برگزیده های پرشین تولز

حراج دومین های شیک domain

ehsanlotfy

Registered User
لایک‌ها
0
[یک دامنه شیک برای سایت جدی و ارزشمند لازم است ! و باعث افزایش بازدید و موفقیت تجاری می شود.
اگر تمایل داشید حاضر به مشارکت هم هستیم !همین الان سایت دانلود که یک جوملا هم نصب شده و فقط مدیر محتوایی می خواهم و سایت فروشگاه حاضر به مشرکت هستم
یا هر ایده دیگه
یک سایت می تواند منبع در آمد خوبی شود.

goldfishmusic.com
letdownload.com
iranfashions.com
iranjournals.com
iranhobby.com
piccomic.com
eyiran.ir
letdl.com
==============

iranmonthly.com
iranpresent.com
tehransima.com
iranecard.com
taahaa.com
topiran.ir
bazari.ir
tahaa.ir
=============

mahnameh.com
gahnameh.com
irancomic.com
iranmsn.com
1001.ir
room.ir
niki.ir
cup.ir
===========
iraneveryday.com
iranblogs.com
blogestan.com
iranaks.com
tanziran.com
newspaper.ir
abi.ir
tar.ir
=================

foriran.com
iranapple.com
takiran.com
iranhi.com
iranonly.com
buyiran.com
haraj.ir
gol.ir
==================
email :iransima[at]gmail.com '''''''''' mobile & sms: 09355533300
htpp://www.topiran.com

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
!!!!
نشون میده که قصد فروش ندارید!
امیدوارم که برای اعتبار بخشیدن به دامیناتون موثر باشه....
..
اما باز هم صد رحمت به دامینای شما که یه کارایی براشون انجام شده!
..
منظورتوی از همکاری ، در چه سطحی هست ؟

[یک دامنه شیک برای سایت جدی و ارزشمند لازم است ! و باعث افزایش بازدید و موفقیت تجاری می شود.
اگر تمایل داشید حاضر به مشارکت هم هستیم !
یک سایت می تواند منبع در آمد خوبی شود.
195000تومان
goldfishmusic.com
letdownload.com
iranfashions.com
iranjournals.com
iranhobby.com
piccomic.com
eyiran.ir
letdl.com
==============
295000 تومان
iranmonthly.com
iranpresent.com
tehransima.com
iranecard.com
taahaa.com
topiran.ir
bazari.ir
tahaa.ir
=============
495000 تومان
mahnameh.com
gahnameh.com
irancomic.com
iranmsn.com
1001.ir
room.ir
niki.ir
cup.ir
===========
795000 تومان
iraneveryday.com
iranblogs.com
blogestan.com
iranaks.com
tanziran.com
newspaper.ir
abi.ir
tar.ir
=================
995000 تومان
foriran.com
iranapple.com
takiran.com
iranhi.com
iranonly.com
buyiran.com
haraj.ir
gol.ir
==================
email :iransima[at]gmail.com '''''''''' mobile & sms: 09355533300
htpp://www.topiran.com

ehsanlotfy

Registered User
لایک‌ها
0
!!!!
نشون میده که قصد فروش ندارید!
امیدوارم که برای اعتبار بخشیدن به دامیناتون موثر باشه....
..
اما باز هم صد رحمت به دامینای شما که یه کارایی براشون انجام شده!
..
منظورتوی از همکاری ، در چه سطحی هست ؟

با سلام
نظر شما از جهاتی درست است و محترم
1- علت این مسئله اینه که هنوز آنگونه که باید سایت های اینترنتی به عنوان منبع در آمد و شغل با همه رشدی که داشته جا نیفتاده
2- افراد ی که در این کار هستن واقعا ارزش کار خودشون را بعلت های مختلف مثلا سن کم یا عدم نیاز یا عشق به اینترنت نسبت به تمام کار ها پایین میارن این خودش مشکل جدی است مثلا یک نفر دیدم سایت خیلی خوبی که حداقل 100 ساعت وقت برده بود و اسمش هم بد نبود می داد 30 هزار تومان با هاستش !!!!!! شش ماه پیش در همین سایت !
یعنی 1/5کارگر ساده هم ارزش کاری نداشته بود !
3- من چون 40 سالمه و کار خوبی دارم و حتی اضافه کارم با توجه به مدرکم ساعتی 3000 تومانه نیازی به فروشش هم ندارم و پول افتاده است فوق اش. و پولش را تا حالا در اوردم!
4- بر این باورم که وقتی مشکل پرداخت اینترنتی و رشد خوب اقتصادی سایت ها شروع بشه قیمت ارزشمندی پیدا می کنه مثل زمین می مونه
5- الان در حال افزایش رنک و مطرح شدن در موتورهای جستجو هستم
6- بعضی از دامنه ها مثل gol.ir را الان پیشنهاد 700 هزار تومان دارم که ندادم همینو پارسال بالاترین پیشنهادش 150 هزار تومان بوده. فرض کنید iranblogs.com قشنگ تره یا و persianblogآیا ارزش دامنه خوب در سایت های ارزشمند مشهود نیست
7- ارزش دامنه را کسی می دونه که یک کار جدی فعال و درست و حسابی با سرمایه گذاری می خواد
8- با توجه به داشتن سرمایه در صورت پیشنهاد خوب ترجیح می دم مشارکت کنم من دامنه هاست حتی در صورت توجیه جدی اقتصادی پس از شروع کار حاضر به مشارکت و سرمایه گذاری هستم
9- در خاتمه ضمن تایید فرمایش دوست عزیزم بعضی پیشنهاد ها را مطرح می کنم
الف- مثلا سایت ارائه ساب دومین به وب لاگ های ارزشمند تحت blogestan.com or iranblogs.com
ب- سایت فروشگاه اینترنتی با topiran.com که رنکینگ خوبی داره
ج- سایت موزیک با goldfishmusic.com این سایت قبلا دست چینی ها بوده و در غفلت در تمدید من گرفتم
د- سایت دانلود letdl.com & letdownload.com که قبلا فعال بوده
ه- سایت حراجی haraj.ir
و-سایت عکس aksiran.com
ز- سایت طنز tanziran.com
و- ورزشی cup.ir
ح- سایت نیازمندیها foriran.com ,و...
و ......
یک نکته بگم متاسفانه من وقت کاری ندارم و پس از چند ماه در صورت توجیه حاضر به ساپورت مالی هستم.
اگه شما هم پیشنهادی دارید من استقبال می کنم . ولی اگه سایتی راه انداختید خودتون باید باشید و خواستید قطع کنم وقت و .. ادامه را ندارم و تعطیل میشه .

hadi222

Registered User
لایک‌ها
85
دوست عزیز خدا کنه بدتون نیاد
نظر شخصی من اینه که هر کی این قیمت هایی که شما رو گفتید رو بده به خر 3 تا سور پیک و گیشنیز و10لوخشت زده

حتما سال اینده قیمت دامین های شما از قیمت کلیه یه ادم بیشتر میشه دیگه نه؟

ehsanlotfy

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز خدا کنه بدتون نیاد
نظر شخصی من اینه که هر کی این قیمت هایی که شما رو گفتید رو بده به خر 3 تا سور پیک و گیشنیز و10لوخشت زده

حتما سال اینده قیمت دامین های شما از قیمت کلیه یه ادم بیشتر میشه دیگه نه؟

هدفم اصلیم راه اندازی تک تک این ها و به سود رسوندنه
اگه ایده داری بفرما
اگه کسی یک سایت تاپ جدی بخواد دامنه هم واسش ارزش داره

ehsanlotfy

Registered User
لایک‌ها
0
بیشتر دنبال ایده تاپ اقتصادی می گردم که یک نفر خودش هم مجری توانمندی باشه و مدیر پروژه
مثل فروشگاه یا ....و ما فقط ساپورت باشیم

کسی طرحی پیشنهادی و ... ؟ استقبال می کنم

p30spat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بیشتر دنبال ایده تاپ اقتصادی می گردم که یک نفر خودش هم مجری توانمندی باشه و مدیر پروژه
مثل فروشگاه یا ....و ما فقط ساپورت باشیم

کسی طرحی پیشنهادی و ... ؟ استقبال می کنم

شرایط رو واسم pm کنید

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اینجوریها هم نیست!
سایت میتونه به دامین اعتبار بده همونطور که دامین به سایت اعتبار میده!
اکه اینجور پیشنهادی داشتید بهتر بود میفروختید و با پولش 200تا دامین ثبت میکردید! ;)

اگه منطقی باشید، بیشتر سود میبرید.
من برای یه کار تحقیقاتی و علمی بیش از 100 تا دامین خریدم. خیلیاشون بسیار با معنی تر از بهترین دامین شما هستند، اما واقعا به اندازهی پایین ترین قیمتای شما هم براشون ارزش قائل نیستم( تا زمانی که کاری انجام نشده)

برای تک تک دامینای شما هم پیشنهادای خوبی دارم ، اما وقتی برای دامینی که ir هست یا توی اسمش ایرانه و کلی هم طولانیه ، اینجور قیمتایی میزارید، خدا به داد شرایط شراکتتون برسه! :f34r:
میرم با آمریکاییها شریک میشم! :lol:

