برگزیده های پرشین تولز

FIFA 08 یا PRO Evolution Soccer 2008

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
من که خودم از طرفدارای شدید fifa 08 هستم ولی می خواستم بدونم شما کدووم رو انتخاب میکنید . دلیل انتخاب خودتون رو هم بنویسید .:cool::cool:

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
فقط و فقط pes.....دلیلش هم معلومه چون gameplay اون فوق العاده است و حرکات و واکنش های بازیکنان و دروازه بان ها فوق العاده هستن و در هر نسخه دارن بیشتر و بیشتر هم می شن....ورزشگاهها که در نسخه winning eleven فوق العاده هستن...تمام ورزشگاهها مثل آلیانز آرنا و امارات و گلزن کرشن و..... با زیبایی و جزییات فراوان درست شدن.......خلاصه به نظر من این بازی نه تنها بهترین فوتبال بلکه یکی از بهترین بازی های دنیاست...

اما اون چیزی که باعث میشه pes یا همون winning خیلی عالی تر بشه قسمت edit هست....مثلا حساب کنید یکی از بازیکنان شما وسط فصل کچل می کنه و شما دارید فیفا بازی می کنید او نوقت تکلیف چیه؟؟؟ اما pes حرفهای زیادی برای گفتن داره....از عوض کردن مدل مو و آستین لباس ها تا عوض کردن لوگوی باشگاه و نام اون و تا تغییر دادن رنگهای ساپورت کننده و توپ و.....................خلاصه این edit هم دنیای زیبایی داره:)

تنها مزیت فیفا به pes اینه که فیفا همه باشگاهه رو به صورت licence داره ولی pes تعداد کمتری رو داره...حوب اینم تو نسخه winning تا حدود بسیار زیادی حل شده و اگه یکی دوتا بازیکان و یا باشگاه و یا لباس مونده باشه هم خودمون تو قسمت edit می تونیم تغییرات لازم رو اعمال کنیم....

خلاصه فقط winning eleven :cool:

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
فقط و فقط pes.....دلیلش هم معلومه چون gameplay اون فوق العاده است و حرکات و واکنش های بازیکنان و دروازه بان ها فوق العاده هستن و در هر نسخه دارن بیشتر و بیشتر هم می شن....ورزشگاهها که در نسخه winning eleven فوق العاده هستن...تمام ورزشگاهها مثل آلیانز آرنا و امارات و گلزن کرشن و..... با زیبایی و جزییات فراوان درست شدن.......خلاصه به نظر من این بازی نه تنها بهترین فوتبال بلکه یکی از بهترین بازی های دنیاست...

اما اون چیزی که باعث میشه pes یا همون winning خیلی عالی تر بشه قسمت edit هست....مثلا حساب کنید یکی از بازیکنان شما وسط فصل کچل می کنه و شما دارید فیفا بازی می کنید او نوقت تکلیف چیه؟؟؟ اما pes حرفهای زیادی برای گفتن داره....از عوض کردن مدل مو و آستین لباس ها تا عوض کردن لوگوی باشگاه و نام اون و تا تغییر دادن رنگهای ساپورت کننده و توپ و.....................خلاصه این edit هم دنیای زیبایی داره:)

تنها مزیت فیفا به pes اینه که فیفا همه باشگاهه رو به صورت licence داره ولی pes تعداد کمتری رو داره...حوب اینم تو نسخه winning تا حدود بسیار زیادی حل شده و اگه یکی دوتا بازیکان و یا باشگاه و یا لباس مونده باشه هم خودمون تو قسمت edit می تونیم تغییرات لازم رو اعمال کنیم....

خلاصه فقط winning eleven :cool:

از اونجایی که نمی خوام تاپیک به جنجال کشیده بشه کل کل نمی کنم ولی اگه نظر منو بخوای manager mode fifa 08 رو به ادیت کردن بازی بازیکنا که تقریباً هیچ نقشی در هیجان بازی نداره ترجیح می دم یعنی همه هم همین نظر رو دارن . به هر حال FIFA 08 یه بازی جا افتاده هست و همه جای دنیا هم این بازی رو قبول دارن :cool: در ضمن این که pes مشکلات زیادی داره از جمله این که اسم های بازیکنای چند تا تیم رو خرچنگ غورباغه می نویسه و البته در نسخه wining اصلاح میشه که فکر نکنم wining اعتبار زیادی داشته باشه!!

