برگزیده های پرشین تولز

جستجوگر اختصاصی وبلاگهای فارسی زبان راه اندازی شد

Kanik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

هدف از ساختن این سایت جستجوی اختصاصی وبلاگهای فارسی زبان میباشد تا علاقه مندان بتوانند براحتی مطالب مورد نظر خود را در وبلاگهای فارسی بیابند.

این سایت با کمک سرویس جستجوی اختصاصی سایت گوگل (قدرتمندترین جستجوگر اینترنت) ساخته شده است و نتایج آن نزدیکترین نتایج به مطالب مورد نظر شما میباشد.

در حال حاضر ما سرویسهای وبلاگ نویسی شناخته شده و معروف زیر را برای جستجو در نظر گرفته ایم :

ایران بلاگ

بلاگ اسکای

بلاگفا

پارسی باکس

پرشین بلاگ

فری بلاگ

میهن بلاگ

ودر آینده سرویسهای دیگری نیز به آنها اضافه خواهیم کرد.

شما میتوانید برایگان وبلاگ خود را در این سایت تبلیغ نمائید
با تشکر مدیر سایت

ک. نیکمنش​

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
راست می گه سوسپند شده!

Kanik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
مشکل سایت حل شد

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
ایشون در واقع دارند مستقیم از جستوجو گر ÷یشرفته گوگل استفاده می کنند،
وقتی شما یک کلمه رو توی باکس واردمی کنید، سایت به گوگل با یک سری تنظیمات پیش فرض دیگر (مثلا اینکه فقط تو فارسی زبان ها بگرد) می فرسته و نتایج رو می گیره و به شما نشان می دهد

Kanik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوست ما Sarsabz درست میگه، اما یک نکته را هم اضافه کنم که این سرویس یکی از سرویسهایی است که خود سایت گوگل ارائه میده.
فعلا دارم روی خوندن مستقیم اطلاعات از سرور گوگل کار میکنم ولی با اینکه بهش میگم UTF-8 بازم WINDOWS-1256 جواب میده، البته اینکار از نظر هاست من مجاز نیست و فکر کنم از نظر گوگل هم مجاز نباشه ولی اگر استقبال خوب باشه مستقیما از خود گوگل اکانت بیزنس را میگیرم.
یکی ازسایتهای وبلاگی که من سایتم را توی اون معرفی کردم 24 ساعت بعد دقیقا چیزی شبیه سایتم درست کرد :lol:

Kanik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بالاخره مشکل utf-8 را هم حل کردم و حالا دیگه نتایج را مستقیما توی صفحه مینویسم، در ضمن تصویر صفحه اول هر وبلاگ را هم به نتایج اضافه کردم.
دیدنی شده، امتحان کنید http://www.farsiweblogs.com
در حال حاضر سعی میکنم روزی 2000 تصویر به سایت اضافه کنم

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
سلام
بالاخره مشکل utf-8 را هم حل کردم و حالا دیگه نتایج را مستقیما توی صفحه مینویسم، در ضمن تصویر صفحه اول هر وبلاگ را هم به نتایج اضافه کردم.
دیدنی شده، امتحان کنید http://www.farsiweblogs.com
در حال حاضر سعی میکنم روزی 2000 تصویر به سایت اضافه کنم
بله خیلی خوب شده . مشکل یونیکد را چطور حل کردید ؟؟

بالا