برگزیده های پرشین تولز

یک پیشنهاد برای کسانی که فکر سئو برای سایتهای خود هستند !

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
سلام خدمت شما .
همانطور که احتمالا میدونید Google PR تغییر کرده و شکر خدا تحقیقات من تو ضمینه سئو جواب داده .
من این تاپیک رو برای مشورت زدم و هنوز قصد ارائه خدمات ندارم . میخوام ببینم نظر شما چیه ؟
من یک مجموعه سایت دارم که تصمیم گرفتم به گونه ای جدید ( روش خودم ) اونا رو پارک کنم . ( حدود 2 یا 3 ماه پیش این کارو انجام دادم ) و تو آپدیت جدید گوگل تمام این سایتها رنک 1 گرفتن . که البته پیشبینیه iwebtools رنک 3 و بعضی از سایتها 4 هست . ( 100% رو مرور زمان رنک بالاتر میره ) و روزی 8 تا 10 تا بازدید مستقیم از گوگل داره . ( هر کدوم از سایتها ) ( با اینکه هنوز کل صفحه ها ایندکس نشده ) .
من گفتم حالا که دارم وقت میزارم برای این کار ببینم اگر دوستان دامینی دارن که دوست دارن رنکش بالاتر بره و ارزشش بیشتر بشه بیارن جزو سایتهای من کنن . تا هم اونا سود ببرن و هم کمکی به خرجهایی که من دارم برای این سایتها میکنم بشه .

امکاناتی که در قبال اضافه کردن سایت خود میگرید :
- گرفتن لینک مستقیم از چندین هزار صفحه و 52 سایت که رنک صفحه های اول اونا بیشتر از 1 هست .
- بیشتر از 300،000 صفحه برای هر دامنه ای که به سایتها اضافه میشه .
- هاست رایگان .
- نقشه سایت برای معرفی به گوگل .
- نقشه سایت برای معرفی به یاهو .
- من قول میدم که تمام تلاشم رو برای بهتر شدن سایتها انجام بدم .
و چندین امتیاز دیگه .

تعهداتی که شما باید بدید :
- من هیچ مسئولیتی رو قبول نمیکنم و هیچ تضمینی نمیکنم شما هم هر موقع خواستید میتونید DNS دامنتون رو تغییر بدین . ولی سعی خودم رو میکنم که مجموعه سایتها رو تا اونجایی که امکان داره پیش ببرم .
- شما هیچ تغییری تو ظاهر سایت نمیتونید بدید و هیچ گونه تبلیغی نمیتونید بروی آن قرار بدید .
- ظاهر سایت همین هست و تغییر قابل توجهی نمیکند . شاید چند لینک کم یا زیاد شود .
- من اجازه قرار دادن تبلیغ روی سایت رو دارم . ( البته 1 یا حداکثر 2 بنر ) .

قیمتشم احتمالا برای 3 ماه 6-10 تومان و برای یکسال 25-35 تومان خواهد بود . برای هر سال ( البته فکر میکنم پول هاستشم نشه ... )
لطفا نظرتتون رو اعلام کنید .
یا علی

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
کسی نظری نداره ؟

khodavandbozorg

Registered User
لایک‌ها
0
لينك يكيشون رو ميدي يه نگاه بندازيم ؟‌
محتواشون از كجا مياد ؟
سايت مپ ها چه جوري توليد ميشن ؟
براي هر دامين سايت مپ جدا درست ميشه ؟

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
محتواشون از كجا مياد ؟
این هایی که ایشون گفت :)
+ پیجرنک بالاتر از 1 نداری؟!

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
سلام خدمت شما .
همانطور که احتمالا میدونید Google PR تغییر کرده و شکر خدا تحقیقات من تو ضمینه سئو جواب داده .
من این تاپیک رو برای مشورت زدم و هنوز قصد ارائه خدمات ندارم . میخوام ببینم نظر شما چیه ؟
من یک مجموعه سایت دارم که تصمیم گرفتم به گونه ای جدید ( روش خودم ) اونا رو پارک کنم . ( حدود 2 یا 3 ماه پیش این کارو انجام دادم ) و تو آپدیت جدید گوگل تمام این سایتها رنک 1 گرفتن . که البته پیشبینیه iwebtools رنک 3 و بعضی از سایتها 4 هست . ( 100% رو مرور زمان رنک بالاتر میره ) و روزی 8 تا 10 تا بازدید مستقیم از گوگل داره . ( هر کدوم از سایتها ) ( با اینکه هنوز کل صفحه ها ایندکس نشده ) .
من گفتم حالا که دارم وقت میزارم برای این کار ببینم اگر دوستان دامینی دارن که دوست دارن رنکش بالاتر بره و ارزشش بیشتر بشه بیارن جزو سایتهای من کنن . تا هم اونا سود ببرن و هم کمکی به خرجهایی که من دارم برای این سایتها میکنم بشه .