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
از اونجایی که نمی خوام تاپیک به جنجال کشیده بشه کل کل نمی کنم ولی اگه نظر منو بخوای manager mode fifa 08 رو به ادیت کردن بازی بازیکنا که تقریباً هیچ نقشی در هیجان بازی نداره ترجیح می دم یعنی همه هم همین نظر رو دارن . به هر حال FIFA 08 یه بازی جا افتاده هست و همه جای دنیا هم این بازی رو قبول دارن :cool: در ضمن این که pes مشکلات زیادی داره از جمله این که اسم های بازیکنای چند تا تیم رو خرچنگ غورباغه می نویسه و البته در نسخه wining اصلاح میشه که فکر نکنم wining اعتبار زیادی داشته باشه!!

درسته MANAGER FIFA خیلی حال میده ولی نه به اندازه هیجان و تنوع و طراوت ناشی از حرکات بی شمار بازیکنان در زمین مسابقه.....البته درست نبودن نام بازیکنان چند تیم اون قدر هم مشکل بزرگ و زیادی نیست و میشه خیلی راحت درستش کرد....

به هر حال نظر هر کس محترم هست;)ولی من خودم هم فیفا و هم PES و هم WINNING رو و هم UEFA CHAMPIONS LEAGUE رو هر فصل همه رو با هم می خرم و مقایسه می کنم... و نظر شخصی من اینه که این نسخه جدید WINNING یعنی 12 بی رقیب هست...شما هم بخریدش و یه مقایسه ای بکنید...مطمئنا لذت خواهید برد(حتی با وجود علاقه به فیفا 2008)

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من فیفا رو علی رقم مشکلات زیادی که داره ، میپسندمش.
البته خیلی از مشکلاتش در نسخه ی جدیدش کاملاً برطرف شده ، گیم پلی اون هم خیلی خوب شده.
گرافیکش هم انصافاً بد نیست.
منجر مود خیلی قوی داره!
دیگر مزیتش اینه که بر خلاف pes که فقط یه سری محدود از تیمها و لیگ ها رو داره ، فیفا تقریباً لیگ هاش کامله و اصلاً قابل مقایسه با pes نیست.
همه ی اینها به کنار ، مزیت مهم دیگش اینه که برخلاف PES ،میشه آنلاین هم فیفا بازی کرد.
جذابیت و سادگی فیفا ، هم باعث شده که هواداران این بازی خیلی بیشتر از PES باشه.
لیگ هایی که EASPORTS و سایر شرکت ها برای بازی فیفا اجرا میکنند ، باعث شده رسمیت خاصی به این بازی بدند.
امکانات EASPORTS با KONAMI قابل قیاس نیست ولی KONAMI هم با PES به موفقیت خوبی رسیده و واقعاً گرافیک و اجرای بازی بهتری نسبت به فیفا داره.
ولی با این تفاسیر ، و ویژگی های مهمی که فیفا نسبت به PES داره من فیفا رو میپسندم و باهاش خیلی راحتم.

aiat_gamer

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4
یه گزینه هیچکدام هم اضافه کنید چون من اصلا از فوتبال خوشم نمی یاد.اخرین فوتبالی که براش وقت گذاشتم 98 بود!!

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
یه گزینه هیچکدام هم اضافه کنید چون من اصلا از فوتبال خوشم نمی یاد.اخرین فوتبالی که براش وقت گذاشتم 98 بود!!

این قسمت برای کسانی هست که میخوان نظر بدن (هیچکدام همون هست که شما نظر ندی)

در مورد فیفا هم باید این رو بگم که لطف کنید الکی از اون تعریف نکنید. تیم های زیادش به چه درد میخوره؟ چهره های بازیکن ها هم که همیشه الکی بوده به جز بازیکن های معروف

شما ایرانی هستید و باید از PES دفاع کنید چرا که تیم ملی ایران رو چندین سال هست که داره اما فیفا رو هر بار که میگیریم میبینیم ایران رو اضافه نکرده . این بار چه بهونه ای داره ؟ ما که جام جهانی هم رفتیم

اون وقت طرفداران فیفا میگن این همه تیم داره

حالا گذشته از این حرفها فیفا برای پی سی هیچ وقت خوب نبوده من خودم رو کنسول قبولش دارم اما نه به اندازه ساکر . PES رو آدم بازی میکنه لذت میبره هم از گرافیک هم از گیم پلی . Option های PES خیلی بهتره از فیفا هست. چهره بازیکن ها خیلی طبیعی تر هست . حتی داور و کمک داور هم به کیفیت بازی کمک میکنه . پرچم زدن کمک داور و دستور به ادامه بازی از سوی داور خیلی عالی شده.
به هر حال درصد بیشتر مردم توی ایران PES رو میپسندن چون توی این ده سال خیلی پیشرفت نشون داده

زنده باد KONAMI

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
شما ایرانی هستید و باید از PES دفاع کنید چرا که تیم ملی ایران رو چندین سال هست که داره اما فیفا رو هر بار که میگیریم میبینیم ایران رو اضافه نکرده . این بار چه بهونه ای داره ؟ ما که جام جهانی هم رفتیم

اد KONAMI

eee
يعني ايران رو داره؟
مشكل اصلي همينه ديگه تيم ملي كمي داره وباشگاه كمه

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
البته هر کدومشون یه خصوصیات بارزی دارن که من هر دوتاش رو ترجیح میدم بازی کنم. فیفا تویه بخش manger خیلی خوبه. آهنگهایی که برای هر نسخه اش انتخاب میکنه عالیه. بازی آنلاینش هم که حرف نداره ولی PES از لحاظ بازی، تاکتیک بازی و کلا واقعیتر بودن خیلی سرتر از فیفا هستش و کیفی رو که PES به هنگام چند نفره بازی کردن داره فیفا نمی‌تونه داشته باشه. در ضمن درسته اکثر تیمها با اسم اصلیشون تویه بازی نیستن ولی خوب این مسئله اهمیت زیادی نداره و تیمهای معادلی با اسم دیگه وجود داره که دقیقا بازیکناش همونن ولی چون به نظر میرسه نتونستن اجازه حضور تیمی رو بگیرن این طور رفتار کردن.

من ترجیح میدم هردوتاش رو بازی کنم ولی اگه روزی بخوان که فقط یکیشون رو انتخاب کنم PES گزینه اوله.

Mamylo

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
10
eee
يعني ايران رو داره؟
جداً شما نمي دونستي؟!
الان 2 ساله كه PES رو ترجيح دادم. يكي از زيباترين امكاناتش امكانات بازي فوق العاده و حركتهاي طبيعي بازيكناس. مثلاً:
1- وقتي توپ بره به اوت و يه بازيكن نزديكشو تكل كني بيرون خط توپو مي زنه.
2- زيباترين كار توي PES به نظر من: وقتي گل آفسايد مي زني خوشحالي مي كني و بعد يهو نشون ميده آفسايده و اين هيجانش به نظر من به كل فيفا مي ارزه.
البته هنوز 08 رو نديدم.

m_ab

Registered User
لایک‌ها
0
من هر دوتاشو بازی میکنم، :)

فیفارو واسه مود های بازی و کامل بودن تیم هاش و Pes رو واسه گیم پلی و کل کل بیشتر! :p :cool: ( ولی در کل Pes رو بیشتر )

slipknot_james

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چند ساله دارم فیفا بازی میکنم و هیج وقت اعتراضی نداشتم . امسال من کلی پول بابت کامپیوترم دادم و یه سیستم قوی گرفتم. ولی وقتی فهمیدم fifa08 نسخه کامپیوتر next-gen نیست با خودم عهد بستم که دیگه هیچ وقت fifa بازی نکنم.
pes2008 هم بهترین گیم فوتبالیه که تاحالا تو عمرم بازی کردم.

