هستند , اصلا مهم نیست .

مدرک تحصیلی
درامد
میزان سرمایه
و این قبیل چیز ها همگی هدف هستند .

حالا هست که برای رسیدن به یک هدف باید برنامه داشت ( همان نقشه ساختمانی که گفتم ) مثلا برای رسیدن به مرز 500 هزار تومان درامد ماهیانه در یک سال می توان برنامه را به 12 تا برنامه کوچکتر تقسیم کرد . یعنی به ازای هر ماه . حالا سیستم های برنامه ریزی بنا به شخصیت و وضعیت افراد متغیر هست .

مهم این هست که بعد از طراحی نقشه , باید تلاش کرد و این است که حرف اول رو میزند .
اگر شما بهترین و ایده ال ترین هدف ها را داشته باشید و بهترین برنامه ریزی را نیز انجام داده باشید و فقط بنشینید و تلویزیون نگاه کنید که به جایی نمیرسید . اینجاست که 3 کلمه انیشین معنی پیدا می کند : کار و کار و کار

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
ببین آقا مجتبی مهم نیست که آیا این چیزا درست هست یا خیر . مهم این هست که همه اینها هدف هستند .

مثلا در هدف گذاری توی تجارت , میشینند و میگن میزان فروش شرکت در پایان 5 سال آینده باید برابر با اینقدر باشد . این یک هدف تجاری هست ( می تواند شخصی هم باشد , مثلا میزان درامد من باید سال دیگه 1 میلیون باشه )

حال اینکه اینها به مشکلات کمک می کنند یا خیر و یا اینکه مشکلات چی هستند , اصلا مهم نیست .

مدرک تحصیلی
درامد
میزان سرمایه
و این قبیل چیز ها همگی هدف هستند .

حالا هست که برای رسیدن به یک هدف باید برنامه داشت ( همان نقشه ساختمانی که گفتم ) مثلا برای رسیدن به مرز 500 هزار تومان درامد ماهیانه در یک سال می توان برنامه را به 12 تا برنامه کوچکتر تقسیم کرد . یعنی به ازای هر ماه . حالا سیستم های برنامه ریزی بنا به شخصیت و وضعیت افراد متغیر هست .

مهم این هست که بعد از طراحی نقشه , باید تلاش کرد و این است که حرف اول رو میزند .
اگر شما بهترین و ایده ال ترین هدف ها را داشته باشید و بهترین برنامه ریزی را نیز انجام داده باشید و فقط بنشینید و تلویزیون نگاه کنید که به جایی نمیرسید . اینجاست که 3 کلمه انیشین معنی پیدا می کند : کار و کار و کار
اتفاقا" من بر خلاف شما فکر می کنم به شدت مهم هستند؛مثال می زنم؛چرا فردی با داشتن بالاترین سطح تحصیلات و زندگی مرفه؛دست به خود کشی می زنه؟فکر می کنید چرا فردی که بسیار ثروتمند هست باید بیاد و بگه که برای نجات پسرش از مرگ حاضره تمام ثروتش رو هم بده،اما دریغ که دیر هست؟
اینها مثالهایی کوچیکی از اون چیزی هست که من مد نظرم هست؛بله شما درست می گید و اتفاقا" مثل یک مدیر صحبت می کنید،می گید که فلان هدف رو انتخاب کردیم باید بهش برسیم؛و این موضوع درسته
اما موضوع اینه که این دوستمون اومده اینجا و داره می گه چه راهکاری برای پولدار شدن و یا تحصیل در سطح بالا وجود داره طوری که موفقیت در این زمینه ها رو تا حد زیادی تضمین کنه؟
ایشون از وضعیت فعلی خودش راضی نیست و فکر می کنه با این موارد احتمالا" از خودش راضی تر خواهد بود،اما آیا واقعا" اینگونه هست؟
در حقیقت شما می گید بدون توجه به اهداف استراتژیک و بلند مدت و اینکه آیا اهداف کوتاه مدت در جهت رسیدن به آرمانها و اهداف غایی هست بیاد و عمل کنه و این با توجه به عمر محدود ما واقعا" زیان بار و مایوس کننده هست،
اشتباه نکنید من با این موارد مخالف نیستم و اتفاقا" خودمم هم در همین زمینه ها فعالیت می کنم،اما شما فکر می کنید فردی که می گه می خواد پولدار بشه و در بالاترین سطح تحصیل کنه،بدون اینکه به جزئیات اشاره کنه،داره در جهت هدف بزرگتر و ارضا نیاز اساس ترش گام بر می داره؟
من فکر نمی کنم .
چند نفر از ما نیازهای اساسی خودمون رو شناخته ایم؟
چند نفر از ما اهداف درست رو با توجه به شناخت نیازهامون انتخاب کرده ایم؟
اینها سوالاتی هست که پاسخ به اونها خیلی موارد رو مشخص می کنه؛البته پاسخ دقیق و تجسم از نتایج انجامش و اینکه وقتی نتایج حاصل شد در جهت اهداف غایی ما باشه؛
موفق باشید.

بالا