امکاناتی که در قبال اضافه کردن سایت خود میگرید :
- گرفتن لینک مستقیم از چندین هزار صفحه و 52 سایت که رنک صفحه های اول اونا بیشتر از 1 هست .
- بیشتر از 300،000 صفحه برای هر دامنه ای که به سایتها اضافه میشه .
- هاست رایگان .
- نقشه سایت برای معرفی به گوگل .
- نقشه سایت برای معرفی به یاهو .
- من قول میدم که تمام تلاشم رو برای بهتر شدن سایتها انجام بدم .
و چندین امتیاز دیگه .

تعهداتی که شما باید بدید :
- من هیچ مسئولیتی رو قبول نمیکنم و هیچ تضمینی نمیکنم شما هم هر موقع خواستید میتونید DNS دامنتون رو تغییر بدین . ولی سعی خودم رو میکنم که مجموعه سایتها رو تا اونجایی که امکان داره پیش ببرم .
- شما هیچ تغییری تو ظاهر سایت نمیتونید بدید و هیچ گونه تبلیغی نمیتونید بروی آن قرار بدید .
- ظاهر سایت همین هست و تغییر قابل توجهی نمیکند . شاید چند لینک کم یا زیاد شود .
- من اجازه قرار دادن تبلیغ روی سایت رو دارم . ( البته 1 یا حداکثر 2 بنر ) .

قیمتشم احتمالا برای 3 ماه 6-10 تومان و برای یکسال 25-35 تومان خواهد بود . برای هر سال ( البته فکر میکنم پول هاستشم نشه ... )
لطفا نظرتتون رو اعلام کنید .
یا علی
می دونی چرا یک شده! و نه بیشتر! یکی از بچه ها اینو گفت من باورم نشد، اگر یک سایت یک دفعه تویه تعداد زیادی از سایت ها معرفی شود تاثیرش خیلی کمتر تا تو یه تعداد کمتر، من برای دامنه خودم پیش امد، یکی رو تو حدود 1500 تا وب دایکتوری ثبت کردم، تاثیرش کمتر از اونی بود که توی 30 تا 40 تا ثبت کرده بودم!!

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
محتواشون از كجا مياد ؟
همینایی که تو امضام هستن .
بعنوان مثال : http://www.zvll.com

2
همه ی اطلاعات بر روی هاست خودم هستن ...

3
سایت مپ ها از پیش تولید شدن ( چون صفحات سایت عوض نمیشن سایت مپ ها ثابت هستن . البته یکسری تغییر توش داده میشه ولی کاملا اتوماتیک هست ... )

4
بله دیگه . اگر نشه که بدرد نمیخوره !!

5
چرا . من همه سایتها رو ندیدم . درست تر که بررسی کردم دیدم چندتا 3 و 2 هم دارم !!!
بعنوان مثال :
http://www.mzoj.com
http://www.yozb.com
http://www.yozv.com

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
می دونی چرا یک شده! و نه بیشتر! یکی از بچه ها اینو گفت من باورم نشد، اگر یک سایت یک دفعه تویه تعداد زیادی از سایت ها معرفی شود تاثیرش خیلی کمتر تا تو یه تعداد کمتر، من برای دامنه خودم پیش امد، یکی رو تو حدود 1500 تا وب دایکتوری ثبت کردم، تاثیرش کمتر از اونی بود که توی 30 تا 40 تا ثبت کرده بودم!!
اتفاقا من 100% مخالفم ( البته توهین نکرده باشم . منظورم با نظر شما هست )
دلیلم هم اینه .
من یکسری از سایتهام 1 ماه هست که اضافه شده و اونا یا رنک 3 گرفتن یا 2 . ولی سایتهایی که از اول تو این سیستم بودن رنکشون 1 شده . یک دامین دیگه هم دارم که یکدفعه رنکش 3 شده !! فکر میکنم مدت زمان معروفیت تو رنک تاثیر داره ( البته تو سرعت رنک گرفتن . نه مقدار رنک گرفتن . احتمال زیاد اون سایتهایی که الان رنکشون 1 هست به 3 خواهند رسید . یا شایدم بیشتر ... )
ممنون از نظرات شما .
یا علی

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23
یه سوال منم دارم:)

شما میگید سایتهاتون که رنک 1 دارند تا رنک 3 و شایدم بالاتر خواهند رسید،منظورتون اینه که این سایتها فرضا تا 6 ماه دیگه به این رنک خواهند رسید؟ یا نه مثلا تا 1 ماه 2 ماه آینده؟(با توجه به اینکه که گوگل همین 2-3 روز قبل رنک سایتها رو تغییر داده، البته اگه زمان رنک بعدی گوگل رو 6 ماه بعد در نظر بگیریم، شما زمان بعدی رنک گوگل رو چه زمانی میدونید؟ )

مرسی:)

.

khodavandbozorg

Registered User
لایک‌ها
0
همینایی که تو امضام هستن .
بعنوان مثال : http://www.zvll.com

2
همه ی اطلاعات بر روی هاست خودم هستن ...

