برگزیده های پرشین تولز

اونهائی که ماشین 50 میلیون به بالا میخرن شغلشون چیه؟

darbee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چطوری میشه به این پولداری رسید که ماشین کمری2007 یا بنز زیر پاهاشون باشه آیا دکترند یا مهندس

شما وقتی این ماشین ها رو میبیند چی بخودتون میگید؟:eek:

hooligan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آنان که غنی ترند , محتاج ترند

تائید میشه

منم خیلی با خودم فکر کردم اونایی که پولدارن از چی لذت میبرن تو زندگی ، ولی به هیچ جوابی نرسیدم :)

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
چطوری میشه به این پولداری رسید که ماشین کمری2007 یا بنز زیر پاهاشون باشه آیا دکترند یا مهندس

شما وقتی این ماشین ها رو میبیند چی بخودتون میگید؟:eek:
شغل حاج یونس فتوحی رو دارن :D

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
تائید میشه

منم خیلی با خودم فکر کردم اونایی که پولدارن از چی لذت میبرن تو زندگی ، ولی به هیچ جوابی نرسیدم :)

خوب معلومه دیگه :از چیزای بزرگتر!
ماشین 200 میلیونی==> ویلای چند صد میلیونی==> قایق تفریحی شخصی==>یه جزیره خوش اب و هوا و.......
مگه چند میلیارد تومن برای خوشی های دنیا پولیه!:eek:

hooligan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب معلومه دیگه :از چیزای بزرگتر!
ماشین 200 میلیونی==> ویلای چند صد میلیونی==> قایق تفریحی شخصی==>یه جزیره خوش اب و هوا و.......
اینا لذت داره ؟ شاید برای ماها جالب باشه ولی بعد چند روز اینا هم تکراری میشه :rolleyes:

لذت زیادی ارزش لذت رو از بین میبره
103.gif

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
اینا لذت داره ؟ شاید برای ماها جالب باشه ولی بعد چند روز اینا هم تکراری میشه :rolleyes:

103.gif

خوب همه چی همینطوره.منم وقتی یه گوشی نو میخرم تا چند روز تو کفشم تا یکی دو ماه باهاش حال میکنم تا یه سال برام عادیه ولی بعد از اون باید تحملش کنم.....:D
اونم همین .مسلما میره یه چیز باحالتر از قبلیش میخره و صد البته چیزی که اون میخره خیلی بیشتر بهش حال میده تا گوشی من!!!:D

azad az zad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کاسب و دلال و دکتر مهندس و ...
عده زیادیشونم رشوه گیر و دزد

azad az zad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر خیلی دوست داری اطلاعات آماریت قوی بشه حتی میتونی وقتی پنجره ماشینشون پایینه ازشون بپرسی شغلشون
چیه ( البته برای این کار یکم باید پوستت کلفت باشه )

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اگر خیلی دوست داری اطلاعات آماریت قوی بشه حتی میتونی وقتی پنجره ماشینشون پایینه ازشون بپرسی شغلشون
چیه ( البته برای این کار یکم باید پوستت کلفت باشه )

اينم حرفيه:lol:

gheymeh

Registered User
لایک‌ها
67
[IMG]http://khatati.com/draw.aspx?st=54221[/IMG]

103.gif

من با این حرف موافقم

همه چیز با گذشت زمان تکراری می شه . و به قول دوستمون لذت زیادی ارزش لذت رو از بین می بره ..

من که حال کردم با این جمله: لذت زیادی ارزش لذت رو از بین میبره

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
میخواید من امروز بپرسم بهتون بگم ؟
283.gif

amin_lili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان اشتباه نکنید . انسان هیچ وقت از لذت سیر نمی شه . انسان سیری ناپذیره . در ضمن هر چه قدر هم پول داشته باشی باز هم آرزوی دست نیافتنی وجود داره . برای امثال من که پول آنچنانی ندارم قایق شخصی و ویلا و سفر خارجی آرزو هست . برای اونهایی که پول دارند خیلی چیزای دیگه وجود داره . یادتون باشه آدمها هر چی بزرگتر می شن آرزوهاشون هم بزرگتر می شه . حالا این بزرگی می تونی ثروت باشه یا علم یا معرفت یا هر چیز دیگه .

اصلا بیاید یه کاری کنیم شما بگو فرضا من چقدر پولدار باشم ؟ تا من با داشتن همون پول فرضی یه آرزو کنم که نمی شه بهش رسید .

darbee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چمیدونم افراد پولدار دم و دقیقه سفر خارج میرن اصلا چرا باید فاصله طبقاتی باشه پس برای چی انقلاب شد

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
برای جیبهای مثل دشت لوتی که الان میبینی هر چه قدر خون مردم و پول میکنن میریزن توش پر نمیشه لامذهب

amin_lili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
چمیدونم افراد پولدار دم و دقیقه سفر خارج میرن اصلا چرا باید فاصله طبقاتی باشه پس برای چی انقلاب شد

آقا این سوال رو برو از همه کسانی که سن و سالشون به انقلاب می خوره بپرس . شرط می بندم می گن از شکم سیری پا شدن انقلاب کردن . هدف از انقلاب که از بین بردن فاصله طبقاتی نبود . هزارتا چیز دیگه بود . اما مسئله اینجاست که حکومت الان ما می دونه چکار کنه . مردم رو تبدیل کرده به دو دسته . یه دسته که اونقدر مشکل معیشتی دارن که دیگه جونی برای اعتراض ندارن . یه دسته هم مرفه بی درد که از خداشه اینا سرکار باشن جون داره تو این اوضاع بی سروسامون 1 قرون رو می کنه 10 تومن . بنابراین معترضی باقی نمی مونه . حالشو ببرید .

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
هرچی هستن نه دکترند نه مهندس!

hooligan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
زندگی همه ی قشنگیش به سختی هاشه :rolleyes:

// PN

این تاپیک رو هیچکس مثل شماها نمیتونست سیاسی کنه :blink: