برگزیده های پرشین تولز

چطور میشه دیکشنری LONGMAN رو بدونCD اجرا کرد ؟

BJORK

Registered User
لایک‌ها
0
از روی سورسش که روی هاردم هست نصبش کردم .اما موقع اجرا ارور میده که سی دی رو بزار داخل CD-ROM

چه کارش کنم ؟

یه عکس هم ، از محتویات سورسش اتچ کردم .گفتم شاید لازم باشه:)

فایل های ضمیمه

• DL.jpg
    DL.jpg
    33.2 KB · نمایش ها: 42

BJORK

Registered User
لایک‌ها
0
شاید بد جایی پست زدم .میشه انتقالش بدین به قسمت زبانهای خارجی لطفا

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
شاید بد جایی پست زدم .میشه انتقالش بدین به قسمت زبانهای خارجی لطفا
سلام
به تنها جایی که مربوط هست ، همینجاست
برنامه اس ، نه کتاب زبان :)
شاید کسی باهاش کار نکرده و آشنایی نداره

BJORK

Registered User
لایک‌ها
0
چون اونجا احتمال بیشتری میره که با این دیکشنری کار کرده باشن میگم.اونجا احتمالش بیشتره کسی باهاش کار کرده باشه

cell_phone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دو ست عزيز
خيلي ساده مي تونيد از محتويات سي دي long man ايمج بگيريد م بعد توسط يك virtual drive اون رو مانند يك سيدي راهاندازي كنيد
اگه سوالي بود در خدمتم

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
دو ست عزيز
خيلي ساده مي تونيد از محتويات سي دي long man ايمج بگيريد م بعد توسط يك virtual drive اون رو مانند يك سيدي راهاندازي كنيد
اگه سوالي بود در خدمتم
والا اینجور که از محتویات عکس پیداست ، خودش ایمیج هست ( My Iso Files\New Folder\...) که فکر کنم متعلق به برنامه UltraISO هست (مطمئن نیستم)

hosein_sh2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
cell_phone عزیز درست میگه.من با لانگمن کپی شده همین مشکل را داشتم و با درایو مجازی حل کردم.

BJORK

Registered User
لایک‌ها
0
cell_phone عزیز درست میگه.من با لانگمن کپی شده همین مشکل را داشتم و با درایو مجازی حل کردم.

ولی من مشکلم با ایمیج گرفتن و درایو مجازی حل نشد. میشه عکس بزراید که دقیقا از چی ایمیج گرفتید؟

BJORK

Registered User
لایک‌ها
0
موقع اجرا ارور میده که سی دی رو بزار داخل
CD-ROM
این برنامه رو روی یک دی وی دی دادم به کسی بعدم اومد ازم سئوال کرد که این بعد از نصب و قبل از اجرای برنامه ارور میده که سیدی رو بزار داخل درایو (سیدی هم داخل درایو باشه تفاوتی نمیکنه) و منم نتونستم بهش بگم چه کارش کنه

مسئله اینه که اون موقع که پسر عمه ام ایمیج این LONGMAN رو به من داد یه نکته گفت که اگر بخوای از روی هارد نصب کنی و اجرا بشه باید این کارو بکنی.من یادم نیست اون نکته چی بود .و الانم اون رفته آلمان و موبایلش هم جواب نمیده.

دو عکس هم از اروری که میده( OK ارور اول رو که بزنی صفحه بعدی میاد) .گفتم شاید لازم باشه