3
سایت مپ ها از پیش تولید شدن ( چون صفحات سایت عوض نمیشن سایت مپ ها ثابت هستن . البته یکسری تغییر توش داده میشه ولی کاملا اتوماتیک هست ... )

4
بله دیگه . اگر نشه که بدرد نمیخوره !!

5
چرا . من همه سایتها رو ندیدم . درست تر که بررسی کردم دیدم چندتا 3 و 2 هم دارم !!!
بعنوان مثال :
http://www.mzoj.com
http://www.yozb.com
http://www.yozv.com
متشكرم !
منظور من از محتوا چيز ديگه اي بود.
ولي اينجور كه شما ميگيد انگار محتوا ثابت هست.

متشكرم .

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
افزايش سريع بك لينكهاي زياد رو نميدونم ولي گفته ميشه اگر سايتتان كه مثلآ امروز راه افتاده يك دفعه تعداد زيادي صفحات (حتي متني) مثلآ چند صد يا هزاران صفحه رو آپلود كنيد نسبت به سايتي كه فقط چند تا صفحه و متن داره رنك چندان زيادي نميگيريد.

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
یه سوال منم دارم:)

شما میگید سایتهاتون که رنک 1 دارند تا رنک 3 و شایدم بالاتر خواهند رسید،منظورتون اینه که این سایتها فرضا تا 6 ماه دیگه به این رنک خواهند رسید؟ یا نه مثلا تا 1 ماه 2 ماه آینده؟(با توجه به اینکه که گوگل همین 2-3 روز قبل رنک سایتها رو تغییر داده، البته اگه زمان رنک بعدی گوگل رو 6 ماه بعد در نظر بگیریم، شما زمان بعدی رنک گوگل رو چه زمانی میدونید؟ )

مرسی:)

.
اول اینکه من نمیتونم هیچ چیز رو تضمین کنم . ( یعنی در واقع هیچ کس نمیتونه چیزی رو تضمین کنه . اگرم میگه شما حرفش رو باور نکنید . چون الگوریتم گوگل چیزه الکی نیست . شاید یکدفعه فردا تمام رنک های سایت من صفر شد ( که البته این دیگه اغراق است ) . )
ولی من همچین حدسی رو میزنم .
در مورد سوال بعدتون هم باید بگم که نه 100% گوگل خارج از نوبت رنک رو اضافه نمیکنه . ( البته احتمال قوی ) و سایت من هم از این قاعده مستثنا نیست . ( در مورد اینکه حدس میزنید آپدیت بعدی گوگل کی باشه من فکر می کنم از ایندفعه مدتش کمتر بشه . البته این فقط یک حدس هست . ( چون شنیدم تو آلگوریتم تغییراتی دادند . ) )

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
افزايش سريع بك لينكهاي زياد رو نميدونم ولي گفته ميشه اگر سايتتان كه مثلآ امروز راه افتاده يك دفعه تعداد زيادي صفحات (حتي متني) مثلآ چند صد يا هزاران صفحه رو آپلود كنيد نسبت به سايتي كه فقط چند تا صفحه و متن داره رنك چندان زيادي نميگيريد.
من این رو قبول ندارم . به نظر من مدت زمان زیادی طول میکشه که ایندکس کنند . نه رنک کمتری بگیره . تازه به نظر من اگر محتوا خوب باشه رنک بهتری هم میگیره . چون به قول گوگل ما به محتوا رتبه میدیم .
ولی من خیلی تجربه ندارم تو سئو . شاید شما درست بگید .
با تشکر از همگی
یا علی

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
کسی نظر یا سوال دیگه ای نداره ؟
در ضمن اینو هم بگم . کسانی که تازه دامین ثبت میکنن . اگر دامنه خودشون رو اضافه کنند . احتمال زیاد بعد از آپدیت اول گوگل رنک 2 یا 3 رو میگیرن ( یا شایدم بیشتر ) .

به نظرتون این طرح رو عملی کنم یا نه ؟
یا علی

بالا