برگزیده های پرشین تولز

نام دو ايراني در فهرست ‬نابغه های جهان

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
در فهرست يكصد نابغه برتر جهان، نام دو ايراني، يكي مهندس و ديگري بيولوژيست به چشم مي‌خورد.
در اين فهرست كه روز دوشنبه در روزنامه "ديلي تلگراف" چاپ لندن منتشر شد، "علي جوان" با عنوان مهندس، در رتبه دوازدهم و "پرديس ثابتي" بيولوژيست، در رتبه چهل و نهم قرار دارند.
رتبه نخست اين فهرست، در اختيار "آلبرت هوفمن" شيميدان سوييسي و "تيم برنرزلي" متخصص انگليسي امور رايانه است.
اين فهرست را موسسه‌اي مشاوره‌اي به نام "دانشمندان خلاق" از ميان فهرستي چهار هزار نفره برگزيده است.
همچنين نام 24 انگليسي و 46 آمريكايي در اين فهرست به چشم مي‌خورد.
"استفان هاوكينز" فيزيكدان انگليسي، در رده هفتم قرار دارد و "جي.كي رولينگ" نويسنده داستانهاي "هري پاتر"، در مقام ‪ ۸۳‬قرار گرفته است.
"محمدعلي كلي"، قهرمان سابق مشت زني و "بيل گيتس" صاحب شركت "مايكرو سافت"، بطور مشترك در اين فهرست در رتبه 43 قرار گرفته‌اند.
نام "دالايي لاما" **** تبتي بوداييان جهان، در اين فهرست در جايگاه 26 قرار گرفته است.

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
چه جالب دستت درد نکنه

mahyar2020

کاربر فعال درآمد اینترنتی<br>فروشنده معتبر [<a tit
کاربر فعال
لایک‌ها
1
لینک خبر یا فهرست رو بزاری بد نیست..

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
همیشه میذاشتماا شرمنده !
از سایت اونجا دات کام برداشتم فک کردم خودش لینکو اینا داره فقط چون اصل خبر جذاب بود کپی کردم

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
من فکر کنم یه جای کار میلنگه. باز هم دست استکبار تو کاره. چون نفر اول قطعا تنگنا میشد
335fkt5.gif

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
استکبار جهانی ظاهرا ویندوزی هم هست چون بیل گیتز رو انتخاب کرده ولی از لینوکس و مک کسی تو لیست نیست

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
راست میگی
بدم اومد معلومه از هر کی خوششون اومده گذاشتن تو لیست چند تا هم از بقیه گذاشتن که صدای کسی درنیاد
بیل گیتس فقط خودشو پولدار کرده
ولی خیلی از نابغه ها به بشریت خدمت کردن

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
نگفتم دست استکبار تو کاره. این مقاله امروز همشهری هست. جالبه حتما بخونید.(نگران نباشید در باره توالت نیست:blink: )
کد:
http://www.hamshahrionline.ir/News/?id=37063

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
نگفتم دست استکبار تو کاره. این مقاله امروز همشهری هست. جالبه حتما بخونید.(نگران نباشید در باره توالت نیست:blink: )
کد:
http://www.hamshahrionline.ir/News/?id=37063

اگر اسم حسنی امام جمعه دانشمند ارومیه که طرح حکیمانه پوشاندن سوراخ لایه ازن با استفاده از آجر و سیمان رو داده بودند هم دیین لیست بود امکان نداشت از این لیست شکایت کنن :D

kagero

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
فهرستي كه با نظر مردم انگليس نوشته بشه از اين بهتر نميشه.جايي كه ديوونه اي مثل محمد علي كلي رو نابغه معرفي ميكنه يا اسامه بن لادن و نخبه ميدونن به درد لاي جرز ميخوره.مردم انگليس بايد به حال خودشون زار زار گريه كنن.خيلي عصباني شدم.

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
حالا خودتو ناراحت نکن عصبانی نشو همه میدونن انگلیسیا چجور آدمایی هستن
آخر بهم نگفتی این آواتارت خودتی یا نه ؟

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
فهرستي كه با نظر مردم انگليس نوشته بشه از اين بهتر نميشه.جايي كه ديوونه اي مثل محمد علي كلي رو نابغه معرفي ميكنه يا اسامه بن لادن و نخبه ميدونن به درد لاي جرز ميخوره.مردم انگليس بايد به حال خودشون زار زار گريه كنن.خيلي عصباني شدم.

از یه دید دیگه نگاه کنیم هم این میتونه نخبه باشه هم اون نابغه! اینجا درباره انساندوست و مفید بودن نگفته!

Ninaynay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

جوش نزن شیرت خش میشه
157fs409479.gif

بالا