با سلام
نظر شما از جهاتی درست است و محترم
1- علت این مسئله اینه که هنوز آنگونه که باید سایت های اینترنتی به عنوان منبع در آمد و شغل با همه رشدی که داشته جا نیفتاده
2- افراد ی که در این کار هستن واقعا ارزش کار خودشون را بعلت های مختلف مثلا سن کم یا عدم نیاز یا عشق به اینترنت نسبت به تمام کار ها پایین میارن این خودش مشکل جدی است مثلا یک نفر دیدم سایت خیلی خوبی که حداقل 100 ساعت وقت برده بود و اسمش هم بد نبود می داد 30 هزار تومان با هاستش !!!!!! شش ماه پیش در همین سایت !
یعنی 1/5کارگر ساده هم ارزش کاری نداشته بود !
3- من چون 40 سالمه و کار خوبی دارم و حتی اضافه کارم با توجه به مدرکم ساعتی 3000 تومانه نیازی به فروشش هم ندارم و پول افتاده است فوق اش. و پولش را تا حالا در اوردم!
4- بر این باورم که وقتی مشکل پرداخت اینترنتی و رشد خوب اقتصادی سایت ها شروع بشه قیمت ارزشمندی پیدا می کنه مثل زمین می مونه
5- الان در حال افزایش رنک و مطرح شدن در موتورهای جستجو هستم
6- بعضی از دامنه ها مثل gol.ir را الان پیشنهاد 700 هزار تومان دارم که ندادم همینو پارسال بالاترین پیشنهادش 150 هزار تومان بوده. فرض کنید iranblogs.com قشنگ تره یا و persianblogآیا ارزش دامنه خوب در سایت های ارزشمند مشهود نیست
7- ارزش دامنه را کسی می دونه که یک کار جدی فعال و درست و حسابی با سرمایه گذاری می خواد
8- با توجه به داشتن سرمایه در صورت پیشنهاد خوب ترجیح می دم مشارکت کنم من دامنه هاست حتی در صورت توجیه جدی اقتصادی پس از شروع کار حاضر به مشارکت و سرمایه گذاری هستم
9- در خاتمه ضمن تایید فرمایش دوست عزیزم بعضی پیشنهاد ها را مطرح می کنم
الف- مثلا سایت ارائه ساب دومین به وب لاگ های ارزشمند تحت blogestan.com or iranblogs.com
ب- سایت فروشگاه اینترنتی با topiran.com که رنکینگ خوبی داره
ج- سایت موزیک با goldfishmusic.com این سایت قبلا دست چینی ها بوده و در غفلت در تمدید من گرفتم
د- سایت دانلود letdl.com & letdownload.com که قبلا فعال بوده
ه- سایت حراجی haraj.ir
و-سایت عکس aksiran.com
ز- سایت طنز tanziran.com
و- ورزشی cup.ir
ح- سایت نیازمندیها foriran.com ,و...
و ......
یک نکته بگم متاسفانه من وقت کاری ندارم و پس از چند ماه در صورت توجیه حاضر به ساپورت مالی هستم.
اگه شما هم پیشنهادی دارید من استقبال می کنم . ولی اگه سایتی راه انداختید خودتون باید باشید و خواستید قطع کنم وقت و .. ادامه را ندارم و تعطیل میشه .

shadecute

Registered User
لایک‌ها
0
اینم یه دامین شیک
این دامین چند می ارزه؟
اسپانسر سراغ ندارین؟ پشتوانه مالی !
www.form.ir

ehsanlotfy

Registered User
لایک‌ها
0
اینجوریها هم نیست!
سایت میتونه به دامین اعتبار بده همونطور که دامین به سایت اعتبار میده!
اکه اینجور پیشنهادی داشتید بهتر بود میفروختید و با پولش 200تا دامین ثبت میکردید! ;)

اگه منطقی باشید، بیشتر سود میبرید.
من برای یه کار تحقیقاتی و علمی بیش از 100 تا دامین خریدم. خیلیاشون بسیار با معنی تر از بهترین دامین شما هستند، اما واقعا به اندازهی پایین ترین قیمتای شما هم براشون ارزش قائل نیستم( تا زمانی که کاری انجام نشده)

برای تک تک دامینای شما هم پیشنهادای خوبی دارم ، اما وقتی برای دامینی که ir هست یا توی اسمش ایرانه و کلی هم طولانیه ، اینجور قیمتایی میزارید، خدا به داد شرایط شراکتتون برسه! :f34r:
میرم با آمریکاییها شریک میشم! :lol:
شرایط همکاری من سخت نیست
طرح و اسم مهم نیست به نظرم اجرای خوب و ساپورت مهم تره

ehsanlotfy

Registered User
لایک‌ها
0
الان حاضر به مشارکت در مدیریت محتوایی سایت دانلود هستم و سایت فروشگاه هم نیز

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
همونطور که دوست خوبمون فرمودند اسم دامین زیاد اهمیت نداره کاری که روش انجام می شه مهمه

و اما برای مشارکت مشکل بسیار جدی اینه که کی پنل دامین رو در اختیار داره و اطمینان کردن بهش که دو روز دیگه همه چیزو بالا نکشه

اسم دامین سایت من به قول خیلی از بچه ها بی معنیه راستم می گن :rolleyes: cmesle.com خوب ولی حالا در زمینه بازی اگر اول نباشه دوم یا سوم در ایرانه پس اسم دامین مطرح نیست

بالا