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
من فیفا رو علی رقم مشکلات زیادی که داره ، میپسندمش.
البته خیلی از مشکلاتش در نسخه ی جدیدش کاملاً برطرف شده ، گیم پلی اون هم خیلی خوب شده.
گرافیکش هم انصافاً بد نیست.
منجر مود خیلی قوی داره!
دیگر مزیتش اینه که بر خلاف pes که فقط یه سری محدود از تیمها و لیگ ها رو داره ، فیفا تقریباً لیگ هاش کامله و اصلاً قابل مقایسه با pes نیست.
همه ی اینها به کنار ، مزیت مهم دیگش اینه که برخلاف PES ،میشه آنلاین هم فیفا بازی کرد.
جذابیت و سادگی فیفا ، هم باعث شده که هواداران این بازی خیلی بیشتر از PES باشه.
لیگ هایی که EASPORTS و سایر شرکت ها برای بازی فیفا اجرا میکنند ، باعث شده رسمیت خاصی به این بازی بدند.
امکانات EASPORTS با KONAMI قابل قیاس نیست ولی KONAMI هم با PES به موفقیت خوبی رسیده و واقعاً گرافیک و اجرای بازی بهتری نسبت به فیفا داره.
ولی با این تفاسیر ، و ویژگی های مهمی که فیفا نسبت به PES داره من فیفا رو میپسندم و باهاش خیلی راحتم.

easports عزیز مشکل لیگ ها و تیم ها تو نسخه winning کاملا حل شده...نه تنها حل شده بلکه غوغا کرده...

لیگ هایی مثل جام یوفا و لیگ قهرمانان اروپا و تمام جام های حذفی کشورهای مختلف و حتی جام جهانی و جام ملت های اروپا و کوپا آمه ریکا و بوندس لیگا و لیگ برتر و سری آ و لا لیگا و لیگ فرانسه و........اضافه شده..فقط نامش چرت و پرت هست...مثلا champions league رو نوشته europa master league که خیلی راحت شما می تنید تو قسمت edit اسم همه رو درست کنید...البته لوگوی رقابت ها درسته و کاملا معلومه;)در هر رقابتی توپ و تبلیغات کنار زمین فرق داره...مثلا اگه با بایرن در بوندس بازی کنید تبلغات کیکر رو می بینید و در لیگ قهرمانان تبلیغات مخصوص خودش و در جام یوفا تبلیغات مخصوص خودش و.....نحوه نوشتن نام بازیکنان هم فرق داره...مثلا در جام باشگاههای اروپا نام ها و اطلاعات بازی رو به همون رنگ آبی معروف و به همراه ستاره(لوگوی) این جام نشون میده و در بقیه رقابت ها این ها با هم فرق داره:happy:

در مورد فیفا هم باید این رو بگم که لطف کنید الکی از اون تعریف نکنید. تیم های زیادش به چه درد میخوره؟ چهره های بازیکن ها هم که همیشه الکی بوده به جز بازیکن های معروف....

اون وقت طرفداران فیفا میگن این همه تیم داره

حالا گذشته از این حرفها فیفا برای پی سی هیچ وقت خوب نبوده من خودم رو کنسول قبولش دارم اما نه به اندازه ساکر . PES رو آدم بازی میکنه لذت میبره هم از گرافیک هم از گیم پلی . Option های PES خیلی بهتره از فیفا هست. چهره بازیکن ها خیلی طبیعی تر هست . حتی داور و کمک داور هم به کیفیت بازی کمک میکنه . پرچم زدن کمک داور و دستور به ادامه بازی از سوی داور خیلی عالی شده.
به هر حال درصد بیشتر مردم توی ایران PES رو میپسندن چون توی این ده سال خیلی پیشرفت نشون داده

زنده باد KONAMI

چهره های بازیکنان معروف هم واقعا در نسخه 2008 روی هر کنسولی که من دیدم بد بوده...مثلا چهره تونی و یا ریبری و یا بالاک و یا چک و یا هارگریوز و..... اصلا شبیه نیست در حالی که در pes خیلی بهتره و تقریبا مو نمی زنه(البته winning هم ایراداتی داره ولی کمتره)....البته باید خودمون edit کنیم:(

eee
يعني ايران رو داره؟

تیم ملی و باشگاهی کم که نداره هیچ زیاد هم داره....مثلا ایران و عربستان و خیلی تیم های دیگه از آسیا رو داره....تمام 5 لیگ برتر اروپا رو هم همه تیم هاشون رو داره....البته لیگ هلند رو هم کامل داره..از بقیه لیگ ها فقط مهم ها رو داره...مثلا از ترکیه گالا و فنر و یا از روسیه اسپارتاگ و لوکوموتیو و از اسکاتلند سلتیک و......

