برگزیده های پرشین تولز

رفع مشکلات بخش لپتاپ

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
دوستان هر نوع مشکلاتی یا اصلاحی در بخش لپتاپ میبینید مطرح کنید . من سعی میکنم تا اومدن مدیری که مسئولیت این بخش رو به عهده بگیرد . نواقص و معایب این بخش رو مرتفع کنم .

6600

Registered User
لایک‌ها
4
سلام

من برای لپتاپ یکی از دوستان ویندوز xp ریختم که قبلا روش ویستا نصب بود.ویندوز راحت نصب شد ولی صدا ندارم و قابلیت بلوتوث هم فعال نیست در ضمن هیچ cd برای نصب صدا و بلوتوث هم با لپتاپ داده نشده.کسی از دوستان میتونه کمک کنه چون من تجربه ای در مورد لپتاپ ندارم در ضمن مدل هم sony هستش.

ممنون
بای

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
پيغام MTDLR is Missing يعنی چی؟ موقعی که لپتاپ میخواد روشن شه بياد بالا اين پيغام رو میده
البته من نمیدونم دوستم چه بلايی سره لپتابش اورده که اينجوری شده ولی من هم کلاً
با اين پيغام نا آشنام....

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
آيا هارد لپتاپ رو میشه با يه هارد ديگه لپتاپ هارد به هارد کرد؟

Luxor

Registered User
لایک‌ها
22
مشکل رو دیدید دوست عزیز؟؟

بچه ها پست ها رو در جاهای اشتباه می زنن!!شاید بهتر باشه عنوان این بخش رو بهبود بدید!!

این باعث شده بخش ها از روال و نظمش خارج بشن و اگه عضو جدیدی به اینجا بیاد نتونه به درستی جواب سوالاتش رو پیدا کنه!!

Radian

Registered User
لایک‌ها
0
FREEDOM city............ PPC : HTC Touch HD ......
دوستان عزیز . سوالاتی که در پستهای

2: به قسمت مشاوره

4-3 : به قسمت مشکلات لپ تاپ

مربوط می باشند.

خواهشمندم برای رسیدن سریغتر به جواب خود ، سوالاتتون رو در قسمت های مناسب مطرح کنین

تا دوستان در اسرع وقت به شما در حد توانشون پاسخ گویی کنند.

موفق باشید.

Luxor

Registered User
لایک‌ها
22
یک پیشنهاد :happy:
میشه لطف کنید Voting رو از بالای بخش مشاوره برای خرید لپتاپ بردارید؟؟
ممنون

برمی گردم....:lol:

Luxor

Registered User
لایک‌ها
22
دوباره سلام

میشه یه نگاهی به بخش F&Q بندازید؟!!(راستی F&Q درسته یا FAQ؟؟)

http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1338368&postcount=16
از این لینک به بعد همانطور که مشاهده می کنید سوال دوست عزیز به بخش ""پرسش و پاسخ در ارتباط با مشكلات ناشي از لپتاپ""" مربوط می شه!!
میشه ترتیب انتقال داد؟؟

یه پیشنهاد هم دارم:::happy:

FAQیا Frequency Asked Question بخش مناسبی هست توی لپتاپ تا دوستان عزیزی که مطالب به روز و یا سوالاتی که چندین بار تکرار می شه رو می خوان اعلام کنند ازین شاخه استفاده کنند.

اینجوری سوالات تکراری مطرح نمیشه!و اگه سوالات جدید ،سوالاتی خوب بودند میشه همین بخش رو Update کرد!

تا نظر دوستان دیگه چی باشه؟

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76
دوستان هر نوع مشکلاتی یا اصلاحی در بخش لپتاپ میبینید مطرح کنید . من سعی میکنم تا اومدن مدیری که مسئولیت این بخش رو به عهده بگیرد . نواقص و معایب این بخش رو مرتفع کنم .
امید جان اوضاع بخش لپتاپ قمر در عقربه ! خیلی وقته که به این بخش رسیدگی نشده ، تاپیک ها همگی مخلوط شدن . هر کس سوالشو هر جایی دستش میرسه می پرسه ، از اون بیشتر هم اسپمه که به وفور دیده میشه !

miladninja

همکاربازنشسته ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
سلام من هم اومدم:)

در خدمتم بفرماييد

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76
یه مدیر میخوایم که روزی حداقل 3-4 ساعت روی بخش وقت بذاره !

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
سلام خدمت جناب امید جان

فکر میکنم حالا که همه ما که تقریبا فعال هستم در اینجا جمع شدیم تصمیمی برای نظم بیشتر انجام شود.