cell_phone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببين دوست عزيز من خودم با oxford همين كار رو كردم
من كپي سي دي رو خريدم و به صورت ايميج بود و من هم برنامه ي dameon tools رو
نصب كردم و يك درايو مجازي اضافه كردم و به راحتي باهاش كار كردم
من براي نصب اريانپور هم از اين روش استفاده ميكنم
ولي از عكسي كه شما داري نشون ميده فقط فايل ها تو پوشه اي
به نام my documents\my iso files\new folder هستند
و اين نشون ميده فايل هاي شما به صورت عادي هستند نه به صورت ايميج
شما گفتي اينا رو dvd داري اگه اينا رو dvd باشه و شما به راحتي مثل بقيه ي فايل ها browes كردي واز اين برنامه ي iso... استفاده نكردي براي باز كردنش اين كاري كه ميگم بكن
البته من با اين برنامه كار نكردم و به نظر من اگه اشتباه نكنم بايد از اين فايل ها يك
ايميج درست كني حالا نمدونم ايا برنامه اي هست كه امكان درست كردن ايمج از روي
هارد رو داشته باشه ولي الان فقط به فكر م ميرسه از اين فايل ها تو يه cd كپي بگير
و بعد اون رو اجرا كن اگه اجرا نشد از اون cd ايميج بگير و بعد از درايو مجازي استفاده كن ببين چي ميشه
اميدوارم متوجه شده باشم مشكل چيه و با اين روش حل بشه خلاصه من در خدمتم يا حق!

BJORK

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون که توجه میکنین.:)

سورسی که من دریافت کردم ایمیج LONGMAN و CloneCD یکجا با هم بود .من ایمیج رو با برنامه UltraISO بازش کردم تا محتویاتش رو ببینم و بتونم نصبش کنم. برای همین اون فولدر توی عکس هست.
این هم امتحان کردم: یعنی خودم فقط از سورس LONGMAN با UltraISO ایمج گرفتم بعد Mount ش کردم تو درایو مجازی .بعد نصب کردم و بازم همون وضعیت .اجرا نشد!:wacko:

در واقع احتمال قوی میدم مسئله اصلا بودن محتویات روی درایو مجازی یا CD-ROM نیست. من سورس رو رایت کردم روی CD بعد از رو CD نصب کردم همین ارور رو داد.

اگر کسی خودش از این نرم افزار استفاده کرده باشه فکر کنم بتونه مشکل رو حل کنه.یه نکته ی کوچیک داشت. من 3 هفته بعد از اینکه بهم گفت نصب کردم برنامه رو ، برای همین دقیق خاطرم نیست. نمیدونم! قبل اجرای برنامه یه کاری کرد.نمیدونم Alt+Ctrl+Delet گرفت بعد کاری کرد !؟.روی exe برنامه کلیک راست کرد؟! .چه کرد نمیدونم.
امیدوارم کسی که به این مسئله برخورده و حلش کرده سری به اینجا بزنه.:king:

راستی خارج از بحث: درایو مجازی چه طور دیلت میشه(توی عکس درایو G) میخوام توی Explorer نبینمش.من الان DVD ROM رو هم باز کردم اما درایوش هست(توی عکس درایو H).اونم میخوام دیلت کنم .میشه این کارو کرد؟

فایل های ضمیمه

• screen-shot.jpg
    screen-shot.jpg
    79.2 KB · نمایش ها: 22

cell_phone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز معني BJORK چيه :blush:؟
حالا اين كاريم كه ميگم بكن
اين برنامه ي daemon tools رو نصب كن
بعد برو رو ايكونش تو task bar كليك كن و بعد emulation -all options on رو تيك بزن
بعد mount كن البته قبلش ببين درايو مجازيش ايجاد شده اگه نشده بود
برو virtual cd.. - set number of device- حالا هر چند تا نياز داري نصب كن:p
براي پاك كردن هم برو رو درايوت راست كليك كن و برو
properties- hardware(select drive) - properties- driver- uninstall
اميدوارم مشكل با توضيحات من + توكل به خدا حل بشه انشا الله يا حق پايدار باشيد و سر بلند:)

BJORK

Registered User
لایک‌ها
0

smojtaba_akbari

Registered User
لایک‌ها
4
موقع اجرا ارور میده که سی دی رو بزار داخل
CD-ROM
این برنامه رو روی یک دی وی دی دادم به کسی بعدم اومد ازم سئوال کرد که این بعد از نصب و قبل از اجرای برنامه ارور میده که سیدی رو بزار داخل درایو (سیدی هم داخل درایو باشه تفاوتی نمیکنه) و منم نتونستم بهش بگم چه کارش کنه

مسئله اینه که اون موقع که پسر عمه ام ایمیج این LONGMAN رو به من داد یه نکته گفت که اگر بخوای از روی هارد نصب کنی و اجرا بشه باید این کارو بکنی.من یادم نیست اون نکته چی بود .و الانم اون رفته آلمان و موبایلش هم جواب نمیده.