در ضمن درسته اکثر تیمها با اسم اصلیشون تویه بازی نیستن ولی خوب این مسئله اهمیت زیادی نداره و تیمهای معادلی با اسم دیگه وجود داره که دقیقا بازیکناش همونن ولی چون به نظر میرسه نتونستن اجازه حضور تیمی رو بگیرن این طور رفتار کردن.

بله درسته....تازه در این موارد هم edit چاره سازه:happy:

جداً شما نمي دونستي؟!
الان 2 ساله كه PES رو ترجيح دادم. يكي از زيباترين امكاناتش امكانات بازي فوق العاده و حركتهاي طبيعي بازيكناس. مثلاً:
1- وقتي توپ بره به اوت و يه بازيكن نزديكشو تكل كني بيرون خط توپو مي زنه.
2- زيباترين كار توي PES به نظر من: وقتي گل آفسايد مي زني خوشحالي مي كني و بعد يهو نشون ميده آفسايده و اين هيجانش به نظر من به كل فيفا مي ارزه.
البته هنوز 08 رو نديدم.

مورد دوم یه موقع ها هم خلی حال گیریه....البته وقتی داری با هوش مصنوعی بازی می کنی خوب تابلو هست و خودتم یه جورایی می فهمی که آفسایده و یا سوت داور رو می شنوی...ولی وقتی چند نفرید و دارید مسابقات 4 جانبه یا بیشتر برگزار می کنید و گل می زنید تو اون همه سر و صدا هیچی متوجه نمی شید و از شدت هیجان خیل زود به شادی می پردازید و اهنگ صعود رو می خونید...ولی یهو.......:(:(:(

pes2008 هم بهترین گیم فوتبالیه که تاحالا تو عمرم بازی کردم.

دم شما گرم.....

تازه winning eleven 12 رو ندیدی...ورزشگاههایی چون آلیانز آرنا مونیخ و امارات و استفورد بریج و اولدترافورد و ..... لیگ هایی مثل جام جهانی و جام ملت ها و ...... و باشگاهها و لباس ها و توپ های فراوان و متنوع هوش از سر هر فوتبال دوستی می بره:)

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
easports عزیز مشکل لیگ ها و تیم ها تو نسخه winning کاملا حل شده...نه تنها حل شده بلکه غوغا کرده...

لیگ هایی مثل جام یوفا و لیگ قهرمانان اروپا و تمام جام های حذفی کشورهای مختلف و حتی جام جهانی و جام ملت های اروپا و کوپا آمه ریکا و بوندس لیگا و لیگ برتر و سری آ و لا لیگا و لیگ فرانسه و........اضافه شده..فقط نامش چرت و پرت هست...مثلا champions league رو نوشته europa master league که خیلی راحت شما می تنید تو قسمت edit اسم همه رو درست کنید...البته لوگوی رقابت ها درسته و کاملا معلومه;)در هر رقابتی توپ و تبلیغات کنار زمین فرق داره...مثلا اگه با بایرن در بوندس بازی کنید تبلغات کیکر رو می بینید و در لیگ قهرمانان تبلیغات مخصوص خودش و در جام یوفا تبلیغات مخصوص خودش و.....نحوه نوشتن نام بازیکنان هم فرق داره...مثلا در جام باشگاههای اروپا نام ها و اطلاعات بازی رو به همون رنگ آبی معروف و به همراه ستاره(لوگوی) این جام نشون میده و در بقیه رقابت ها این ها با هم فرق داره:happy:

چهره های بازیکنان معروف هم واقعا در نسخه 2008 روی هر کنسولی که من دیدم بد بوده...مثلا چهره تونی و یا ریبری و یا بالاک و یا چک و یا هارگریوز و..... اصلا شبیه نیست در حالی که در pes خیلی بهتره و تقریبا مو نمی زنه(البته winning هم ایراداتی داره ولی کمتره)....البته باید خودمون edit کنیم:(

تیم ملی و باشگاهی کم که نداره هیچ زیاد هم داره....مثلا ایران و عربستان و خیلی تیم های دیگه از آسیا رو داره....تمام 5 لیگ برتر اروپا رو هم همه تیم هاشون رو داره....البته لیگ هلند رو هم کامل داره..از بقیه لیگ ها فقط مهم ها رو داره...مثلا از ترکیه گالا و فنر و یا از روسیه اسپارتاگ و لوکوموتیو و از اسکاتلند سلتیک و......

