برگزیده های پرشین تولز

چه فصلها و درسهایی رو باید برای کارشناسی خوند؟

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
سلام دوستن !
والا هرجا پرسیدم نمیدونستن !
سایت پیک سنجش هم که نمیاد !مثلا سایت ...
بگزریم
میخواستم بدونم چه فصلهایی رو باید از درسهای تخصصی بخونم و یا اگه عمومی هم بعضی جاهاشو نباید بخونم
لطف کنید بگید
و یه چیزه دیگه به نظر شما با چه درسی شروع کنم به درس خوندن بهتره ؟
رشته ریاضی و فیزیک ..
امیدوارم جایه درست تاپیک و زده باشم :wacko:

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستن !
والا هرجا پرسیدم نمیدونستن !
سایت پیک سنجش هم که نمیاد !مثلا سایت ...
بگزریم
میخواستم بدونم چه فصلهایی رو باید از درسهای تخصصی بخونم و یا اگه عمومی هم بعضی جاهاشو نباید بخونم
لطف کنید بگید
و یه چیزه دیگه به نظر شما با چه درسی شروع کنم به درس خوندن بهتره ؟
رشته ریاضی و فیزیک ..
امیدوارم جایه درست تاپیک و زده باشم :wacko:
دوست عزیز من که منظورتو متوجه نشدم . اگر برای کنکور سراسری سال 87 می فرمایید چه درس هایی حذف هستن من یه لیست حذفیات برای سال گذشته رو دارم . ولی در کل این چه حرفیه همه جا رو باید بخونید دیگه منابع و ماخذ کتاب و جلد روی کتابم شما باید بخونی و از کجا شروع کردن نداره بسم الله بگو از هر جا خواستی شرو ع کن در کل اگر دوست داری بگو تا من از تجربیات نه چندان ارزشمند سال گذشته ام بت بگم چون من تمام کتاب های تستی کنکور رو خوندم پیش همه مشاورا هم رفتم اگر می خوای ایمیلتو بده تا همه چیز رو از سیر تا پیاز برات بگم.:p
البته اگر منظور شما دقیقاً همین بوده باشه و من منظورتون را فهمیده باشم

علی رضا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز من که منظورتو متوجه نشدم . اگر برای کنکور سراسری سال 87 می فرمایید چه درس هایی حذف هستن من یه لیست حذفیات برای سال گذشته رو دارم . ولی در کل این چه حرفیه همه جا رو باید بخونید دیگه منابع و ماخذ کتاب و جلد روی کتابم شما باید بخونی و از کجا شروع کردن نداره بسم الله بگو از هر جا خواستی شرو ع کن در کل اگر دوست داری بگو تا من از تجربیات نه چندان ارزشمند سال گذشته ام بت بگم چون من تمام کتاب های تستی کنکور رو خوندم پیش همه مشاورا هم رفتم اگر می خوای ایمیلتو بده تا همه چیز رو از سیر تا پیاز برات بگم.:p
البته اگر منظور شما دقیقاً همین بوده باشه و من منظورتون را فهمیده باشم
ممنون میشم این کار رو بکنید

بالا