دو عکس هم از اروری که میده( OK ارور اول رو که بزنی صفحه بعدی میاد) .گفتم شاید لازم باشه

من یه مشکله دیگه با LongMan دارم و اون اینکه Quicktime به هیچ صراطی مستقیم نمی شه :blush:
موقع اجرای برنامه راجع به QuickTime Plugin Extension یه error` میده و وقتی برنامه اجرا میشه صداها Load نمی شن یعنی بخش تلفظ ها و صوت برنامه عمل نمی کنه.
یکبار Quick time روی خود CD رو نصب کردم ، نشد.............. یه بار هم آخرین ورژن QuickTime رو دانلود کردم اما باز هم نشد.......... الان من از نعمت صداهای این دیکشنری فوق العاده بی نصیبم....لطفا یکی کمکم کنه...کسی چنین مشکلی داشته ؟:(

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
باید Full نصبش کنید.

smojtaba_akbari

Registered User
لایک‌ها
4
باید Full نصبش کنید.

اگه منظورتون پست من بود ، حالت Full برنامه نصب نمی شه ، بیش از 10 بار شاید امتجان کردم. چند نفر دیگه هم از دوستانم همین مشکل رو داشتن ، ظاهرا فقط تو حالت Recommended نصب میشه.

cell_phone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز من با long man كار نكردم ولي با oxford كار مكنم كه دقيقا اين مشكل quick time
پيش اومد تو برنامه ميگه كه هر ورژني از يك نسخه اي كه مشخص ميكنه به بالا رو شما نصب كني
مشكل حله ولي عملا اينطوري نبود چون من 7 رو نصب داستم گفت بايد پاك بشه و اون نسخه ي پيش فرض نصب بشه خلاصه من پاك كردم و دوباره از رو خود سيدي نصب كردم و حل شد حالا شما هم ببين كدوم نسخي رو استفاده ميكنه برو دانلدش كن دوباره بعد از پاك كردن اولي نصب كن چون شايد اون نسخه ي همراه ش مشكل داشته

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
اگه منظورتون پست من بود ، حالت Full برنامه نصب نمی شه ، بیش از 10 بار شاید امتجان کردم. چند نفر دیگه هم از دوستانم همین مشکل رو داشتن ، ظاهرا فقط تو حالت Recommended نصب میشه.

خب مشکل همون Recommended هست، اونجوری cd میخواد.
اما من دو تا از دو شرکت مختلف داشتم، هر دوشون Full نصب میشدند و مشکلی نداشتند.نمیدونم چرا نمیشه. اگر کپی نیست، ببرید همون جایی که خریدید یا شرکتش.

hoax3r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از این دیگشنری خیلی وقته استفاده میکنم و مشکلی باهاش ندارم
همونطور که بقیه گفتن اگر Full نصب بشه احتیاج به سی دی نداره

BJORK

Registered User
لایک‌ها
0
من از این دیگشنری خیلی وقته استفاده میکنم و مشکلی باهاش ندارم
همونطور که بقیه گفتن اگر Full نصب بشه احتیاج به سی دی نداره

میشه یه عکس از سورسش بزارین.میخوام ببینم سورسم کامله یا نه .که احتمال زیاد هم کامله.من فول نصبش کردم و موقع نصب هم مشکلی نیست . بعد که میخوای اجرا کنی اون مسئله پیش میاد

بالا