بله درسته....تازه در این موارد هم edit چاره سازه:happy:

مورد دوم یه موقع ها هم خلی حال گیریه....البته وقتی داری با هوش مصنوعی بازی می کنی خوب تابلو هست و خودتم یه جورایی می فهمی که آفسایده و یا سوت داور رو می شنوی...ولی وقتی چند نفرید و دارید مسابقات 4 جانبه یا بیشتر برگزار می کنید و گل می زنید تو اون همه سر و صدا هیچی متوجه نمی شید و از شدت هیجان خیل زود به شادی می پردازید و اهنگ صعود رو می خونید...ولی یهو.......:(:(:(

دم شما گرم.....

تازه winning eleven 12 رو ندیدی...ورزشگاههایی چون آلیانز آرنا مونیخ و امارات و استفورد بریج و اولدترافورد و ..... لیگ هایی مثل جام جهانی و جام ملت ها و ...... و باشگاهها و لباس ها و توپ های فراوان و متنوع هوش از سر هر فوتبال دوستی می بره:)

تقریباً همه صحبت شما ( و طرفداران تعصبی pes ) اینه که اگه ادیت کنی چی میشه اگه ادیت نکنی چی نمیشه . اگه قرار به ادیت کردن هست شما 2 هفته دیگه صبر کنید می بینید که fifa 08 اومده که لیگ ایران هم توش داره . پس نمی تونید نسخه winning رو با 08 مقایسه کنید . اون بازی قویتر هست که کمترین نقص رو داشته باشه
. در مورد این که pes تیم ایران رو در فهرست تیم هاش قرار میده هیچ شکی نیست ولی اگه قراره علی دایی رو بنویسه علی داهو . کعبی رو بنویسه dagaka و ... که واقعا جای تمسخر داره :lol: همون بهتر که در لیستش ایران رو قرار نداره . در ضمن این که ایران رو در لیست fifa قرار بدن یا نه اصلاً به رتبه بندی فیفا و حضور در جام جهانی بستگی نداره اگه قانون کپی رایت توی ایرانی اجرا میشد و شما به جای 1700 تومن 800$ برای بازی می دادید مشاهده می کردید که تیم ملی ایران با نیم ستاره توی لیست خودنمایی می کنه .

slipknot_james

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تقریباً همه صحبت شما ( و طرفداران تعصبی pes ) اینه که اگه ادیت کنی چی میشه اگه ادیت نکنی چی نمیشه . اگه قرار به ادیت کردن هست شما 2 هفته دیگه صبر کنید می بینید که fifa 08 اومده که لیگ ایران هم توش داره . پس نمی تونید نسخه winning رو با 08 مقایسه کنید . اون بازی قویتر هست که کمترین نقص رو داشته باشه
. در مورد این که pes تیم ایران رو در فهرست تیم هاش قرار میده هیچ شکی نیست ولی اگه قراره علی دایی رو بنویسه علی داهو . کعبی رو بنویسه dagaka و ... که واقعا جای تمسخر داره :lol: همون بهتر که در لیستش ایران رو قرار نداره . در ضمن این که ایران رو در لیست fifa قرار بدن یا نه اصلاً به رتبه بندی فیفا و حضور در جام جهانی بستگی نداره اگه قانون کپی رایت توی ایرانی اجرا میشد و شما به جای 1700 تومن 800$ برای بازی می دادید مشاهده می کردید که تیم ملی ایران با نیم ستاره توی لیست خودنمایی می کنه .

ببینم چه چیزی مهمتر از گرافیک و گیم پلی یه بازیه؟
فیفا گرافیک نداره. چرا فیفا نسخه کامپیوتر Next-Gen نیست؟
فیفا هرچقدر منو بذاره ، تیم بذاره تا گرافیک و گیم پلی بازیش رو اصلاح نکنه نمیتونه با PES رقابت کنه.
من وقتی فیفا بازی میکنم و گل میزنم هیچ حسی ندارم چون اصلا برام جذابیت نداره .
لطفا اگر در مورد فیفا بحث میکنید بگید نسخه کدوم پلت فرم منظورتونه.
چون فیفا08 X360 با فیفا 08 PC زمین تا آسمون فرق داره.

