برگزیده های پرشین تولز

درست ظاهر نشدن وب سایت در انواع مرورگرها

shimakh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یک وب سایت با ای اس پی کلاسیک طراحی کردم که یک مشکل بزرگ داره !
این وب سایت توی اینترنت اکسپلورر درست باز میشه ولی وقتی توی فایر فاکس و یا اپرا باز میشه همه چیز به هم ریخته هست
جداول و عکسها همه جابه جا می شوند و خلاصه نظم صفحه کلا به هم می ریزه....
یا حتی موقعی که صفحه وب سایت توی یک مونیتور 15 اینچ باز می شه نظم درستی نداره و تصاویر درست لود نمی شوند
برای رفع این مشکل چه کاری باید انجام بدم ؟
با تشکر

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
سلام
من یک وب سایت با ای اس پی کلاسیک طراحی کردم که یک مشکل بزرگ داره !
این وب سایت توی اینترنت اکسپلورر درست باز میشه ولی وقتی توی فایر فاکس و یا اپرا باز میشه همه چیز به هم ریخته هست
جداول و عکسها همه جابه جا می شوند و خلاصه نظم صفحه کلا به هم می ریزه....
یا حتی موقعی که صفحه وب سایت توی یک مونیتور 15 اینچ باز می شه نظم درستی نداره و تصاویر درست لود نمی شوند
برای رفع این مشکل چه کاری باید انجام بدم ؟
با تشکر
البته این مشکل از طراحی میتونه باشه نه صرفا از asp ..
شما شاید از tag ها و یا style های غیر استاندارد استفاده کردی که فقط رو IE جواب میده ..
با چه نرم افزاری طراحی کردی ؟
اگه آدرس هم بذاری ، بهتر میشه :)

shimakh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من توی فرانت پیج طراحی کردم
از چه تگها و استایلهایی باید استفاده می کردم؟
میشه مثال بزنید
www.tseedc.ir

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
فکر میکنم استفاده از Table و مقدار دهی به top left اون، باعث این مساله میشه ..
یا از DIV باید استفاده کنید یا از Table های تو در تو بدون اینکه جاش رو به صورت top و left تعیین کنید.
البته این مدلی هم که شما نوشتید رو باید یه تغییراتی داد تا با firefox هم درست دیده بشه.. باید اون قسمتی که IE میفهمه و Firefox نمیفهمه رو پیدا کرد ..

در کل اگه positioning میخواین طراحی کنین ، دیگه نیازی به جدول نیست ..

shimakh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متشکرم ولی خیلی کلی توضیح دادید!
ببینید من الان می خوام صفحه وب من توی یک سیستم با مونیتور 15 اینچ و یا یک مونیتور 17اینچ به با لا هم درست نمایش داده بشه
برای این منظور باید چیکار کنم؟؟؟
همینطور از چه تگهایی استفاده کنم که برای فایر فاکس هم شناخته شده و قابل هضم باشه؟؟؟

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من یه چیز بگم ناراحت نشی این اصلا سایت نیست.البته همه هم از اول دانشمند نیستند منم اولین سایتم همینجوری بود.اصولا برای ساختن سایت اعتماد به نرم افزاری مثل فرونت پیج یعنی کشک شئی گرایی الکی اش هم بدرد همون مایکروسافت میخوره.
برای ساختن یه سایت که درست کار کنه باید همه موجودی صفحه رو خودت دستی بچینی نه اینکه تو فرونت پیج با موس کشش بیاری یا اندازه بهش بدی حالا اگه هم از css استفاده کنی بهتر.
درد اکثر توسعه دهندگان وب هم اینه:
اصولا ما تا یه جا میریم قراداد ببندیم یکی پیدا میشه میگه یک سوم قیمت براتون سایت میسازم اونم میشه این مدلی.

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
آقا من یه چیز بگم ناراحت نشی این اصلا سایت نیست.البته همه هم از اول دانشمند نیستند منم اولین سایتم همینجوری بود.اصولا برای ساختن سایت اعتماد به نرم افزاری مثل فرونت پیج یعنی کشک شئی گرایی الکی اش هم بدرد همون مایکروسافت میخوره.
.

اقا شما یه کم تو طرز فکرت ، تجدید نظر کن ..
اینجور حرف زدن اصلا خوب نیست

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
ببینید من الان می خوام صفحه وب من توی یک سیستم با مونیتور 15 اینچ و یا یک مونیتور 17اینچ به با لا هم درست نمایش داده بشه
همینطور از چه تگهایی استفاده کنم که برای فایر فاکس هم شناخته شده و قابل هضم باشه؟؟؟

برا اینکه تغییر اینچ مانیتور و resolution تاثیر در ساختار نداشته باشه ، چندین روش وجود داره.

یکی اینکه شما به ساختار اصلی صفحه، که حالا چه DIV باشه ، چه Table ، عرض ثابت بدی. مثلا 790

اما در مورد سایت شما، شما یه بار دیگه جدول ها رو طراحی کن ، اما فقط ار منو table
insert
table
استفاده کن که table های ساده بسازی :)

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

والا من علتی تو این نوشته برا تجدید نظر نمیبینم اگه بخوام تجدید نظر کنم باید یه بخش دیگش باشه که اونم اولش کلی عضر خواهی کردم.

shimakh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جناب hossein_asp شما به جای فرانت پیج استفاده از چه محیطی رو پیشنهاد میدید؟
?dreamwever
?notpad

ehsan707

Guest
لایک‌ها
0
من اومدم نظر بدم رفتم اینجا (البته بعد از یک ربع که داشت لود میشد)
http://www.webgozar.com/poll/result.aspx
:blink::D
میخواستم بپرسم که چی شد این دوستمون به این نتیجه رسیدند که باید طراحی سایت انجام بدند؟

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17

والا من علتی تو این نوشته برا تجدید نظر نمیبینم اگه بخوام تجدید نظر کنم باید یه بخش دیگش باشه که اونم اولش کلی عضر خواهی کردم.

بچه ها ،‌دوست باشيد ;)

quote=ehsan707;1489738]من اومدم نظر بدم رفتم اینجا (البته بعد از یک ربع که داشت لود میشد)
http://www.webgozar.com/poll/result.aspx
:blink::D
میخواستم بپرسم که چی شد این دوستمون به این نتیجه رسیدند که باید طراحی سایت انجام بدند؟[/quote]

احسان جان من قضيه اين لينكه رو هنوز نفهميدم ها ! چه ربطي به پست داشت ؟

خوب دوست عزيز شما اگر هنوز جوابتون رو نگرفتيد اعلام كنيد تا دوستان اينجا بيشتر كمكتون كنند

در ضمن بحث محيط طراحي و اصولا خود نحوه طراحي هم ميتونه مبحث جالبي باشه كه اگر واقعا دوستان نظري در موردش دارند پيشنهاد ميكنم يه تاپيك جداگانه براش باز كنيم . منم شركت ميكنم :happy:

ehsan707

Guest
لایک‌ها
0

احسان جان من قضيه اين لينكه رو هنوز نفهميدم ها ! چه ربطي به پست داشت ؟

بروید در سایت روی قسمت نظر سنجی کلیک کنید خودتون متوجه میشید.

بالا