من فکر میکنم چند مدیر هماهنگ با هم عالی باشه نظر شما چی هست دوستان؟؟؟

psalehi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لپ تاپ من مدل توشیبا مدل ستلایت دارم. مدتی است هاردش خرخر می کند علت چیست؟

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022

سلام دوست گرامی

دوست من این تاپیک مربوط به چیز دیگری است لطفا مشکل خود را در بخش مشکلات لپ تاپ بیان کنید

ازتوجه شما ممنون

Luxor

Registered User
لایک‌ها
22

slider_hoh.gif
بازم؟!!

من با نظر Tael و میلاد خان هم موافقم

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116
سلام و درود به همگی

یک ماه پیش لپ تاپ Hp 2530 خریدم ، خیلی خیلی ازش راضی ام . فقط به چند تا مشکل بر خوردم :

1. بلوتوثش از کاز افتاده : اوایل بدون مشکل کار می کرد تا من 2 تا برنامه بلوتوث منیجر روش نصب کردم که از برنامه خود لپ تاپ امکانات بیشتری داشت + PCsuit Nokia ( می خواستم با بلوتوث وصل بشم ) . بعد از اون موقع از کار افتاد و دیگه کار نمی کنه .

آیا راهی هست که بدون recovery من درایوشو درست برگردونم و بدون مشکل کار کنه؟ اگر بخوام Recovery کنم کلی آپدیت ویندوز و کلی برنامه باید نصیب کنم و هزار یک کار دیگه که کلی زمان می بره .

2. فونت های فارسی لپ تاپ مخصوصا بعضی ار فونتهای اصلی کلمات را حرف حرف نشون می دن و این مسئله در تمامی برنامه ها هست . چی کار بیاد بکنم ؟

3. مشکل دوم من با برنامه e-mule هست که نصب شده و کار هم می کنه ولی هر سری تنظیمات مجدد می خواد و اگر وسط دانلود ببندمش همه فایلها می پره آیا همه کسانی که با ویستا کار می کنند این مشکل را دارند . تا حالا ند بار هم نصبش کردم و از آخرین نسخه هم استفاده می کنم . لطفا راهنمایی کنید .

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76
سلام و درود به همگی

یک ماه پیش لپ تاپ Hp 2530 خریدم ، خیلی خیلی ازش راضی ام . فقط به چند تا مشکل بر خوردم :

1. بلوتوثش از کاز افتاده : اوایل بدون مشکل کار می کرد تا من 2 تا برنامه بلوتوث منیجر روش نصب کردم که از برنامه خود لپ تاپ امکانات بیشتری داشت + PCsuit Nokia ( می خواستم با بلوتوث وصل بشم ) . بعد از اون موقع از کار افتاد و دیگه کار نمی کنه .

آیا راهی هست که بدون recovery من درایوشو درست برگردونم و بدون مشکل کار کنه؟ اگر بخوام Recovery کنم کلی آپدیت ویندوز و کلی برنامه باید نصیب کنم و هزار یک کار دیگه که کلی زمان می بره .

2. فونت های فارسی لپ تاپ مخصوصا بعضی ار فونتهای اصلی کلمات را حرف حرف نشون می دن و این مسئله در تمامی برنامه ها هست . چی کار بیاد بکنم ؟

3. مشکل دوم من با برنامه e-mule هست که نصب شده و کار هم می کنه ولی هر سری تنظیمات مجدد می خواد و اگر وسط دانلود ببندمش همه فایلها می پره آیا همه کسانی که با ویستا کار می کنند این مشکل را دارند . تا حالا ند بار هم نصبش کردم و از آخرین نسخه هم استفاده می کنم . لطفا راهنمایی کنید .
دوست من ، چرا اول تاپیکو نمیخونید ؟!

جای پست شما ، این تاپیک نیست ! در این تاپیک به مشکلات بخش لپتاپ رسیدگی میشه نه به مشکلات خود لپتاپ !

mmm nnn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من يك لپ تاب sony VGN-Z26GN دارم ويندوز XP نصب كردم كه همراه ان يوده وقابليت ريكاوري دارد . چكونه به حالت اوليه يعني ويندوز ويستا برگردم چند بار ريكاوري ناشيانه كرده ام و مبتدي هستم

Radian

Registered User
لایک‌ها
0
FREEDOM city............ PPC : HTC Touch HD ......
سلام من يك لپ تاب sony VGN-Z26GN دارم ويندوز XP نصب كردم كه همراه ان يوده وقابليت ريكاوري دارد . چكونه به حالت اوليه يعني ويندوز ويستا برگردم چند بار ريكاوري ناشيانه كرده ام و مبتدي هستم

دوست خوبم ، متاسفانه سوالتون رو در تاپیک نامناسبی درج کردین ،

بهتره سوالتون در تاپیک مربوطه با عنوان :

" مشکلات لپتاپ " درج کنین .

موفق و سربلند باشید .

بالا