برگزیده های پرشین تولز

یه سوال درباره yahoo messenger

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
سلام یه سوال خیلی مهم در مورد این یاهو مسنجر دارم.

خواستم ببینم اگه مثلا من 200 نفر رو در یاهم مسنجرم اضافه کرده باشم ؟ راهی هست که من بتونم لیست همه این آی دی ها رو در یه فایل تکست ذخیره کنم ؟!؟!

دستی اگه بخوام انجام بدم خیلی طول میکشه ... لطفا اگه نرم افزار این امکان رو داره من رو راهنمایی کنید.

ممنون:cool:

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
چرا میخوای بیاری رو فایل تکست ؟
خوب اگه میخوای از آی دی دیگه ای استفاده کنی همون رو هم اد کن بعد لیستت رو سند کن به اون
آی دی بعد همون آی دی همشون رو اد کن

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
سلام یه سوال خیلی مهم در مورد این یاهو مسنجر دارم.

خواستم ببینم اگه مثلا من 200 نفر رو در یاهم مسنجرم اضافه کرده باشم ؟ راهی هست که من بتونم لیست همه این آی دی ها رو در یه فایل تکست ذخیره کنم ؟!؟!

دستی اگه بخوام انجام بدم خیلی طول میکشه ... لطفا اگه نرم افزار این امکان رو داره من رو راهنمایی کنید.

ممنون:cool:

برو تو acc info ..بعد از اونجا برو به قسمت تنظيمات profile ( همونجايی که پروفايل میتونی بسازی )
اونجا دقيق خاطرم نيست رو چی کليک بايد بکنی که add list هاتو ليست کنه برات
ولی يکم همونجارو بگرد پيدا میکنی..من الان کار دارم بايد برم اگر نتونستی شب ميام کامل برات توضيح میدم

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
میخواستم ای دیمو عوض کنم اما در عین حال میخوام لیست کانتکت ها رو هم داشته باشم که اگه خدایی نکرده مشکلی پیش اومد لیستم رو داشته باشم....

باید یه راهی واسه سیو کردنش باشه مگه نه ؟!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مهرداد خان دیگه از شما بعیده ... شما که باید بهتر بودنید که تاپیک رو باید تو جای درست زد

عذرخواهی می کنم. عجله داشتم حواسم پرت شد. لطفا فعلا جاشو تغییر ندید. بچه ها اینجا وارد هستند...

من رو راهنمایی کنند بعد جاشو درست می کنیم. شرمنده اما باور کنید عجله داشتم.

بالا