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
ببینم چه چیزی مهمتر از گرافیک و گیم پلی یه بازیه؟
فیفا گرافیک نداره. چرا فیفا نسخه کامپیوتر Next-Gen نیست؟
فیفا هرچقدر منو بذاره ، تیم بذاره تا گرافیک و گیم پلی بازیش رو اصلاح نکنه نمیتونه با PES رقابت کنه.
من وقتی فیفا بازی میکنم و گل میزنم هیچ حسی ندارم چون اصلا برام جذابیت نداره .
لطفا اگر در مورد فیفا بحث میکنید بگید نسخه کدوم پلت فرم منظورتونه.
چون فیفا08 X360 با فیفا 08 PC زمین تا آسمون فرق داره.

واقعا اینو خوب اومدی....یاد نتایج 17 بر 0 به خیر...فقط توپ رو میاری کنار زمین و وانمود می کنی میخوای سانتر کنی و یهو میزنی تو سر توپ و میای تو محوطه و شوت رو تا ته نگه میداری....البته باید انالوگ رو هم یه خورده باهاش بازی کنی و وارد باشی....اون وقت چی میشه؟؟

خوب معلومه دیگه...توپ میره کنج دروازه.....بعدش هم نتیجه میشه 17 بر 0....چه تیم مقابل اماتور باشه و چه semi pro و چه world class و چه.....

در جذاب ترین حالت نتیجه کار میشه 17 بر 1 یا 17 بر 2 که اونم مثلا خودت کرمت گرفته که از بیکاری با دروازه بان بیای جلو و گل بزنی که اونا توپت رو گرفتن و زدن تو گل....:lol::lol::lol:

اما winning چی؟؟ خیلی خوب می بردی 4 بر 0 بود یا نهایتا مقابل تیم ضعیف 5 بر 0....البته در حالت top player :)

در نسخه جدید امکان نداره بتونید همچین نتایجی کسب کنید و هر چقدر هم خدا باشید 2 -3 تا بیشتر نمی تونید بزنید...من که یه بار خیلی خوب بازی کردم و شانس هم آوردم 4 بر 1 بردم..

خلاصه یه اشتباه کوچک مساویست با گل.......

در گیم پلی که اصلا شکی نیست که pes یا همون winning بهترینه....اما در نسخه اخیر که غوغایی به پا کرده همه چیز بهترینه....ورزشگاهها و تیمها و تورنومنت ها و بازیکنان و توپ ها و لباس ها و گرافیک بازی و.... طوفانند:happy:

komeil66

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
9
فیفا 08 تاپیک نداره ؟
4628.gif

توی فیفا 08 می تونید حرکات دریبل قشنگ قشنگ انجام بدید ؟
questionedf.gif

بازیکنای حریف انجام می دن ولی من هر جور ور رفتم نشد
gamer4.gif

کسی هست ؟!؟!؟"

hamedchtsz

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
من از طرفدارای پرو پا قرص Pro Evolution Soccer هستم و تعریف از خود نباشه تا حالا هیچ احدی نتونسته تو این بازی منو شکست بده
کاش میشد یه جا با دیگران رقابت کنم
بگذریم
2 تا سوال اساسی دارم
اول اینکه پارسال یه بازی اومد به نام wepes 2007 و گفتن که کونامی دیگه pes و we رو جدا بیرون نمیده و هردوشو با هم میزنه
اما ظاهرا دوباره نسخه جدید جداگانه شون اومده
من تا حالا همیشه pes خریدم و بازی کردم.حالا این we چه فرقی با پس می کنه؟

سوال بعد اینکه الان رو سیستمم همون wepes 2007 نصبه که خیلی روون هم اجرا میشه
مشخصات سیستمم اینا هست
cpu 1.7 celeron
ram 512 kingston original
vga 128 ati radeon 9250
آیا pes 2008 روی سیستمم جواب میده؟
آخرین شماره we که این دوستمون خیلی ازش تعریف کردن چی؟
آخرین we شماره 12 بوده.درسته؟

