برگزیده های پرشین تولز

دامين ir كجا ثبت كنيم

f14

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
مي خوام يه سايت راه بندازم براي شروع دامين آي آر رو كجا ثبت كنم بهتره؟ چند تا شركت هست تو سايتشون ديدم قيمتهاي مختلف دارن اينجا قبلا ديده بودم ارزونتر بود كلا اگه راهنمايي بفرماييد ممنون ميشم
راستي كجا چك كنم براي آزاد بودن اسم؟

Motahari

Registered User
لایک‌ها
3
شما مي تونيد مستقيم از طريق سايت www.nic.ir دامنه ir رو ثبت كنيد.
ابتدا بايد يه هندل ثبت كنيد و از طريق اون هندل هرچندتا دامنه ir كه خواستيد ثبت مي‌كنيد.
بعد براي پرداخت اون از طريق پرداخت دامنه ir رو انجام ميدهند (مثل خودم) ميتونيد كار پرداخت مالي دامين رو انجام بديد.
براي چك كردن وضعيت آزاد بودن دامنه ir از اين آدرس ميتونيد چك كنيد: www.nic.ir/whois

f14

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ممنونم از راهنماييتون سايت nic.ir رو مي دونستم ولي باهاش كار نكرده بودم و توي خودش زده 12800 تومان ولي من شنيده بودم كمتر در مياد، اگه اشتباه نكنم تو همين فروم صحبت از 3 يا 4 هزار تومن بود اونا الكي بود يا اين گرون ميده؟ مثل اينكه مركزش همينجاست ولي اگه اينطوره يكم عجيبه برام چرا مركز گرونتر ميده؟

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
ممنونم از راهنماييتون سايت nic.ir رو مي دونستم ولي باهاش كار نكرده بودم و توي خودش زده 12800 تومان ولي من شنيده بودم كمتر در مياد، اگه اشتباه نكنم تو همين فروم صحبت از 3 يا 4 هزار تومن بود اونا الكي بود يا اين گرون ميده؟ مثل اينكه مركزش همينجاست ولي اگه اينطوره يكم عجيبه برام چرا مركز گرونتر ميده؟
اکثر جاها همینطور هست که نمایندگی ارزانتر از خود شرکت یا مرکز ارائه می دهد. (به دلیل تخفیفی که به نمایندگی داده میشود و ...) :)
خود ایشون (آقای مطهری) و چند نفر دیگه در این فروم همین حدود قیمت (3800 - 4500) برای شما پرداخت میکنند :blush:

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
بازهم ممنونم يه سايت پيدا كردم چند سال پيش تو اين شركت يه سايت داشتيم ازش استفاده زيادي نمي كريدم كه بدونم سرويشون چجوريه و اون دات كام بود نظرتون راجع به اين چيه گفته 77 درصد تخفيف ميده
بدون پیش پرداختش مفت نمی ارزه! ;)
ریسلرهای فعال در این فروم، بدون پیش پرداخت ارزان تر ثبت می کنند :)

f14

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
براي من كه يكي مي خوام ثبت كنم شايد 1000 تومن و 500 تومن خيلي مهم نيست و براي كساني كه مي خوان فعال باشن به نظر جالب مياد من بهشون زنگ زدم گفت اگه زياد ثبت مي كني بدون پيش پرداخت تخفيف زياد بهت مي ديم و مي گفت براي اينكه كار و بار ريسلر ها وثبت كننده هاي ديگه كساد نشه قيمت مصرف كننده نهايي رو خيلي پايين نياوردن به هر حال ممنون من توي همين دي ثبت كردم.

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
براي من كه يكي مي خوام ثبت كنم شايد 1000 تومن و 500 تومن خيلي مهم نيست و براي كساني كه مي خوان فعال باشن به نظر جالب مياد من بهشون زنگ زدم گفت اگه زياد ثبت مي كني بدون پيش پرداخت تخفيف زياد بهت مي ديم و مي گفت براي اينكه كار و بار ريسلر ها وثبت كننده هاي ديگه كساد نشه قيمت مصرف كننده نهايي رو خيلي پايين نياوردن به هر حال ممنون من توي همين دي ثبت كردم.
امیدوارم که موفق باشی :):blush:

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
بالا