خلاصه زنده باد PES و گیم پلی فوق العاده ش
من که با این بازی همه کار می کنم
نمی دونم بازی فیفا رو هم میشه اینطوری ادیت کرد یا نه؟البته منظورم ادیت خود بازی نیست.ادیت با نرم افزار های جانبی.مثلا من چهره خودمو ساختم گذاشتم تو بازی.با واقعی مو نمیزنه. ورزشگاه می سازم.لباس می سازم.توپ . مدل مو و خلاصه همه چی
آخر حاله
فکر می کنم کسایی که با این بازی مخالفت می کنن، اکثرا این بازی رو تا حالا بازی نکردن یا خیلی کم بازی کردن و فقط چون به فیفا عادت کردن این حرفو میزنن
منم قبلا فیفا بازی می کردم و می گفتم pes بدرد نمی خوره.انصافا شماره پنجش هم افتضاح بود
اما از پس 6 واقعا قوقا کرد و هیچ فوتبالی رو دستش نیست
شما یه موقع یکی که داره بازی می کنه، تو حرکات بازیکن ها دقت کنین.خیلی طبیعیه
البته یه گلایه از pes هم داشتم اینکه سخت ترین حالتش هم آسونه و همیشه بازنده میشه
کاش بازی یه خورده سخت تر بود

/\/\ O H S E N

Registered User
لایک‌ها
292
ولي نميدونم من چرا اينقدر با فيفا حال ميكنم من هر دو تا رو بازي كردم ولي پي اي اس مصنوعي تر از فيفاست البته اين نظر منه.
منيجر مود فيفا يه طرف كل بازي پي اي اسم يه طرف . منيجر مودش خيلي خفنه مخصوصا ماله 08 كه ميشه براي تيم تمرين گذاشت و نقاط ضعف تيم رو بر طرف كرد.
بازي آنلاين فيفا خيلي عاليه.
و گرافيك و گيم پليش هم هيچي از پي اي اس كم نداره .
در ضمن كونامي از رو حسودي و كلكل با EA اومد يهو از PES6 پريدPES2008!!!! اين نشونه اينه كه كونامي يه مقلده ازEA.
در كل فيفا خيلي بازيه عالي ايه اينو من نميگم خيلي از كارشناسا و فوتباليست هاي خفن ميگن و پي اي اس فقط ميتونه با كار كردن روي كرافيك بازي نظر مردم رو جلب كنه كه اينكارو هم كرده.

slipknot_james

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ولي نميدونم من چرا اينقدر با فيفا حال ميكنم من هر دو تا رو بازي كردم ولي پي اي اس مصنوعي تر از فيفاست البته اين نظر منه.
منيجر مود فيفا يه طرف كل بازي پي اي اسم يه طرف . منيجر مودش خيلي خفنه مخصوصا ماله 08 كه ميشه براي تيم تمرين گذاشت و نقاط ضعف تيم رو بر طرف كرد.
بازي آنلاين فيفا خيلي عاليه.
و گرافيك و گيم پليش هم هيچي از پي اي اس كم نداره .
در ضمن كونامي از رو حسودي و كلكل با EA اومد يهو از PES6 پريدPES2008!!!! اين نشونه اينه كه كونامي يه مقلده ازEA.
در كل فيفا خيلي بازيه عالي ايه اينو من نميگم خيلي از كارشناسا و فوتباليست هاي خفن ميگن و پي اي اس فقط ميتونه با كار كردن روي كرافيك بازي نظر مردم رو جلب كنه كه اينكارو هم كرده.

من قبل از اینکه PES 2008 بازی کنم فیفا باز بودم ولی بعد از اینکه گرافیک PES 2008 رو دیدم نظرم عوض شد و PES باز شدم.
منیجر فیفا خیلی جالبه ولی اون هم بعد از یه مدت خسته کننده میشه چون هر چقدر هم منیجر مود خوب باشه گرافیک رو که میبینی از بازی کردن پشیمون میشی.
من که دیگه حاضر نیستم فیفا بازی کنم ، حالا شاید فیفا 09 رو بازی کردم ( اگر گرافیک next- gen باشه).
PES 2008 فیفا رو جا گذاشته. باید یه رقیب دیگه برای خودش دست و پا کنه.:D:D

بالا